PDA

View Full Version : Как да накарам приятеля ми да си смени стила на обличане ???



sweetheart2
10-24-2010, 09:53
От 3 месеца сме заедно с приятеля ми и все още нямам смелостта да му кажа,че се облича УЖАСНО.Кажете какво да направя без да му го казвам директно :) :) :) :)

silberweisse
10-24-2010, 09:57
Щом го обичаш трябва да го приемеш такъв, какъвто е! Все пак външния вид не е най- важното нещо ....

И все пак щом е толкова голям проблем, за рождения му ден или някакъв друг повод му подари някаква дреха. Също излезте заедно по магазините, предложи му дрехи, които да пробва и които на него също да му харесват ... намекни му ;)

Di
10-24-2010, 10:01
обличай го ти,обаждай му се и му казвай как ти харесва да се облича

BaffaLsc
10-24-2010, 10:11
Обичай го такъв, какъвто е. :)

sunshinepp
10-24-2010, 10:23
Като се облича ужасно що седиш при нeго 3 месеца? .. Оставяйй го и си намери някой манекен :) ако това ти е толкова голямм проблем.. не знамм простoo :x :?

BloodRunsCold
10-24-2010, 10:38
Е, как си тръгнала с него тогава? Странни птици сте вие жените. Остави го да е различен, не е нужно всичко да е еднакво, разбираш ли? ;)

BlindedAngel
10-24-2010, 10:48
Като се облича ужасно що седиш при нeго 3 месеца? .. Оставяйй го и си намери някой манекен :) ако това ти е толкова голямм проблем.. не знамм простoo :x :?
К'во против манекените имаш ? Нещо май комплекси избиваш :lol:

razores
10-24-2010, 10:53
В тоя форум май само комлексари останаха
По темата - Излезте заедно по магазините и му покажи какви дрехи харесваш момчетата да носят или нещо такова. Просто му намекни

MilanowPz
10-24-2010, 10:57
Като се облича ужасно що седиш при нeго 3 месеца? .. Оставяйй го и си намери някой манекен :) ако това ти е толкова голямм проблем.. не знамм простoo :x :?
К'во против манекените имаш ? Нещо май комплекси избиваш :lol:



+1

и аз съм манекен... но не се обличам с най новата мода и по най-"гъзарския" начин.... а и ако искаш да си до него и си вече 3 месеца ще тряя да го понасяш такъф какъфто е ;)

sunshinepp
10-24-2010, 11:02
Като се облича ужасно що седиш при нeго 3 месеца? .. Оставяйй го и си намери някой манекен :) ако това ти е толкова голямм проблем.. не знамм простoo :x :?
К'во против манекените имаш ? Нещо май комплекси избиваш :lol:

Не избивам нищо ;) а изразявам мнение!! А и не виждам никъде да съм казала нещо против манекените .. :D така че не виждам за какво се хващаш :P ;)

rado0amerikanskoto
10-24-2010, 11:04
Ако наистина го харесваш-няма да искаш да го променяш :)

BlindedAngel
10-24-2010, 11:14
Като се облича ужасно що седиш при нeго 3 месеца? .. Оставяйй го и си намери някой манекен :) ако това ти е толкова голямм проблем.. не знамм простoo :x :?
К'во против манекените имаш ? Нещо май комплекси избиваш :lol:

Не избивам нищо ;) а изразявам мнение!! А и не виждам никъде да съм казала нещо против манекените .. :D така че не виждам за какво се хващаш :P ;)
Сторило ми се е значи че се заяждаш.Моя грешка 8)

sunshinepp
10-24-2010, 11:17
Като се облича ужасно що седиш при нeго 3 месеца? .. Оставяйй го и си намери някой манекен :) ако това ти е толкова голямм проблем.. не знамм простoo :x :?
К'во против манекените имаш ? Нещо май комплекси избиваш :lol:

Не избивам нищо ;) а изразявам мнение!! А и не виждам никъде да съм казала нещо против манекените .. :D така че не виждам за какво се хващаш :P ;)
Сторило ми се е значи че се заяждаш.Моя грешка 8)

Eмии..да, явнo си сбъркал :)

mrazqkindergarten
10-24-2010, 15:36
Божеее, ебати лиглата.. Както иска да се облича, кво ти пречи? Тва променя ли по някъв начин характера му примерно .. Пффф...

MiMcHeToOo
10-24-2010, 15:56
"По дрехите посрещат, по акъла изпращат", явно тази максима нещо не е влезнала в сила в твоя случай. Проблема си е лично твой, да си мислила като си тръгнала с него.

desadesa
10-24-2010, 16:13
О божеее... какво против момичето имате бе? Тя не е казала, че не го харесва и с тези дрехи, просто иска да ви каже, че може би ще е по-секси в други!!

По темата - по-горе има много верни коментари .. просто му намекни.
Ако пък не схване - харесвай си го такъв какъвто е ! :)

LovelyGirl
10-24-2010, 16:24
Стига с тези глупости да го остави какъвто е.Говорим за обличане, не е като изобщо да не е важно.Все едно повечето от вас не са променили с нещо приятелите си по характер, а тук за едни дрехи се правят,че няма значение.И не казвайте, че ако видите някой зле облечен, няма да го изкоментирате.
Ако се облича наистина ужасно? Да го остави така ли?
Сподели му какъв тип облекло ти харесва, кажи му, че еди си кое би му стояло готино, секси.Някой път излезте заедно по магазините.

MissNothing
10-24-2010, 17:07
Излезте заедон по магазинти и му кажи, че еди какво си би му седяло добре. Подари му някаква дреха за някакъв повод. Кажи му какви дрехи харесваш.. просот му намекни някак.
А какво по-точно е ужасното на неговото обличане? Той как се облича?

PoRcHeTaTa1
10-24-2010, 17:17
Щом го обичаш трябва да го приемеш такъв, какъвто е! Все пак външния вид не е най- важното нещо ....

И все пак щом е толкова голям проблем, за рождения му ден или някакъв друг повод му подари някаква дреха. Също излезте заедно по магазините, предложи му дрехи, които да пробва и които на него също да му харесват ... намекни му ;)

+1 :)

Ssummerjam
10-24-2010, 20:46
Приеми го такъв, какъвто е.

FuckedUp
10-24-2010, 21:35
Добре, бе..Дай 1 снимка да видим голямата работа..Къв му е стила на обличане, че се е обличал УЖАСНО? ?!?!

NaGaStYlE
10-25-2010, 08:28
обличай го ти,обаждай му се и му казвай как ти харесва да се облича кой ще я слуша нея,как и харесвало той да се облича?ами ако на него пък му харесва,кво ? секи си има стил и свойте предпочитания !

TheManTheLegend
10-25-2010, 08:43
Опитай се да му намекнеш, обиколете магазините и му кажи какво ти харесва. Ако не стане, му го кажи директно че не ти харесва как се облича. Ако не пак не иска да се промени дори малко, ще трябва да го приемеш. Това не е най-важното, но едва ли момичетата тука биха искали приятелите им да ходят с вълнени пуловери плетени от баба им, стари джинси и 10 годишни кубинки :-D

Paramour
10-25-2010, 12:21
Ти харесваш/обичаш него, а не стила му на обличане, нали?
Значи няма значение как се облича. Той ще е пак същия човек.

didizlowe
10-28-2010, 11:43
миличка аз имам същия проблем... просто му кажи например ако носи много анцузи му кажи мило много си хубав с дънки и той ще сложи ще видиш

xKiFlA
10-28-2010, 11:49
Задължително му кажи по някъв начин
Не може ти да си облечена хубаво а той да ходи раздърпан :? мен ще ме е срам да излеза с такъв
мн мразя такива :booooomb:

w0lf
10-28-2010, 12:30
Опитай се да му намекнеш, обиколете магазините и му кажи какво ти харесва. Ако не стане, му го кажи директно че не ти харесва как се облича. Ако не пак не иска да се промени дори малко, ще трябва да го приемеш. Това не е най-важното, но едва ли момичетата тука биха искали приятелите им да ходят с вълнени пуловери плетени от баба им, стари джинси и 10 годишни кубинки :-D
нещо против баба ли имаш

righteous
10-28-2010, 12:33
Задължително му кажи по някъв начин
Не може ти да си облечена хубаво а той да ходи раздърпан :? мен ще ме е срам да излеза с такъв
мн мразя такива :booooomb:

много взехте да мразите всички .. :)

cherinka
10-28-2010, 13:00
И все пак щом е толкова голям проблем, за рождения му ден или някакъв друг повод му подари някаква дреха. Също излезте заедно по магазините, предложи му дрехи, които да пробва и които на него също да му харесват ... намекни му ;)
Точно!
И аз го имаХ тоя проблем с гаджето.
И стига сте обяснявали, че външния вид нямал значение! 'Щото ме дразните. 8-)

Просто го чакаш на заплата, и го водиш по магазините.

Малко ще ти е тегаво ако искаш да носи некви маркови дрехи, защото как да отделиш 100лв. да му подариш нещо, ти трее си ебати гъзарката. :D

Иначе пробвай и с подарък. Не искай нещата да станат от самосебе си. Вкарай малко жега и ти.

ScorpionGirl
10-28-2010, 13:17
Искам да попитам какво разбираш под "облича се ужасно"? Кое по-точно му е ужасното?

shanell1
10-28-2010, 13:27
Не знам за какво някои я нападате така, не лъжете, че външния вид не е от значение - и вие знаете, че това е банално вече.. :x

Знам, как се чувстваши ии моя съвет е, когато пазарува той да си с него и тогава може да му предлагаш неща, които ти харесват.. парите в този случай не са от толкова голямо значение.. особено по тези молове знаем какви евтини парцали пускат през сезоните :-D Но, ако той в себе си го няма това чувство за стил и някакво желание да се облича добре ( според теб ) мисля, че няма да постигнеш голям успех.. :?

DREAM95
10-28-2010, 13:29
:-D ПО ДРЕХИТЕ ПОСРЕЩАТ , ПО УМА ИЗПРАЩАТ :P

OldSchoolRebel
10-28-2010, 14:05
Ако той не си е променял стила на обличане, който със сигурност си забелязала, преди да се обвържеш с него, следва, че промяна има при самата теб, а не при него.

fen7asy
10-28-2010, 15:49
малоумница... 8-) 8-) 8-)