PDA

View Full Version : Колко момичета сте отворили



juveteam
10-25-2010, 17:06
Въпроса е само за момчетата....
Колко момичета сте отворили и как беше...

Аз линчо не съм отворил нито едно...Винаги си бяха готови вече :oops: :oops:

GregoryHouse
10-25-2010, 18:02
Ако ще я правиш гадже - става. Ако е за едното тракане...заеби тая работа. Пълен та**к.

Ice_b0x
10-25-2010, 18:27
Да не са консерви, че да се отварят бе :lol: :lol: :lol: :lol:

kremen4eto
10-25-2010, 18:32
Оф първият ми си мислеше, че е голяма работа като е бил с 3-4 девствени и после се стремеше да увеличава списъка (сигурно и с мен де :D ).

И да - глаголът "отварям" е супер груб и неправилен. То дори ние не сме съвсем 'затворени', нали има там дупчици в ципата. 8-)

GregoryHouse
10-25-2010, 18:40
Оф първият ми си мислеше, че е голяма работа като е бил с 3-4 девствени и после се стремеше да увеличава списъка (сигурно и с мен де :D ).

И да - глаголът "отварям" е супер груб и неправилен. То дори ние не сме съвсем 'затворени', нали има там дупчици в ципата. 8-)

А къф глагол предпочитате? Полузатворени? Полуотворени? Разширяване на малките дупчици?

kremen4eto
10-25-2010, 18:51
Оф първият ми си мислеше, че е голяма работа като е бил с 3-4 девствени и после се стремеше да увеличава списъка (сигурно и с мен де :D ).

И да - глаголът "отварям" е супер груб и неправилен. То дори ние не сме съвсем 'затворени', нали има там дупчици в ципата. 8-)

А къф глагол предпочитате? Полузатворени? Полуотворени? Разширяване на малките дупчици?

Въпросът "С колко девствени сте спали?" е подходящ.

juveteam
10-25-2010, 19:03
Еммм за глагола "отварям" се извинявам,че ви обиждам,но все си мисля,че така е най-подходящо ;)

thefreak
10-25-2010, 19:13
Оф първият ми си мислеше, че е голяма работа като е бил с 3-4 девствени и после се стремеше да увеличава списъка (сигурно и с мен де :D ).

И да - глаголът "отварям" е супер груб и неправилен. То дори ние не сме съвсем 'затворени', нали има там дупчици в ципата. 8-)

А къф глагол предпочитате? Полузатворени? Полуотворени? Разширяване на малките дупчици?

Въпросът "С колко девствени сте спали?" е подходящ.

Дефлорирали?

kremen4eto
10-26-2010, 07:04
Оф първият ми си мислеше, че е голяма работа като е бил с 3-4 девствени и после се стремеше да увеличава списъка (сигурно и с мен де :D ).

И да - глаголът "отварям" е супер груб и неправилен. То дори ние не сме съвсем 'затворени', нали има там дупчици в ципата. 8-)

А къф глагол предпочитате? Полузатворени? Полуотворени? Разширяване на малките дупчици?

Въпросът "С колко девствени сте спали?" е подходящ.

Дефлорирали?

Да, това е по-добре, защото знаем, че се дефлорират само жени, а много предмети се отварят и обикновено асоциацията е някой буркан. ;)

OldSchoolRebel
10-26-2010, 07:08
Всъщност, днес разбрахме, че правилната дума е била "дефлорирам". Бяхме шокирани като разбрахме, че думата се отнася за обездевственяване, а не за рязане на пръсти в Амазония, ама айде.

По темата - не си обездевственил момиче ако не знаеш каква от 16те вида е била по форма химерата `и.

kremen4eto
10-26-2010, 07:22
^ Естествено някой трябва да вкара иронията и в тази тема :P

SMoKe_BoY
10-26-2010, 10:59
Нито едно. Имал съм възможност но не съм искал не ми харесва :)

Sladkiq_Vladko
10-26-2010, 12:10
нито едно!
Мераклия съм, но къде да я намеря такава затворена? :D :razz:

juveteam
10-26-2010, 15:00
Нито едно. Имал съм възможност но не съм искал не ми харесва :)
Как не ти харесва като не си пробвал още... ????

majestic001
10-26-2010, 17:23
Това е една от най-тъпите възможни теми които съм чел от много време насам :-D Автора ако обичаш застреляй се ;)

OldSchoolRebel
10-26-2010, 17:35
Що бе, весела е. Дава оправдание да се напише тема "колко момчета сте затворили" от страна на момичетата.

Това ще рече зашиване на всички дупки от кръста надолу.

От тези само трима досега, впрочем.

juveteam
10-26-2010, 17:53
Това е една от най-тъпите възможни теми които съм чел от много време насам :-D Автора ако обичаш застреляй се ;)
Абе нямаш ядове,но просто писна ми от едни и същи теми всеки божи ден и за това реших да пусна нещо др....

HMSVengeanceS31
10-26-2010, 21:05
Както вече казаха ако нямаш намерение да я правиш гадже, не си струва нервите.... :? ( дамите да не се засягат )

juveteam
10-26-2010, 22:17
ОМГ.... :-o
Ти направо си плачеш за доживотен БАН!!!

Palpatin
10-27-2010, 12:18
Темата ми харесва. Аз съм отнел девствеността на три момичета. Хареса ми и трите пъти. Момичетата, с които съм бил също им хареса.

SMoKe_BoY
10-27-2010, 13:05
Нито едно. Имал съм възможност но не съм искал не ми харесва :)
Как не ти харесва като не си пробвал още... ????

Ми имах предвид че не ми харесва възможността :)

DREAM95
10-27-2010, 16:24
:-P ОТВОРИ ПЪТ НА ЩАСТИЕТО

DREAM95
10-27-2010, 16:25
:D СЛИВКИ

juveteam
10-27-2010, 17:05
Нито едно. Имал съм възможност но не съм искал не ми харесва :)
Как не ти харесва като не си пробвал още... ????

Ми имах предвид че не ми харесва възможността :)
Ахм... ;)

TheThinker
10-27-2010, 18:03
По темата - не си обездевственил момиче ако не знаеш каква от 16те вида е била по форма химерата `и.

Нали се бъзикаш? Трябва да се бъзикаш!
По темата: аз не съм дефлорирал момиче, мойта приятелка беше вече...

BeastLover
10-27-2010, 21:18
Аз до сега съм отворил поне 15....Закачам ги за краката на една кука в мазето,вадя Големия....кухненски нож и започвам да отварям.Поря ги до гърлото и ги заравям в двора.

KondolizaI
10-27-2010, 21:21
Аз до сега съм отворил поне 15....Закачам ги за краката на една кука в мазето,вадя Големия....кухненски нож и започвам да отварям.Поря ги до гърлото и ги заравям в двора.Хм...защо ги заравяш? Аз си ги нарязвам и ги слагам във фризера. Така имам да си ям през цялата година. Пробвай някой път да си направиш мацката по ловджийски - копаеш си дупката както за да я заровиш се едно, само че като я заравяш, слагаш и малко тлеещи въглища около трупа - после заравяш и след 10тина часа е готово! Тва ми го каза чичо - така направил с леля бог да я прости. Било много вкусно!

BeastLover
10-27-2010, 21:24
Аааа аз така пробвах с една,ама явно въглените бяха малко,щот като я извадих я бяха наплюли мухи и цялата беше в червеи...не че не си я хапнах ма малко хрускаха и вкиселяваха вкуса

SMoKe_BoY
10-28-2010, 05:55
Еб..ти бруталната младеж лол...

Biskfitka
10-28-2010, 11:06
Еб..ти бруталната младеж лол...+1
Чудя се колко болен мозък трябва да си,че изобщо да ги мислиш тия простотии :?

juveteam
10-28-2010, 11:37
Еб..ти бруталната младеж лол...+1
Чудя се колко болен мозък трябва да си,че изобщо да ги мислиш тия простотии :?
Не,просто липсват първите 7ем годинки + училището...

OldSchoolRebel
10-28-2010, 13:58
Еб..ти бруталната младеж лол...+1
Чудя се колко болен мозък трябва да си,че изобщо да ги мислиш тия простотии :?
Не,просто липсват първите 7ем годинки + училището...

Аха, всички знаем, че ювето е лош човек. Гласувам да му зашием ноздрите една за друга. :D И после да пратим някой да го отвори... По друг начин, разбира се.

juveteam
10-28-2010, 14:24
Абе ти що не вземеш вече да си гледаш работата....

robertdowney
10-28-2010, 15:28
Аз до сега съм отворил поне 15....Закачам ги за краката на една кука в мазето,вадя Големия....кухненски нож и започвам да отварям.Поря ги до гърлото и ги заравям в двора.Хм...защо ги заравяш? Аз си ги нарязвам и ги слагам във фризера. Така имам да си ям през цялата година. Пробвай някой път да си направиш мацката по ловджийски - копаеш си дупката както за да я заровиш се едно, само че като я заравяш, слагаш и малко тлеещи въглища около трупа - после заравяш и след 10тина часа е готово! Тва ми го каза чичо - така направил с леля бог да я прости. Било много вкусно!

Не му давай идей, че като го гледам къф е биибър ще стане белята :razz:

по темата нитоо едно

blackfireXx
10-28-2010, 18:44
Оф първият ми си мислеше, че е голяма работа като е бил с 3-4 девствени и после се стремеше да увеличава списъка (сигурно и с мен де :D ).

И да - глаголът "отварям" е супер груб и неправилен. То дори ние не сме съвсем 'затворени', нали има там дупчици в ципата. 8-)

А къф глагол предпочитате? Полузатворени? Полуотворени? Разширяване на малките дупчици?

Въпросът "С колко девствени сте спали?" е подходящ.

хем си я отракал хем е детствена ебати лафа :razz: :razz: :razz:

BigFakeSmile
11-01-2010, 18:14
Авторът трябва да осъзнае що за същество е..
и 90% от всички които използват израза "отворил съм една..2-3-10.." никога няма да могат да се нарекат истински МЪЖ, макар и да не го осъзнават. Това само да имаш голяма бройка не те прави Мъж, има доста други неща, които тези "плейбои" НЕ владеят ;)

miroandonow
11-07-2010, 13:25
Снощи разпечатах още една мадама :)

nniicckkoo
11-07-2010, 17:45
Еммм за глагола "отварям" се извинявам,че ви обиждам,но все си мисля,че така е най-подходящо ;) недей да се притесняваш,всички така го казват.както се каза нагоре в коментарите те не се консерви.аз ги приемам като бутилка от бира.като не са "отворени" е гърлото на бутилката.като се отворят стават тялото на бутилката