PDA

View Full Version : Моля помощ



yana29
10-28-2010, 17:02
Tака един ден се обадих на една фр и я поканих на разхидка на кенана ако може и аз ако мига тя се съгласи, но мен не ме пуснаха защото се уговорихме доста късно и докато идем щеше да се стъмни. Аз и се обадих и и казах че не мога.На другата сутрин тя си промени държанието към мен.Започна да се заяжда и да се прави че аз не съсществувам. Днес тя се държа много гадно с мен. Има едно момиче което много не го харсваме и моята бфф беше болна.Аз си говорех цял ден с това момиче и тя сега писала на скаипа че сам двулицница и предатека.Ама според мен това няма смисъл. Моля ви кажете как да се сдобрим! А да тя и миналата година се държеше по същия начин и аз направо като и се разкрещях и тя почна: ко са праиш ся на голямата работа и пак така се скарахме.Лято като и пиша по скаип тя пиши че е майка и повече не ми отговаря започнахме добре тази учебна година,но пак се скараме и според мен е без смислено да се сърди за това.Но все пак кажете как да се сдобрим и повече да не се караме.

Сори за правописните грешки! :)

anonymous546178
10-28-2010, 17:09
Изреченията задължително з апочват с главна бугва и завършват с препинателен знак... някой съдържът и друг вид пунктуация, ОБАЧЕ при теб такава няма!

yana29
10-28-2010, 17:22
Така по-добре ли е?

MissNothing
10-28-2010, 17:47
почти нищо не разбрах.. :-o

yana29
10-28-2010, 17:54
Еми с една фр искахме да идем на Кенана ама мене не пуснаха и тя почна да се държи лошо с мен.

elito0o0o0
10-28-2010, 17:56
Изреченията задължително з апочват с главна бугва и завършват с препинателен знак... някой съдържът и друг вид пунктуация, ОБАЧЕ при теб такава няма!

И това кой го казва? А, да, ти го казваш. А ти защо не се видиш какво написа?

ameli
10-28-2010, 17:59
Изреченията задължително з апочват с главна бугва и завършват с препинателен знак... някой съдържът и друг вид пунктуация, ОБАЧЕ при теб такава няма!

И това кой го казва? А, да, ти го казваш. А ти защо не се видиш какво написа?

Ако става дума и още правописни грешки има, които явно не си забелязала, но е очевидно, че е написано така нарочно ;)

elito0o0o0
10-28-2010, 18:03
Изреченията задължително з апочват с главна бугва и завършват с препинателен знак... някой съдържът и друг вид пунктуация, ОБАЧЕ при теб такава няма!

И това кой го казва? А, да, ти го казваш. А ти защо не се видиш какво написа?

Ако става дума и още правописни грешки има, които явно не си забелязала, но е очевидно, че е написано така нарочно ;)Ами според мен трябваше да го напише грамотно, нали дава акъл и прави забележки... :)

yana29
10-28-2010, 18:11
Mоля ви за помощ , а не да поправяте правописните грешки на хората.

GossipGirl89
10-28-2010, 18:36
Какво изобщо се занимаваш с нея? Очевидно е някаква лигла, която не знае какво иска и се прави на важна. Държи се тъпо с теб без причина - защо тогава искаш да се сдобрявате? Зарежи я

An4i7yy
10-29-2010, 07:31
Браво GossipGirl89 mn правилно казано :-) :-) Според мен тя не ти е истинска приятелка за да се държи така с теб ние с моите приятелки не се караме за такива глупости че някоя не могла да дойде то ако беше такка досега никой вече нямаше да има приятели/

yana29
10-29-2010, 11:54
във вторник ще я игнолирам и ще видя пак как ще се държи

flearness
10-30-2010, 00:03
Яна,немоа да повярвам че ти се е разсърдила за това- ок може би и на мен кат ми кажат "Немога да дойда" казвам "оффф" ама чак пък да се разсърдя.Колко пъти сте се карали вие :D

anonymous546178
10-30-2010, 11:32
Изреченията задължително з апочват с главна бугва и завършват с препинателен знак... някой съдържът и друг вид пунктуация, ОБАЧЕ при теб такава няма!

И това кой го казва? А, да, ти го казваш. А ти защо не се видиш какво написа? Ами, да...
Не знам как се пише "започват" , "буква", и "съдържат".. Гений си човече!!