PDA

View Full Version : секс 2пъти за 1 час



Roxas
10-30-2010, 07:30
начи правихме секс след първия път се почистихме добре с мокри кърпички и след 15 мин отново се заиграхме та.Въпроса ми е може ли да се забремене така ?Сори за тъпия въпрос но ми е интересно

truthseeker
10-30-2010, 07:46
Вторият път, ползвахте ли презерватив или разчиташе на забърсването???
Ако сте ползвали презерватив, не може да забременее, освен ако не е станал някой гаф!
А ако сте били без, отговорът е ДА! Причината е, че може да не си се "изчистил" хубаво, а и освен това в предеякулационната течност също има, макар и неголям брой, сперматозоиди. Но истината е, че шансът е малък, все пак не е за пренебрегване!
СЪВЕТ: Ползвай презервативи! Особено на втория, третия и т.н "тек".

dimitar_ak
10-30-2010, 08:52
Ако 2-я път е било на голо отговорът е да.

DREAM95
10-30-2010, 08:53
:-D ако и двата пъти без е очевадно , но ако е със и двете игри не , но е възможно 1 път без 2 със мислете бе хора :(

OldSchoolRebel
10-30-2010, 11:15
Повече разяснение. Почистили се с мокри кърпички, добре де, да беше казал дали сте използвали презерватив, или брадва или някакъв друг тип противозачатъчно...

juveteam
10-30-2010, 11:17
Има минимален шанс,но според мен не е забременяла,защото и аз съм правил така и за сега никои не ми е чукал на вратата с корема(недаи си боже) :D

ThePrincess92
10-30-2010, 12:00
..мама миа ! :?
За вас душ няма ли бе хора ? ..
Според мен всичко е относително .. зависи от момента и от това колко добре си се почистил..

cutexstrawberry
10-30-2010, 19:31
Ако и през 2 пъта си я изч..кал с презерватив или сте зели някво лекарство няма притеснения :)

Andr0medA
11-07-2010, 18:31
начи правихме секс след първия път се почистихме добре с мокри кърпички и след 15 мин отново се заиграхме та.Въпроса ми е може ли да се забремене така ?Сори за тъпия въпрос но ми е интересно

То щ'и стане интересно на тебе.... МОЖЕ! Забърсването намалява МАЛКО шанса, но сперматозоиди може да останат по каналчетата на самият пенис! Там няма как да се забърше... ползвайте презервативи бе хора, има такива, които са достъпни за всеки !!! :? :(

azida
11-08-2010, 09:00
Ако и през 2 пъта си я изч..кал с презерватив или сте зели някво лекарство няма притеснения :)

не е нужно лекарство, а просто презервативи и малко акъл в главата :)

shefo
11-09-2010, 21:59
Вторият път, ползвахте ли презерватив или разчиташе на забърсването???
Ако сте ползвали презерватив, не може да забременее, освен ако не е станал някой гаф!