PDA

View Full Version : Протича ли ви след секс (без презерватив)?



Valentinka92
10-31-2010, 11:40
Здравейте,

Имам връзка с едно момче вече почти година и след разговори с него решихме да увеличиме удоволствието си като минем на секс без презераватив. Само искам да подчертая, че въпроса ми не е така да се каже медицински - наясно съм с възможните рискове за болести, а също Ходих на гинеколог и ми препоръча хапчета и т.н.... така че моля без коментари и съвети за това със или без кондом, а само по същество.

Въпроса ми е как да кажа - по-скоро хигиеничен. В повечето случай го правим някъде, където след това можем да се окъпем, но често се случва да го правим и навънка. Та в 1-2 случая ми се случи когато сме правили секс навънка и той е свършвал в мен, след известно време да ми протече от... знаете къде... Не мога да схвана принципа - в повечето случаи няма проблем и без проблем се подмивам след като се прибера в къщи, без преди това да ми е протекло. Но преди два дни например го направихме в един парк и след това докато се прибирахме направо се разтекох. Беше много неприятно и дискомфортно - като се прибрах целите ми гащички бяха напоени със спермата му, даже се беше омацал и чорапогащника. А както казах някой път няма никакъв проблем...

Кажете как е при вас (при тези дето правят секс без презерватив де) ? Протича ли ви след секс и ако да след колко време ? При мен ли е проблема (например нещо да не ми се свиват мускулите на влагалището както трябва) или е свързано с обема семенна течност, която приятелят ми изхвърля - например ако сме правили по-често, тя да е по-малко и да не прочитам, а ако не сме правили повече време - да натрупва и изхвърля повече сперма и тогава да протичам ? Моля кажете как е при вас, че се притеснявам...

bebchoOoOoOo
10-31-2010, 12:00
Ами нормално е след като е свършил в теб, спермата му да изтече, да не мислиш, че остава в теб и се насъбира :-o Спокойно, няма нищо общо с мускулите на влагалището ти или с количеството. Нормално е ;)

DREAM95
10-31-2010, 12:39
Ами нормално е след като е свършил в теб, спермата му да изтече, да не мислиш, че остава в теб и се насъбира :-o Спокойно, няма нищо общо с мускулите на влагалището ти или с количеството. Нормално е ;) :?

Aniiiii
10-31-2010, 15:54
Взимай си с теб ежедневна дамска превръзка и няма да имаш този проблем .. иначе и според мен е напълно нормално

0y7ofCon7roL
10-31-2010, 16:28
Имам един приятел който преди време се ми разправяше колко било готино да свършиш вътре и че нямало проблем защото приятелката му пиела разни хапчета против бременност и така нататък......... сега има 3 годишен син :D :D :D

EarthShaker
10-31-2010, 16:45
Имам един приятел който преди време се ми разправяше колко било готино да свършиш вътре и че нямало проблем защото приятелката му пиела разни хапчета против бременност и така нататък......... сега има 3 годишен син :D :D :D

:lol:

BeastLover
10-31-2010, 20:22
Ми мацо,сори,ма френда ти е кон.Нищо чудно и да почнеш да повръщаш семе след време.

KondolizI
10-31-2010, 20:32
След като ти се е изпразнил в сливата бързо тичай в някоя спермодарителна банка, даже некой лев ше изкараш!

kremen4eto
11-01-2010, 06:56
Преди бях така. Не зависи от теб, изтича си когато си поиска. Аз не му давах да свършва вътре когато го правехме някъде навън. При мен и ежедневна превръзка нямаше да помогне, количеството беше доста.

den4o7
11-01-2010, 08:15
Иииибахти змийътъ, иибахти цистернътъ!

radeberger
11-01-2010, 12:29
Мисля, че като сте навън, би било по-добре да не свършва в теб, за да избегнеш разтичането след това.

princeska94
11-02-2010, 09:41
извинявай за офф-топика ама искам да попитам на колко си години ??? и деца ли искаш да правиш ??

Samoten89
11-02-2010, 10:21
извинявай за офф-топика ама искам да попитам на колко си години ??? и деца ли искаш да правиш ??Явно е на 17-18 и все още не разбира принципа на гравитацията. :D 8-) :oops:

CrAzYanDlaZy
11-02-2010, 11:12
Имам един приятел който преди време се ми разправяше колко било готино да свършиш вътре и че нямало проблем защото приятелката му пиела разни хапчета против бременност и така нататък......... сега има 3 годишен син :D :D :D

8-)

иначе по темата- слагай си дамски превръзки или не допускай приятеля ти да свършва в теб, когато сте навън.

NeZaPoznat
11-02-2010, 12:08
. Но преди два дни например го направихме в един парк и след това докато се прибирахме направо се разтекох. Беше много неприятно и дискомфортно - като се прибрах целите ми гащички бяха напоени със спермата му, даже се беше омацал и чорапогащника. А както казах някой път няма никакъв проблем...
..

Бил е на сухо омбрето бая време явно и е събрал мат'рял за цял отбор 8) ... иначе - вземи си коркова тапа следващия път с теб :lol: и турбушон за времето като решиш да я извадиш :-P :-P

Майтапа се и тампон върши работа :-P :-P

orexovka
11-02-2010, 13:57
. Но преди два дни например го направихме в един парк и след това докато се прибирахме направо се разтекох. Беше много неприятно и дискомфортно - като се прибрах целите ми гащички бяха напоени със спермата му, даже се беше омацал и чорапогащника. А както казах някой път няма никакъв проблем...
..

Бил е на сухо омбрето бая време явно и е събрал мат'рял за цял отбор 8) ... иначе - вземи си коркова тапа следващия път с теб :lol: и турбушон за времето като решиш да я извадиш :-P :-P

Майтапа се и тампон върши работа :-P :-P

о не не, как може да даваш толкова тъп съвет :? в никакъв случай тампон око не си в мензис, защото в противен случай можеш да си докараш много неприятни проблеми!