PDA

View Full Version : Филми на ужасите



ludiqtzubar96
11-14-2010, 13:12
Страх ли ви е от хоръри.Мен лично не.Гледал съм почти всички по-стрaшни хоръри(The ring1,2,Wrong turn,мълчанието на агнетата,Ханибал,клане в къщата на ужасите,SAW,Child's play,Нещото,Петък 13 всичките,The Grudge,Final Destination,Екзорсистът и т.н.).Просто не се плаша от хорър филмите,не сънувам кошмари от тях,а на ,,Кошмари на улица Елм"даже се смях.Кажете дали вие се страхувате и кажете някой много страшен хорър.

wtf2
11-14-2010, 13:19
не не ме е страх от нищо :)

ludiqtzubar96
11-14-2010, 13:22
не не ме е страх от нищо :)
Доста смело твърдение.

Di
11-14-2010, 13:27
понякога 8-)

но се смея на глас на убийствените (от смях) пъзели :razz:

wtf2
11-14-2010, 13:31
не не ме е страх от нищо :)
Доста смело твърдение.

да смело , но вярно :)

MegiBoOm
11-14-2010, 14:29
Да направоо такъв страх ме хваща, че не мога да стигна без тичане до WC-то! 8-)

Ssummerjam
11-14-2010, 15:34
При мен се получава парадокс - когато гледам някоя страшна сцена, вместо да трепепя от страх, се хиля като луда. :-D

ludiqtzubar96
11-15-2010, 13:19
При мен се получава парадокс - когато гледам някоя страшна сцена, вместо да трепепя от страх, се хиля като луда. :-D
Да,чувал съм за това състояние-толкова те е страх,че не можеш да изразиш адекватно емоциите си.

danibebi
11-15-2010, 13:50
The Grudgee :smt007 :smt007 :smt007 този филм е моята любов. :D :-)

mim4ety_sara
11-15-2010, 14:28
Да направоо такъв страх ме хваща, че не мога да стигна без тичане до WC-то! 8-)
+1 8-)

SHEsaREBELxxx
11-15-2010, 14:38
И к`во хвалиш ли се :lol: Щото и аз също не се стряскам от хоръри, даже понякога се хиля

ludiqtzubar96 - тъп си. нищо лично
едит: аа ма то тва било автора 8-) ахуахах

ludiqtzubar96
11-15-2010, 16:38
едит: аа ма то тва било автора 8-) ахуахах
Eй това изречение показва колко интелигетна си ти.

Vikito0o
11-15-2010, 19:05
Ох на мен ми е много гадно да гледам такива филми :D
Имам желание,но като пусна филма и още в началото го спирам... :D :D :D

wtf2
11-15-2010, 19:21
вас ви е страх от всичко бе :D

suNnykaty96
11-15-2010, 19:44
Мии... стига да няма някви кървища не ме е мн страх... иначе за готин филм на ужасите... Гробище за домашни любимци - гледай го, ще ти хареса ;)

wtf2
11-15-2010, 20:09
това е само филм бе кво се насираш :D

Jessie
11-15-2010, 21:29
Хорър .. как точно я дефинираш тая дума? :)

За мен стряскащи филми са тези, в които нещо ще те ... стресне ?! Да изскочи нещо изневиделица и да ти изкара ангелите .. и то не само веднъж.


Иначе повечето от изброените, айде да не казвам всички, в първия пост на автора/ката са по-скоро ГНУСНи, а не страшни. :) Жалко, че им слагат етикет "хорър". :)

wtf2
11-16-2010, 07:27
Хорър .. как точно я дефинираш тая дума? :)

За мен стряскащи филми са тези, в които нещо ще те ... стресне ?! Да изскочи нещо изневиделица и да ти изкара ангелите .. и то не само веднъж.


Иначе повечето от изброените, айде да не казвам всички, в първия пост на автора/ката са по-скоро ГНУСНи, а не страшни. :) Жалко, че им слагат етикет "хорър". :)

изброените от тебе психо/трилъри или там както се наричат също не ме стряскат ... :)

ludiqtzubar96
11-16-2010, 13:16
Хорър .. как точно я дефинираш тая дума? :)

За мен стряскащи филми са тези, в които нещо ще те ... стресне ?! Да изскочи нещо изневиделица и да ти изкара ангелите .. и то не само веднъж.


Иначе повечето от изброените, айде да не казвам всички, в първия пост на автора/ката са по-скоро ГНУСНи, а не страшни. :) Жалко, че им слагат етикет "хорър". :)
Попринцип хората се делят на 2 части-такива,който се страхуват от пси филми и такива дето ги е страх от кървища,черва,мъчения и т.н.
П.С.Pet cemetery съм гледал всичките части,не беше ме страх,ама тогава гледахме котката на баба,понеже тя получи алергия от нея и котката постоянно се ежеше като чуеше котката от филма. :-D

wtf2
11-16-2010, 13:19
Хорър .. как точно я дефинираш тая дума? :)

За мен стряскащи филми са тези, в които нещо ще те ... стресне ?! Да изскочи нещо изневиделица и да ти изкара ангелите .. и то не само веднъж.


Иначе повечето от изброените, айде да не казвам всички, в първия пост на автора/ката са по-скоро ГНУСНи, а не страшни. :) Жалко, че им слагат етикет "хорър". :)
Попринцип хората се делят на 2 части-такива,който се страхуват от пси филми и такива дето ги е страх от кървища,черва,мъчения и т.н.
П.С.Pet cemetery съм гледал всичките части,не беше ме страх,ама тогава гледахме котката на баба,понеже тя получи алергия от нея и котката постоянно се ежеше като чуеше котката от филма. :-D

забрави 3 тата част .. хората като мен които не се страхуват от подобни глупости :)

l0verch0y
11-17-2010, 14:53
Незнам защо,но гледал съм всички части на saw дори и 7 и се Хиля като истеричен като излезе тоя пъзела с малкото му колелото :D Щяха да ме изгонят на киното като го видях в началото не не не... :D:D

bootyboy
11-17-2010, 21:39
някой моменти направо ще ми пръснат сърц'то като стане нещо изведнъж..даже се оглеждам в тъмнината да не ми се случи и на мен :D :D

StolenBliss
11-17-2010, 21:44
The Grudgee :smt007 :smt007 :smt007 този филм е моята любов. :D :-)

Чух, че третата част е снимана в бг 8-) ама нз дали е вярно.

Иначе, рядко мога да се стресна от такива филми, но мога да кажа, че може би филма, от който най-много психясах беше Paranormal activity :oops: 8-)

everythingisrelative
11-19-2010, 17:34
единствено ме е страх от : Човешката простотия :o

ludiqtzubar96
11-19-2010, 18:28
единствено ме е страх от : Човешката простотия :o
Е това нещо наистина може да вземе плашещи измерения...........

FuckedUp
11-19-2010, 19:59
понякога 8-)

но се смея на глас на убийствените (от смях) пъзели :razz:
САДИСТ ! ХАХАХАХ
И аз имам 1 приятел дето се насира от смях на пъзела :D

Еми..абе, малко или много..докато гледах SAW5/6 беше..не си спомням.И някъв средоточен и по едно време пада прахосмукачката и така подскочих..изкарах си ангелите, а сърцето ми препускаше като лудо..щях се напикам от страх :D Ама само това :)

wtf2
11-19-2010, 20:49
абе лапета тия филми не са за вас с слаби нервички се :) после що се насирате като тропне нещо еми ей за тва ...

ludiqtzubar96
11-20-2010, 14:51
Всъщност SAW не е филм с толкова напрежение,че да подскачаш,като чуеш нещо.

wtf2
11-20-2010, 14:56
Всъщност SAW не е филм с толкова напрежение,че да подскачаш,като чуеш нещо.

кво ми го казваш на мене бе кажи го на ония по горе дето е подскачал ебати лапетата на мене никой филм неможе да ми въздейства вие подскачате на всеки филм на ужасите и като тропне нещо вечерта се насирате лол

MegiBoOm
11-20-2010, 15:44
:D

MegiBoOm
11-20-2010, 15:44
Всъщност SAW не е филм с толкова напрежение,че да подскачаш,като чуеш нещо.

кво ми го казваш на мене бе кажи го на ония по горе дето е подскачал ебати лапетата на мене никой филм неможе да ми въздейства вие подскачате на всеки филм на ужасите и като тропне нещо вечерта се насирате лол

Уау и къв е смисъла на тая тема като само ни наричаш лапета? Не всички сме като тебе! :?

elito0o0o0
11-20-2010, 15:46
Бъркаш се братчето ми..
хорър = комедия :?

gandalfepi4
11-20-2010, 17:05
Paranormal activity, Grudge, Shutter (японската версия че американската е боклук), Sailent Hill и Jacobs Ladder ей това са филми на ужасите

Saw, The hills have eyes, Wrong turn, са си съвсем различен жанр просто (gore)

не може да се слагат в една категория филми които си играят с психиката ти и филми които те карат да повръщаш

спрете да наричате тези помии хоръри. това като си търсих да гледам нещо в замундата да гледам и видях twilight (:-x) при хорърите щото ималo "чудовища" в него

:?

ludiqtzubar96
11-20-2010, 17:32
спрете да наричате тези помии хоръри. това като си търсих да гледам нещо в замундата да гледам и видях twilight (:-x) при хорърите щото ималo "чудовища" в него

:?
А да,някой филми ги окачествяват много грешно.
Пример:Анаконда я пишат хорър,защото змията изяжда 5-6 човека.

sanyflower7
11-20-2010, 19:08
Аз предпочитам да не гледам ужаси , защото след това доста ме е страх , а понякога и сънувам кошмари !

gandalfepi4
11-20-2010, 20:12
Аз предпочитам да не гледам ужаси , защото след това доста ме е страх , а понякога и сънувам кошмари !

кой бе? аз все съм чувал хора да казват че от ужаси се сънували кошмари ама аз никога не съм.

и ако някой друг е гледал филм който е толкова страшен че да му докара кошмари да ми каже плс


аз само веднъж дето сънувах един мой супер мускулест съученик в роклята на пичето от "гняв" който се промъкна в стаята ми и хвана да ме изнасилва (добре че се събудих преди да ми го ръгне) и после беше много странно като го срещнах в даскало :-#

wtfff2
11-21-2010, 08:09
хоръри моръри психо трилъри и разни не ме стряскат , защото е само ФИЛМ

ludiqtzubar96
11-21-2010, 11:06
[quote=sanyflower7]



аз само веднъж дето сънувах един мой супер мускулест съученик в роклята на пичето от "гняв" който се промъкна в стаята ми и хвана да ме изнасилва (добре че се събудих преди да ми го ръгне) и после беше много странно като го срещнах в даскало :-#
Е това е било нещо от сорта на хорър-мокър сън. :D

xxcherry
11-23-2010, 18:40
От кървища - не. Скучно е, аз лично не намирам страшно в... как да кажа ... ВЪТРЕШНОСТИ! ;д Иначе от духове и други такива ме е страх и то много.

fUcKsMiLe
11-23-2010, 19:26
Искам да гледам филм на ужасите, от който да не мога да мръдна от мястото си .. колко съм ги изгледала и всички са некви боклуци или ми става смешно :D .. особено на saw III като замразяваха оная ми беше някво супер смешно 8-)

Marietchety
11-24-2010, 10:47
Не ме е страх да гледам такива филми..причината може би е просто,че от малка гледам ии вече съм свикнала. :-D

countgrishnak
11-25-2010, 10:41
Аз харесвам филма Black blooded brides of satan

http://prikachi.com/images/259/2698259M.jpg

bebchoOoOoOo
11-25-2010, 16:15
Снощи, от много време насам, попаднах на страшен филм, който да ми хареса и да ме изплаши - "Dead Silence". По принцип и мен не ме плашат кървищата, по-скоро ме погнусяват, но този филм е точно мой тип хорър 8-) ..

iLovePussyJuice
11-25-2010, 17:27
не ме е страх, аз съм фен на жанра :>

като гледам сте изброили някои глупавички филмчета... xD

гледайте High Tension, френски е и е много изродски xD

като чета постовете си мисля, че много от вас не хващат концепцията на жанра 8-)
мислите си, че е да се нагледаш на кървища, страшнотии и да се насереш...жалко за вас :D

Destroyer89
11-25-2010, 17:57
Стая 1408. Велик филм. Един хорър, такъв, какъвто трябва да е !
Без глупави и абсурдни коления и показване на човешките вътрешности. Само психологично влияние !

wtfff2
11-25-2010, 18:05
Стая 1408. Велик филм. Един хорър, такъв, какъвто трябва да е !
Без глупави и абсурдни коления и показване на човешките вътрешности. Само психологично влияние !

прочетох описанието на филма незнам изглежда боза плашеща децата 12-16 годишни :)

Destroyer89
11-25-2010, 18:39
Гледай го първо .

wtfff2
11-25-2010, 19:08
Гледай го първо .

ще видя кога сега търса комедия ... иначе това е само ФИЛМ въздейства на хора с слаба психика :)

Destroyer89
11-25-2010, 20:32
Естествено.
За комедия бих ти препоръчал dumb and dumber, ако не си го гледал.

wtfff2
11-25-2010, 20:44
Естествено.
За комедия бих ти препоръчал dumb and dumber, ако не си го гледал.

някой по нов търся от dumb and dumber .. а иначе за тоя филм дето го казваш няма как да ми въздейства все пак не съм с слаба психика :) бих казал железна ... но сега ще сваля един екшън Убийствена скорост се казва

MySelf97
01-09-2011, 10:15
Обожавам ги!

spopi
01-09-2011, 15:31
Хора знам ,че не е тук мястото ама кажете някой свестен сайт за гледане на филми онлайн защото до сега всички зацепват и е гадно качеството. :o Вече не знам от къде :? :?

Къщата на восъка. :)

fanpire
01-10-2011, 12:45
Аз още от малка гледам страшни филми.На доста неща съм се нагледала.Повечето не ме плашат.Изключения са:Предизвестен смърт 1 и 2,Гняв 3-незнам,защо но само от тези два филма винаги ме е било страх.А колкото до Паранормална активност,много се чудех дали да го гледам,щото навсякъде пишеше,че бил "най-страшния филм" накрая го изтеглих и нищоо.Изобщо не е толкова страшен.Някакъв си мъж снима с камера,голяма работа.А това,че казват,че е по истински случай може просто да лъжат за да наплашат хората и за да се превърне в "много страшен филм".Сори ако някой му е фен 8-) А сега мисля да си изтегля-Гробища за домашни любимци.Но едва ли после бих поискала да ми вземат някакво животинче :D

KaPrIzZcHeTo
01-10-2011, 17:18
Напротив обожавам страшните филми. :smt007

jeezloxxy
01-10-2011, 19:22
Къщата на восъка. :)

Ооо,този филм навява спомени :) .Един от първите хорър филми,които съм гледал (не е нищо особено,но е добре направен,а и както казах,навява спомени).Плюс което участва мой любимец-Джаред Падалеки.

FernandoTorresIkerCasilla
01-11-2011, 11:59
Деам, как никой не спомена "Дяволът в Емили Роуз"? :shock:

ActreSS
01-14-2011, 20:17
The Others
The Skeleton Key
Hide and Seek
Case 39
The Dark
Rose Red - не съм сигурна дали беше точно така името... по Стивън Кинг(даже май са 2 части) :?

Това са повече психо или мистерия,не някакви кървища :-D


[ Blood Night / Кървава нощ (2009) ]- Случайно някой да го е гледал? :-o Чудя се дали не е поредната безсмислена история за Кървавата Мери....

chemist9009
01-14-2011, 21:05
Фен съм на такива филми :grin: :grin: А иначе препоръчвам филми като
Pulse
Pulse 2: Afterlife
Pulse 3: Invasion
Friday 13th Killer Cut
F
See No Evil
Paranormal Activity
Undead
The Amityville Horror
The Last Exorcism
Hostel 1 & 2
Insane

yolaiza
01-15-2011, 10:43
Деам, как никой не спомена "Дяволът в Емили Роуз"? :shock:

човек много ти благодаря :grin: . този филм вече съм го гледала, но беше много отдавна и сега пак ми се приизка, но му бях забравила името!!!
мерси много! да си жива и здрава :-)

ПТ:не, не ме е страх! с кеф си ги гледам! :grin:

dreamwalker
03-01-2011, 16:43
Може да се каже, че съм фен на хорър жанра, обаче както и повечето другари, които са писали в тази тема и аз почвам да се хиля, когато става нещо супер страшно. А иначе не съм гледала "Убийствен пъзел". Имало много кръв и черва и вътрешности. Такива филми не ме кефят. Предпочитам психо филмите :D Обаче почти всички са еднакви. А тази простотия Паранормална активност даже не може да се нарече хорър. По време на целия филм някакво ужасно "страшно" същество блъска и тропа и руши къщата като някакъв евтин полтъргайст и едва накрая май се наканва да обладае двойката ;dd

r19
03-01-2011, 21:10
Много мерси за заглавията :D ,а мислех че съм ги изгледал повечето и са бози 8-) :D.
Иначе да добавя
Dead End
ще има и още като се сетя..

zlatit0o
03-02-2011, 15:03
Много ме е страх! Когато гледам един страшен филм и не ми излиза от главата половин година.. ;хх

ония ден си изтеглих "See No Evil" хипер, мега, гига много се стреснах!
толкова мразя кървища, убийства, паранормални духове и т.н.

просто не мога да опиша :Х

daru6a1
03-02-2011, 19:21
Ако има подходяща компания - да .. Сама рядко се нагърбвам да гледам страхотийки :lol:

kokosety
03-03-2011, 15:53
МНого се плаша...Наскоро с една фр си говорихме и са искам да гледам колкото се може повече ама като знам каква съм няма да мога да стоя вкъщи сама и да спя и нещо май се разколебавам иначе ханибал съм го гледала не е толкова гаден гнусен бих казала и тексаското съм гледала една от частите гледах като бях на 8 и направо поглеждах от време на време и стоях завита на дивана при мама и тати и играех на змията ( знаех че е по истински случай и тва още повече ме изплаши) и окървавени хълмове съм гледала но не ме изплаши толкова само след това ме беше страх попинцип мен след самият филм ме е страх като си спомня сцени иначе повреме на филма не гледала съм и петук 13 хич не ме изплаши само накрая дето ония излезе от езерото и само гледах сцена от гробище за домашни любимци мн ме хвана страх гледах когато оная разказваше за сестраси леле как беше представенооо а мене от такива болести и такива мн ме е страх само като си помисля че съществуват после 5 дена ми беше мн гадно

nikitka_
03-03-2011, 19:28
..

twoqtotalno1936
04-03-2011, 22:00
Аз много обичам да гледам такива филми, но живея точно пред гробищата и ако гледам някъв с зомбита а у .. и се сещате после кво е чувството .. ;д и то тоалетната не мога да ида от страх и спя на светната лампа :D За това гледам ужасите през деня и гледам винаги да има някой до мен или поне да не съм сама у нас, че дори и през деня ме е шубе. :D

Dyany10000
04-04-2011, 05:58
Ох на мен ми е много гадно да гледам такива филми :D
Имам желание,но като пусна филма и още в началото го спирам... :D :D :D

1 Имам така наречената "лабилна" психика
2 На 13 съм
3 kokosety земи про4ети "гробище за домашни любимци"! На Стивън Кинг е, мога да ти я услужа!

nikitka_
04-04-2011, 08:51
..

Dannue
04-11-2011, 11:23
Незнам защо,но гледал съм всички части на saw дори и 7 и се Хиля като истеричен като излезе тоя пъзела с малкото му колелото :D Щяха да ме изгонят на киното като го видях в началото не не не... :D:D

Mда ! :lol: :lol:

Мен ме е страх единствено от онези с НЛО-тата, които бъркат в мозъци и т.н. но какво да ме виниш, от малка са ме психирали и затова.
Иначе тея с червата и измъчванията са по-скоро гнусни и повечето хора само се отвръщават, не ги е страх, защото знаят, че това не е възможно да се случи в реалния живот. :-D
Иначе този wtf ли беше ? Трябва да си яко стабилното копеле, за да не те е страх от нищо ?! :d :lol:

bl0ndy
04-11-2011, 18:23
Пробраiiте Тексаско клане мн яко и е по истински слу4еii.

kokosety
04-11-2011, 18:32
хоръри моръри психо трилъри и разни не ме стряскат , защото е само ФИЛМ
Вземи млъкни бе разбрахме къв си "мачо" те таковам в таковата баси тъпите има в тоя форум :? :? :x :x :-x :-x

Иначе първият хорър филм, който гледах е Таксаско клане бях на 9 и като знаех, че е по истински случай направооо. Ма по сле като гледах и др части не ми беше страшно.

kokosety
04-16-2011, 14:24
Гледах филма "Мъртвешка тишина". Уникален просто не е някакъв с кървишта. Мислих, че ще ми буде мн мн страшно , но дефакто ми беше адски интересно. Е, беше ме и страх малко. Жалко, че накрая не завърши добре т.е мери шоу да се разкара! Аз си знаех че мащехата е лоша накрая мн се израдвах как тя само си направи нови 6 кукли ем жалко ем яко !!! Мн як филм :grin: :grin:

smoker4e7o
04-16-2011, 16:19
Да .

Evie
04-17-2011, 10:28
Не ме е страх от тези с кървищата просто ме е гнус, но пак ги гледам понякога де :D иначе от тези, които имат някаква интересна история(смис духове, серийни убийци и т.н.)малко ме е страх, но са ми интересни и затова ги гледам 8-) един от най-гадните, които съм гледала - "The Midnight Meat Train" сега за него се сещам...

nessparty
04-17-2011, 11:14
Мии... стига да няма някви кървища не ме е мн страх... иначе за готин филм на ужасите... Гробище за домашни любимци - гледай го, ще ти хареса ;)
Е то. . ако няма кървища ;д ужас ли ще е :? :grin:

regin19
04-19-2011, 20:11
Фенка съм на жанра! Но зависи какво точно се има впредвид под "хорър". Кървища, вътрешности, аутопсии... от тва по-скоро ми се повдига, отколкото да ме хваща шубето...Духове, зомбита - тва са по-скоро нещо като детски филми, осъзнавам, че не е реално и не се плаша ;дд The Grudge обаче не е лош 8-) И един друг също - Forget me not мисля че беше. Абе общо взето тези по-реалните ги предпочитам, щото ако някой гледа филм за извънземно с конска опашка излизаща от едното ухо и заешки уши от носа, което се храни със сополите на хората и ги преследва, за да се засити...надали ще го хване страх ;ддд Тея с човеците са по-нормални, въпреки че пак шанса нещо такова да стане е 0.0000001% ;дд ама като ме удари страха след филма си мисля че ще нахълта някъв сериен килър в нас и ще ме изкорми ;дд

DevilsAdvocate
04-20-2011, 20:31
Вече не се стряскам много, ама във 2-ри клас какъв страх брахме с едни приятели като гледахме Тексаско клане. :razz:

Ashenvale
04-20-2011, 22:11
Вече не се стряскам много, ама във 2-ри клас какъв страх брахме с едни приятели като гледахме Тексаско клане. :razz:

Мда, гледам вече си станал Darth Vader ...

П.С. Тук там.

MissBianka
04-21-2011, 18:11
Филмите от този жанр са почти единствените филми които гледам.И тъй като не ме плашат вечно съм в търсене на хубав филм на ужасите(хубав значи да ме е уплашил стабилно :D).Гледала съм много и малко от тях са ме впечатлили, а така обчам удоволствието което ми остава след като съм гледала някой наистина страшен филм. А под страшен нямам предвид кланета,кървища и т.н. мен лично ме плаши когато има мистерия...

vankata5555555
04-21-2011, 20:32
Да плашат ме,но обичам да ги гледам сам и късно вечер иначе ако сам с приятели почва едно оригане,пърдене,лигавене ииии...иначе ако не ме е страх няма да ги гледам.

refresher
04-23-2011, 09:05
Най-страшния филм за мен си остава завинаги The Grudge 1,2,3, нататъка са бози... особено единичката :shock:

dejan95
06-17-2011, 19:08
По принцип не се плаша от филми, но наскоро се опитах да гледам "Сръбски филм" и той е наистина ужасен, не съм предполагал, че може да се измисли подобно нещо :-#

sToyAncHo
06-17-2011, 19:20
Тва дето си ги дал хоръри ли са бе брат ? Чист смях си е на тях ;д

merito0
06-20-2011, 21:21
Тази тема ми припомни как с една приятелка (1 клас да сме били) гледахме филма То (IT) и после не можехме да изезем от стаята от страх, тоз лош палячо да не ни хване :razz: Но сега обожавам да гледам хорари, за съжаление напоследък не излизат такива, които да те стреснат наистина :roll:

ludaka0007
06-20-2011, 21:59
Аз съм фен на жанра,постояно гледам само,че ги гледам вечер като е тъмно,а ако гледам през деня пускам щорите и става зловещо тъмно,а след това като изляза от стаята в коридора е мрачно и умирам от страх от спалнята която е в края на мрачни коридор да не ме подгони тип с резачка(Тексаско клане) :D

ludaka0007
06-20-2011, 22:06
[quote="bootyboy"]някой моменти направо ще ми пръснат сърц'то като стане нещо изведнъж..даже се оглеждам в тъмнината да не ми се случи и на мен :D :D[/quote
И при мен е така. :D

yeeee
06-21-2011, 09:03
Вече не се стряскам много, ама във 2-ри клас какъв страх брахме с едни приятели като гледахме Тексаско клане. :razz: Да :д във 3-ти клас с едни приятели го гледахме и имахме страх от резачки 1 месец.. :lol: :lol:

WesCraven
06-21-2011, 09:15
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=399421

ADMIRALKA14
06-21-2011, 09:45
Ми хваща ме някакъв страх, но по скоро ми е неприятно особено, когато, почнат да си издигат от земята, някакви кървясъли, гнили и обезобразени трупове. На скоро гледах един такъв филм, казваше се "Пираня"(не съм на 100% сиг., че името, беше точно така). Разказваше се за едни огромни пирани, които изяждаха едни хора и полицията ги изкарваше от водата кървясъли, гнили и обезобразени от очите им излизаха някакви плужеци, а от устите им жаби, беше наистина отвратително :smt118 :smt118 :smt118 , иначе имаше един филм на ужасите "Куджо" и няма такива гнусотии там, за това и ми е фаворит де. :-P

ludaka0007
06-21-2011, 09:46
Ми хваща ме някакъв страх, но по скоро ми е неприятно особено, когато, почнат да си издигат от земята, някакви кървясъли, гнили и обезобразени трупове. На скоро гледах един такъв филм, казваше се "Пираня"(не съм на 100% сиг., че името, беше точно така). Разказваше се за едни огромни пирани, които изяждаха едни хора и полицията ги изкарваше от водата кървясъли, гнили и обезобразени от очите им излизаха някакви плужеци, а от устите им жаби, беше наистина отвратително :smt118 :smt118 :smt118 , иначе имаше един филм на ужасите "Куджо" и няма такива гнусотии там, за това и ми е фаворит де. :-P
Филма се казва "Пираня" когато го гледах после си правих чай да си успокоявам нервите то не бе кървище не бе чудо..

WesCraven
06-21-2011, 09:53
Мм има такава тема и то доста дълга и важна,не знам защо пишете в тази тема след като тя е по -старичка..пък и не мисля,че раздела е подходящ.

bblue
06-21-2011, 11:50
Доста често ме хваща страх като гледам някой ужас.. Особено, когато си с голямо въображение като мен =D Но пъкк.. не мога да не гледам ужаси :] Предпочитам тях, пред романтичните филми и комедиите:))

alice13
06-30-2011, 20:40
Човек и аз умрях от смях на Елм Стрийт ;д просто Фреди Крюгер е Дъ Бест... Да ти кажа и аз не се страхувам от филми.. Но ти предлагам : Призрачна бленда, Паранормална Активност 1 2, Сеанс 7 ( бай дъ уей.. след като гледах този филм малко почнах да се страхувам ) Хълмовете стават червени, Спускането, Убийство на пътя, Неканеното, Плюя на гроба ти ( УНИКАЛНО ГНУСЕН ) Гледай го и ше можеш да заплашваш приятелите си... Честно да ти кажа... не са кой знае колко интересно но само това има поо замундата ;д

Harmonyy
07-01-2011, 07:55
Гледайте японски ужаси.. там е истината :shock: