PDA

View Full Version : Kaкво



del1ncee
11-16-2010, 18:16
Здравейте, така госпожа ни скоро има рожден ден. Чудим се какво да и подарим. Ние сме 19 деца събрали сме по 4лв на човек и общо 76.00. Миналата година и купихме торта беше много яко прекарахме си добре но тази година. Искаме нещата които миналата но по различно... според вас... идеи?

arizona
11-16-2010, 18:26
Малей вие кво 2 клас ли сте,ве...подаръци за госпожата :? Ми купете тая година за вас кола,а за нея бира да се покефи жената :D :P

del1ncee
11-16-2010, 18:30
Малей вие кво 2 клас ли сте,ве...подаръци за госпожата :? Ми купете тая година за вас кола,а за нея бира да се покефи жената :D :P


ami az pitam za ideei ne da se bazika6 !!! #-o #-o #-o #-o

Infection
11-16-2010, 18:36
Абе тва е прекалено 76 лв. Много пари са тва кои клас сте защото ми е странно наистина подараци :D

bebe7o
11-16-2010, 18:37
Ами примерно един огромен букет от 19 рози и снимка на класа ви с някоя хубава рамка , мисля че е добра идея за подарък. :)

GossipGirl89
11-16-2010, 18:39
Ами примерно един огромен букет от 19 рози и снимка на класа ви с някоя хубава рамка , мисля че е добра идея за подарък. :)

И на мен ми харесва като идея :)
Иначе ние в 4-ти клас... 8-) на тогавашната ни класна й бяхме купили едно огромно плюшено куче. Много се зарадва, че даже и се разплака :D

bebe7o
11-16-2010, 18:44
Ами примерно един огромен букет от 19 рози и снимка на класа ви с някоя хубава рамка , мисля че е добра идея за подарък. :)

И на мен ми харесва като идея :)
Иначе ние в 4-ти клас... 8-) на тогавашната ни класна й бяхме купили едно огромно плюшено куче. Много се зарадва, че даже и се разплака :D


Оооф ниее какво ли не сме подарявали. В 4ти клас на старата ми класна ваза и фруктиераа... После помня в 7ми клас ( след 4ти клас се преместих в ПМГ-то и от тогава съм си с една и съща класна) лаптоп й купихме ... В 8ми на г-жата по английски голям букет с торта и балонии.. На наш'та и разни бижута сме и купувалии.. Абеее като цяло баяя солидни подаръци. :D :-D

del1ncee
11-16-2010, 18:56
ami i spored men sa mnogo no kakvo da pravq u6 nali e poolsledna godina... kakvo li nesme i kupili .. stolche za uchebnici,spisaniq,chanta,serviz no ne se 4ak trogva taka .. minalta godina be6e spr qko az bqh didjeq i puskah neiniete lubimi pesni poru4ahme torata tancuvahme,pqhme,iskame pak ne6to takova no po razli4no da ne se povtarq za tova se obru6tam kum vas :) :) :) :)

amk933
11-16-2010, 19:15
Кирилизирай си до утре всичките постове посредством бутончето "редактирай" защото иначе ще заключа темата. Правилата в сайта са ясни - никаква латиница. :)