PDA

View Full Version : Малък проблем в училище



noproblem123
12-06-2010, 15:38
Значи, аз съм в нов клас и отначало всичко вървеше добре...кефеше ме много училището..защото в миналото ми училище имаше един педерас, който навсякъде разправяше лъжи за мене и всички ме подиграваха..и ми харесваше сега в новото училище, но има двама от класа, които как да кажа, падат ми се приятели, но не са точно такива..значи единия винаги нещо го заговоря и той като не е в настроение ми вика се педал, боклук и други тъпотии..а другия е по-тъп, защото има велико самочувствие и се опитва да доминира над другите и се подиграва на всички, аз съм от друг град попринцип и ме подиграва, че съм оттам, едва ли не съм от Китай дошъл..и като говори с хората непрекъснато ги ръчка..днеска започна да ме удря по главата на шега, защото той винаги се шегува и аз го гоня, но е по-голям и може да ме бие казвам го, защото е така и някакси ме унижи пред едно момче от другия клас..а иначе си говориме, обсъждаме неща, но като се разлигави е ужас..в класа има много малки и слаби и не разбирам защо се нахвърля на мен, може би защото съм му от компанията и не познава другите добре, как според вас трябва да постъпя оттук нататък?

qoper
12-06-2010, 15:48
намери си други приятели... това твоето не е приятелство

ggb
12-06-2010, 15:53
Всичко си има граници!Ще кажеш ае брато много ти стана и ще го удариш ;д
Без насилие няма да се разреши ...намери си др приятели от цял клас само тея 2-та ли намери??ебати глупавите копеленца.Всичко зависи от теб. :smt064

amk933
12-06-2010, 16:03
На колко си години и кой клас се развива действието? :-o

noproblem123
12-06-2010, 16:11
На 14 и съм 8 клас. Вижте, бих се занимавал, но не искам, защото само се гониме и се потиме като някви малки деца, а аз не виждам смисъл в това.

Greennight
12-06-2010, 16:37
Предполагам,че е нещо на шега,за дето ти викат педал и те удрят по главата и ние си правим такива шеги взаимно...но както се каза всичко си има граници,ако прекалява и те боли му кажи да спре,ако и тогава не те послуша прави му каквото ти прави и той...най-много да се стигне до бой,но ако стане нещо после ще има разправии пред учителите(може и родители) и повече няма да те пипне :wink:

FuckedUp
12-06-2010, 17:08
Детската градина..

SmilezZz
12-06-2010, 17:52
Вече сте достатъчно големи,за да
спрете да се занимавате с подобни "шеги"..
Поговори с него,кажи му,че не ти е приятно и
да спре..
- Но в никакъв случай недей да използваш
насилие..Най-малкото е да си извлечеш още
проблеми - които мисля,че ти не искаш..
- Намери си друга компания..Няма смисъл да
търпиш тези твои "приятели",които само се
правят и мислят за велики..

noproblem123
12-06-2010, 18:29
Той се мисли за голямата работа и иска да доминира, как да ви го кажа, и с него се движат е тоя другия и още един. Смисъл човек малко се бъзика с него той налита на бой, и като ти говори лице в лице непрекъснато те бута и ръчка и други неща..той даже тия, които са по-малки от нашия клас ги хваща за блузата, бие ги..абе разпорежда се като цар..аз поне съм по-голям на височина и не може да прави каквото си иска с мене. Най-се дразня, че с тези дето ходи не им прави нищо или поне рядко.

MuRocLaW
12-06-2010, 19:18
Еми кажи му че ако те барне излизате навънка и му размазваш главата като е тарикат или ония 2мата джигити ако ти скочат ше кажеш на твойте хора и ше има падане-лягане ставане :lol: Или ако неможеш да го биеш му кажи нещо кофти да се насере и да не те закача. Абе незнам ама вчера и днеска на 2 именни дена и ся съм МОРТАЛ КОМБАТ и незнам кво пиша ай отивам да си лягам бб

Enko
12-06-2010, 23:15
фани го за гушляка .. и се дръж по мъжки Вундербагер

noproblem123
12-08-2010, 15:50
Може би съм доста чувствителен, защото като се върна у нас само си мисля как да излеза от тая позиция..знаете като човек попадне в тая позиция да се отнасят подигравателно с него е малко гадно, ама тоя първия тренира кикбокс и един път яко ме шибна с коляно в корема, след като му ударих шамар, уж после вика, че без да иска..разбирате ли аз нищо не съм му направил, а той вика, че ме е възприемал като враг..глупости, един път го напсувах, защото пак така нещо ме шибна по врата и това е..а и те са си компания от 3-ма и ако скоча на един ще се включат и другите, а аз нямам никого зад мене..може ли да ми дадете съвет как да излеза от ситуацията?

Greennight
12-08-2010, 16:46
Еми нали се сещаш,че ако някой те пребие без причина,и даскалото ти е поне малко свестно,тоя някой ще изхвърчи за отрицателно време...Освен това дори да е кикбоксьор най-много да изядеш 1 бой....Спокойно бе хора..От бой не се умира... :? По-добре се дръж мъжки и изяж 1 бой,отколкото да ги оставяш да те унижават непрекъснато,поне аз съм на това мнение...

SwEeTMuFFiN
12-08-2010, 16:59
аз ти казвам първо малко на фитнес да се стегнеш :smt011 посе ми казваш че не ти е приятно така с него и почваш да се занимаваш с други (само не и с загубеняци) и ако стане проблем ще имаш мускули да се защитаваш 8-)

Greennight
12-08-2010, 17:09
^ Тва па беше най-тъпия отговор в цялата тема..Мислиш ли,че 1 мускули могат да спрат кикбоксьор и 2мата му приятели ?

awerw
12-08-2010, 17:36
Има вариант да не дружиш повече с него или да му покажеш, че неможе така да се гаври с теб.