PDA

View Full Version : Разсейване



eclipse06
12-22-2010, 21:38
Случвало ли ви се е понякога, когато се разгорещите с партньора, да започнете да мислите за други неща и възбудата напълно да изчезне? При мен това е проблем и се случва от време на време. Искам да отбележа, че приятелят ми ме привлича достатъчно и това не е свързано по никакъв начин с него. Много е неприятно и ако някой знае как може да се избегне, ще съм благодарна ако сподели :)

rali4ka1
12-22-2010, 21:40
Случвало ми се е.С двама мъже съм била и с двамата се е случвало.Но при мен разсейването е било в друго естество.

dimdim
12-23-2010, 02:08
нормално,никой не е крава/бик за разплод,случва се и да се расее ;)

GreenFairy
12-23-2010, 07:36
Случвало ми се е, най-вече когато го правим навън, защото почвам да си мисля глупости от сорта "дали ще завали", "студено ми е", "така не ми е удобно", "след малко трябва да си ходя" и всякакви такива неща и възбудата изчезва... Случвало ми се е и на закрито да се разсейвам, но не чак толкова много.

Roland
12-23-2010, 09:08
Случвало ми се е, най-вече когато го правим навън, защото почвам да си мисля глупости от сорта "дали ще завали", "студено ми е", "така не ми е удобно", "след малко трябва да си ходя" и всякакви такива неща и възбудата изчезва... Случвало ми се е и на закрито да се разсейвам, но не чак толкова много.
Аз ако го правя на открито би ме притеснявало само да не мине някой и да ни види че тогава.... :oops: :oops: :oops:

TheBeliever
12-23-2010, 09:12
Веднъж като започнем не се разсейвам. Може да има малко отвличане на вниманието ако съборим нещо, звънне телефон и т.н, но след секунда вече е забравено и не оказва влияние на възбудата.

SolemnityOfDeath
12-24-2010, 14:08
Веднъж като започнем не се разсейвам. Може да има малко отвличане на вниманието ако съборим нещо, звънне телефон и т.н, но след секунда вече е забравено и не оказва влияние на възбудата.

+1.

Няма разсейване, няма нищо. Като се накъса поради нещо става кофти...по-добре да не е почвало ако някой има други мисли или не му е до това.

Wikzinka
12-24-2010, 18:32
Като правя секс - правя секс !!! Не си мисля дали телевизора ще гръмне или тавана ще падне и съседите ще пропаднат при нас :) По време на секса съм напълно отдадена на партниора ми и си мисля само как да ни е хубаво и на двамата :)

Stela94
12-25-2010, 07:18
Веднъж като започнем не се разсейвам. Може да има малко отвличане на вниманието ако съборим нещо, звънне телефон и т.н, но след секунда вече е забравено и не оказва влияние на възбудата.

+1.

Няма разсейване, няма нищо. Като се накъса поради нещо става кофти...по-добре да не е почвало ако някой има други мисли или не му е до това.

+++