PDA

View Full Version : Трева - Родители - ПОМОЩ



YeahItsMe
12-28-2010, 23:23
... Mersi :)

Greennight
12-29-2010, 06:38
Еми стават и такива фалове като си играеш на дилър...Иначе да,възможно е,ако родителите ти мислят по-съвременно да ги убедиш,че тревата не вреди много.

twoqtotalno1936
12-29-2010, 13:47
Еми както се казва сега да ти е обеца на ухото. Друг път взимай мерки. Трий си хронологиите или точно по скайп , недей да говориш за такива неща. Според мен нито алкохола,нито цигарите или пък тревата ще ти са полезни с нещо. Днес - трева, ами по - нататъка? Ще си кажеш " Защо пък и да не опитам ? " . Говоря за наркотици. Ще се пристрастиш и след тва кво? Е*аваш майката на живота си. Остави всичко и започни на чисто. :)

Vikito0o
12-29-2010, 14:15
Еми както се казва сега да ти е обеца на ухото. Друг път взимай мерки. Трий си хронологиите или точно по скайп , недей да говориш за такива неща. Според мен нито алкохола,нито цигарите или пък тревата ще ти са полезни с нещо. Днес - трева, ами по - нататъка? Ще си кажеш " Защо пък и да не опитам ? " . Говоря за наркотици. Ще се пристрастиш и след тва кво? Е*аваш майката на живота си. Остави всичко и започни на чисто. :)
+1

MissMurderr
12-29-2010, 14:22
Еми стават и такива фалове като си играеш на дилър...Иначе да,възможно е,ако родителите ти мислят по-съвременно да ги убедиш,че тревата не вреди много.
Как може такива неща да се говорят по скайп, смс и т.н. :shock: Въобще знаете ли какво ще стане, ако ви хванат и как лесно могат да ви хванат?!Вие наистина си играете.
Ако знаеха нещо ,според мен, веднага щяха да ти кажат нещо да те джобят или пък може да те изненадат с един тест за наркотици :(

SmilezZz
12-29-2010, 14:30
Зависи от родителите ти..Дали са разбрани хора или не ?
Но щом баща ти нищо не ти е казал - или мисли какво да направи,или
въобще не е разбрал..
- Не знам..
Но наистина тревата е по-безвредна от цигарите,но пък е вредна..
Недей да си тровиш организма..
Откажи се от тях,те с нищо не ти помагат ((: