PDA

View Full Version : трябва да ми спре до утре вечерта :(



iveto777
12-30-2010, 13:22
като за начало се извинявам ако има вече такива теми.. потърсих и не намерих ..... и сега въпроса ми ...... знам че е тъпо и детско и вредно, но трябва да си спра цикъла до утре вечерта .. :х ... и не знам как и се побърквам ... подрани ми с пет дена и сега трябва да го спра задължително ;х не знам какво да правя моля ви помогнете ... благодаря предварително ....... и весели празници :)

Slamdancer
12-30-2010, 13:43
Ех тоя секс... иначе начина е ходи да си купиш 5 блистера витамин Ц , исмучи ги и си готова...

taratorcho
12-30-2010, 13:46
... хмм съгласен съм с това което каза Slamdancer ,,, ама пък какво от това ако не успееш, как ще спреш природата :) ,,, пробвай все пак с Витамин Ц :)

gugenceto2
12-30-2010, 13:47
... хмм съгласен съм с това което каза Slamdancer ,,, ама пък какво от това ако не успееш, как ще спреш природата :) ,,, пробвай все пак с Витамин Ц :)
+1 Нагълтай се с витамин Ц

taratorcho
12-30-2010, 13:53
Само ще го намали,не мисля че ще го спре.
Какво ще ти стане ако една Нова година пропуснеш да се изчукаш? :?


хахахаха, колко откровенно казано :grin: :razz: :razz:

Shia
12-30-2010, 14:04
Няма да успее да се отбележе за последно за 2010,лош късмет е

whysosad
12-30-2010, 14:11
Eeee... края на годината и ти да не можеш да се изчукаш за последно... мноого шит. 8-)
Но не се отчайвай.. има и други варианти - орално, анално..

FuckedUp
12-30-2010, 14:22
Eeee... края на годината и ти да не можеш да се изчукаш за последно... мноого шит. 8-)
Но не се отчайвай.. има и други варианти - орално, анално..

Гояма утеха :lol:

MakeMeLaugh
12-30-2010, 15:08
По-скоро ще прави на приятеля й ''подарък'' за Нова година, който понеже я ''обича'' и тя го ''обича'' и иска да го спечели само за нея.
Йесс!
Това е начина!
Това е революция!
Ако му му пуснеш отзад съм чувал, че има голям шанс на 2-ри Януари да се върне с годежен пръстен! Не изпускайх възможността си, момиче!!!

+ това, дори да ти се струва, че е спряло, като го пъхне ще излезе червения кетчуп 99%, така че може и да го накажеш за дето му правиш подарък :lol:

Всичко това е една подигравка на слабоумието на някои хора.

mlakniwe2
12-30-2010, 15:14
Вие мацките сте много прецакани с тоя цикъл и разни такива женски глупости :grin: а ние сме си добре :grin:

taratorcho
12-30-2010, 15:20
Вие мацките сте много прецакани с тоя цикъл и разни такива женски глупости :grin: а ние сме си добре :grin:


хаха, има нещо вярно +1 :grin: ... Прии тех, цъкал, овулации бла, бла, глупости, простотии, ние кефа си гледаме :D :D

gandalfepi4
12-30-2010, 15:25
^ Fuck yeah! MAN POWER :smt002

dunce
12-30-2010, 16:05
мислете бе, нали утре кат се надявате, че аверката ще ви пусне, ще ви каже, че няма да стане и пак и вие ще сте прецакани :lol:
по темата - не може да пропусне, все пак няма да и върви цяла година да прави секс :D

taratorcho
12-30-2010, 16:15
мислете бе, нали утре кат се надявате, че аверката ще ви пусне, ще ви каже, че няма да стане и пак и вие ще сте прецакани :lol:
по темата - не може да пропусне, все пак няма да и върви цяла година да прави секс :D




... нали знаеш, че ако не сме ние, няма кой да е ;)

JCoutureJunkie
12-30-2010, 16:27
Авторке,ти днес ли се сети да се чудиш за утре?Аз като искам да го преместя с няколко дена,купувам си витамин Ц поне 2 седмици по-рано,хапвам по 2-3 на ден и трика става.Малко по-отрано не се ли сети да питаш,сега вече като ти тече малко трудно ми се струва да махнеш с вълшебната пръчица и специално утре вечерта всичко да ти е тип-топ.

kik7
12-30-2010, 17:10
Витамин C

whysosad
12-30-2010, 17:20
Да си "преместиш" цикъла... :smt069

PredrusalotoZaiche
12-30-2010, 17:44
Само на мен ли витамин ц-то не ми действа 8-) Ако ти е толкова зор Примолут Нор 5,някъде към 4 лв е,взимаш си го сутринта пиеш 3 хапчета сутрин,обед и вечерта и си готова,ама няма смисъл за едното чукане на нова година .. :( :D

LovinU
12-30-2010, 19:10
Само ще го намали,не мисля че ще го спре.
Какво ще ти стане ако една Нова година пропуснеш да се изчукаш? :?Пък не си ли е нейна работа дали ще се ''изчука'' или не?

По темата:Едни розови хапченца 'Ca' ми свършват работа на мен,намаляват цикъла с 2 дни,ама трябваше от 1вия ден да почнеш да ги пиеш и по 3 пъти,сега се свърши..

anonymous708973
12-30-2010, 19:11
Бях пуснала тема за това, всички писаха витамин Ц... Случайно се заговорих с една приятелка в училище и тя ми препоръча Оргаметрил.
Вземи си го. Вълшебен е :wink: Струва 4.50 някъде, без рецепта е, от аптека. Ако можеш още сега. Пий едно тая вечер, утре сутрин, утре наобяд и утре вечер. Попринцип са по 2 на ден, но след като ти е спешно, утре пий 3. Когато решиш, че ти е удобно да дойде (как звучи само 8-) ), спираш да го пиеш и ти идва след 2-3 дена като абсолютно нормален цикъл. Никакви странични ефекти не са се проявили.

iveto777
12-30-2010, 21:31
Бях пуснала тема за това, всички писаха витамин Ц... Случайно се заговорих с една приятелка в училище и тя ми препоръча Оргаметрил.
Вземи си го. Вълшебен е :wink: Струва 4.50 някъде, без рецепта е, от аптека. Ако можеш още сега. Пий едно тая вечер, утре сутрин, утре наобяд и утре вечер. Попринцип са по 2 на ден, но след като ти е спешно, утре пий 3. Когато решиш, че ти е удобно да дойде (как звучи само 8-) ), спираш да го пиеш и ти идва след 2-3 дена като абсолютно нормален цикъл. Никакви странични ефекти не са се проявили.

МЕРСИ ... мерси за адекватния отговор .... всички седат и само се заяждат .... още в началото съм написала, че е тъпо и детско и прочие, но всеки един който писа в темата не пропусне да каже че не е нужно да се изчукам на нова година хахаха всички сте супер остроумни ..... искам да правя секс с приятеля ми преди да е заминал за Германия където ще бъде опериран и не се знае дали ще е добре след това.... но всички сте много готини .......... и не аз искам, а той ..... мерси на тези ( двама) които са дали адекватни и нормални отговори .... за мен беше важно да си спра цикъла ...... весело довечера :)