PDA

View Full Version : Шанс?



elenkaa
01-09-2011, 18:59
Беше в мен без кондом,но не напълно целия.Не е свършвал.
Да спомена ,че първо излезна от мен,минаха няколко минутки и чак тогава му излезе предеякулационната течност.Тоест и тя не е попадала в мен.Може ли нещо да е станало?
Мисля,че бях в овулация,
но след ,като дори предеякулационната течност не е попадала в мен ,нито пък сперма,има ли шанс нещо да е станало??
Оттук насетне няма да рискуваме.

gandalfepi4
01-09-2011, 19:08
живей

anonymous768631
01-09-2011, 19:20
Какви течности, какво? Не ти се е хвърлял, нали? Значи няма нищо!

juveteam
01-09-2011, 19:43
Споко...няма ти нищо... :)

TheAceOfLove
01-09-2011, 19:53
Беше в мен без кондом,но не напълно целия.Не е свършвал.
Дали е целия или половината няма значение в случая.
Да спомена ,че първо излезна от мен,минаха няколко минутки и чак тогава му излезе предеякулационната течност.
Тя е естествен овлажнител за акта и не е казано, че излиза на един път, така че това нищо не означава.
Тоест и тя не е попадала в мен.Може ли нещо да е станало?
Мисля,че бях в овулация,
но след ,като дори предеякулационната течност не е попадала в мен ,нито пък сперма,има ли шанс нещо да е станало?? Нищожен шанс, но щом се притесняваш едва ли си струва да рискуваш в бъдеще.
Оттук насетне няма да рискуваме. Правилен извод :)

MarkKnight
01-09-2011, 19:56
за бременност няма съмнение,но за венерическите болести май никой не е чел

Emilen
01-09-2011, 19:58
Прав си. Бременността трае само 9 месеца. А HIV е до... края на живота.

SeXyMaCka
01-09-2011, 20:41
Споко, щом не е свършил в тебе няма какво да се притесняваш излишно.

TheAceOfLove
01-09-2011, 20:52
Прав си. Бременността трае само 9 месеца. А HIV е до... края на живота.

Интересно казано. Като се замислиш и да си родител е за цял живот :)

DarkTemplar
01-09-2011, 20:54
За тея неща гледам да не се осланям на шанса..

Emilen
01-09-2011, 20:57
Интересно казано. Като се замислиш и да си родител е за цял живот :)
Очаквах подобна забележка. Точна е. Но никой не споменава родителството. Всички говорят за бременността, все едно, тя е най-страшна.
В този смисъл, по-точно е да се каже, че родителството в значително по-редки случаи определя, КОГА ДА СЕ ЗАВЪРШИ ЕДИН ЖИВОТ, в сравнение с HIV...

elenkaa
01-10-2011, 11:51
Благодаря ви.Дано да сте сигурни,защото въпреки всичко аз ще се притеснявам,докато не ми дойде цикъла.

DarkTemplar
01-10-2011, 12:16
^В такъв случай като ти дойде, трябва да ни черпиш, а не да се покриеш, както правят повечето. ;)

elenkaa
01-10-2011, 12:19
Когато ми дойде,ако е късмет да дойде...ще пусна специална тема,в която ще благодаря специално на хората ,които ми помогнаха.
Ще ви спомена имената. :) ОБЕЩАВАМ!

DarkTemplar
01-10-2011, 12:21
Ще дойде, няма къде да ходи. И дано тоя случай ти е обеца на ухото, да се пазиш в бъдеще. ;)

elenkaa
01-10-2011, 12:23
Ще дойде, няма къде да ходи. И дано тоя случай ти е обеца на ухото, да се пазиш в бъдеще. ;)

Непременно.

MarkKnight
01-10-2011, 13:09
ако не ти дойде,гледай да кръстиш детето на някой от нас

SexyBitch
01-10-2011, 14:45
Оххх мамка му. Със всеки изминал ден патки дето са се чукали, за да се докажат пълнят форума с … Ми вземи и почети малко :?

elenkaa
01-10-2011, 14:53
Оххх мамка му. Със всеки изминал ден патки дето са се чукали, за да се докажат пълнят форума с … Ми вземи и почети малко :?

За твое сведение не се чуках,а правих любов.Дано намираш разлика в двете понятия.Ти като се чукаш,не значи че всички като теб правят.
И патка ще ме наричаш,когато ме видиш да плувам заедно с майкати в селския язовир.Да ти е ясно!

SexyBitch
01-10-2011, 15:00
Патка ще те наричам когато си искам щот си се ус*ала до уши. И жестоко се съмнявам, че майка ми е патка, защото ме е научила да се информирам .аре ся спри да спамиш. Ако искаш да обиждаш-пиШи ЛС

TheAceOfLove
01-10-2011, 18:23
Оххх мамка му. Със всеки изминал ден патки дето са се чукали, за да се докажат пълнят форума с … Ми вземи и почети малко :?

ААААААХАхахахаха! :lol:
Не е ли ирония как добре си подхождат мненията и подписа ти :D
Я си извади лютата чушка от задника, бич :) Да те светна - форумът има за цел да информира, така че тя вече следва твоя съвет.

SexyBitch
01-10-2011, 18:29
Оххх мамка му. Със всеки изминал ден патки дето са се чукали, за да се докажат пълнят форума с … Ми вземи и почети малко :?

ААААААХАхахахаха! :lol:
Не е ли ирония как добре си подхождат мненията и подписа ти :D
Я си извади лютата чушка от задника, бич :) Да те светна - форумът има за цел да информира, така че тя вече следва твоя съвет.

Подписът ми важи само за въпроси,които вече не са зададени. Мога да ти намеря поне 150 теми със заглавие "Бременна ли съм? " Ако ти е приятно да ги четеш-давай. :-o

Titanic_baby
01-10-2011, 18:48
Sexybitch ,спамиш и с нищо не помагаш на никого.
Излишна си.

life92
01-10-2011, 20:08
Ей тва тука заприлича на третата световна хах ;д .. Нали за тва е форум питаш отговаряш обсъждаш .. не убиждаш ;д .. То човек като незнае ше пита много ясно никой не се е родил умен :o

kalpazanka
01-11-2011, 05:13
Беше в мен без кондом,но не напълно целия.Не е свършвал.
Преди това полов акт имали ли сте? Ако не е уринирал, са останали палавници.


Да спомена ,че първо излезна от мен,минаха няколко минутки и чак тогава му излезе предеякулационната течност.
Предеякулационната течност си излиза постоянно.


Мисля,че бях в овулация
на твое място бих пийнала един Ескапел на фона на горните неточности и въпросите, които искат пояснение. Някак си не ми се ще да ми стържат матката и да треперя ще се развие ли инфекция, малтретирана ли е шийката, ще има ли последствия при следващи бременности и т. н.

SexyBitch, сериозно те съветвам да преосмислиш начина, по който се изказваш!

kiki1991
01-11-2011, 05:25
няма ти нищо

SexyBitch
01-11-2011, 11:20
Беше в мен без кондом,но не напълно целия.Не е свършвал.
Преди това полов акт имали ли сте? Ако не е уринирал, са останали палавници.


Да спомена ,че първо излезна от мен,минаха няколко минутки и чак тогава му излезе предеякулационната течност.
Предеякулационната течност си излиза постоянно.


Мисля,че бях в овулация
на твое място бих пийнала един Ескапел на фона на горните неточности и въпросите, които искат пояснение. Някак си не ми се ще да ми стържат матката и да треперя ще се развие ли инфекция, малтретирана ли е шийката, ще има ли последствия при следващи бременности и т. н.
SexyBitch, сериозно те съветвам да преосмислиш начина, по който се изказваш!


А не съм ли права, че има ПОНЕ 150 такива теми??? Ми да вземе да чете... и след тва модератерите мрънкат, че имало мн такива теми. Еми хем ви сърби, хем ви боли :?

elenkaa
01-11-2011, 11:35
Беше в мен без кондом,но не напълно целия.Не е свършвал.
Преди това полов акт имали ли сте? Ако не е уринирал, са останали палавници.


Да спомена ,че първо излезна от мен,минаха няколко минутки и чак тогава му излезе предеякулационната течност.
Предеякулационната течност си излиза постоянно.


Мисля,че бях в овулация
на твое място бих пийнала един Ескапел на фона на горните неточности и въпросите, които искат пояснение. Някак си не ми се ще да ми стържат матката и да треперя ще се развие ли инфекция, малтретирана ли е шийката, ще има ли последствия при следващи бременности и т. н.

SexyBitch, сериозно те съветвам да преосмислиш начина, по който се изказваш!

Не ,нямали сме полов акт преди това и затова няма как да са останали сперматозоиди там.
И не зная защо ме съветваш да стигам до ескапел,при положение,че не е свършвал в мен....
Все пак това не е бонбон,нали така?

kalpazanka
01-11-2011, 18:24
Използвах условие- ако! Не съм била там, не съм ви светила, не знам подробности! И още нещо- не съм на твое място. Казах си аргументите за ескапел, ти си тази, която ще реши дали да го пие, все пак имаш глава на раменете и ще прецениш. Насила на никого не тикам хапчета в устата.

Относно повторяемостта на темите- не грубият тон е този, който ще ги редуцира!

bonbon4e_to
01-12-2011, 12:53
Филмираш се според мен,но поне вече знаеш ,че оттук нататък ще внимаваш :)