PDA

View Full Version : Приключена тема



SuperBadSuperFresh
01-20-2011, 19:25
Извинявам се,но трябваше да премахна темата :)

iveetyy
01-20-2011, 19:29
Какво е това нейните , моите приятели ? Нали са общи. Whatever.
Просто хората се държал по различен начин с всеки.Може така да ги приспособява , да си го втълпяваш или дори да е вярно , но какво ?
Не е като да не харесват и теб , нали ? Само не тръгвай да угаждаш на някого и да се правиш на нещо,което не си , за да се харесаш . .

babity
01-20-2011, 20:33
Гледай сега. С моето момиче сме заедно от 5 години. Ако не бях аз нямаше изобщо да имаме такава "връзка" в момента и всичко... Изживяли сме най - хубавите и най - трудните си моменти заедно. Но трябва да призная, че понякога и аз се чувствам като теб. Тя беше ужасен егоист, не, дори беше егоцентрик, но всички мъже се лепяха на нея, момичетата също често я предпочитаха. С времето осъзнах, че просто с нея сме адски различни. Допълваме се взаимно и затова сме такава красива двойка (в прен.смисъл), но поотделно контактуваме с хора, които повече приличат на нас. Накрая просто се примирих, че жените ще бъдат мои приятелки (защото и е трудно да е приятелка с момичетата), а мъжете остават за нея. Не се втренчвай толкова в това. Просто се радвай на приятелството си.

LadyDi
01-21-2011, 09:50
аз