PDA

View Full Version : Св. Валентин



Jericho
02-10-2011, 16:06
'Sup. :P

Решил съм да направя подарък за Св. Валентин на едно момиче от училище, което доста харесвам. Това е може би най-уместната ми възможност да започна нещо повече от приятелство, или поне да прекарам деня с нея. Дори да не се получи, тя наистина го заслужава... Страхотна е.

И все пак, интересно ми е, вие момичетата позитивно ли реагирате на подобни жестове обикновено?

BloomF
02-10-2011, 16:22
Всяко момиче би реагирало по различен начин ако получи подарък от момче, с което няма нищо, така че внимавай, защото има едни пикли, които направо се изсмиват в лицето на момчето и се подиграват с чувствата му. Но все пак е вероятно момичето да бъде и от другия тип, така че.. действай.

BoBa4eWeR
02-10-2011, 16:22
браво човек евала аферим ! ;д

nepowtorima
02-10-2011, 16:22
Не знам как ще реагирам, ама реакцията ми, че твоята тема е 268576385620568235923857 е невероятна... Просто нервите ми се вадят... :-x

Biiiitch
02-10-2011, 16:22
Ми то зависи от момичето. По принцип момичета обичат, но ти сам трябва да си прецениш, че да не вземеш да я стреснеш.

antifashionshit
02-10-2011, 16:29
ах, готин, как ми напомняш на мен.. :Д
давай смело : )

Jericho
02-10-2011, 16:35
Всяко момиче би реагирало по различен начин ако получи подарък от момче, с което няма нищо, така че внимавай, защото има едни пикли, които направо се изсмиват в лицето на момчето и се подиграват с чувствата му. Но все пак е вероятно момичето да бъде и от другия тип, така че.. действай.
Много се съмнявам да реагира така. Пикли има бол, да, но това момиче е адски сладко и мило (reason I'm doing this all). В най-лошия случай би ми се извинила и ме гушнала... освен ако не е в шок. :D

Надявам се да е позитивен шок, според мен подаръка доста ще й допадне.

bybz
02-10-2011, 18:53
И какъв по-точно е подаръкът? :-o

TheBeliever
02-10-2011, 18:59
Ако чувствата са взаимни ще се изкефи. Ако не - ще й стане неудобно.

Аз лично бих се зарадвала повече на жеста ако не беше на точно определената дата. Св. Валентин за мен е изключително изкуствен "празник". Няма нищо оригинално и импулсивно в него.

spasianko
02-12-2011, 22:45
'Sup. :P

Решил съм да направя подарък за Св. Валентин на едно момиче от училище, което доста харесвам. Това е може би най-уместната ми възможност да започна нещо повече от приятелство, или поне да прекарам деня с нея. Дори да не се получи, тя наистина го заслужава... Страхотна е.

И все пак, интересно ми е, вие момичетата позитивно ли реагирате на подобни жестове обикновено?
Брат подари и едно синджирче със сърчице :) Ще бъде уникално впечатлена от теб ! Това е от мен ! Късмет ;-)

spasianko
02-12-2011, 22:48
'Sup. :P

Решил съм да направя подарък за Св. Валентин на едно момиче от училище, което доста харесвам. Това е може би най-уместната ми възможност да започна нещо повече от приятелство, или поне да прекарам деня с нея. Дори да не се получи, тя наистина го заслужава... Страхотна е.

И все пак, интересно ми е, вие момичетата позитивно ли реагирате на подобни жестове обикновено?
Брат подари и едно синджирче със сърчице :) Ще бъде уникално впечатлена от теб ! Това е от мен ! Късмет ;-)
П.П: какъв е подаръка,койо си измилил :P

BohoOhoAreVe
02-13-2011, 01:32
И какъв по-точно е подаръкът? :-o

малко магаренце да си го гледа в мазата в люлин :razz: :razz: :razz:

сега сериозно гледай да не е нещо шокиращо, една разходка и евентуално няква дрънкулка трябва да стигнат...все пак искаш да се загаджосваш а не може без дарове :-D :-)

SmilezZz
02-13-2011, 05:02
Въпроса си е реторичен..
- Всички сме различни..И следователно всички реагираме по различен начин..Но аз лично не бих имала нищо против това.. Но само да не си попаднал на някакви тъпи кифли,че ще се подиграват с чувствата ти..

GossipGirl89
02-13-2011, 05:14
Всичко си зависи от момичето. Щом си сигурен, че не е поредната кифла, която ще ти се изсмее и подиграе, тогава действай :) Аз лично бих се зарадвала на подобен жест и дори да не изпитвам нищо повече от приятелско привързване към момчето, ще се държа мило и ще му обясня съвсем човешки как стоят нещата, без да се гавря

YyoOnNiItTyY
02-13-2011, 05:22
И какъв по-точно е подаръкът? :-o

малко магаренце да си го гледа в мазата в люлин :razz: :razz: :razz:

сега сериозно гледай да не е нещо шокиращо, една разходка и евентуално няква дрънкулка трябва да стигнат...все пак искаш да се загаджосваш а не може без дарове :-D :-)
Искам да знам това мнение на момиче или на момче е :lol: ? А иначе по темата ,с риск да повторя почти всички коментари по горе :-D ,ако не е кифла би трябвалоо да и хареса ,дори и да няма нищо повече от приятелски чуства към теб!!! :) А иначе какво смяташ да и подариш :?
Хайде УСПЕХ!! 8-) 8-)

ForeverYoung
02-13-2011, 07:41
Ами първо, приятели ли сте? Познавате ли се? Говорите ли си? Или е просто момиче, което си виждал? Реакцията на момичето би зависила също доста и от това дали има представа кой си.. Лично аз ако ми се появи някой, който виждам за пръв път с подарък за Свети Валентин... :shock:

Ако се познавате и сте приятели, ако наистина не е от завладяните от ''славата'' надувки тогава действай.
Прецени обаче и самия подарък и начин на подаряване. Предполагам и сам можеш да си прецениш дали тя би оценила публичното засвидетелстване или не. Според мен щом като нямате такива отношения по-добре насаме да и подариш нещо дребничко (според мен ще е малко пресилено да и се появиш с букет 100 рози, 2-у метров мечок и дузина балони сърца с хелии О_o) и символично в комбинация с една роза и да и обесниш, че мислиш, че е ''страхотен човек'' както каза и че ще се радваш ако може да излезете някой път или направо ако може да станете нещо повече от приятели. :)

Така мисля аз, мен лично това би ме зарадвало.
Успех и пиши как е минало! :)

Brilliance
02-13-2011, 13:12
Ами пробвай! Обаче недей да прекаляваш с обясненията си в любов, защото момичето ще се уплаши :) По собствения си опит знам, че не е много приятно да ми се признава в любов едно и също момче по 2-3 пъти на ден, когато още не съм решила дали го харесвам. Успех!

bebchence
02-13-2011, 17:17
Вероятно ще се зарадва много, не всеки има смелост да направи такова нещо и заслужаваш най-малкото уважвние ако не друго.Особено ако е сама на празника и никой друг няма да и подари нищо наистина ще се зарадва, успех :-)

YyoOnNiItTyY
02-13-2011, 17:20
Моля тееее пиши после какво е станалоо!! :)

LaChupacabra
02-13-2011, 19:08
eee браво за смелостта!
ами то зависи от момичето...ако те харесва и има някакви чувства към теб- няма как да не истане приятно,да не се изкефи [:
ако те харесва само като приятел ще се притесни :/
какъв е подаръка иначе?
икакто казаха и преди мен недей да прекалваш в обясненията...всмисъл недей да казваш неща от рода на 'обичам те,ти си ми всичко,не мога да живея без теб' и т.н. ще се изплаши :D
айде УСПЕХ :] и кажи как е минало,че ми е интересно...

FATALITY
02-14-2011, 05:17
Зависи от момичето, но в повечето случаи ние момичетата се радваме на подаръци. :)

Jericho
02-14-2011, 09:12
За тези, които се поинтересуваха, хареса й... доста... и вече сме малко повече от приятели. :)

Иначе подаръкът беше едно плюшено мече с името й, бродирано върху шапчицата му, кутийка ръчни бонбони и домашно изработена валентинка. И всичко беше в кафяво и бежово, за да наподобява шоколад с лешници (ненавиждам розово и червено).

Явно не съм прекалил с обясненията. :P

YyoOnNiItTyY
02-14-2011, 14:29
За тези, които се поинтересуваха, хареса й... доста... и вече сме малко повече от приятели. :)

Иначе подаръкът беше едно плюшено мече с името й, бродирано върху шапчицата му, кутийка ръчни бонбони и домашно изработена валентинка. И всичко беше в кафяво и бежово, за да наподобява шоколад с лешници (ненавиждам розово и червено).

Явно не съм прекалил с обясненията. :P
В такъм момент се питам... каде си бе момче?! аз защо немога да срещна такова като тебе ?!?! ; :D

MakeMeHappy
02-14-2011, 14:32
За тези, които се поинтересуваха, хареса й... доста... и вече сме малко повече от приятели. :)

Иначе подаръкът беше едно плюшено мече с името й, бродирано върху шапчицата му, кутийка ръчни бонбони и домашно изработена валентинка. И всичко беше в кафяво и бежово, за да наподобява шоколад с лешници (ненавиждам розово и червено).

Явно не съм прекалил с обясненията. :P

Браво,страхотен подарък!Май определено си успял да й грабнеш окото и да направиш найстина стойностен подарък

NomNomNom
02-14-2011, 15:59
Сладур, браво, стискам палци.

LaChupacabra
02-14-2011, 19:52
ее браво честито! :)