PDA

View Full Version : Съвет..



problerm
02-12-2011, 14:31
От вчера имам приятелка, но не знам какво да правя. Нито съм имал преди, нито съм се целувал, а тя знае как, та ме е страх да не се изложа. Какво да направя, къде да я водя.. хелп плс!

fUcKsMiLe
02-12-2011, 14:35
За целувката не се притеснявай. Тя ще се получи от самосебеси. :)
А за това къде да я водиш.. кафета, клубове има страшно много. А най-хубаво е да я изведеш на разходка сред природата.. само двамата. :)

jghgh
02-12-2011, 14:44
Не я питай къде й се ходи, ми я води някъде.

Прекалено честото питане прави тъпо впечатление, все едно нищо не можеш да измислиш сам. Опитай се някак да водиш във връзката.
Е, питай я от време на време дали тя има някакви идеи да отидете някъде, но като цяло измисляй ти и я завеждай.

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 16:20
Целувката ще се получи от самосебе си,както ти казаха преди мене.
Заведи я примерно в парка на някоя пейка,нека седне в теб.
Или пък на кино един до друг..

Nappii
02-12-2011, 16:25
Всичко от самосебе си ще дойде за целувката. Иначе, клубчета, кафета, паркчета а-у .. и така :) Успех :P

bybz
02-12-2011, 16:25
Не я питай къде й се ходи, ми я води някъде.

Прекалено честото питане прави тъпо впечатление, все едно нищо не можеш да измислиш сам. Опитай се някак да водиш във връзката.
Е, питай я от време на време дали тя има някакви идеи да отидете някъде, но като цяло измисляй ти и я завеждай.

Не съм съгласна.. Аз не бих се оставила всеки път да ми ''измислят'' къде да ходя и да ме ''завеждат'' :shock: :shock: :shock: ...

SmilezZz
02-14-2011, 15:12
За целувката наистина не се притеснявай..
А къде да ходите - решете заедно..Не е задължително единия да избира.. Просто вижте и изберете място според настроението ви..Кафенета,сладкарници,ки но.. Или просто на разходка сред природата..

MakeMeHappy
02-14-2011, 15:20
Първо без паника!Води я там,където знаеш,че често ходи и много обичаа да ходи там или на място,където много иска да отиде,но не е ходила.Измисли нещо-би трябвало да я познаваш-какво харесва,интересите й.Ако си пада по спорта може да я заведеш на мач,според това какъв спорт харесва.Подарявай й сладки малки подаръчета...