PDA

View Full Version : Въпрос за бои за коса



ScarletBite
02-22-2011, 17:13
Здравейте, момичета! :)
Аз съм прясна блондинка и имам няколко въпроса към по-опитните.
Решила съм занапред за ползвам бои на Лореал (първото ми изрусяване беше с боя на Кристиан оф Рома и стана ужасно). За съжаление, фризьорката, която съм си избрала, не работи с такива. Моя позната, обаче, си поръчва професионални бои от този сайт (http://zlatnaribka.com/). Оказа се, че професионалните бои на Лореал са на що-годе същата цена като тези за широкия пазар, които се продават в магазините за козметика.
Въпросът ми е: каква е разликата между професионалните и непрофесионални бои Лореал? Качество, цвят? Дали наистина са по-добри? И, тъй като майка ми е доста сръчна в ръцете, мога ли да се боядисвам с професионални бои в домашни условия или има някакви специални начини на смесване, нанасяне и т.н. на този вид бои?

Minerva
02-22-2011, 18:03
Хубави са боите. Естествено са с по-високо качество, особено тези новите на Лореал - Иноа. От сайта обаче трябва да си поръчаш не само боята, но и окислител. Към някои от боите си е включен. И чети много внимателно описанията, че някои са много малки дози и трябва да вземеш две-три и тогава няма да ти излезе колкото обикновено боядисване.

LipSy
02-22-2011, 18:08
На теб думата "професионално" трябва да ти говори сама:
- по-добро качество отколкото обикновените продукти
- по-дълготрайно действие
- добри резултати

Да естествено, че професионалните бои са по-добри! :)

ScarletBite
02-22-2011, 18:48
Мерси за отговорите! :)
А знаете ли дали може да стане в домашни условия или има специален начин за работене с боята?

rosencetooo
02-23-2011, 05:26
може в домашни условия , няма нищо по-различно :)

ri41
02-23-2011, 13:56
за Иноа специално имало някакви методи за използване, иначе са много доволни от тези Мажиблонд или нещо такова, със сигурност са хубави боите

POLLINA
02-23-2011, 16:01
ooo забрави да се боядисаш вкъщи с Иноа и да стане добре..
8-)
много е различна тази боя