PDA

View Full Version : Обича ми се ...



PLEYGIRL
02-26-2011, 20:26
От година и половина на сам се опитвам да си намеря момче с което да съм щастлива и да ГО ОБИЧАМ!! Но не се получава.. чувствам се ужасно самотна и усещам с цялото си същество ,че трябва да обикна някой.. ,но незнам защо опитвам се ,но не става.. на много момчета вече разбих сърцата в буквален смисъл и ми е много гадно... Ужасно много искам да обикна някой дори и да страдам по него, защото вече започвам да откачам.. Дайте ми някакъв съвет моля ви се... благодаря предварително ;(;(;(;(;(;(;(;(;(

TheBeliever
02-26-2011, 20:29
Нали си наясно, че тези неща не стават насила? Не може да си заповядаш да обичаш някого. :-o

PLEYGIRL
02-26-2011, 20:31
да знам... ,но съм много самотна и ми е много гадно.. дните ми минавам безлично ... чувствам една огромна празнина в себе си и незнам как да я запълня ;(

TheBeliever
02-26-2011, 20:33
Приятели, хоби, спорт? Как така реши, че трябва непременно да намериш някой, който "да обичаш"?

PLEYGIRL
02-26-2011, 20:36
Просто всичките ми приятелки и приятели си имат човек до себе си и то сериозен.. а аз съм "свободната" в компанията кофти ми е и защото от далго време не съм имала чувства към никой , а не бях с малко момчета и мъже.. Сега търся нещо сериозно човек с който да съм щастлива и да обичам..

hublotgeneve
02-26-2011, 20:37
И аз се чувствам по същия начин, с приятелите ти е приятно до известно време и после искаш човек, с който да сте си много близки, да сте свързани и да се обичате. Но уви, никой не знае кога ще се влюбим и дали ще бъде в подходящия човек - а ако не е, по-добре да не сме се влюбвали въобще.

PLEYGIRL
02-26-2011, 20:39
да знам и това ,но ми е много самотно особенно тази вечер бяхме се събрали приятели и всичките двойки и само аз свободна.. НЕ исках даже да ходя ,но ме помолиха да ги уважа. Преди доста време имах чувства към един човек който моного ме нарани и сега искам да продалжа напред с някой с който ще си струва

TheBeliever
02-26-2011, 20:41
Защо просто не се наслаждаваш на свободата си?

Сериозните връзки не се намират, а се градят. Но за целта трябва да срещнеш подходящия човек. А ти доколкото разбрах се хващаш с някой с надеждата, че ще се появят чувства. Е не става така.

PLEYGIRL
02-26-2011, 20:44
Е да вярно е точно това правя за съжаление .. аз се наситих на свободата си всяка вечер на някъде и купони и т.н ,но някакси надраснах тези неща вече не искам да ходя по купони омръзнаха ми и нзз вече

TVDQueen
02-26-2011, 21:17
Лол..разбирам.. :-o Но какво да кажа.Няма как да ти помогнем.Любовта е най-неочакваното нещо.Не знаеш кога ще те сполети нито с кого.Както са казали хората ''На сила хубост не става''.Единственото, което можеш да направиш е да се запознаваш с повече хора и да се надяваш да срещнеш някой, от който онези пеперудки,стоножки и други буби пак да захвърчат веднага щом го видиш. :-) :)

BlueFace
02-26-2011, 21:31
На колко години си? Питам от любопитство.

babity
02-26-2011, 21:56
Защо просто не се наслаждаваш на свободата си?

!!!!! Твоето е конформизъм, не е непременна нужда да обичаш. Опитай се малко по - малко да се влияеш от чуждото мнение и да имаш свое, като за начало.

ShtrudeL
02-26-2011, 22:59
на много момчета вече разбих сърцата в буквален смисъл и ми е много гадно...

И аз щях да имам гузна съвест сигурно. О.о

britzy
02-27-2011, 06:15
8-) хаха има 90% съвпадение с моя живот-преди само купони глупости и сега останах само аз свободната в компанията ,денят ми е безличен и абе същата работа .Но излизай по-често ,започни нещо ново,не търси ,защото насила няма да стане-то просто ще се случи .

MilanowPz
02-27-2011, 11:15
сори

RoSKo0o0
02-27-2011, 11:23
Съжалявам! Никой не ти е виновен освен нискокапацитетното ти подобие на женски мозък.

ri41
02-27-2011, 20:43
сега и да викаш за него, все същото, някой ден просто ще е твоя ден!

Remixa92
02-27-2011, 22:09
Аз щъ обичам.

ForzaFelipe
02-27-2011, 23:03
Що ли ми е познато това???...а да same here...Много е гадно,98% от приятелите ми са си намерили приятелки/приятели и аз вече няма с кой да излизам...много е досадно...по цял ден почти нямам какво да правя щот нито мога да изляза с приятели щото те са с гаджетата и ще е адски тъпо нито пък аз мога да изляза с момиче щото вообще не ми върви последно време с момичетата....така е,гледаш ако може да направиш нещо действаш ако не свикваш,то няма да е завинаги така я :)

kuklichka_bg
02-28-2011, 09:36
Сащото е и при мен.Просто трябва да чакаме според мен да се появи правилният човек...но и на мен ми е писнало да чакам.Понякога си мисля,че не може да ми се случи такова нещо на мен... :o
И аще по-гадно е когато повечето ти от приятелите си имат сериозни връзки и ги гледаш колко са щастливи...

YourBlueEyes
02-28-2011, 09:50
По-добре да не обичаш,отколкото да обичаш погрешния/погрешната.Повярвай .... Някой ден ще срещнеш човека не се отчайвай :wink:

marti93
02-28-2011, 15:08
то да си сам си има и хубави страни
:)
1.никой не те ревнува
2.прибираш се когато си поискаш ,с когото си поискаш
3.няма притеснения от рода на какво да му купя за 2-вата ни месеца заедно или защо вече не го обичам :D
за вс влак си има пътници !иии усмихвай се и се забавлявай ,незнаеш кой ще се влюби в усмивката ти

xxcherry
02-28-2011, 16:42
... Ужасно много искам да обикна някой дори и да страдам по него ...

Внимавай какво си пожелаваш.

Fiction7577
02-28-2011, 17:00
На колко си? Все пак в тийнпроблем, значи някаква тинейджърска възраст. Мога да ти кажа, че любовта не е такъв кеф, какъвто си мислиш.

Въобще нещата не са толкова розови, колкото ти ги разказват.

Разбира се, по-добре да срещнеш споделената любов, отколкото несподелената. Обаче, ако трябва да съм честна, аз също бях като теб.

Всеки ми говореше как се "обичали с милото си" или как са "влюбени в онзи батко" и от толкова слушане, нямах търпение да се влюбя, мислих си, че вече ми е време.

Да ама не. Все пак случи се, няма значение кого обикнах, разбрах какво е. Проблемът беше, че идеята да сме заедно беше в пълният смисъл на думата - НЕВЪЗМОЖНА.

Не ме разбирай погрешно, наистина опитах какво ли не, но от самото начало си пролича че нищо не би се случило. Гледах го всеки ден и в главата ми само се въртеше колко много го обичам, но как няма да мога да му го кажа, а и дори и да го направя, той не би отвърнал със същото.

В крайна сметка докато не ни се разделиха пътищата, си го гледах с неговата половинка (бяха много щастливи от това което виждах) и емоциите естествено не ми бяха положителни.

Признавам - болезнено е и то много. И НЕ!! Не си пожелавай да обичаш някого, дори и да страдаш по него. Не знаеш каква болка е всичко това и как ти се отразява.

Просто си депресиран от всякъде. Нямаш настроение за нищо, изнервяш се от най-малкото и в главата ти е той, само той, и когато в съзнанието ти се породи факта, че така ще си останеш докато не го забравиш, искаш наистина да се ГРЪМНЕШ.

Все пак се опитвам да изчистя всичко това, минаха 2-3 години и още съм долу-горе в същото положение, както тогава.

Така че не бързай. Има си време за всичко. По-добре да почакаш малко и да дойде точният човек, без да се налага да страдаш по някой, който дори не знае за чувствата ти (не визирам само мен).

Ще ти дойде времето и на теб. Най-малко това го мисли! :wink:

elenka3
02-28-2011, 17:10
с времето ще си намериш
това не става просто така ... ако искаш да е сериозен трябжва да изчакаш ..