PDA

View Full Version : S.O.S - Той отново ме потърси ... Какво да правя??



cuttiepatuttie
03-05-2011, 09:40
Знчи харесвах момче по-голямо с 5 години от мен 5 месеца, после ходихме 3 месеца, а след като скъсахме бях влюбена в него още 2 месеца. След това не си говорихме още 2 месеца :D :D , но сега той ме потърси и пак почнахме да разговаряме, но всичко като на шега. С него изживях първата истинска връзка, първата целувка и след него пробвах с 2ма само, за да го забравя, но нямаше и седмица, и нямаше резултат.. :D .. Мислих си, че съм го забравила, но като ме потърси си пролича, че не съм го. Добър човек съм и въпреки всиките обиди, който при раздялата си казахме, само защото той ми бе изневерил с друга пак се съгласих да общуваме, но се оплаших да не се подиграе с мен отново и го блокирах от всякаде. Какво да правя? Да го деблокирам ли от скайпа и от телефона или всичко да си остане така, като подтискам чувствата си към него докато го забравя наистина ?? ПЛС ХЕЛП !!!!! :-) :shock: :shock:

kalpazanka
03-05-2011, 09:46
Помисли си дали искаш да си на тръни и да се чудиш с коя е, дали искаш да се подиграва с теб и да те лъже в очите и околните да се хихикат зад гърба ти, защото милият той ти вдига авторитета на N-та степен.

Глава на раменете нямаш ли? Защо за толкова важна стъпка искаш мнение от непознати във форум?!

saskou
03-05-2011, 09:47
Пробва с 2ма за да го забравиш. С всеки изминал ден се изумявам, колко изобретателни са някои от вас - жените. Ако го искаш - бори се за него, ако не - остави нещата така.

cuttiepatuttie
03-05-2011, 09:51
Пробва с 2ма за да го забравиш. С всеки изминал ден се изумявам, колко изобретателни са някои от вас - жените. Ако го искаш - бори се за него, ако не - остави нещата така.
Лесно ти е да го кажеш. Не ти все още си влюбен, в някой, който се е подиграл с теб. :oops: :) :)

TheNewReligion
03-05-2011, 10:24
Направила си добре като си го блокирала. Не го отблокирвай и избягвай да го засичаш на живо. Така ще го забравиш. Фактът, че се е подиграл с теб, говори лошо за него. Ако продължиш да поддържаш връзка с него и да се надяваш, ще започне да говори лошо и за теб, така че си помисли добре да преживееш т'ва наново.
И между другото, има голямо значение какво си му отговорила в скайпа. ^^ Ако искаш сподели..

saskou
03-05-2011, 10:27
Пробва с 2ма за да го забравиш. С всеки изминал ден се изумявам, колко изобретателни са някои от вас - жените. Ако го искаш - бори се за него, ако не - остави нещата така.
Лесно ти е да го кажеш. Не ти все още си влюбен, в някой, който се е подиграл с теб. :oops: :) :)
Лесно ми е да го кажа? Имах връзка 2 години и половина. Бавно и мъчително със всеки изминал ден разбирахме, че не сме един за друг, колкото и много да се обичахме. На фона на всичко, раздялата беше нещо.... непреодолимо за мен. Уж се случваше бавно, а всичко стана толкова бързо. Веднага се опитах да започна друга връзка. Опита ми беше повече от неуспешен. Сега момичето с което бях 2 години ходи с мой приятел. Тази с която се опитах - с най-добрия ми приятел. Измина повече от месец. Аз все още се чувствам изигран. Имам ужасни събуждания и ужасни сънища. Сънувам едната, после другата и т.н.... Общо взето изживях един истински кошмар, който не пожелавам на никой. Лесно ли ми е да го кажа?

bogzfaggot
03-05-2011, 12:06
Разкарай го.Имай достойнство.

vls
03-05-2011, 12:16
времето ще покаже какво да направишш .. остави се на течението :( :(

BlueFace
03-05-2011, 12:16
Пет години разлика.... :? Той никога няма да те вземе на сериозно и ще продължи да си иргае с теб. Забрави го веднъж и завинаги и се ориентирай към момчетата около твоята възраст ;)

kalpazanka
03-05-2011, 12:21
Пет години разлика.... :? Той никога няма да те вземе на сериозно и ще продължи да си иргае с теб.
Тя по-скоро му е позволила да я третира така. Не са годините причината, а характерът. ;) Тя си е наивна, несигурна, лесно манипулируема и пичът си я разиграва.

bratignat
03-05-2011, 12:22
По-скоро те върти.

cuttiepatuttie
03-05-2011, 12:28
Направила си добре като си го блокирала. Не го отблокирвай и избягвай да го засичаш на живо. Така ще го забравиш. Фактът, че се е подиграл с теб, говори лошо за него. Ако продължиш да поддържаш връзка с него и да се надяваш, ще започне да говори лошо и за теб, така че си помисли добре да преживееш т'ва наново.
И между другото, има голямо значение какво си му отговорила в скайпа. ^^ Ако искаш сподели..

Е .. ние почнахме всичко уж, така че да не се мразим за станалото и той веднага почна с шегите. Два дена така си писахме всичко на шеги, ина следващия ден стана въпрос нещо за лъжите. И двамата си признахме, че сме добри лъжци, но аз съмщо си признах, че като мразя да ме лъжат следва, че и аз не трябва да лъжа и, че отбягвам да лъжа, но той не повярва. Дадох му шанс да ме попита нещо /каквото и да е/ и да му отговоря честно. Той ме попита дали ще мъ позволя да ме целуне. Отговорих 'Не', макар че не бих отказала :D .. На следващия ден осетих, че невинното започване с шеги и с основата да сме НИЩО повече от приятели прекрачи границата и се задълбочихме. Оплаших се да не се подиграе пак с мен по същия начин и го блокирах. А той не ме е търсил от там нататък.

pitfall
03-05-2011, 12:39
май само те разиграва ... веднъж ти е изневерил, защо мислиш, че няма да го направи втрои път

cuttiepatuttie
03-05-2011, 13:06
май само те разиграва ... веднъж ти е изневерил, защо мислиш, че няма да го направи втрои път

Ами не мисля така.. :) :) За това се колябая :) :)

FuckedUp
03-05-2011, 14:22
Колко сте наивни и тъпички не е истина :) (не искам да те обидя)

teenems
03-05-2011, 14:34
не си заслужава..някак изглежда сякаш те използва понеже за момента няма с коя да е ..

Biiiitch
03-05-2011, 14:44
Само факта, че е с 5 години по-голям показва колко сериозен е. Повярвай ми, харесвала съм момчета с 3 години разлика и казват, че съм малка - представи си с 5 години. За да излезеш с някой доста по-голям, според мен, той трябва наистина да те обича и да държи на теб. Пък този пич дето ти харесваш само те върти на малкия си пръст. Махай го и чакай следващия.

cuttiepatuttie
03-05-2011, 14:49
Само факта, че е с 5 години по-голям показва колко сериозен е. Повярвай ми, харесвала съм момчета с 3 години разлика и казват, че съм малка - представи си с 5 години. За да излезеш с някой доста по-голям, според мен, той трябва наистина да те обича и да държи на теб. Пък този пич дето ти харесваш само те върти на малкия си пръст. Махай го и чакай следващия.

Ако е така, както казваш е значи наистина добър актьор. През тези 3 месеца когато ходехме той мн се грижеше за мен. Осещах, че наистина ме обича. Дори родителите ми като разбраха бяха против връзката ни, но той се застъпи за мен и продължихме заедно, докато не разбрах, че е бил и с дръга. Оффф .. нз нз вече кво да правя. Най-добре май ще е да оставя всичко акто е - блокиран от всякаде. :? :( :(

Biiiitch
03-05-2011, 14:55
Само факта, че е с 5 години по-голям показва колко сериозен е. Повярвай ми, харесвала съм момчета с 3 години разлика и казват, че съм малка - представи си с 5 години. За да излезеш с някой доста по-голям, според мен, той трябва наистина да те обича и да държи на теб. Пък този пич дето ти харесваш само те върти на малкия си пръст. Махай го и чакай следващия.

Ако е така, както казваш е значи наистина добър актьор. През тези 3 месеца когато ходехме той мн се грижеше за мен. Осещах, че наистина ме обича. Дори родителите ми като разбраха бяха против връзката ни, но той се застъпи за мен и продължихме заедно, докато не разбрах, че е бил и с дръга. Оффф .. нз нз вече кво да правя. Най-добре май ще е да оставя всичко акто е - блокиран от всякаде. :? :( :(

Може наистина да те е обичал, но ти е изневерил.
Просто го зарежи, не си заслужава. Остави го блокиран и си живей живота.

nepowtorima
03-05-2011, 15:11
Миналото си е минало. Гледай в бъдещето и го забрави..
Добре си направила като си спряла всички контакти с него, сега остава само да спреш да мислиш за него...

JoeBanana
03-05-2011, 15:16
ама, деблокирай го, разбира се !
как така ще го блокираш навсякъде ?!?
срамота !

Cucko0
03-05-2011, 15:28
НЕ ! остави нещата така ..рядко си заслужава да се върнеш при бивш

''Сами си забиваме тръните и даже не се питаме "защо?". Търпим болката и си втълпяваме, че си заслужава!"

DevilWish
03-05-2011, 17:05
Щом един път го е направил ще има и втори път ;) Не лижи, където си плюла ако ме разбираш ;)