.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    S.O.S - Той отново ме потърси ... Какво да правя??

    Знчи харесвах момче по-голямо с 5 години от мен 5 месеца, после ходихме 3 месеца, а след като скъсахме бях влюбена в него още 2 месеца. След това не си говорихме още 2 месеца , но сега той ме потърси и пак почнахме да разговаряме, но всичко като на шега. С него изживях първата истинска връзка, първата целувка и след него пробвах с 2ма само, за да го забравя, но нямаше и седмица, и нямаше резултат.. .. Мислих си, че съм го забравила, но като ме потърси си пролича, че не съм го. Добър човек съм и въпреки всиките обиди, който при раздялата си казахме, само защото той ми бе изневерил с друга пак се съгласих да общуваме, но се оплаших да не се подиграе с мен отново и го блокирах от всякаде. Какво да правя? Да го деблокирам ли от скайпа и от телефона или всичко да си остане така, като подтискам чувствата си към него докато го забравя наистина ?? ПЛС ХЕЛП !!!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Помисли си дали искаш да си на тръни и да се чудиш с коя е, дали искаш да се подиграва с теб и да те лъже в очите и околните да се хихикат зад гърба ти, защото милият той ти вдига авторитета на N-та степен.

    Глава на раменете нямаш ли? Защо за толкова важна стъпка искаш мнение от непознати във форум?!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3
    Фен Аватара на saskou
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Bourgas
    Мнения
    291
    Пробва с 2ма за да го забравиш. С всеки изминал ден се изумявам, колко изобретателни са някои от вас - жените. Ако го искаш - бори се за него, ако не - остави нещата така.
    да слуша

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от saskou
    Пробва с 2ма за да го забравиш. С всеки изминал ден се изумявам, колко изобретателни са някои от вас - жените. Ако го искаш - бори се за него, ако не - остави нещата така.
    Лесно ти е да го кажеш. Не ти все още си влюбен, в някой, който се е подиграл с теб.

  5. #5
    Направила си добре като си го блокирала. Не го отблокирвай и избягвай да го засичаш на живо. Така ще го забравиш. Фактът, че се е подиграл с теб, говори лошо за него. Ако продължиш да поддържаш връзка с него и да се надяваш, ще започне да говори лошо и за теб, така че си помисли добре да преживееш т'ва наново.
    И между другото, има голямо значение какво си му отговорила в скайпа. ^^ Ако искаш сподели..

  6. #6
    Фен Аватара на saskou
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Bourgas
    Мнения
    291
    Цитирай Първоначално написано от cuttiepatuttie
    Цитирай Първоначално написано от saskou
    Пробва с 2ма за да го забравиш. С всеки изминал ден се изумявам, колко изобретателни са някои от вас - жените. Ако го искаш - бори се за него, ако не - остави нещата така.
    Лесно ти е да го кажеш. Не ти все още си влюбен, в някой, който се е подиграл с теб.
    Лесно ми е да го кажа? Имах връзка 2 години и половина. Бавно и мъчително със всеки изминал ден разбирахме, че не сме един за друг, колкото и много да се обичахме. На фона на всичко, раздялата беше нещо.... непреодолимо за мен. Уж се случваше бавно, а всичко стана толкова бързо. Веднага се опитах да започна друга връзка. Опита ми беше повече от неуспешен. Сега момичето с което бях 2 години ходи с мой приятел. Тази с която се опитах - с най-добрия ми приятел. Измина повече от месец. Аз все още се чувствам изигран. Имам ужасни събуждания и ужасни сънища. Сънувам едната, после другата и т.н.... Общо взето изживях един истински кошмар, който не пожелавам на никой. Лесно ли ми е да го кажа?
    да слуша

  7. #7
    Разкарай го.Имай достойнство.

  8. #8
    времето ще покаже какво да направишш .. остави се на течението
    "Такава съм - не съм идеална,
    такава съм - емоционална,
    такава съм - не се променям,
    за друга никога не се заменям"

  9. #9
    Мега фен Аватара на BlueFace
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    3 412
    Пет години разлика.... Той никога няма да те вземе на сериозно и ще продължи да си иргае с теб. Забрави го веднъж и завинаги и се ориентирай към момчетата около твоята възраст

    --------------------------------------------------------

  10. #10
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от BlueFace
    Пет години разлика.... Той никога няма да те вземе на сериозно и ще продължи да си иргае с теб.
    Тя по-скоро му е позволила да я третира така. Не са годините причината, а характерът. Тя си е наивна, несигурна, лесно манипулируема и пичът си я разиграва.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  11. #11

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от TheNewReligion
    Направила си добре като си го блокирала. Не го отблокирвай и избягвай да го засичаш на живо. Така ще го забравиш. Фактът, че се е подиграл с теб, говори лошо за него. Ако продължиш да поддържаш връзка с него и да се надяваш, ще започне да говори лошо и за теб, така че си помисли добре да преживееш т'ва наново.
    И между другото, има голямо значение какво си му отговорила в скайпа. ^^ Ако искаш сподели..
    Е .. ние почнахме всичко уж, така че да не се мразим за станалото и той веднага почна с шегите. Два дена така си писахме всичко на шеги, ина следващия ден стана въпрос нещо за лъжите. И двамата си признахме, че сме добри лъжци, но аз съмщо си признах, че като мразя да ме лъжат следва, че и аз не трябва да лъжа и, че отбягвам да лъжа, но той не повярва. Дадох му шанс да ме попита нещо /каквото и да е/ и да му отговоря честно. Той ме попита дали ще мъ позволя да ме целуне. Отговорих 'Не', макар че не бих отказала .. На следващия ден осетих, че невинното започване с шеги и с основата да сме НИЩО повече от приятели прекрачи границата и се задълбочихме. Оплаших се да не се подиграе пак с мен по същия начин и го блокирах. А той не ме е търсил от там нататък.

  13. #13
    Супер фен Аватара на pitfall
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Самоков/София
    Мнения
    1 200
    май само те разиграва ... веднъж ти е изневерил, защо мислиш, че няма да го направи втрои път

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от pitfall
    май само те разиграва ... веднъж ти е изневерил, защо мислиш, че няма да го направи втрои път
    Ами не мисля така.. За това се колябая

  15. #15
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774
    Колко сте наивни и тъпички не е истина (не искам да те обидя)
    Roses are brown,
    Violets are brown,
    SOMEONE SHIT IN MY GARDEN

  16. #16
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    не си заслужава..някак изглежда сякаш те използва понеже за момента няма с коя да е ..
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  17. #17
    Само факта, че е с 5 години по-голям показва колко сериозен е. Повярвай ми, харесвала съм момчета с 3 години разлика и казват, че съм малка - представи си с 5 години. За да излезеш с някой доста по-голям, според мен, той трябва наистина да те обича и да държи на теб. Пък този пич дето ти харесваш само те върти на малкия си пръст. Махай го и чакай следващия.
    I had hoped you'd see my face, and that you'd be reminded
    That for me it isn't over yet.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Biiiitch
    Само факта, че е с 5 години по-голям показва колко сериозен е. Повярвай ми, харесвала съм момчета с 3 години разлика и казват, че съм малка - представи си с 5 години. За да излезеш с някой доста по-голям, според мен, той трябва наистина да те обича и да държи на теб. Пък този пич дето ти харесваш само те върти на малкия си пръст. Махай го и чакай следващия.
    Ако е така, както казваш е значи наистина добър актьор. През тези 3 месеца когато ходехме той мн се грижеше за мен. Осещах, че наистина ме обича. Дори родителите ми като разбраха бяха против връзката ни, но той се застъпи за мен и продължихме заедно, докато не разбрах, че е бил и с дръга. Оффф .. нз нз вече кво да правя. Най-добре май ще е да оставя всичко акто е - блокиран от всякаде.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от cuttiepatuttie
    Цитирай Първоначално написано от Biiiitch
    Само факта, че е с 5 години по-голям показва колко сериозен е. Повярвай ми, харесвала съм момчета с 3 години разлика и казват, че съм малка - представи си с 5 години. За да излезеш с някой доста по-голям, според мен, той трябва наистина да те обича и да държи на теб. Пък този пич дето ти харесваш само те върти на малкия си пръст. Махай го и чакай следващия.
    Ако е така, както казваш е значи наистина добър актьор. През тези 3 месеца когато ходехме той мн се грижеше за мен. Осещах, че наистина ме обича. Дори родителите ми като разбраха бяха против връзката ни, но той се застъпи за мен и продължихме заедно, докато не разбрах, че е бил и с дръга. Оффф .. нз нз вече кво да правя. Най-добре май ще е да оставя всичко акто е - блокиран от всякаде.
    Може наистина да те е обичал, но ти е изневерил.
    Просто го зарежи, не си заслужава. Остави го блокиран и си живей живота.
    I had hoped you'd see my face, and that you'd be reminded
    That for me it isn't over yet.

  20. #20
    Мега фен Аватара на nepowtorima
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    ^___^
    Мнения
    3 549
    Миналото си е минало. Гледай в бъдещето и го забрави..
    Добре си направила като си спряла всички контакти с него, сега остава само да спреш да мислиш за него...

    ~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
    губuш по една мuнута щастuе..
    ♥♥

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    ама, деблокирай го, разбира се !
    как така ще го блокираш навсякъде ?!?
    срамота !

  22. #22
    Мега фен Аватара на Cucko0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    там, където свършва небето
    Мнения
    4 272
    НЕ ! остави нещата така ..рядко си заслужава да се върнеш при бивш

    ''Сами си забиваме тръните и даже не се питаме "защо?". Търпим болката и си втълпяваме, че си заслужава!"
    Hostis Honori Invidia

  23. #23
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Щом един път го е направил ще има и втори път Не лижи, където си плюла ако ме разбираш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си