PDA

View Full Version : Чувството ми липсва. Какво значи това?



reAL_TRuth
03-05-2011, 09:50
Имам си сериозен приятел, но вече от няколко месеца мисля за раздяла. Липсва ми всичко. Когато сме на една маса, имам чувството, че сме от различни светове. Липсва ми онази сладка тръпка, дори не точно тръпката, а самото чувство на нужда от този човек. Сякаш при нас то изчезна. Или поне от моя страна. Говорихме си вече за това няколко пъти. Мисля, че доста го наплаших, а не исках. Не искам да го наранявам, но вече се чувствам като в окови. След разговорите ни обикновено нещата се оправят за ден-два-три, но после всичко се връща. Какво означава това? Наистина ли съм изстинала? Ако е така, защо и мен ме е страх от самата мисъл да се разделим?
Понякога съм толкова студена към него, чак се мразя. Не искам да е така, не искам. Обаче не го правя и нарочно. Жално ми е, когато ме погледне с онзи тъжен поглед, който ми показва, че чака някаква ласка, нежност, а аз съм като замръзнала. Понякога ми идва да го прегръщам, целувам, но... какви са тези моменти? Какво означава всичко това? И най-вече дали наистина съм спряла да го обичам? Знам, че вие няма как да ми дадете точно този отговор, но и аз самата не съм наясно какво се случи, защото имахме толкова трудни моменти, когато той беше объркан и не знаеше дали ме иска, или не. Аз се борих повече от година да го задържа и изведнъж сякаш всичко ми се стовари и съм на кръстопът дали наистина е за мен? Дали си е струвало... А желанието да изпитам отново обич расте и расте...

Това е.. Искам някакъв съвет, мнение, защото просто не знам как да постъпя.

cuttiepatuttie
03-05-2011, 10:03
Според мен изчакай още месец и ако полочението си остане същото няма друг нячин освен да се разделите.
Има и дръга възможност. Поговорете и ти му предложи да си дадете време. Седмица, две, дори и месец ако искаш. Ако през това време той почне да ти липсва, значи наистина още го обичаш и трябва да си с него. Ало ли не - това е края. Но преди да си дадете време поговорете мно0оо0о0ого добре и се разберете да не се срещате с дръги през това време за липса на болка и у двамата.
Надявам се, че съм помогнала :) :)
Успех :-) :-)

reAL_TRuth
03-05-2011, 10:08
Според мен изчакай още месец и ако полочението си остане същото няма друг нячин освен да се разделите.
Има и дръга възможност. Поговорете и ти му предложи да си дадете време. Седмица, две, дори и месец ако искаш. Ако през това време той почне да ти липсва, значи наистина още го обичаш и трябва да си с него. Ало ли не - това е края. Но преди да си дадете време поговорете мно0оо0о0ого добре и се разберете да не се срещате с дръги през това време за липса на болка и у двамата.
Надявам се, че съм помогнала :) :)
Успех :-) :-)Да, благодаря ти за съвета. Но има и нещо друго. Ти казваш да си дадем време и ако ми липсва, значи го обичам. Не съм съгласна и точно това ме обърква. Ние сме прекалено много време заедно, за да не ми липсва. Няма как това да не се случи, но липсата не значи обич според мен. :?

saskou
03-05-2011, 10:36
Според мен изчакай още месец и ако полочението си остане същото няма друг нячин освен да се разделите.
Има и дръга възможност. Поговорете и ти му предложи да си дадете време. Седмица, две, дори и месец ако искаш. Ако през това време той почне да ти липсва, значи наистина още го обичаш и трябва да си с него. Ало ли не - това е края. Но преди да си дадете време поговорете мно0оо0о0ого добре и се разберете да не се срещате с дръги през това време за липса на болка и у двамата.
Надявам се, че съм помогнала :) :)
Успех :-) :-)Да, благодаря ти за съвета. Но има и нещо друго. Ти казваш да си дадем време и ако ми липсва, значи го обичам. Не съм съгласна и точно това ме обърква. Ние сме прекалено много време заедно, за да не ми липсва. Няма как това да не се случи, но липсата не значи обич според мен. :?
Определено. По скоро чувство за собственост. Бях в същата ситуация и не всичко стана по план, но поне се разделих с нея. Ако предприемеш такива действия, знай, че 1000% ще ти липсва и бъди готова. Само не позволявай, някой друг да ти каже какво да правиш. Посъветвай се със сърцето а не с някой!!!!!!! Направи каквото трябва.

Lorein
03-05-2011, 10:39
Отколко време сте заедно? Може би просто имате по-еднообразно ежедневие, правите едни и същи работи и всичко ви е станало скучно. Измислете и направете нещо ново и интересно. Дори и да не е чак толкова необичайно. Отидете на място, което не сте посещавали, излезте с различни компании, изпитайте нещо ново в ежедневието си. Разнообразете. Просто може би сте свикнали на една и съща рутина и от там идва това чувство. Ако сте от много време заедно, значи има за какво. Дайте си повече време, за дългогодишна връзка трябва повече търпение.

sladur4etyYy
03-05-2011, 11:43
опитайте да разнообразите връзката си. ако и тогава продължаваш да се чувстваш така, по- добре сложи край. няма смисъл да се мъчиш.

bogzfaggot
03-05-2011, 12:02
Честно казано ти най-добре знаеш какво точно чувстваш и не мисля,че някой може да ти помогне.Ако искаш дай си още малко време и виж как стоят нещата.

BlueFace
03-05-2011, 12:23
Очевидно връзката ви се е превърнала в мъчение и за двама ви. Може да пробвате да разнообразите и да "запалите пак искрата", но според мен това не е възможно, а ако се получи няма да е за много дълго време. :) Очуждили сте се ...такива неща се случват, но според мен няма смисъл да се мъчите повече ;)

VaMpiRKaTaaa
03-05-2011, 14:02
Аз се борих повече от година да го задържа и изведнъж сякаш всичко ми се стовари
Точно.
Бориласи се много времи за него,имала си тръпка и цели,но сега,когато вече е само твой не ти е толко интересен..Губиш интересът си към него и тръпката.И НАЙ-вероятно си ''уморена''от това,че си се борила цяла година за него,a той не е проявявал интерес.НО нали знаеш,че правилата на играта се променят почти винаги.Както и при вас се е случило.Сега го остави малко той да се бори за тебе.Дай си малко почивка.

autumn666
03-05-2011, 20:01
Отколко време сте заедно? Може би просто имате по-еднообразно ежедневие, правите едни и същи работи и всичко ви е станало скучно. Измислете и направете нещо ново и интересно. Дори и да не е чак толкова необичайно. Отидете на място, което не сте посещавали, излезте с различни компании, изпитайте нещо ново в ежедневието си. Разнообразете. Просто може би сте свикнали на една и съща рутина и от там идва това чувство. Ако сте от много време заедно, значи има за какво. Дайте си повече време, за дългогодишна връзка трябва повече търпение.

+1

gabri3lla
03-06-2011, 06:54
Кажи му,че искаш да останеш сама за известно време,за да изясниш чувствата си към него.Той ще те разбере,не се притеснявай.Направи всичко необходимо,което зависи от теб,за да върнете тръпката,която сте имали.Ако не се получи не се мъчи и слагай край.Ще ти е тежко,но след време ще си благодариш.

Hilary_
03-06-2011, 07:23
Навик .. всичко се е превърнало в навик!!
По - добре се разделете, отколкото да продължаваш да се мъчиш ..

antifashionshit
03-06-2011, 08:28
раздяла.

Ssummerjam
03-06-2011, 12:37
Изстинала си, нищо не е както в началото. Изтръпваш при мисълта да се разделите, но това не е защото го обичаш. Просто си свикнала с него, все пак доста време сте били заедно. Не мисля, че има смисъл да продължавате. Връзката е изтощителна и за двама ви. 8)

teenems
03-06-2011, 13:09
И при мен е абсолютно същото.. без никаква разлика!И аз някога стоя и си мисля,че той изобщо не е за мен и трябва да прекъснем,защото не знам за него ,но аз доста се мъча.Имам някаква нужда да съм сама,свободна и безгрижна.А не да стоя и да се ядосвам,че правим едно и също нещо,защото нашето ежедневие с него е някак си СИВО и еднообразно.. Когато имам някакво желание за него,той ми говори някак си все едно съм някоя си там..Скучно ми е,искам някак си по-голямо разбирателство.Нямам нужда от връзка,която не е силна..
Не знам какво да правя :(
-от 4 месеца сме заедно-

SmilezZz
03-06-2011, 13:58
Щом сте заедно от доста дълго време - по-добре е да не действаш,а именно да се разделиш.. Възможно е да сте си омръзнали вече.. Или просто вече всичко - деня ви ви минава еднообразно.. И вече няма за какво да си говорите..
Но като че ли все още има някакви чувства в теб към него - иначе нямаше да ти пука за него.. Нямаше да те е страх от настъпващата може би раздяла.. Но не знам.. Просто си дайте малко време.. Осъзнай дали го обичаш или не.. И решавай какво да правиш.. (:

teenems
04-10-2011, 09:33
ние се разделихме ме..
с него ми е зле ,ама без него по-зле.
или просто много се привързах :?

Gr0zDan0v
04-10-2011, 10:07
Навик .. всичко се е превърнало в навик!!
По - добре се разделете, отколкото да продължаваш да се мъчиш ..

+1 :P