PDA

View Full Version : Мислите ли се за красива?



mayaaa
03-08-2011, 16:31
Аз малко съм се отчаяма :oops: ... Така че, мислите ли се за красиви? Искам да разбера как се оценяват и други.

mynichka
03-08-2011, 16:32
хахах! Първа съм и да мисля се :)

neeDaBosS
03-08-2011, 16:49
Да :) +1 за miminko

kalpazanka
03-08-2011, 16:54
Да. :)

Трябва да се харесваме такива, каквито сме и да се научим да живеем в хармония със себе си. Никоя крайност не е препоръчителна, а и все пак красотата е субективно понятие.

stelkastel
03-08-2011, 16:59
Хах, определено не се мисля. /мамо, ако случайно четеш този пост, моля те не ме убивай :D /

FuckingFreak
03-08-2011, 17:12
Харесвам се, разбира се има и по-красиви от мен но ще цитирам една песен

I'm beautiful in my way, cause God makes no mistakes, I'm on the right track baby I was born this way !

Може още, винаги може още но аз си се харесвам по моя си начин и не желая да приличам на никое друго момиче.. Най-добрата ми приятелка е пълничка и има белези по лицето, но това не и пречи да се облича със хубави дрехи, нито пък да ходи по улицата със вдигната глава, вижда че не е кралица и може и още, но и се кефя че се приема такава каквато е, знае че е красива по НЕЙНИЯ си начин.. Да приемем че това беше кракто лирическо отклонение 8-)

LovelyGirl
03-08-2011, 17:18
Да, харесвам се :) Не се мисля за перфектна, разбира се има и много по-хубави от мен, но се харесвам :) Научила съм се да не мисля за недостатъците си, а да изтъквам хубавите си черти :)

Eliii
03-08-2011, 17:18
Грозна не съм, но не се и намирам за красива - винаги може и повече, както казаха по-горе.
Абе, ставам за гледане, предполагам.

nymphadora
03-08-2011, 17:24
Дам!
Спомням си имаше една група във фейсбука "Толкова се харесвам,че бих си посегнала еротично" 8-) .И аз съм нещо такова,само че мойто вече отива към нарцизъм 8-).

MegiBoOm
03-08-2011, 17:30
YES! Възприемам се такава, каквато съм! (:

psych0
03-08-2011, 17:33
Да, харесвам се :) Не се мисля за перфектна, разбира се има и много по-хубави от мен, но се харесвам :) Научила съм се да не мисля за недостатъците си, а да изтъквам хубавите си черти :)

ri41
03-08-2011, 17:37
да много си се харесвам и се одобрявам, не само заради външия вид, но и излъчването, усмивката, всичко

LaChupacabra
03-08-2011, 17:41
не..определено не 8-)

FATALITY
03-08-2011, 17:44
Мдам.Ако ти не се харесваш няма как другите да те харесат.

Вярно е. :D

blondeVIP
03-08-2011, 17:55
Никога не съм се имала за красива.. на моменти изпадам в неквии изблици, в които много си се радвам, а понякога се чудя "Лелел, та кой може да ме гледаа?! " , но общо взето смятам, че има какво да се желае още, но в никакъв случей не се имам за грозна ! :д

Vikito0o
03-08-2011, 18:00
Да, харесвам се :) Не се мисля за перфектна, разбира се има и много по-хубави от мен, но се харесвам :) Научила съм се да не мисля за недостатъците си, а да изтъквам хубавите си черти :)
+1

Rebirthing
03-08-2011, 18:18
Според, зависи (от светлината :D)...хах.
Ще се въздържа от гласуване, тъй като съм най-големия перфекционист. Имам красиви и грозни дни 8-) . Понякога изпадам в капана на собствената си самовлюбеност и не мога да се нарадвам на самата себе си. Друг път обаче се поглеждам в огледалото и си викам "кво е туй нещо дет' ме гледа тъй лошо, бе ?" и почвам да си намирам разни кусури. В момента даже си поглеждам косата в огледалото и си казвам "ех, колко е лъскава, мека, красива..." въпреки, че до преди няколко часа се оплаквах колко суха, безжизнена и без обемна е горката ми косица.

Така е общо взето с мен, винаги искам да изглеждам като излязла от списание, дори сутрин когато стана от леглото с чорлава коса и безжизнен тен :D . Лошото е, че всеки ден излизайки от нас осъзнавам колко е излишна моята суетност, голяма част от хората са ниски, пълни и не им пука дали едно косъмче от веждата им стърчи в грешната посока :).

Shia
03-08-2011, 18:37
Знам,че съм достатъчно КРАСИВА,за да ходя с изправена глава и достатъчно красива и себеуважаваща се,за да не допусна,когато някой ми каже
-Мноооол си грозна ,Ма!
това да ме засегне психически.

WaterLilly
03-08-2011, 18:48
Леко грозновата съм. Предполагам, че не е нещо, което достатъчно грим да не може да направи хубаво, но никога не се харесвам. Просто съм си такава. Реално погледнато не съм чак толкова грозна, но не съм и хубава.

Immortalbeloved
03-08-2011, 18:54
Да, мисля се. Понякога не спирам да се гледам в огледалото, но се е случвало и да не мога да се трая.

britzy
03-08-2011, 19:11
Да
мн ясно ,че няма да тръгна да си сипвам сама-другите за какво са.

anonymous708973
03-08-2011, 19:19
Според, зависи (от светлината :D)...хах.
Ще се въздържа от гласуване, тъй като съм най-големия перфекционист. Имам красиви и грозни дни 8-) . Понякога изпадам в капана на собствената си самовлюбеност и не мога да се нарадвам на самата себе си. Друг път обаче се поглеждам в огледалото и си викам "кво е туй нещо дет' ме гледа тъй лошо, бе ?" и почвам да си намирам разни кусури. В момента даже си поглеждам косата в огледалото и си казвам "ех, колко е лъскава, мека, красива..." въпреки, че до преди няколко часа се оплаквах колко суха, безжизнена и без обемна е горката ми косица.

Така е общо взето с мен, винаги искам да изглеждам като излязла от списание, дори сутрин когато стана от леглото с чорлава коса и безжизнен тен :D . Лошото е, че всеки ден излизайки от нас осъзнавам колко е излишна моята суетност, голяма част от хората са ниски, пълни и не им пука дали едно косъмче от веждата им стърчи в грешната посока :).

Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

TheBeliever
03-08-2011, 19:30
Харесвам се, но не се мисля за красива. Представата ми за красиво няма (почти) нищо общо с моята визия, но това не ми пречи да се чувствам добре в кожата си.

Rebirthing
03-08-2011, 19:31
Седмицата от цикъла ли :D ?
Ако може малко повече инфо какъв ще да е тоя цикъл, месечен ли, лунен ли 8-) знам ли... ?!

Lorein
03-08-2011, 20:03
Според, зависи (от светлината :D)...хах.
Ще се въздържа от гласуване, тъй като съм най-големия перфекционист. Имам красиви и грозни дни 8-) . Понякога изпадам в капана на собствената си самовлюбеност и не мога да се нарадвам на самата себе си. Друг път обаче се поглеждам в огледалото и си викам "кво е туй нещо дет' ме гледа тъй лошо, бе ?" и почвам да си намирам разни кусури. В момента даже си поглеждам косата в огледалото и си казвам "ех, колко е лъскава, мека, красива..." въпреки, че до преди няколко часа се оплаквах колко суха, безжизнена и без обемна е горката ми косица.

Така е общо взето с мен, винаги искам да изглеждам като излязла от списание, дори сутрин когато стана от леглото с чорлава коса и безжизнен тен :D . Лошото е, че всеки ден излизайки от нас осъзнавам колко е излишна моята суетност, голяма част от хората са ниски, пълни и не им пука дали едно косъмче от веждата им стърчи в грешната посока :).

Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

И аз съм така. :) Зависи в кой ден ме питаш. 8-) Като цяло в "добрите" ми дни като се погледна и по-скоро мога да кажа сладка, чаровна или нещо такова. Много рядко ми се е случвало да си помисля, че съм баш красавица. Естествено се чувствам и по-добре, примерно когато съм се нагласила повече, облякла съм любими дрешки, косата ми стои добре, лицето ми изглежда добре (колкото и тъпо да звучи, но просто зимата си имам проблеми с кожата). Или просто когато съм в добро настроение. :)

sasec
03-08-2011, 20:08
Абе не съм за изхвърляне, колкото и нескромно да изглежда. Вярно, има моменти, в които не се харесвам, но в повечето време си мисля, че съм хубава. :)

smiirnoff
03-08-2011, 20:15
Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

Точно и аз днес четох тази статия в Cosmo и мислех да пиша тук, ама ме домързя :lol:
Иначе аз съм на приливи и отливи .. един ден се мисля за красива, на другия ден не мога да се гледам. Всеки има такива дни. Но аз си се харесвам почти винаги 8-)

shupishup
03-08-2011, 20:17
Не мога да си се нагледам. :D

Kalliaa
03-08-2011, 20:34
Никога не съм се имала за красива.. на моменти изпадам в неквии изблици, в които много си се радвам, а понякога се чудя "Лелел, та кой може да ме гледаа?! " , но общо взето смятам, че има какво да се желае още, но в никакъв случей не се имам за грозна ! :д
същатаа... 8-)

desadesa
03-08-2011, 20:34
Да, харесвам се :)

mrazqkindergarten
03-08-2011, 20:53
Да, може да се каже.. Има какво да се желае, но аз ако не се харесвам кой да ме хареса? ;]

TheNewReligion
03-08-2011, 22:28
Харесвам се доста, напоследък не мога да си се нагледам. Минавайки покрай витрините, се зяпам и си се любувам.


П.П.: Днес госпожата по ИИ ми каза, че не е важно да си красив, а да си чаровен. "Красотата в един момент изчезва, а чарът си го занасяш в гроба"- точно т'ва й бяха думите и ми стана супер приятно. ^^

UniCoWN
03-08-2011, 23:15
Харесвам се.
Има много по-красиви от мен, но това изобщо не ме интересува. Дори и да започна да завиждам и да се комплексирам, нищо няма да променя, така че ...

snekity94
03-09-2011, 00:03
Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

Точно и аз днес четох тази статия в Cosmo и мислех да пиша тук, ама ме домързя :lol:
Иначе аз съм на приливи и отливи .. един ден се мисля за красива, на другия ден не мога да се гледам. Всеки има такива дни. Но аз си се харесвам почти винаги 8-)

Ти.. ..........и красива ???? :shock: :razz:
Ако тфа На Аатара си Ти ..... т0 си Най грозното момичме което съм виждала някога на живо, и по интернет вьобще :razz: :razz: :razz:

Kalliaa
03-09-2011, 05:49
Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

Точно и аз днес четох тази статия в Cosmo и мислех да пиша тук, ама ме домързя :lol:
Иначе аз съм на приливи и отливи .. един ден се мисля за красива, на другия ден не мога да се гледам. Всеки има такива дни. Но аз си се харесвам почти винаги 8-)

Ти.. ..........и красива ???? :shock: :razz:
Ако тфа На Аатара си Ти ..... т0 си Най грозното момичме което съм виждала някога на живо, и по интернет вьобще :razz: :razz: :razz:

Божичко.. защо се заяждаш?! :-x :-x :-x
не е твоя работа да определяш кой крив и кой прав!!
И пиши по темата!

ПТ. Някога да, друг път не мога да се гледам.. вероятно е от седмицата на цикъла. :-o :lol: 8-)

Evie
03-09-2011, 06:28
Никога не съм се имала за красива.. на моменти изпадам в неквии изблици, в които много си се радвам, а понякога се чудя "Лелел, та кой може да ме гледаа?! " , но общо взето смятам, че има какво да се желае още, но в никакъв случей не се имам за грозна ! :д
същатаа... 8-)

и аз съм същата :D Снеки спри да се заяждаш, красотата не е най-важното нещо, по-важно е човек да има сиво вещество, а ти със сигурност нямаш :? аре спри се вече защото не си интересна 8-)

rakiQ
03-09-2011, 06:48
имам доста неща които не си харесвам..

bbabyy
03-09-2011, 08:42
Дa, хaрeсвaм сe.

Рaзбирaсe, имaм нeдoстaтъци, kakтo всичkи, нo сe цeля дa нe им oбръщaм внимaниe и дa сe рaдвaм нa тoвa, koeтo си хaрeсвaм...

beachgirl
03-09-2011, 09:03
оо.. определено се обожавам ... дори малко повече от нужното може би ама то си има кво да се харесва (шегувам се :D еми естествено, че се харесвамм )

snekity94
03-09-2011, 09:39
Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

Точно и аз днес четох тази статия в Cosmo и мислех да пиша тук, ама ме домързя :lol:
Иначе аз съм на приливи и отливи .. един ден се мисля за красива, на другия ден не мога да се гледам. Всеки има такива дни. Но аз си се харесвам почти винаги 8-)

Ти.. ..........и красива ???? :shock: :razz:
Ако тфа На Аатара си Ти ..... т0 си Най грозното момичме което съм виждала някога на живо, и по интернет вьобще :razz: :razz: :razz:

Божичко.. защо се заяждаш?! :-x :-x :-x
не е твоя работа да определяш кой крив и кой прав!!
И пиши по темата!

ПТ. Някога да, друг път не мога да се гледам.. вероятно е от седмицата на цикъла. :-o :lol: 8-)

Имам си Причини да я заяждам.
А и наистина се вижда че не прилича На Нищо :D Докато аз съм в форума Този б0клук Няма да оставя на мира..ВСИЧКИ да бъдете сигурни!! :)

Shia
03-09-2011, 09:50
E-P-I-C

britzy
03-09-2011, 11:16
Sneky и,изобщо не искам да се заяждам-но познаваш ли я лично,че я наричаш боклук? Смисъл,трябва нещо гадно да е станало,нз и аз.
Иначе-пт казах-харесвам се,тва е

SHEsaREBELxxx
03-09-2011, 11:24
Ами ставам за гледане. горе долу..хах





Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

Точно и аз днес четох тази статия в Cosmo и мислех да пиша тук, ама ме домързя :lol:
Иначе аз съм на приливи и отливи .. един ден се мисля за красива, на другия ден не мога да се гледам. Всеки има такива дни. Но аз си се харесвам почти винаги 8-)

Ти.. ..........и красива ???? :shock: :razz:
Ако тфа На Аатара си Ти ..... т0 си Най грозното момичме което съм виждала някога на живо, и по интернет вьобще :razz: :razz: :razz:
шшштт. със сигурност е по-красива от тебе.

mayaaa
03-09-2011, 11:26
Аз всъшност не че съм дебела (например). Имам прекрасна фигура и съм от хората които правят всичко възможно да махнат обратимите недостатъци. Ако съм дебела - отслабвам, ако имам пъпки - правя всичко за да ги махна. Проблема при мен е че не си харезвам чертите лицето, а това не е обратимо :( :( :( . Е поне за сега не съм намерила начин :lol: :wink: .

britzy
03-09-2011, 11:28
^^ plastic surgery въпреки че едва ли се налага 8-) :-)

VaMpiRKaTaaa
03-09-2011, 11:31
Да харесвам се.
E,имам да поотслабвам малко,но си се харесвам.

LipSy
03-09-2011, 11:34
Да, харесвам се! Но понякога си казвам, че може и по-добре!

FuckingFreak
03-09-2011, 11:41
Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

Точно и аз днес четох тази статия в Cosmo и мислех да пиша тук, ама ме домързя :lol:
Иначе аз съм на приливи и отливи .. един ден се мисля за красива, на другия ден не мога да се гледам. Всеки има такива дни. Но аз си се харесвам почти винаги 8-)

Ти.. ..........и красива ???? :shock: :razz:
Ако тфа На Аатара си Ти ..... т0 си Най грозното момичме което съм виждала някога на живо, и по интернет вьобще :razz: :razz: :razz:

Божичко.. защо се заяждаш?! :-x :-x :-x
не е твоя работа да определяш кой крив и кой прав!!
И пиши по темата!

ПТ. Някога да, друг път не мога да се гледам.. вероятно е от седмицата на цикъла. :-o :lol: 8-)

Имам си Причини да я заяждам.
А и наистина се вижда че не прилича На Нищо :D Докато аз съм в форума Този б0клук Няма да оставя на мира..ВСИЧКИ да бъдете сигурни!! :)

Ако се имаше за красива, дали щеше да качваш чужди снимки, представяйки се за друга - НЕ

Не си човекът който да определя какво е красиво и какво не, всички видяхме крадените ти снимки, поне да беше откраднала на някое красиво момиче, което да е лъчезарно и чаровно, не на тази която едва ли не я правят дрехите и грима..

Никой не те е споменал, никой не се е заял с тебе, разбрахме от десетките ти неграмотно написани постове какво разбираш под красиво, че всички тук сме едни нищожества пред теб и че сме си едни обикновени момичета. Чудя се какво правиш още тук, още повече се чудя как някой модератор все още не ти е дал това което заслужаваш.
И предполагам, че това на снимката е PinkPan7her, не я познавам но по снимките й съдя че е доста красива.. :)

пс: извинете ме за спама..

tuzaro
03-09-2011, 11:44
минимум съм красив 8)

britzy
03-09-2011, 11:50
мисля,че тя има предвид смирноффф-но ако не я познава лично ш/било то пинкпантер или смирноффф/ няма основание,но тя си знае
sry за спама

Infinity
03-09-2011, 11:54
Много рядко мога да кажа на някого, че е красив.
Има много чаровни и симпатични хора, но да кажа за някой, че е красив , то тогава наистина трябва да е супер красив. 8-)
В този ред на мисли, съвсем спокойно мога да кажа, че не се смятам за красива. 8-) Харесвам се , но никога не съм била толкова самовлюбена, че да кажа, че съм красива. 8-)

snekity94
03-09-2011, 11:56
Ами ставам за гледане. горе долу..хах





Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

Точно и аз днес четох тази статия в Cosmo и мислех да пиша тук, ама ме домързя :lol:
Иначе аз съм на приливи и отливи .. един ден се мисля за красива, на другия ден не мога да се гледам. Всеки има такива дни. Но аз си се харесвам почти винаги 8-)

Ти.. ..........и красива ???? :shock: :razz:
Ако тфа На Аатара си Ти ..... т0 си Най грозното момичме което съм виждала някога на живо, и по интернет вьобще :razz: :razz: :razz:
шшштт. със сигурност е по-красива от тебе.

Тази и.....красива? :razz: :razz: :razz:
Ако грозновато като нея е представа за красота..тогава Незнам другите как Изглеждате :razz: :razz: :razz: :razz: [/b]

Kotarachetooo
03-09-2011, 12:04
ДА твърдо и смело бих казaла ,че се харесвам и благодаря на Бог и на РОДИТЕЛИТЕ ми ,че са ме създали :) :grin:

mayaaa
03-09-2011, 12:04
^^ plastic surgery въпреки че едва ли се налага 8-) :-)
Е не съм голяма превърженичка на това :? . Ако нищо не стане може и да го направя. Да де с хорургия всичко става... Под "обратими" проблеми имах предвит без хирургия :) .
ПП. Бях чела някаде, че носа може да се смали малко ако се маже с лед :lol: :lol: :lol: Мен ми звучи като ПЪЛНА ГЛУПОСТ, но случайно някой да е чувал? :lol: :lol:

snekity94
03-09-2011, 12:07
Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

Точно и аз днес четох тази статия в Cosmo и мислех да пиша тук, ама ме домързя :lol:
Иначе аз съм на приливи и отливи .. един ден се мисля за красива, на другия ден не мога да се гледам. Всеки има такива дни. Но аз си се харесвам почти винаги 8-)

Ти.. ..........и красива ???? :shock: :razz:
Ако тфа На Аатара си Ти ..... т0 си Най грозното момичме което съм виждала някога на живо, и по интернет вьобще :razz: :razz: :razz:

Божичко.. защо се заяждаш?! :-x :-x :-x
не е твоя работа да определяш кой крив и кой прав!!
И пиши по темата!

ПТ. Някога да, друг път не мога да се гледам.. вероятно е от седмицата на цикъла. :-o :lol: 8-)

Имам си Причини да я заяждам.
А и наистина се вижда че не прилича На Нищо :D Докато аз съм в форума Този б0клук Няма да оставя на мира..ВСИЧКИ да бъдете сигурни!! :)

Ако се имаше за красива, дали щеше да качваш чужди снимки, представяйки се за друга - НЕ

Не си човекът който да определя какво е красиво и какво не, всички видяхме крадените ти снимки, поне да беше откраднала на някое красиво момиче, което да е лъчезарно и чаровно, не на тази която едва ли не я правят дрехите и грима..

Никой не те е споменал, никой не се е заял с тебе, разбрахме от десетките ти неграмотно написани постове какво разбираш под красиво, че всички тук сме едни нищожества пред теб и че сме си едни обикновени момичета. Чудя се какво правиш още тук, още повече се чудя как някой модератор все още не ти е дал това което заслужаваш.
И предполагам, че това на снимката е PinkPan7her, не я познавам но по снимките й съдя че е доста красива.. :)

пс: извинете ме за спама..

АБЕ КОЛКО ПЭТИ ДА ПОВТАРЯМ ЧЕ СНИМКИТЕ СА СИ МОИ ТИ МАЛОУМНА ЛИ СИ :mad:
Това че изглеждам п0 добре от теб и повечето тук и че имам регистрация в аха..бг НЕ означава Че съм откраднала снимки!

Относно модераторите..ако 0ще незнаеш в м0мента съм с БАН ... н0 както виждаш мога да пиша :P
Като не вярваш провери в Бан списъка да видиш . И 1000 пъти казах Че Бан на моя IP Не може Не м0же да сложат!! винаги ще мога да се регистрирам пак ! Ще седя и пиша в тъпия ви ф0рум к0лкото си искам!!

XxNymphetaminexX
03-09-2011, 12:08
Да харесвам се.
E,имам да поотслабвам малко,но си се харесвам.

+ :grin:

bloodyF
03-09-2011, 12:08
един ден се харесвам, друг ден-не.
гласувах за не много..
май преобладават 'другите' дни..

ri41
03-09-2011, 12:19
и последно не разбрах коя е грозна смирноф или пинкпантер?

iiordanova
03-09-2011, 12:28
И аз съм на дни. Всеки път различно.

mayaaa
03-09-2011, 12:40
Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

Точно и аз днес четох тази статия в Cosmo и мислех да пиша тук, ама ме домързя :lol:
Иначе аз съм на приливи и отливи .. един ден се мисля за красива, на другия ден не мога да се гледам. Всеки има такива дни. Но аз си се харесвам почти винаги 8-)

Ти.. ..........и красива ???? :shock: :razz:
Ако тфа На Аатара си Ти ..... т0 си Най грозното момичме което съм виждала някога на живо, и по интернет вьобще :razz: :razz: :razz:

Божичко.. защо се заяждаш?! :-x :-x :-x
не е твоя работа да определяш кой крив и кой прав!!
И пиши по темата!

ПТ. Някога да, друг път не мога да се гледам.. вероятно е от седмицата на цикъла. :-o :lol: 8-)

Имам си Причини да я заяждам.
А и наистина се вижда че не прилича На Нищо :D Докато аз съм в форума Този б0клук Няма да оставя на мира..ВСИЧКИ да бъдете сигурни!! :)

Ако се имаше за красива, дали щеше да качваш чужди снимки, представяйки се за друга - НЕ

Не си човекът който да определя какво е красиво и какво не, всички видяхме крадените ти снимки, поне да беше откраднала на някое красиво момиче, което да е лъчезарно и чаровно, не на тази която едва ли не я правят дрехите и грима..

Никой не те е споменал, никой не се е заял с тебе, разбрахме от десетките ти неграмотно написани постове какво разбираш под красиво, че всички тук сме едни нищожества пред теб и че сме си едни обикновени момичета. Чудя се какво правиш още тук, още повече се чудя как някой модератор все още не ти е дал това което заслужаваш.
И предполагам, че това на снимката е PinkPan7her, не я познавам но по снимките й съдя че е доста красива.. :)

пс: извинете ме за спама..

АБЕ КОЛКО ПЭТИ ДА ПОВТАРЯМ ЧЕ СНИМКИТЕ СА СИ МОИ ТИ МАЛОУМНА ЛИ СИ :mad:
Това че изглеждам п0 добре от теб и повечето тук и че имам регистрация в аха..бг НЕ означава Че съм откраднала снимки!

Относно модераторите..ако 0ще незнаеш в м0мента съм с БАН ... н0 както виждаш мога да пиша :P
Като не вярваш провери в Бан списъка да видиш . И 1000 пъти казах Че Бан на моя IP Не може Не м0же да сложат!! винаги ще мога да се регистрирам пак ! Ще седя и пиша в тъпия ви ф0рум к0лкото си искам!!
И още нещо: Престанете вече да пишете спамове на темата. Особено snekity94. НЯМА ЛИ МОДЕРАТОР!!! :-x

MeLikesPie
03-09-2011, 12:41
Не се смятам за красива.

Но работя по въпроса 8-)

mayaaa
03-09-2011, 12:43
Но работя по въпроса 8-)
+

XxNymphetaminexX
03-09-2011, 12:58
АБЕ КОЛКО ПЭТИ ДА ПОВТАРЯМ ЧЕ СНИМКИТЕ СА СИ МОИ ТИ МАЛОУМНА ЛИ СИ :mad:
Това че изглеждам п0 добре от теб и повечето тук и че имам регистрация в аха..бг НЕ означава Че съм откраднала снимки!

Относно модераторите..ако 0ще незнаеш в м0мента съм с БАН ... н0 както виждаш мога да пиша :P
Като не вярваш провери в Бан списъка да видиш . И 1000 пъти казах Че Бан на моя IP Не може Не м0же да сложат!! винаги ще мога да се регистрирам пак ! Ще седя и пиша в тъпия ви ф0рум к0лкото си искам!!

Колко си повърхностна... ... просто.. няма какво друго да кажа...

ПП. Изглеждам по-добре от теб ;) :lol: :smt077

----************
Абе вярно ,къде ни изчезнаха днеска модовете?!

anonymous708973
03-09-2011, 13:06
и последно не разбрах коя е грозна смирноф или пинкпантер?

:D И двете 8-) Пука ли ти? Остави кифлето да се радва...

snekity94
03-09-2011, 13:51
АБЕ КОЛКО ПЭТИ ДА ПОВТАРЯМ ЧЕ СНИМКИТЕ СА СИ МОИ ТИ МАЛОУМНА ЛИ СИ :mad:
Това че изглеждам п0 добре от теб и повечето тук и че имам регистрация в аха..бг НЕ означава Че съм откраднала снимки!

Относно модераторите..ако 0ще незнаеш в м0мента съм с БАН ... н0 както виждаш мога да пиша :P
Като не вярваш провери в Бан списъка да видиш . И 1000 пъти казах Че Бан на моя IP Не може Не м0же да сложат!! винаги ще мога да се регистрирам пак ! Ще седя и пиша в тъпия ви ф0рум к0лкото си искам!!

Колко си повърхностна... ... просто.. няма какво друго да кажа...

ПП. Изглеждам по-добре от теб ;) :lol: :smt077 !

Пусни Снимка де като мн0го знаеш..аз вече съм пускала!
Аз Изглеждам п0 добре..не ти!

snekity94
03-09-2011, 13:55
и последно не разбрах коя е грозна смирноф или пинкпантер?

И двете са гр0зни :razz:
н0 пред смирноф.. дори другата изглежда хубава :razz:

XxNymphetaminexX
03-09-2011, 13:59
АБЕ КОЛКО ПЭТИ ДА ПОВТАРЯМ ЧЕ СНИМКИТЕ СА СИ МОИ ТИ МАЛОУМНА ЛИ СИ :mad:
Това че изглеждам п0 добре от теб и повечето тук и че имам регистрация в аха..бг НЕ означава Че съм откраднала снимки!

Относно модераторите..ако 0ще незнаеш в м0мента съм с БАН ... н0 както виждаш мога да пиша :P
Като не вярваш провери в Бан списъка да видиш . И 1000 пъти казах Че Бан на моя IP Не може Не м0же да сложат!! винаги ще мога да се регистрирам пак ! Ще седя и пиша в тъпия ви ф0рум к0лкото си искам!!

Колко си повърхностна... ... просто.. няма какво друго да кажа...

ПП. Изглеждам по-добре от теб ;) :lol: :smt077 !

Пусни Снимка де като мн0го знаеш..аз вече съм пускала!
Аз Изглеждам п0 добре..не ти!

Ъм.. като не си ме виждала как знаеш ,че изглеждаш по-добре.. и между "по" и "добре" има тиренце : ))

Кифла... :lol:

MeLikesPie
03-09-2011, 14:01
Извинявам, че спамя...

Снекиту, моля те, пиши по темата! Спорове от този сорт трябва да бъдат в някоя друга тема! Много извинявай, ама всички теми вече са пълни със спорове! И няма значение коя от коя е по-красива, важното е да сме приятелски настроени! Ето, аз не те обвинявам, просто те моля приятелски! :)

Всичко това се отнася и за всички останали, които се отклоняват от темата на... ъъ.. темата! 8-)

Fiction7577
03-09-2011, 14:31
Не, не се мисля за красива, но гледам да не го показвам. Все пак правя каквото мога.

smiirnoff
03-09-2011, 16:00
Слушай са мърло 8-)
Ти, форумен трол, можеш СВОБОДНО да си пишеш колкото искаш за мен. Хич не се вълнувам от мнението на пикла с фейк профил, която освен, че си показва покъртителната простотия във форума, смее да ми говори по такъв начин. Ама да кажеш и че съм най - грозната на света, найш ли през къде ми е. Ти, подчовеко, никога няма да успееш да ме обидиш по какъвто и да е начин, просто защото за мен ти си един трол без живот, който краде снимки, има баси самочувствието и си мисли, че ме засяга с бездарните си и нагли изказвания :razz:
Е, споко, можеш да си говориш колкото си искаш. Аз просто ще ти се сме, МЪРЛО неграмотна! :lol:

P.S Съжалявам за спама и обидите, ама не се сдържах :lol:

snekity94 Да умреш ей балъъъъъъъъъъъъък, хой се застреляй някъде и си улесни живота просто беее :lol:

P.S Съжалявам, че изгрубях толкова, ама си го заслужава

xxcherry
03-09-2011, 16:06
Дам.

bettinaG
03-09-2011, 16:09
Ще отговоря като повечето, мисля се..да, но има къде, къде по-красиви. :)

flowerlina
03-09-2011, 16:20
Мне, не се мисля за грозна, но не и за красива

britzy
03-09-2011, 16:24
Наистина си го заслужи !
иначе-да,за пореден път,смятам се за хубава

tanch3t093
03-09-2011, 16:30
Да, дори понякога много се харесвам. :D

GrippingBosh
03-09-2011, 16:41
Да

shupishup
03-09-2011, 16:50
и последно не разбрах коя е грозна смирноф или пинкпантер?

И двете са гр0зни :razz:
н0 пред смирноф.. дори другата изглежда хубава :razz:
Ахх, колко мизерно :-D .. Сигурна съм че си на 12-13, крадеш снимки, както вече стана ясно, и яко си избиваш комплексите тук. Не искам да спираш да пишеш-лично на мен ми е супер забавно да ти чета неграмотните коментари :)
и за да не е спам, пак ще кажа, че се харесвам :)

m1nich3t0
03-09-2011, 17:16
Да! Трябва ти да се харесваш, за да те харесват другите ;]

billytalent
03-09-2011, 17:16
Честно казано-Не.

anna93
03-09-2011, 17:23
Не се мисля за красавица, защото може и по - добре.

nymphadora
03-09-2011, 17:32
Честно казано-Не.

Ти си лудаааа :shock:

iwssuto
03-09-2011, 17:34
и аз не се харесвам . :) :booooomb: :booooomb: :booooomb:

britzy
03-09-2011, 17:39
Честно казано-Не.

Ти си лудаааа :shock:

yolaiza
03-09-2011, 17:43
ами...не много :-o

Moderatorius
03-09-2011, 18:05
Виждала съм и по-красиви от мен. :D Иначе е на моменти. Не се впрягам толкова във външния вид. Не плаша хората, значи е поносимо.

therichbitch
03-09-2011, 19:08
Mм да... :( така се получава много често- хубавите хора (kато billytalent, защото тя според мен е мн хубаво момиче) обикновено се подценяват и нямат достатъчно cамочувствие, а едно 80% заявиха, че се смятат за много хубави, но някои са си грозноватички даже

Greshka
03-09-2011, 19:34
Да мисля се, но винаги може и по-добре :)

MeLikesPie
03-09-2011, 19:41
Слушай са мърло 8-)
Ти, форумен трол, можеш СВОБОДНО да си пишеш колкото искаш за мен. Хич не се вълнувам от мнението на пикла с фейк профил, която освен, че си показва покъртителната простотия във форума, смее да ми говори по такъв начин. Ама да кажеш и че съм най - грозната на света, найш ли през къде ми е. Ти, подчовеко, никога няма да успееш да ме обидиш по какъвто и да е начин, просто защото за мен ти си един трол без живот, който краде снимки, има баси самочувствието и си мисли, че ме засяга с бездарните си и нагли изказвания :razz:
Е, споко, можеш да си говориш колкото си искаш. Аз просто ще ти се сме, МЪРЛО неграмотна! :lol:

P.S Съжалявам за спама и обидите, ама не се сдържах :lol:

snekity94 Да умреш ей балъъъъъъъъъъъъък, хой се застреляй някъде и си улесни живота просто беее :lol:

P.S Съжалявам, че изгрубях толкова, ама си го заслужава

Стига де! Големи злоби сте, начи! Айде по темата!

ПТ вече писах :P

beachgirl
03-09-2011, 19:57
therichbitch да не намекваш, че съм грозна ?? :D :D шегувам се .. иначе не спирайте да се карате само ме разсмивате :D

rosencetooo
03-10-2011, 03:21
Мдам.Ако ти не се харесваш няма как другите да те харесат.

NomNomNom
03-10-2011, 08:00
Извинявам се за последвалите глупости , но темата ме подтикна.
На кратко да отговоря - може и по-добре.

Имам проблем със себе си , като малка само ме ядяха за някои неща. Като се сетя, че пак съм качила кг, ужас.

Пак диети , пак ужас.

Не мога да се възприема леко пълна, въпреки че съм така много време. Майка ми при удобен момент ме нарича пухче и ме подтиква да отслабна някакси . И ето защо имам комплекс за килограмите от 2-3ти клас, защото тя , и суетната ми приятелка тогава + нейните родители ми промиха мозъка . Бях си съвсем нормално изглеждащо дете, не два кокала .
Резултата е на лице - купувам си само по-малки дрехи , не се приемам такава, майка ми не ме приема.
Не се тъпча като прасе, движа се .
Има ли желание де - има и начин , но на мен вече ми писна .

Като малка ми се подиграваха и за големият ми нос . И аз много се стягах, защото това е отличително за семейството ми .

Подиграваха ми се и за пилешките гърди ( деформация на гръдния кош) , ама като направих големите цици си свиха перките.

С повечето неща се справих, но още ми е трудно да приема, че не ми е по силите да поддържам идеално тегло .

А, мамка му , тук всички които пускате снимки сте пълните красавици , още повече се депресирам по темата.

И все пак , щом вчера ми подариха 5 млади господа букети по случай 8ми март значи не съм толкова зле.

VaMpiRKaTaaa
03-10-2011, 08:34
ама като направих големите цици си свиха перките.
С КОЛКО кубика силикон си?
Майка ти не е в ред,толко да ти опява за килата..
2-3кг.не са НИЩО.
аЗ съм свалила 20+кг..
Спри да се комплексираш,до колко съм те виждала на снимка,си слаба.
А и сега НЕ са на мода грозните клечки..такива,които няма какво да пипнеш по тях..НА такива а3 им викам анорексички.

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 08:42
Права си за килограмите.. и мъжете не ги харесват ... колкото и да съм питала всеки е на мнение,че искам "да има къде да пипне/щипне" смисъл не чист кокал ,ами малко месо..

Аз примерно няма да имам против да сваля още 2-3 кг,но и така си се харесвам супер мн ... смисъл няма от както да се оплаквам.. харесвам си лицето..тялото.. бюста ми е бая доволен... няма от какво да се оплача..
Само тея 2-3кг .. ама и с тях и без тях няма голяма разлика .. : ))

ПП. Мисля,че силикона е мн грозен.. де да знам.. колкото и да нямаш/.. все пак това ти е дадено и трябва да се уважаваш и харесваш.. едното за сметка на другото.. и да не говорим колко е опасно,защото не всеки организъм приема имплантите.. де да знам.. Тъпо е ...


ама като направих големите цици си свиха перките
Бюста не е толкова важен,освен ако не търсиш само секс.. ако някое момче те харесва/обича , няма да е така само заради циците .. големи или малки ти си си ти ...

NomNomNom
03-10-2011, 08:45
ама като направих големите цици си свиха перките.
С КОЛКО кубика силикон си?
Майка ти не е в ред,толко да ти опява за килата..
2-3кг.не са НИЩО.
аЗ съм свалила 20+кг..
Спри да се комплексираш,до колко съм те виждала на снимка,си слаба.
А и сега НЕ са на мода грозните клечки..такива,които няма какво да пипнеш по тях..НА такива а3 им викам анорексички.
Нееее, не съм със силикон , порастнаха ми някакви , не се оплаквам . Имам по средата една кост , на това му се казва пилешки гърди . Мислех да я махам оперативно след 18 , но вече не се личи от бюста ми . Като бях 2-3-4-5 ти клас ме гавреха за нея, но после ми порастнаха гърди и сега е окей.

А майка ми вътрешно умира от кеф, че съм по-едра от нея и даже сигурно със закуските в леглото иска да кача още.
Има едно нещо у мен, което комплексира майка ми, това и със специалист сме го коментирали, заради това , въпреки , че ми казва, че съм пълна , е доволна от факта.
Даже не съм сигурна дали изцяло съзнателно не е цялата работа .
И после ми повтаря - ама неее, не си дебела, не им се връзвай и т.н.

Иначе , 20кг. - евалата . Аз веднъж свалих 8 , но на село бързо си ги върнах .

Не съм толкова слаба колкото изглеждам на снимките + облечена в черно.
Иначе, мерси за съпорта, ама е факт, че по темата имам нещо като травма и чак на скоро започнах да работя по нея.

NomNomNom
03-10-2011, 08:55
Права си за килограмите.. и мъжете не ги харесват ... колкото и да съм питала всеки е на мнение,че искам "да има къде да пипне/щипне" смисъл не чист кокал ,ами малко месо..

Аз примерно няма да имам против да сваля още 2-3 кг,но и така си се харесвам супер мн ... смисъл няма от както да се оплаквам.. харесвам си лицето..тялото.. бюста ми е бая доволен... няма от какво да се оплача..
Само тея 2-3кг .. ама и с тях и без тях няма голяма разлика .. : ))

ПП. Мисля,че силикона е мн грозен.. де да знам.. колкото и да нямаш/.. все пак това ти е дадено и трябва да се уважаваш и харесваш.. едното за сметка на другото.. и да не говорим колко е опасно,защото не всеки организъм приема имплантите.. де да знам.. Тъпо е ...


ама като направих големите цици си свиха перките
Бюста не е толкова важен,освен ако не търсиш само секс.. ако някое момче те харесва/обича , няма да е така само заради циците .. големи или малки ти си си ти ...

Явно не съм се изразила правилно , гърдите ми скриват деформация която имах . Родителите на една приятелка ми се подиграваха, баща й беше лекар, и накрая нашите ме заведоха в една спец. клиника и трябваше да нося една гадост, която беше голямо парче метал + пластмаса, като колан всичко, което да ми стяга гръдният кош за да не расте . Бях в 5ти клас тогава . Но след като ми порастна бюст, при това хубав , темата приключи .

Не ми е за мъжете , критика от тях не съм получавала, не съм се чувствала нехаресвана, но пък такава съм получавала от жени . И тъй като майка ми ми е натяквала за кг , заради това се стягам много когато някое момиче ме критикува.
Даже съм се чувствала дискриминирана заради това, че имам по-големи бедра и разни други меса.

Но ми писна постоянно да правя нещо по въпроса , спортувам си( ако може да се нарече така ходенето на танци ) , храня се нормално, писна ми да си променям режима.

Далеч съм от идеята - искам всички да ми казват , че съм перфектна, защото аз съм такава .Така де, знам, че не съм.

Това е едно от малкото неща които да ме комплексират - теглото .
Другото пак е свързано с това защо не се чувствам приета , но е вдруга насока .

Извинявам се много , че ви заливам темата с комплексите си , но почти не споделям това, а сега се почувствах по-спокойна да го направя.

VaMpiRKaTaaa
03-10-2011, 08:56
Nomnomnom,мен в училище преди години ме наричаха какли не,заради фигурата ми,ама а3 зех,че смъкнах 20кг и натрих носовете на всички.
Защото послe ,взеха,че зяпнаха до земята :D и ме гледаха като лапаха мухи :lol: А кльощавите грозни кучки ме гледаха и се пръскаха от яд,защото бях почти на техните кила,много бях отслабнала..но за разлика от тях имам хубаво дупе,огромни цици и съм красива,със естествено зелени очи,косата ми е буйна,гъста и дълга,и расте със светкавична скорост.После сички тия се опитваха да се сприятелят с мен,но а3 ги разигравах на малкото си пръстче. 8-)

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 09:01
Това е едно от малкото неща които да ме комплексират - теглото .
Другото пак е свързано с това защо не се чувствам приета , но е вдруга насока .

Извинявам се много , че ви заливам темата с комплексите си , но почти не споделям това, а сега се почувствах по-спокойна да го направя.

Виждали сме ти снимки.. лично аз не съм на мнение ,че имаш проблеми с теглото ,.. Супер си си.. нямаш нужда да си торба с кокали.. освен това си красива и като външност... доста хора не се харесват ... ам .. мисля,че трябва да се научиш да се харесваш ... няма смисъл от комплекси...

Преди и аз се притеснявах.. смиъл.. мислех си,че имам проблеми с теглото.. не се харесвах... бях супер тиха и затворена... не знам на какво се дължи ,но с годините коренно се промених.. абе.. просто се харесвай! Хубава си! Няма от какво да се притесняваш... и няма лошо,че "заличаш темата с ..." Нали за това сме тук - да помагаме...

NomNomNom
03-10-2011, 09:01
Nomnomnom,мен в училище преди години ме наричаха какли не,заради фигурата ми,ама а3 зех,че смъкнах 20кг и натрих носовете на всички.
Защото послe ,взеха,че зяпнаха до земята :D и ме гледаха като лапаха мухи :lol: А кльощавите грозни кучки ме гледаха и се пръскаха от яд,защото бях почти на техните кила,много бях отслабнала..но за разлика от тях имам хубаво дупе,огромни цици и съм красива,със естествено зелени очи,косата ми е буйна,гъста и дълга,и расте със светкавична скорост.После сички тия се опитваха да се сприятелят с мен,но а3 ги разигравах на малкото си пръстче. 8-)

Радвам се за теб :) 20кг е много , както казах , железна воля имаш.
Дано развоя на нещата да те е удовлетворил.

Мен ще ме удовлетвори това майка ми да ме приеме най-накрая , не само за килограмите . Имам ли това - вече няма да ми пука .

NomNomNom
03-10-2011, 09:07
Благодаря ви много за тази подкрепа , следващият път ще си купя 28 номер дънки без да ми пука, че майка ми ще си побере и двата крака там. 8-)
Хубаво е да знаеш, че е имало хора, които са се чувствали като теб и са го превъзмогнали , не се чувстваш сам .
Благодаря много отново.

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 09:21
Благодаря ви много за тази подкрепа , следващият път ще си купя 28 номер дънки без да ми пука, че майка ми ще си побере и двата крака там. 8-)
Хубаво е да знаеш, че е имало хора, които са се чувствали като теб и са го превъзмогнали , не се чувстваш сам .
Благодаря много отново.

Няма защо ... иначе и аз нося 26-7 номер дънки по принцип ,ама си се харесвам.. тии.. колко си висока../. защото като ти гледах снимките изглеждаш бая високичка и може би до някъде се компенсира ..

Де да знам.. на нас ни харесваш..мисля,че е крайно време да започнеш и самата ти да се харесваш и да не ти пука от нш...

NomNomNom
03-10-2011, 09:29
Това е, че съм нисичка - 156 - и заради краката съм с 27 - 28ми номер.
Здрави са , но и са по-големи .
Гадното е , че на горе са ми широки панталоните.
И да тичам, и да танцувам - обема много малко намалява и вече просто не се напрягам, ходя на народни танци веднъж седмично, качвам четвърти етаж, ходя доста из София , което е достатъчно за да не се влошава положението.
Иначе, к'де си гледала снимки, почти не слагам - правя се на неоткриваема :D

Щом на вас ви харесвам - започвам и аз в този дух , благодаря !

mynichka
03-10-2011, 09:30
^ аз ти видях снимката в темата за грима :) Чаровна си и няма смисъл да се комплексираш :)

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 09:42
Това е, че съм нисичка - 156 - и заради краката съм с 27 - 28ми номер.
Здрави са , но и са по-големи .
Гадното е , че на горе са ми широки панталоните.
И да тичам, и да танцувам - обема много малко намалява и вече просто не се напрягам, ходя на народни танци веднъж седмично, качвам четвърти етаж, ходя доста из София , което е достатъчно за да не се влошава положението.
Иначе, к'де си гледала снимки, почти не слагам - правя се на неоткриваема :D

Щом на вас ви харесвам - започвам и аз в този дух , благодаря !

Радвам се за теб.. няма да се притесняваш!! И мен ми е такова забавно,защото преди тренирах кикбокс и като спрях ,мускулите от бедрата ми започнаха да се превръщат в.. не толкова мускули ;дд ии сега да кажем,че панталона ми става в бедрата,но трябва да го стягам с колан нагоре ;дд не е фатално.. само дето не мога да нося къси панталонки,защото ми седят ужасно..


Просто извличай от всичко хубавото и обръщай внимание на хубавите детайли.. :-)
Като сложа ток,си чувствам бедрата по-слаби ;д смисъл като ми се издължат още краката и изглеждат по-слабички ;дд Пробвай... ако искашш..

Иначе и аз имам неща в себе си ,които не харесвам ама ги игнорвам..

NomNomNom
03-10-2011, 09:48
Аз нямам ниски обувки 8-) , идеята ми е като твоята .
Но пък с пола до колената / дълъг блузон / , или даже да е нещо по-късно ( стига да съм с клин или чорапогащи) - краката ми не се забелязват .
Панталоните са ми малко проблемни, писах защо , работата и училището ми са такива, че не е желателно често да съм с пола. :D

Иначе, мерси и на мъничката ^
:-)

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 10:16
охх ;дд.. аз пък преди ми пукаше ,сега ми е все тая,дънки,поли,туники с клин .. каквото ми падне.. мн ми пука дали бедрата са ми дебели итнт ;дд нали си имам годеник.. той ме харесва,иска да прекара живота си с мен.. следователно някой ме обожава ..следователно не ми пука какво мислят другите...

Радвай се на всичко,което можеш ...

whitebunny
03-10-2011, 10:32
г/д се харесвам винаги може и още ;)

yeeee
03-10-2011, 10:40
Да,но не си харесвам тялото :x

snekity94
03-10-2011, 11:25
Слушай са мърло 8-)
Ти, форумен трол, можеш СВОБОДНО да си пишеш колкото искаш за мен. Хич не се вълнувам от мнението на пикла с фейк профил, която освен, че си показва покъртителната простотия във форума, смее да ми говори по такъв начин. Ама да кажеш и че съм най - грозната на света, найш ли през къде ми е. Ти, подчовеко, никога няма да успееш да ме обидиш по какъвто и да е начин, просто защото за мен ти си един трол без живот, който краде снимки, има баси самочувствието и си мисли, че ме засяга с бездарните си и нагли изказвания :razz:
Е, споко, можеш да си говориш колкото си искаш. Аз просто ще ти се сме, МЪРЛО неграмотна! :lol:

P.S Съжалявам за спама и обидите, ама не се сдържах :lol:

snekity94 Да умреш ей балъъъъъъъъъъъъък, хой се застреляй някъде и си улесни живота просто беее :lol:

P.S Съжалявам, че изгрубях толкова, ама си го заслужава

Тебе не те вълнува Мнението ми ??? като гледам си д0ста подразнена :grin: БОКЛУК ТАКЪВ
Тва че съм п0 хубава НЕ ОЗНАЧАВА че снимките не са мой ма Боклук Грозен Може само да ми завиждаш че не приличаш На Човек. От гр0зотия като теб ли да слушам мнение :razz: Mайка ти е трябвало да те остави като те е видяла кф0 си грозно родено..ужас :razz: НЕ ми казвай да умирам защото искам да пр0дължа да нареждъъм г0знички Като теб..майка ти е същото сигурн0? :razz: :razz: :razz:

WaterLilly
03-10-2011, 11:40
Айде да престанете с приказките за "два кокала", "торба с кокали", "анорексички" и такива? Разбирам, че искате някаква утеха, че сте (били) дебели, ама няма нужда да насолвате и другите в процеса.

Ебаси, няма угодия. Дебела бях, подиграваха ми се, отслабнах, пак ми се подиграват.

То затова и ми писна да се променям. И макар да се мразя, вече с нищо няма да си променям тялото, само за да угодя на някой.

FuckingFreak
03-10-2011, 12:31
Айде да престанете с приказките за "два кокала", "торба с кокали", "анорексички" и такива? Разбирам, че искате някаква утеха, че сте (били) дебели, ама няма нужда да насолвате и другите в процеса.

Ебаси, няма угодия. Дебела бях, подиграваха ми се, отслабнах, пак ми се подиграват.

То затова и ми писна да се променям. И макар да се мразя, вече с нищо няма да си променям тялото, само за да угодя на някой.

+++++++

Това, че има по-слаби, не значи че са анорексички :wink: И със сигурност някой мъж ще предпочете точно тая "торба с кокали" но със добре изваяните крака и дупе, ако ще и да имате не цици, ами млекоцентрали.. Вярно, по-хубаво е да имаш къде да пипнеш, ама не може да си със перфектно тяло и да имаш големи цици, винаги едното ще липсва.. Може да си със наднормено тегло и със стегнати крака, това също е вариант.. Хубаво е да имате самочувствие, но поне да е с покритие, не като изляза навън да видя момичета със впити дънки, клинчета и такива и да гледам как им изкачат сланинките от къде ли не,. Вярно, всеки си има вкус, но като се виждате, че сте дебели поне не акцентирайте на тази част от тялото, не вярвам да има някой на Земята който да не се интересува как изглежда, всеки иска да е с хубаво тяло.. Не визирам никой от тук..

Имам се за красива, но не във всички дни, и аз съм на периоди, но работя по въпроса 8-)

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 12:52
Тебе не те вълнува Мнението ми ??? като гледам си д0ста подразнена :grin: БОКЛУК ТАКЪВ
Тва че съм п0 хубава НЕ ОЗНАЧАВА че снимките не са мой ма Боклук Грозен Може само да ми завиждаш че не приличаш На Човек. От гр0зотия като теб ли да слушам мнение :razz: Mайка ти е трябвало да те остави като те е видяла кф0 си грозно родено..ужас :razz: НЕ ми казвай да умирам защото искам да пр0дължа да нареждъъм г0знички Като теб..майка ти е същото сигурн0? :razz: :razz: :razz:


Да ти.... :-x ай махай се от тука комплексирана кифла такава :o

smiirnoff
03-10-2011, 13:03
Тебе не те вълнува Мнението ми ??? като гледам си д0ста подразнена :grin: БОКЛУК ТАКЪВ
Тва че съм п0 хубава НЕ ОЗНАЧАВА че снимките не са мой ма Боклук Грозен Може само да ми завиждаш че не приличаш На Човек. От гр0зотия като теб ли да слушам мнение :razz: Mайка ти е трябвало да те остави като те е видяла кф0 си грозно родено..ужас :razz: НЕ ми казвай да умирам защото искам да пр0дължа да нареждъъм г0знички Като теб..майка ти е същото сигурн0? :razz: :razz: :razz:

Ех, малко копеленце жалко, отговарям ти просто защото се забавлявам да ти чета некадърните коментари :razz: От къв зор ще ме интересува "мнението" на пикла като теб :lol: Айде моля ти се не си вдигай самочувствието само щото ти отговарям ..
И да, умирай, балък жалък :lol:
И да продължаваш да ме нареждаш и да спреш, пак ще си останеш покъртително тъпа, а мен дори няма да ме засегнеш, просто щото си форумен трол 8-)

За последно се ИЗВИНЯВАМ НА АВТОРКАТА И НА ПИСАЛИТЕ ТУК, спирам да спамя.

snekity94, миличка можеш да продължаваш колкото си искаш да ме храниш, но пак няма дори да ме подразниш с просташките си изказвания :-)

snekity94
03-10-2011, 13:43
Освен че Си Грозна Си И злобна :razz:
Не..няма да умра. Ти трябва Да Умреш да не загр0зяваш всичко наоколо. Не виждаш Ли Че Пречиш че си гр0зна и непотребна?? :razz:
СПри се да спамиш в всяка Тема Не искам да ми се налага да ти гледам аватара :booooomb:

yeeee
03-10-2011, 14:09
Освен че Си Грозна Си И злобна :razz:
Не..няма да умра. Ти трябва Да Умреш да не загр0зяваш всичко наоколо. Не виждаш Ли Че Пречиш че си гр0зна и непотребна?? :razz:
СПри се да спамиш в всяка Тема Не искам да ми се налага да ти гледам аватара :booooomb: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: Оооооо колко си проста... Бахи съществото :д погледни се първо в огледалото тогава казвай на другите,че са грозни :д мутант такъв

3oPuTy
03-10-2011, 15:34
smiirnoff,не че защитавам тролчето,но ти определено се засягаш.Ако не се засягаше въобще нямаше да я нареждаш,а щеше да й отговаряш по начин,който не й се отдава - спокойно и грамотно.



По темата:На моменти не мога да си сваля очите от огледалото :-D Само обикалям от стая в стая и се гледам :-D В други случаи не мога да се гледам :? Като цяло се харесвам,но има и неща,които бих променила :)

Dannue
03-10-2011, 15:36
Дам!
Спомням си имаше една група във фейсбука "Толкова се харесвам,че бих си посегнала еротично" 8-) .И аз съм нещо такова,само че мойто вече отива към нарцизъм 8-).
+1 :lol: На същото мнение съм за себе си. :)

mayaaa
03-10-2011, 15:51
А не... Това вече не се търпи!!! Всеги 2 от 3 коментара са спамове (може и да са повече)!!! НЯМА ЛИ МОДЕРАТОР Спрете да спамитеееее :-x :-x :-x :-x :o :o :-x :-x :-x

krisito9212
03-10-2011, 15:55
Грижа се за външния си вид,но никога не съм сигурна в себе си.Перфекционист съм...

PrclssRosh
03-10-2011, 17:42
smiirnoff,не че защитавам тролчето,но ти определено се засягаш.Ако не се засягаше въобще нямаше да я нареждаш,а щеше да й отговаряш по начин,който не й се отдава - спокойно и грамотно.

Подкрепям. Ако не те интересуваше и не се обиждаше щеше да я игнорираш, а ти се дразниш. Хаха.

Pamaa
03-10-2011, 18:17
Да мисля, че съм красива. . по-скоро сладка 8-) :-D

divaneee
03-10-2011, 18:33
Понякога се превръщам в много самовлюбено животинче и само си седя и си се любувам пред огледалото, понякога се скривам от огледалата, защото знам, че ако се погледна, ще ми стане неприятно. Опитвам се винаги да мисля положително за външния си вид. Никой не е перфектен, всеки си има недостатъци, аз например имам кофти зъби, ама не смятам, че е края на света. :)

therichbitch
03-10-2011, 19:25
......

snekity94
03-10-2011, 22:56
smiirnoff,не че защитавам тролчето,но ти определено се засягаш.Ако не се засягаше въобще нямаше да я нареждаш,а щеше да й отговаряш по начин,който не й се отдава - спокойно и грамотно.

Подкрепям. Ако не те интересуваше и не се обиждаше щеше да я игнорираш, а ти се дразниш. Хаха.

дам, дори да е взела снимките, вие още преди да знаете я нареждахте, че е грозна, ми момичето от снимките не е грозно, бъдете обективни бе, хора :-o


Момичето От Снимките Съм Аз.


И мога да пусна 0щe всякакъв тип мои снимки за който Не Вярва.
И Да..не съм грозна ..и тфа ги дразни :D За тва всеки предп0чита да вярва че Не Съм Аз, от Колкото Да Приемат Че Изглеждам Добре :? Завистливи и тъпи сте в целия форум :?
Eми за тфа казвам че всички тука Сте Злобнииии И заслужавате държанието ми да е такова към вас!

djipsito
03-11-2011, 02:11
Да, харесвам се. Като цяло, лицето, излъчването, тялото, характера...
Много малко неща бих променила, най-сложното е да кача 2-3 килограма...
Не отричам, че съм имала периоди в които не мога да се гледам, ама е нормално. Опитвам се да не се филмирам излишно.

Nakadah
03-11-2011, 03:56
Всяка се мисли за красива. Особено най-грозните... Въпроса е дали наистина сте?

XxNymphetaminexX
03-11-2011, 05:07
Всяка се мисли за красива. Особено най-грозните... Въпроса е дали наистина сте?

Ограниченоо... /скука,скука,скука,скука.../

И кой ще прецени коя е хубава и коя не? ;д Ти ли? ;дд ... Всеки мъж/жена имат различен вкус и различно виждане.. няма някой.който да се харесва на всички.. красивия за един е супер грозен за друг.

Примерно някой си падат по тъпи п**ки тип чалгастар,в които няма и грам естествено.За други въпросните са някакви грозни,пластмасови нещастни подобия на жени.Някои си падат по жени металистки/готички .. други се плашат ;) ... Всеки има вкус .. и всеки има някаква красота в себе си. И каквото и да изтъкнеш не можеш да ме убедиш в противното.Всеки има ,свой чар и красота... (освен ако не е изроден,но за това няма да говорим - гадно е)

Да цитирам един предполагам мн познат филм " Боклука за една,е съкровище за друга" // беше казано в др. смисъл,но пак става да се използва ;дд//

Shia
03-11-2011, 06:52
Всички подклаждащи,участващи в спора потребители сте си баш тролове.Троловете са с Хейтърските мнения и злобата и всичко останало.Чудно е как защитаващите чистотата на темата отделиха толкова коментари по адрес на Снекиту94.Признайте си,дразни Ви иначе нямаше да се занимавате и Ви пука,защото й отговаряте.

Rebirthing
03-11-2011, 07:14
Всяка се мисли за красива. Особено най-грозните... Въпроса е дали наистина сте?

Ограниченоо... /скука,скука,скука,скука.../


Напротив, в думите му има доста смисъл. Най-грозноватите момичета които познавам се мислят за принцеси, което ги кара да изглеждат още по-отблъскващи. Хубавите момичета са по-скромни по принцип, но има и доста хубави момичета със самочувствие, понякога даже твърде високо.
Те хората са казали "Скромноста краси човека".

А, има и още нещо. Много често душевносто състояние оказва влияние на физическото излъчване. Някой хора с правилна преценка долавят, че еди кой си, въпреки външноста си, не е стока и в очите им този човек моментално започва да изглежда непривлекателен ;).

XxNymphetaminexX
03-11-2011, 07:46
Ъм.. въобще прочете ли ми мнението надолу? Това,че за теб една е грозна,не значи ,че за друг не е супер красива...
Примерно.. според мен и моя ,приятелката на брат ми е супер грозна и противна.. а брат ми е мегавлюбен в нея... и майка мисли,че е хубава,а най-добрия ми приятел казва,че е грозна...а пък една колежка също мисли,че тя е хубава...

Шанс..

bybit0o0
03-11-2011, 09:13
стаам... ;dd

snekity94
03-11-2011, 09:40
Всяка се мисли за красива. Особено най-грозните... Въпроса е дали наистина сте?

Мнението На Тъпанар кат0 теб Не г0 е Искал Никой :razz: айде Изчезвай от темата за м0мичета

AudreyH
03-11-2011, 09:46
Опитвам се да изглеждам самоуверена, но както всяко момиче постоянно си намирам недостатъци. Иначе като цяло се харесвам.

XxNymphetaminexX
03-11-2011, 09:48
Всяка се мисли за красива. Особено най-грозните... Въпроса е дали наистина сте?

Мнението На Тъпанар кат0 теб Не г0 е Искал Никой :razz: айде Изчезвай от темата за м0мичета

Айде млъквай вече,лапе малко.. повръща ми се от тебе! Не ти разбирам комплексарската логика да спамиш темите.. като не ти изнася се махай ... Е*а ти ненормалната женска :?


ПТ. Харесвам се...

n3zabrawiimaa
03-11-2011, 09:58
smiirnoff-Наистина си грозна. (съжелявам, казвам каквото мисля) И стига си нареждала като селска каруцарка! Ако наистина не си се засегнала от думите на Снекиту, нямаше да я нареждаш така! Засегнала си се, и то много. ;)))) (и моля те махни си снимката, немога да я гледам)

По темата: На моменти, зависи от настроението ми. Казват ми,че съм красива, но аз им отговарям,че лъжат.Или пък като ми го кажат отговарям знам. ;д На моменти...........

britzy
03-11-2011, 10:33
Незабравима,тя ли нарежда???Ами я ви снекиту как сипва.Ебахти необективните хора , :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Ти,да не си по-хубава как ще кажеш коя е хубава и коя грозна??КОя по дяволите си ти?!!!!!

ПТ-харесвам се

Shia
03-11-2011, 10:45
Всяка се мисли за красива. Особено най-грозните... Въпроса е дали наистина сте?

Мнението На Тъпанар кат0 теб Не г0 е Искал Никой :razz: айде Изчезвай от темата за м0мичета

Точно казано.

Има и възможност да наричаш някого грозен само защото не ти харесва характерно,което не го прави 100% грозен,можеш да не харесваш някоя,защото гаджетот ти я заглежда,което не я прави 100% грозна.

Сумати влияния има дето биха ни накарали да кажем на някого,че е грозен като изключин действително външността й

MimiKalcheff93
03-11-2011, 11:01
Простотията почивен ден няма!
Махнете тая тема ,че е адски тъпа и беполезна...
Вие наистина в ред ли сте? Авторката на тема с всичкия ли си е , аз да я питам '' Ти тъпа ли си , или да? '' ................................

Кой е човека дето определя кой е красив , или кой е грозен ?
Поне 50 % от момичетата казват ,че не се харесват , за да си изпросят комплимент от сорта 'Абе , глупости! Много си хубава даже'' За какво си говорим изобщо ? :shock:
Глупостите Ви...като седите седите ,че като ви стане тъпо и пускате нова тема.... нямам думи!!
И дай боже модераторите да я затворят тая тема ,че все Ентелигенти в нея!

Дайте и друга тема направете ''Смятате ли се за умни , известни ,секси и т.н. ..... ''

Нямам думи!


Божееееее прибери си версиите много ти се моля!!

snekity94
03-11-2011, 11:11
Всяка се мисли за красива. Особено най-грозните... Въпроса е дали наистина сте?

Мнението На Тъпанар кат0 теб Не г0 е Искал Никой :razz: айде Изчезвай от темата за м0мичета

Айде млъквай вече,лапе малко.. повръща ми се от тебе! Не ти разбирам комплексарската логика да спамиш темите.. като не ти изнася се махай ... Е*а ти ненормалната женска :?


ПТ. Харесвам се...

Внимавай как ми пишеш бее смешно аз няма да се изнеса 0т форума...Тук съм да ви нареждам какт0 заслужавате :grin:

snekity94
03-11-2011, 11:15
smiirnoff-Наистина си грозна. (съжелявам, казвам каквото мисля) И стига си нареждала като селска каруцарка! Ако наистина не си се засегнала от думите на Снекиту, нямаше да я нареждаш така! Засегнала си се, и то много. ;)))) (и моля те махни си снимката, немога да я гледам).

Eто тфа е мнението :d :grin: времее Беше да и г0 Напише Няк0й :-)
Позволи да сложа част от коментара ти в подписа си .. :D :-)

yeeee
03-11-2011, 12:20
smiirnoff,не че защитавам тролчето,но ти определено се засягаш.Ако не се засягаше въобще нямаше да я нареждаш,а щеше да й отговаряш по начин,който не й се отдава - спокойно и грамотно.

Подкрепям. Ако не те интересуваше и не се обиждаше щеше да я игнорираш, а ти се дразниш. Хаха.

дам, дори да е взела снимките, вие още преди да знаете я нареждахте, че е грозна, ми момичето от снимките не е грозно, бъдете обективни бе, хора :-o


Момичето От Снимките Съм Аз.


И мога да пусна 0щe всякакъв тип мои снимки за който Не Вярва.
И Да..не съм грозна ..и тфа ги дразни :D За тва всеки предп0чита да вярва че Не Съм Аз, от Колкото Да Приемат Че Изглеждам Добре :? Завистливи и тъпи сте в целия форум :?
Eми за тфа казвам че всички тука Сте Злобнииии И заслужавате държанието ми да е такова към вас!

Абее всеки си има мнение.Не знам за ква красавица се имаш,обаче в мойте и не само в мойте ОЧИ си грозна,ако тва изобщо си ти де.Имаш бахти самочувствието.. човек..спри да се заяждаш с хората от форума.Много си зле честно :shock:

n3zabrawiimaa
03-11-2011, 12:52
Дам.

WaterLilly
03-11-2011, 15:11
Може би тролът е... chemist9009? *мистериозен поглед*

Няма спам: Не се мисля за красива.

againstyou
03-11-2011, 15:22
Никога не съм се имала за красива.. на моменти изпадам в неквии изблици, в които много си се радвам, а понякога се чудя "Лелел, та кой може да ме гледаа?! " , но общо взето смятам, че има какво да се желае още, но в никакъв случей не се имам за грозна ! :д

nymphadora
03-11-2011, 16:12
Може би тролът е... chemist9009? *мистериозен поглед*

Няма спам: Не се мисля за красива.

Тролът със сигурност е някое момче,което пише всякакви простотии,само,за да ви дразни и тества и успява.Мен лично ме кефи как със съвсем клиширани изрази ви се заяжда и вие му се хващате 8-)

britzy
03-11-2011, 16:34
Според мен е Наско :lol: :lol:

ri41
03-11-2011, 16:38
Според мен е Наско :lol: :lol:
лелеее вярно НаскоКаулитз :razz: :razz: :razz:

WaterLilly
03-11-2011, 16:52
Значи вижте логиката ми...
xxKifla или както се пишеше оная беше буквално едно към едно с тая. Същото държание, същите фрази, същия метод на провокация. Значи вероятно са един и същ трол.

А кифлата твърдеше, че от форума само химика има нейна снимка и казваше, че не би я показал никога. Също така, кифлата твърдеше и че разбира от химия и действително беше писала неща по химия в някои теми.

=> Химика е тролът! Шокиращи разкрития! :smt003

neeDaBosS
03-11-2011, 17:18
Не че нещо ама...chemist не е тролът 8-) нито кифлата..и Снекиту не е мъж...доста запозната съм ... :lol:

favS
03-11-2011, 17:25
Да, но не си харесвам тялото.. все пак работя по въпроса : )

krasiveli
03-11-2011, 17:28
Не...

Kallyn4eto
03-11-2011, 17:38
не, но не мисля че съм чаак толкова зле :D

WaterLilly
03-11-2011, 17:49
Не че нещо ама...chemist не е тролът 8-) нито кифлата..и Снекиту не е мъж...доста запозната съм ... :lol:
Сподели!
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lhm8znG31R1qau6v1o1_500.gif

eminemfenka
03-11-2011, 17:57
В крайна сметка, да мисля се :)

ако аз не се харесвам ,няма как другите да ме харесат :D

XxNymphetaminexX
03-11-2011, 18:18
Всяка се мисли за красива. Особено най-грозните... Въпроса е дали наистина сте?

Мнението На Тъпанар кат0 теб Не г0 е Искал Никой :razz: айде Изчезвай от темата за м0мичета

Айде млъквай вече,лапе малко.. повръща ми се от тебе! Не ти разбирам комплексарската логика да спамиш темите.. като не ти изнася се махай ... Е*а ти ненормалната женска :?


ПТ. Харесвам се...

Внимавай как ми пишеш бее смешно аз няма да се изнеса 0т форума...Тук съм да ви нареждам какт0 заслужавате :grin:

що да внимавам как ти пиша.. ? К'во ш ми напавиш .. ш дойдеш да ме набиеш?? :lol: :lol:

ПТ.. пълен нарцис съм...

snekity94
03-11-2011, 21:30
Значи вижте логиката ми...
xxKifla или както се пишеше оная беше буквално едно към едно с тая. Същото държание, същите фрази, същия метод на провокация. Значи вероятно са един и същ трол.

А кифлата твърдеше, че от форума само химика има нейна снимка и казваше, че не би я показал никога. Също така, кифлата твърдеше и че разбира от химия и действително беше писала неща по химия в някои теми.

=> Химика е тролът! Шокиращи разкрития! :smt003

Срещала съм Кифлата в ф0рума.. и наистина разбира 0т хиимя :D
НО аз нямам и понятие от химия :razz: нито съм кифлата н0 нем0га да я обиждам Защото Ми е Помагала с домашните няк0лко пъти и наистина си разбира.
но..Как измислихте тфа пр0стоо незнам :razz:

sladkish_14
03-11-2011, 21:33
Хората, които се мислят за красиви, не са реалисти. ;)

snekity94
03-11-2011, 21:36
Не че нещо ама...chemist не е тролът 8-) нито кифлата..и Снекиту не е мъж...доста запозната съм ... :lol:

:-)

nomatterwho
03-12-2011, 14:30
Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

Какво точно пише в статията в Космо, че ми стана интересно? :D

dreamwalker
03-12-2011, 16:49
Винаги съм мислела, че човек не може да даде обективно мнение за себе си 8)

reoffender
03-12-2011, 17:06
Не знам, ама вие сте злетата, в случая, самият факт,че обръщате такова внимание говори повече. 8-)

И да, мисля се за симпатична, ако не красива. :)

Rebirthing
03-12-2011, 17:29
Хората, които се мислят за красиви, не са реалисти. ;)

От къде на къде ?!

marin4itu
03-12-2011, 17:50
Същото при мен. Имам красиви и грозни дни.
И зависи от светлината и седмицата от цикъла 8-) (Сериозна съм, вижте новото Космо).
Не съм красавица, но определено съм чаровна пък! :)

Какво точно пише в статията в Космо, че ми стана интересно? :D

За светлината не знам, но попринцип когато една жена е в овулация се чуства по-красива, и аз съм се усещала, че е така. А преди да ми дойде се чуствам грозна, коремът ми е подут и ми излизат пъпчици, е как се чувствам красива :D

Иначе се имам за средна работа. Не мисля, че съм много грозна, имам си самочувствие, но не се притеснявам да призная, че някое момиче е по-красиво от мен и не й завиждам, ами й се радвам.

mmm_sweet
03-12-2011, 18:57
на мен все ми казват,че съм сладка,но аз честно казано никога не съм се възгордявала с това,просто съм си такава. :-D Не се мисля за красива,може би сладка :P

Little_Lady93
03-12-2011, 19:36
Допреди известно време направо се мразех. Вече съм се приела, на моменти дори си казвам, че съм доста прилична, но винаги съм адски несигурна. Огромен комплекс ми е останало теглото, откогато бях 55кг. Сега и на 40, отново не се харесвам. Просто в тялото какво и да правя все не оставам доволна. Перфекционизма не е много хубаво нещо...

Shia
03-12-2011, 21:45
То няма как да се чувстваш красива като си сгърчена от болки в първия ден от цикъла ти.На мен по време на цикъл ми се надуват гърдите.


След купон се чувствам доста добре,защото много бързо заспивам и съм свежарка.

mrazqkindergarten
03-12-2011, 22:18
Хората, които се мислят за красиви, не са реалисти. ;)

Що за глупост?!

nymphadora
03-13-2011, 08:06
Хората, които се мислят за красиви, не са реалисти. ;)

Що за глупост?!

Ми дай всички да се мислим за грозни и да гледаме в земята,с никакво самочувствие?

Аз си се обичам,но си имам и грозните дни,в които избягвам огледалото. 8-)

djipsito
03-13-2011, 23:01
"Но красотата, истинската красота свършва там, където започва интелигентността. Интелектът сам по себе си е вече едно допълнение и затова нарушава хармонията на всяко лице."

shupishup
03-14-2011, 06:34
Хората, които се мислят за красиви, не са реалисти. ;)
хайде тогава всички да бъдем комплексирани реалисти :)

XxNymphetaminexX
03-14-2011, 06:36
"Но красотата, истинската красота свършва там, където започва интелигентността. Интелектът сам по себе си е вече едно допълнение и затова нарушава хармонията на всяко лице."

Дориан Грей , Оскар Уайлд :smt054

britzy
03-14-2011, 12:07
Сладкишът се окъка :lol: :lol:

ПТ-за пореден път-да,мисля се

ri41
03-14-2011, 14:17
Сладкишът се окъка :lol: :lol:

ПТ-за пореден път-да,мисля се
ехх, че си стриктна никога не спамиш :)

kik7
03-17-2011, 16:27
не съм кой знае каква красавица но пък си се харесвам !!

krokkrok
03-17-2011, 19:31
нe :-o Thanks God... :D

nomatterwho
03-17-2011, 19:40
не съм кой знае каква красавица но пък си се харесвам !!

Същото е и при мен. :)

Naive
03-18-2011, 07:28
мисля се за чаровна:Д

sweetyKari
03-24-2011, 21:23
Ами да.. ;д :)

pitfall
03-25-2011, 07:37
не знам, не се мисля за грозна, но не се мисля и за красива, нещо по средата трябва да е ... 8-)

nessparty
03-25-2011, 08:03
Според, зависи (от светлината :D)...хах.
Ще се въздържа от гласуване, тъй като съм най-големия перфекционист. Имам красиви и грозни дни 8-) . Понякога изпадам в капана на собствената си самовлюбеност и не мога да се нарадвам на самата себе си. Друг път обаче се поглеждам в огледалото и си викам "кво е туй нещо дет' ме гледа тъй лошо, бе ?" и почвам да си намирам разни кусури. В момента даже си поглеждам косата в огледалото и си казвам "ех, колко е лъскава, мека, красива..." въпреки, че до преди няколко часа се оплаквах колко суха, безжизнена и без обемна е горката ми косица.

Така е общо взето с мен, винаги искам да изглеждам като излязла от списание, дори сутрин когато стана от леглото с чорлава коса и безжизнен тен :D . Лошото е, че всеки ден излизайки от нас осъзнавам колко е излишна моята суетност, голяма част от хората са ниски, пълни и не им пука дали едно косъмче от веждата им стърчи в грешната посока :).
Хах и аз съм така ;;д ;)

babity
03-25-2011, 08:11
Красива съм само в някои дни (плюс рано сутрин, в момента след като съм отворила очите си се харесвам най - много), през останалите дни просто съм чаровна и (старая се) доста поддържана. Не всяка може да е с абсолютно перфектни черти, с идеалните мерки и т.н., но когато полагаш грижи за външният си вид това се забелязва и неизбежно ти носи дивиденти.

geri111
03-30-2011, 16:01
Харесвамсе ама трябва малко да сваля килца :D :P

nessparty
03-30-2011, 16:48
Eeeх, аз пък съм слаба, но не се харесвам особено.. :( :? :(

Extremescream
04-01-2011, 21:07
На периоди съм. Но като цяло - слаба съм, не съм плашило, така че се чувствам сравнително хубава.

bebzgirl
04-01-2011, 22:16
Eeeх, аз пък съм слаба, но не се харесвам особено.. :( :? :(

Plikchencce
04-02-2011, 22:58
Ммм . . . Бивам . Не съм влюбена в себе си , но съм сладичка . Лелле това казах ли го ? Знам , че звучи се едно се надувам .

sweetlifesweet
04-03-2011, 14:51
да но може и малко усилия върхо телцето но се пак 8-) 8-) 8-)

brutaLxxbunny
04-03-2011, 15:07
По-скоро чаровна.

Molzinka
04-06-2011, 16:06
гласувах с Може и по-добре :) Определено не се мисля за грозна, но съм реалистка и не мисля и че съм неземна красота 8-)