PDA

View Full Version : Татуировка (сълзичка) на лицето



vvvvv
03-10-2011, 20:55
На 18 години съм и искам да си татуирам една сълзичка под окото (имам причина да го правя, тези които са по запознати трябва да знаят за какво говоря) , какво смятате, как бихте приели човек с татус на лицето, имате ли такива приятели, и като цяло искам вашето мнение, защото аз попитах няколко човека, които не са много запознати с татусите като цяло и са много скептични...мерси предварително и без да спамите !

Goddess
03-10-2011, 21:01
Татуировка на лицето винаги ми е звучало като обезобразяване. Но вероятно съм от тези, които не са запознати.

LovelyGirl
03-10-2011, 21:02
Знам значението на тази татуировка.
И какво, искаш да покажеш на всички какво си направил? Не знам какво точно се е случило, но е отвратително да се парадира по такъв начин.Защото тази татуировка, която описваш, за мен е точно парадиране.

mimsssssss
03-10-2011, 21:04
Мой познат с който не се бяхме виждали 4-5 години си бе татуирал 2. Засякохме се в студио за татуси. Огледах го добре. Не се заприказваме, но като цяло разбрах кво е станало. Аз възприемам всякакви татуси, особенно смислените :) А този е един от най - най ...

Kallyn4eto
03-10-2011, 21:04
и аз съм скептична. можеш да имаш причина и основания, но...
когато остарееш ще загуби формата си и ще бъде грозна
представяш ли си се 10г. със такава татуировка?
а и татуировките на лицето са прекалено показни, направи си нещо подобно на някое по-скрито място?
не знам, аз не бих го направила, но ако наистина го искаш, давай. ти си решаваш :)

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 21:05
Ами.. като запозната ти казвам,че заради въпросната сълзичка.. и то на видно място.. няма да те приемат бог знае колко добре.. но имам приятел с татуировка такава... под лявото око му е във външния ъгъл... не изглежда отблъскващо.. или поне на мен не ми изглежда.. но съм свикнала с.. ъъ как да се изразя по-мило... шантави хора... за това не ми прави впечатление...

StolenBliss
03-10-2011, 21:05
Добре де, кво е значението? Аз не знам *любопитно*

marin4itu
03-10-2011, 21:10
И аз не знам..

vampire_girl_
03-10-2011, 21:11
Възможно е да ти създаде проблеми с намирането на работа.
Иначе,стои добре,но не е нужно да е нещо толкова показно,ако е само заради смисъла.

XxNymphetaminexX
03-10-2011, 21:20
Знам значението на тази татуировка.
И какво, искаш да покажеш на всички какво си направил? Не знам какво точно се е случило, но е отвратително да се парадира по такъв начин.Защото тази татуировка, която описваш, за мен е точно парадиране.

Не искам да звуча грубо,но претендираш,че знаеш смисъла й... да кажем,че смисъла й е да покажеш не какво си направил,а че си го направиш и съжаляваш за това? Такъв е смисъла...

Ти какво? Мислиш си ,че някой като си я татуира ще иска да каже

"Искам целия свят да знае,че ... направих еди-какво-си..."

Уатевър.. просто е символ,че съжалява за постъпката си ..

LovelyGirl
03-10-2011, 21:24
Не е нужно всеки да знае какво си направил.Татуировката показва точно това.Не казвам, че не съжалява или че не иска да го покаже, но не мисля, че това е начинът.

Blab
03-10-2011, 21:46
//аз, като незапозната, свързвам рисуваните сълзи с Пиеро, не с убийци, ама вие си знаете.
когато един символ се превърне в знак, няма никаква поезия, а смисълът се е отмил.

Harum_Scarum
03-10-2011, 22:15
The teardrop tattoo or tear tattoo is a symbolic tattoo that is placed underneath the eye. This tattoo originated with Chicano gangs in California.[1] The meaning was that the wearer had killed someone. Since then, the meaning of the tattoo has, "strayed from its gang roots and is open to meanings."[2] Now, there are various meanings and variations of the teardrop tattoo, which can symbolize losing a loved one or spending time in prison.[1] It is also often used in prison to warn other convicts that the wearer has killed.[3]

Schneeflocke
03-11-2011, 02:08
The teardrop tattoo or tear tattoo is a symbolic tattoo that is placed underneath the eye. This tattoo originated with Chicano gangs in California.[1] The meaning was that the wearer had killed someone. Since then, the meaning of the tattoo has, "strayed from its gang roots and is open to meanings."[2] Now, there are various meanings and variations of the teardrop tattoo, which can symbolize losing a loved one or spending time in prison.[1] It is also often used in prison to warn other convicts that the wearer has killed.[3]

^Това. Най-познатото знаяение е " аз убих човек, страшен съм, стой далеч". някак ме съмнява, че OP е кой знае какъв гангстер...така че си е чисто парадиране.

Татуировка на лицето е кофти идея. познавам доста хора, които имат проблем на работното място с татуирани ръце(а се е подало изпод ръкава, а шефът те е извикал да си поговорите). а и един ден може да съжаляваш, когато вече си голям/а и не искаш хората да те гледат странно и с недоверие(а всеки, който знае основното значение, ще те гледа точно така)... Махането е сложна работа, особено на такова чувствително място....

marin4itu
03-11-2011, 05:33
Татуировка попринцип се прави на място, където ако се наложи, би могъл да я скриеш. Честно казано и аз мисля, че е парадиране..

XxNymphetaminexX
03-11-2011, 05:38
Спамъри :?



Мен ми харесва как стои... кофти тръпка е ,но .. няма лошо... ако наистина го искаш- давай смело..другото не е важно...

П.С. Да сте чували случайно за лазерно премахване на татуси... ако реши - ще си я махне после.... Ама че сте консервативни

Rebirthing
03-11-2011, 06:50
Разбира се, че значи убийство, какво толкова се правите на потайни :).
Татуси на лицето мразя, особено с такова значение, направо бих казала ОВТРАТИТЕЛНО ! Знам, че значението не винаги се тълкува сякаш ти си убил някого, но най-много хората като чуят нещо за убийство или смърт и да почнат да странят от теб.

Schneeflocke
03-11-2011, 07:18
П.С. Да сте чували случайно за лазерно премахване на татуси... ако реши - ще си я махне после.... Ама че сте консервативни

Ти имаш ли представа колко боли? Особено до окото. Ако не са ти махали, не се обаждай...

XxNymphetaminexX
03-11-2011, 07:24
П.С. Да сте чували случайно за лазерно премахване на татуси... ако реши - ще си я махне после.... Ама че сте консервативни

Ти имаш ли представа колко боли? Особено до окото. Ако не са ти махали, не се обаждай...

Махали са ми ... от врата ; )) ..

Не е болка за умиране.. (при това съм момиче) .. а и кожата ми е безумно нежна.. щом аз съм го изтърпяла,един мъж ли няма да може.. излагате се вече ;х

SexyBitch
03-11-2011, 07:30
Според мен ще приличаш на затворник, но ти си решаваш :)

Greshka
03-11-2011, 12:24
На мен би ми харесала татуировка сълза , но не на лицето.По-добре си татуирай око със сълза на гърба примерно.Ще стои по-добре .
:)

Cucko0
03-11-2011, 12:43
На мен би ми харесала татуировка сълза , но не на лицето.По-добре си татуирай око със сълза на гърба примерно.Ще стои по-добре .
:)

ще стой добре ?! :D не мисля ...не виждам смисъл да го показваш толква явно ...ако е толкова важно за теб да се татоираш ..измисли си нещо друго

bloodyF
03-11-2011, 14:11
да бе направи си, и после първата асоциация като ти кажат името ще е-убиец.. :o

Schneeflocke
03-11-2011, 14:47
П.С. Да сте чували случайно за лазерно премахване на татуси... ако реши - ще си я махне после.... Ама че сте консервативни

Ти имаш ли представа колко боли? Особено до окото. Ако не са ти махали, не се обаждай...

Махали са ми ... от врата ; )) ..

Не е болка за умиране.. (при това съм момиче) .. а и кожата ми е безумно нежна.. щом аз съм го изтърпяла,един мъж ли няма да може.. излагате се вече ;х

Жените са по-издържливи на болка. Колко мъже/момчета познаваш, коит о си правят кола маска на топките? :-D

3oPuTy
03-11-2011, 15:14
Някои от вас са супер филмирани ... :lol:
Първата асоциация на човек щяла да бъде убиец ... Я не говорете глупости :lol:
Само зарибените на тема татуси знаят значенията им,а и не винаги хората си ги правят заради това,какво е разпространеното им значение :?
Аз познавам момче с такъв татус,но смисъла и посланието са много по-различни и определено никой не си е помислил,че е убил някого :lol:
Освен това същото това момче работеше в 5 звезден хотел в града ми.Същия сега работи в доста луксозен хотел в Албена като рецепционист ... Е явно този мъничък татус не му е чак толкова проблемен.


Schneeflocke,к'во общо имат слабините на момчетата с коламаската?!Или си мислиш,че щом жените си правят коламаска отдолу значи търпят повече на болка?!Май си бягала от часовете по биология,когато се изучава човешкото тяло и когато се споменава факта,че мъжете са с пъти по-чувствителни в тази област от момичетата ... Примерът ти е неуместен :?

Schneeflocke
03-11-2011, 15:23
Някои от вас са супер филмирани ... :lol:
Първата асоциация на човек щяла да бъде убиец ... Я не говорете глупости :lol:
Само зарибените на тема татуси знаят значенията им,а и не винаги хората си ги правят заради това,какво е разпространеното им значение :?
Аз познавам момче с такъв татус,но смисъла и посланието са много по-различни и определено никой не си е помислил,че е убил някого :lol:
Освен това същото това момче работеше в 5 звезден хотел в града ми.Същия сега работи в доста луксозен хотел в Албена като рецепционист ... Е явно този мъничък татус не му е чак толкова проблемен.


Schneeflocke,к'во общо имат слабините на момчетата с коламаската?!Или си мислиш,че щом жените си правят коламаска отдолу значи търпят повече на болка?!Май си бягала от часовете по биология,когато се изучава човешкото тяло и когато се споменава факта,че мъжете са с пъти по-чувствителни в тази област от момичетата ... Примерът ти е неуместен :?

Аз не съм зарибена и все пак го знам. Обща култура му викаме...

Когато не си помислиш, че е убил, обикновено си мислеш, че е wanna-be. Което не е по-добро. И, ако за теб рецепционист е престижна работа...ниски са ти стандартите...ама страшно ниски.

А ти, ако беше посещавала часовете по биология, щеше да знаеш, че жените издържат на болка повече. Така сме си устроени, ако болката ни притесняваше, отдавна човечестовото да е измряло, никой нямаше да преживее раждането. Колко мъже познаваш, които изобщо някъде си правят кола маска? Сравни числото с жените и може и да зацепиш(но се съмнявам)

suNnykaty96
03-11-2011, 15:51
Охх значи.... какво общо има кола маската на интимните зони, с това дали ще изтърпи на болката от евентуално махане на все още не направена татуировка..... Колкото по темата - според мен не е много хубаво татуировка на това място, все пак това ти е лицето, мисля че някак си ще се набива на очи и ще стои като белег.... мисля че е по - добре да си направиш нещо вдъхновяващо, някакъв надпис на китката, нещо което значи нещо за теб. Повярвай ми, дори и да имаш причини да си направиш тази сълзичка под окото, не е ли по - добре каквото и да се е случло да го забравиш, да преминеш нататък ? Така тази татуировка цял живот ще ти напомня за това, което явно искаш да забравиш. Лично мнение (:

Pamaa
03-11-2011, 16:17
супер тъпо. . без значение по каква причина го правиш, всички ще го асоциират с "убиец" 8-)

smiirnoff
03-11-2011, 16:26
Ми не знаех до сега, че да знаеш значението на татус сълза под окото се счита за обща култура :lol: .
Ако видя човек с такъв татус въобще няма и да ми мине през ума, че е убил някого. Едва ли тооолкова много хора знаят значението на този татус.
И все пак на мен ми идват доста грозновати татуировките по лицето.
Все пак ти сам си решаваш, никой не може да ти кажа да не си я правиш .. най - малкото, защото някои ще те считат за убиец. (((:

Fiction7577
03-11-2011, 16:42
Имаше едно момче тук в Сливен, което почина миналата година, не го познавах, но просто явно имаше връзки и го знаеха много хора, аз от тях съм го чувала, така де.

Той имаше 2 сълзи татуирани до дясното око (Същите като на Lil Wayne), но за пръв път чувам, че това значи убийство.

Не знам, все пак според мен не е добра идея, сега като разбрах като какъв/каква ще те възприемат, но твой избор.

3oPuTy
03-11-2011, 16:51
Аз не съм зарибена и все пак го знам. Обща култура му викаме...

Когато не си помислиш, че е убил, обикновено си мислеш, че е wanna-be. Което не е по-добро. И, ако за теб рецепционист е престижна работа...ниски са ти стандартите...ама страшно ниски.

А ти, ако беше посещавала часовете по биология, щеше да знаеш, че жените издържат на болка повече. Така сме си устроени, ако болката ни притесняваше, отдавна човечестовото да е измряло, никой нямаше да преживее раждането. Колко мъже познаваш, които изобщо някъде си правят кола маска? Сравни числото с жените и може и да зацепиш(но се съмнявам)
Обща култура?! :razz: :razz: :razz: Има хора,които ВЪОБЩЕ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ от татуси и к'во!?Това ги прави тъпи,защото не знаят значението на даден татус,а трябвало да го знаят от "обща култура"?! :razz: :razz: :razz:
Що се отнася до пича - взема ли по 1500лв. заплата на месец без бонусите - взема!!!Е тогава к'во?!Стои по цял ден,записва хора и на месец взема поне по 1500лв.,а и като за капак има осигурена стая в хотела,за която не дава и по 1лв. на месец ... Е к'во не му ли е добре?!
Що се отнася до болката - ти да си чувала случайно,че всеки е различен?!Ти може да търпиш на болка,но това не означава,че аз (например) ще изтърпя същата болка.А и що си мислиш,че автора би я махнал като е с пъти по-лесно да мацне малко коректор или ФДТ на нея (в случай,че шефовете му,му направят проблем) и готово?!Това е символ и ако наистина влага чувство в него не би го махнал!!!

FuckingFreak
03-11-2011, 16:54
Е добре де, преживял си каквото си преживял, сгрешил си може би, не смятам че е нужно да го показваш на всеки.. Както преди мен казаха ще значи нещо от сорта на "Аз направих .... еди какво си". Просто си запази кофти тръпката за теб, малко хора биха споделили мъката ти. След години ще се чудиш къде ти е бил акъла когато си си я правил.. Или поне си татуирай послание на място където малко хора ще го виждат, както казах почти никой като те види няма да ти сподели мъката, още повече че ще му е през едното място за теб, така че какво печелиш като си я татуираш, освен че повечето ще странят от теб..

gabi7u
03-11-2011, 17:07
Tей, понеже виждам всеки си мисли за убийства, а явно знаете само това значение да ви поясня и други, понеже доста съм се интересувала от татуси и са ми останали ..

Верно се свързва със смърт, но това за убиеца е останало от затворите ..
в живота 2 сълзи са символ на голяма скръб за починал човек, близък приятел/любим. Точно и такива са на Лил и са за починалия му баща.


По рядко разпространени значения, обикновено в др. континенти .. :
-близък се е самоубил
-татуира се и на хора изнасилили дете(пф ;д)
-в катастрофа, в която ти си шофирал са загинали хора

По въпроса - и според мен не е много удачно,
като остарееш ще съжаляваш. Не е толкова за мнението на хората..
Както каза някой - винаги ще ти напомня какво се е случило. По-добре остави миналото да бъде минало..

FATALITY
03-11-2011, 17:28
Татуировка на лицето винаги ми е звучало като обезобразяване. Но вероятно съм от тези, които не са запознати.

darrie
03-11-2011, 17:37
Е добре де, преживял си каквото си преживял, сгрешил си може би, не смятам че е нужно да го показваш на всеки.. Както преди мен казаха ще значи нещо от сорта на "Аз направих .... еди какво си". Просто си запази кофти тръпката за теб, малко хора биха споделили мъката ти. След години ще се чудиш къде ти е бил акъла когато си си я правил.. Или поне си татуирай послание на място където малко хора ще го виждат, както казах почти никой като те види няма да ти сподели мъката, още повече че ще му е през едното място за теб, така че какво печелиш като си я татуираш, освен че повечето ще странят от теб..

anonymous708973
03-11-2011, 18:43
Не прочетох темата.

ПЪЛНА простотия! Точно в момента не се сещам за нищо по-глупаво! С тая тъпа лигава сълзичка, която не знам какъв грях символизира за 18-годишно момиче, ще си опропастиш всякакъв шанс за сериозна работа!

Зорито, отново категорично, написано в червено мнение с безброй удивителни. Рецепционист е готино занимание, не професия. И абсолютно НЕ можеш да прикриеш татиуровка с ФДТ. Прекалено лековато и тарикатски гледаш на нещата. "Правят ти проблем-мацаш я." Тоя ФДТ да не е боя? Нали ще трябва да тича до огледалото панически на всеки час, за да види дали случайно не се вижда татуировката, ако въобще успее да я прикрие... :?

XxNymphetaminexX
03-11-2011, 18:51
Жените са по-издържливи на болка.


:lol: :lol: :lol:
Да доообре.. сигурно.. аз съм корава за това не съдя по себе си .. цялата съм белези и глупости от тренировките и какво ли още не..

мъжа ми имаше и си я маха и каза,че и него не го е боляло.. де да знам.. или ние сме корави глави,или другите са женчовци.. шанс ;д

anonymous708973
03-11-2011, 18:58
Абе... трудно е да се каже кой пол е по-издръжлив на болка. И ми е смешно да слушам аргумента с раждането от уста на нераждали :)
Аз примерно съм стояла 3 часа със счупена на две места ръка в пети клас и не съм изохкала, обаче умирам от болка, ако ми стиснат капачката на коляното силно.

Pamaa
03-11-2011, 19:21
Имаше едно момче тук в Сливен, което почина миналата година, не го познавах, но просто явно имаше връзки и го знаеха много хора, аз от тях съм го чувала, така де.

Той имаше 2 сълзи татуирани до дясното око (Същите като на Lil Wayne), но за пръв път чувам, че това значи убийство.

Не знам, все пак според мен не е добра идея, сега като разбрах като какъв/каква ще те възприемат, но твой избор.

хихи. . аз тва го гледах в един епизод на "От местопрестъплението" :lol: :lol:

3oPuTy
03-11-2011, 23:59
Не прочетох темата.

ПЪЛНА простотия! Точно в момента не се сещам за нищо по-глупаво! С тая тъпа лигава сълзичка, която не знам какъв грях символизира за 18-годишно момиче, ще си опропастиш всякакъв шанс за сериозна работа!

Зорито, отново категорично, написано в червено мнение с безброй удивителни. Рецепционист е готино занимание, не професия. И абсолютно НЕ можеш да прикриеш татиуровка с ФДТ. Прекалено лековато и тарикатски гледаш на нещата. "Правят ти проблем-мацаш я." Тоя ФДТ да не е боя? Нали ще трябва да тича до огледалото панически на всеки час, за да види дали случайно не се вижда татуировката, ако въобще успее да я прикрие... :?
Пантерке,първо (!!!) глупаво е за теб!!!Аз също бях на косъм да си татуирам две сълзи на окото и не,определено не съм убила човек!!!Самият татус си имаше (и все още си има) прекалено голямо значение ... Единствено ме е страх от болката,а и все си мисля "Той не би го искал ..." ...
Второ - Дааааааааааааа пиша с многооооооооооооо удивителни и к'во?!
Трето - ФДТ-на закрива подобен татус - ГАРАНТИРАМ,а ако много настояваш ще накарам въпросното момче да се снима С и БЕЗ ФДТ ... ?!
Що се отнася до това дали е просто занимание или професия ... Може и просто губене на време да е,но е факт,че ПОНЕ 90% от вас не вземат неговите пари дори и без татуси и прочие ;)

Schneeflocke
03-12-2011, 06:26
Пантерке,първо (!!!) глупаво е за теб!!!Аз също бях на косъм да си татуирам две сълзи на окото и не,определено не съм убила човек!!!Самият татус си имаше (и все още си има) прекалено голямо значение ... Единствено ме е страх от болката,а и все си мисля "Той не би го искал ..." ...
Второ - Дааааааааааааа пиша с многооооооооооооо удивителни и к'во?!
Трето - ФДТ-на закрива подобен татус - ГАРАНТИРАМ,а ако много настояваш ще накарам въпросното момче да се снима С и БЕЗ ФДТ ... ?!
Що се отнася до това дали е просто занимание или професия ... Може и просто губене на време да е,но е факт,че ПОНЕ 90% от вас не вземат неговите пари дори и без татуси и прочие ;)

Както виждаш, хора, които се интересуват знаят и други значения. Тези, които не се интересуват, са запознат с основното(било то от филми, парзовори, книги, статии). Аз при всички положение повече от него изкарвам и тя е права, рецепционист не е професия. То е като сервитьор, продавач в магазин и т.н. Нешо, с което изкарваш пари, когато друго не можеш... Ако планира това да му е животът, хубаво, и на 50 може да си пази сълзичката... Но, замисли се, когато човек е на съзраст, ясно видима татуировка се превръща в проблем, без значение каква е. Аз от 2 години искам да си татуирам "Du bist h

vvvvv
03-12-2011, 09:28
ООо не не, много погрешно тръгнахте всички...Може би е и моя грешка че не се изразих правилно...Точно такава сълзичка, която имах в предвид има смисъла че съм загубил някой наистина много ценен и важен човек в моя живот, а не че съм убил някои :)...Смятам че това е начин да отдам почит към този човек за цял живот и не търся показност или да се правя на тежкар, а просто искам да покажа на всички че този човек е бил важен за мен и че съм намерил начин да продължа въпреки че с неговата смърт живота ми се промени.....Сега предполагам че коментарите ви ще бъдат по-конкретни, защото искам мнения точно за този случай :) мерси пак предварително[/b]

anonymous708973
03-12-2011, 09:40
и не търся показност или да се правя на тежкар,

а просто искам да покажа на всички че...

Баш показност си е, ще ме извиняваш.

Schneeflocke
03-12-2011, 09:52
Баш показност си е, ще ме извиняваш.
Шнеефлоке, с какво се занимаваш, стана ми интересно? Рокли, а-у? *благородна завист*

Роклите не са свързани с моята работа... Приятелката ми е в PR, познава страшно много хора и редовно ме мъкне по разни тежкарски партита, обожава операта(и все някой ще й даде билети за първата вечер)... И някак не върви - дълга лилава рокля, гол гръб, тънки презрамки и " Грозен/на си" на кръста Т_Т

Работя няколко неща: Уроци по математика, преводи, beta testing(игри) и т.н.... В общи линии...всичко, което не изисква 8 часов работ ден ^_^

Cucko0
03-12-2011, 09:58
ООо не не, много погрешно тръгнахте всички...Може би е и моя грешка че не се изразих правилно...Точно такава сълзичка, която имах в предвид има смисъла че съм загубил някой наистина много ценен и важен човек в моя живот, а не че съм убил някои :)...Смятам че това е начин да отдам почит към този човек за цял живот и не търся показност или да се правя на тежкар, а просто искам да покажа на всички че този човек е бил важен за мен и че съм намерил начин да продължа въпреки че с неговата смърт живота ми се промени.....Сега предполагам че коментарите ви ще бъдат по-конкретни, защото искам мнения точно за този случай :) мерси пак предварително

пак казвам сълзичката не е добър избор ..избери си нещо друго ..надпс с името на човека ,негов портрет,датата на случилото се или нещо което го описва с думи

marin4itu
03-12-2011, 10:27
И аз мисля като Cucko0. Много по-добре би било.

LoveHurT
03-12-2011, 10:27
3oPuTy, аз държа да видя татоса на твоя приятел, ако не е проблем ;)

iiordanova
03-12-2011, 13:02
Tатус на лицето!? Не!
Никога не ми е харесвало и няма да ми хареса.
От цялото тяло , защо на лицето точно ?

anonymous708973
03-12-2011, 14:02
Защото иска всички да го видят...

ама то не е показност, неее :?

Felicityy
03-12-2011, 14:42
или защото ще е странно да си нарисува сълза на врата.. примерно :-o 8-)

Pamaa
03-12-2011, 18:20
Защото иска всички да го видят...

ама то не е показност, неее :?

за к'ва показност говориш :lol: :lol:

bloodyF
03-12-2011, 19:20
щом искаш да покажеш, че си ценял този човек, според мен е по-подходящо да си напишеш (не и на лицето) дата или инициалите му или името му..защото по-късно сълзата ще се разбира по грешен начин, а не мисля че искаш да обясняваш на всеки защо е (нали сам казваш, че не е показност) ;)

vvvvv
03-13-2011, 10:33
Не смятате ли че хората които ме познават биха го тълкували правилно, а тези които не ме познават просто не ме интересува тяхното мнение :) Казвате че съм целял показност, а всъщност говорите за себе си, всичко зависи от човека и как той възприема околния свят. Аз ви казах НЕ ТЪРСЯ ПОКАЗНОСТ, ЗАЩОТО НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА МНЕНИЕТО НА НЯКОЙ С КОЙТО СМЕ СЕ РАЗМИНАЛИ НА УЛИЦАТА ВЧЕРА...разглеждате татуса на лицето като нещо с което човек се хвали,а не е така, защото така винаги ще си спомням за човекът за когото е направена сълзата дори само когато се погледна в огледалото...а и нали точно това е изпитанието и точно когато чета вашите коментари как щели да ме възприемат като убиец, като човек който търси показност и тн...осъзнавам че това е изпитанието и трудността(да не обръщам внимание на такива коментари дори и след като си направя татуса, ако ще го правя), а не толкова до болката или че съм щял да се обезобразя...

teenems
03-13-2011, 11:10
според мен няма смисъл..

Schneeflocke
03-13-2011, 11:36
Не смятате ли че хората които ме познават биха го тълкували правилно, а тези които не ме познават просто не ме интересува тяхното мнение :) Казвате че съм целял показност, а всъщност говорите за себе си, всичко зависи от човека и как той възприема околния свят. Аз ви казах НЕ ТЪРСЯ ПОКАЗНОСТ, ЗАЩОТО НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА МНЕНИЕТО НА НЯКОЙ С КОЙТО СМЕ СЕ РАЗМИНАЛИ НА УЛИЦАТА ВЧЕРА...разглеждате татуса на лицето като нещо с което човек се хвали,а не е така, защото така винаги ще си спомням за човекът за когото е направена сълзата дори само когато се погледна в огледалото...а и нали точно това е изпитанието и точно когато чета вашите коментари как щели да ме възприемат като убиец, като човек който търси показност и тн...осъзнавам че това е изпитанието и трудността(да не обръщам внимание на такива коментари дори и след като си направя татуса, ако ще го правя), а не толкова до болката или че съм щял да се обезобразя...

А една дата на китката да речем, няма да ти напомня на него? И тук не говорим за хората по улиците. Става дума за съседи, ако се преместиш, за работодатели/преподаватели, колеги/съученици, нови приятели/момичета. Напомняш ми на гъзарите, които си мислят, че С-walk е танц, изкуство и т.н. :shock:

anonymous708973
03-13-2011, 11:48
Ако съм майка и детето ми си направи такова нещо на лицето, директно го завеждам и му я махам, не ме интересува изобщо какво си мисли. Напълно си опропастяваш шанса за хубава работа. Кой ще приеме насериозно човек със сълзичка на лицето? Да не мислиш, че хората знаят или се интересуват защо я носиш? Факт е, че няма да вдъхваш авторитет.

И отново:

и не търся показност или да се правя на тежкар,

а просто искам да покажа на всички че...

Показно си е и още как. Сам го каза. Като толкова държиш - една дата на китката, както каза Шнеефлоке.

MeLikesPie
03-13-2011, 15:09
Тази татуировка е твърде лигава за такава история. Татуирай си нещо, което ще ти напомня на този човек, отзад на врата примерно, или където решиш.

ПП Ехх, а каква реч си бях подготвила, в случай, че наистина си убиец :lol: :lol:

mimsssssss
03-13-2011, 16:53
Уча психология и се запознавам със всякакви хора и мисълта ми беше, че можеш да бъдеш такъв какъвто поискаш да си... според мен си нищо лошо, нищо не, нищо позьорско...

Miichelle
03-13-2011, 17:04
тази татуировка за мен представлява супер позьорщина и парадиране... а и ще те затрудни с намирането на работа

Stonino
03-13-2011, 19:40
Чувал съм че има 3 вида сълзички какви точно са някой може ли да обясни ... скоро видях еден пич с една незапалнена какво символизира това ?

Lyubeto
03-13-2011, 19:51
Ако наистина го искаш - направи го. Да не ти пука за мнението на никой. Все пак татуса ще стои на твоето лице, а не нечие друго.

Sapunji
03-13-2011, 20:17
Аз съм чувал че точно този татус се използва от тия латинота като Суренос и Нортенос като 1 сълза е за 5 години в затвора.

TheNewReligion
03-13-2011, 20:44
Прави, каквото искаш, никой не може да ти държи сметка. Въпросът е как ще го изтълкуват бъдещите ти работодатели, ако след време решиш, че искаш да се занимаваш с нещо сериозно.
А личното ми мнение е, че е глупаво. Аз също съм преживяла трагедия. Т'ва, че минаха пет години и че нямам сълзичка под окото, не ми пречи да си спомням за човека всеки ден по няколко пъти.

KoliosRecords
01-07-2012, 15:50
Ако не се лъжа има значени колко са сълзите...
1 сълза - лъжа
2 сълзи - кражба
3 сълзи - убийство
По принцип не съм на 100% сигурен.. имам само 1 татус и не съм кой знае какъв маниак на темата

OnlyGirl
01-07-2012, 17:10
Щом питаш дали да го направиш, щом питаш за мнението на хората във форума и те интересува как биха го възприели, а не отиваш да си я правиш, според мен не си готов/а и не си абсолютно сигурен/а. Според мен не го прави, ама решението си е твое все пак...

cigarettekisses
01-07-2012, 21:52
Струва ми се странно на лицето,но всеки има различен вкус.

r0si
01-07-2012, 22:00
Tатус на лицето!? Не!
Никога не ми е харесвало и няма да ми хареса.
От цялото тяло , защо на лицето точно ?

+ 1 ... :)

serinaaa
01-08-2012, 11:33
Аз съм чувал че точно този татус се използва от тия латинота като Суренос и Нортенос като 1 сълза е за 5 години в затвора.

Аз също съм чувала това,по точно имам познат който е бил в затвора 5 години и има 1 сълзичка

Nich
01-08-2012, 13:10
Не смятате ли че хората които ме познават биха го тълкували правилно, а тези които не ме познават просто не ме интересува тяхното мнение :) Казвате че съм целял показност, а всъщност говорите за себе си, всичко зависи от човека и как той възприема околния свят. Аз ви казах НЕ ТЪРСЯ ПОКАЗНОСТ, ЗАЩОТО НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА МНЕНИЕТО НА НЯКОЙ С КОЙТО СМЕ СЕ РАЗМИНАЛИ НА УЛИЦАТА ВЧЕРА...разглеждате татуса на лицето като нещо с което човек се хвали,а не е така, защото така винаги ще си спомням за човекът за когото е направена сълзата дори само когато се погледна в огледалото...а и нали точно това е изпитанието и точно когато чета вашите коментари как щели да ме възприемат като убиец, като човек който търси показност и тн...осъзнавам че това е изпитанието и трудността(да не обръщам внимание на такива коментари дори и след като си направя татуса, ако ще го правя), а не толкова до болката или че съм щял да се обезобразя...

Прочетох всичко в темата до този пост с намерението да ти дам мнение, ама за какво?! Пита хората -> отговориха ти -> скара им се. Кажи ми като си имаш твърдо мнение що искаш чуждото?! Отивай и си татуирай където каквото искаш и не губи времето на хора, които се опитват да помогнат на някой, който наистина има нужда!

MissHouse
01-08-2012, 13:47
трудно ще си намериш сериозна работа, но ако професията дюнерджия те устройва ... според мен това не е добра идея освен че е твърде показно, хората с такива татуси винаги са ми изглеждали слаби (мое мнение) и направо лъхат тага от себе си с тази сълза. не знам какво се случило, но според мен има и по -добри начини да го почетеш и ако си твърдо решен да е татус, по добре избери друго място

Sintya
01-08-2012, 14:23
Всеки решава сам за себе си. Ако си достатъчно зряла и я искаш, направи я. Не се влияй от мнението на другите.
Аз лично не бих, но моите схващания са по различни, така, че действай както смяташ за добре.

toxiic
01-08-2012, 14:37
според мен татуировка на лицето винаги ми е звучало като обезобразяване.Колкото и да ти е зле / ако е нещо такова / няма смисъл.Направи си я някъде другаде,защото след време може би ще искаш да си я махнеш и няма да е приятно. :)

adriqan
05-22-2016, 17:38
Ne se zabujdavai te smisala ne 4e si obiec a i moji da imaj zaginati priqteli ili bliski i as imam salzicki do okoto mi i na sqkade imam i.znam zna4enieto

sofityoy
05-23-2016, 20:38
Най-важното е какво искаш ти.
Аз честно казано съм скептична просто,защото не харесва татуси на лицето.Щом има основателна причина и това е от значение за теб,значи не се колебай,а действай!В крайна сметка не мисля,че чак толкова много хора знаят значението,повечето по скоро не биха одобрили понеже е доста показна т.е. е на дръзко място,но тялото си е твое-прави с него каквото решиш.

qkiq_metal
05-24-2016, 06:49
Направи си като Тайсън.

baby_baby
05-24-2016, 08:16
Недей да си правиш на лицето ще е грозно и смешно ако искаш си направи някакъв другаде по тялото

Fragments
06-03-2016, 18:53
Тоа ако беше убивал (каквото е значението на татуса?) нямаше да седи във форум да пита как ще го приемат. Като изрод най-вероятно. Нищо против тези с татуси на лицето или където и да било, но гледай бъдещето си (но ти си убиец, какво бъдеще). Татуировка на място което не можеш да скриеш и чао на 90+ % oт нещата които можеш да работиш.

kaRamella
06-03-2016, 20:52
Знам . че или е убил човек или близък негов човек е мъртъв

KaRiNa.Ni
06-08-2016, 09:04
Аз съм доста запозната с татусите,но не одобрявам татус на лицето вече е прекалено...както и мина модата на татусите,всеки има и стана прекалено банално. Сладко и красиво стои тату на деликатно място където не е толкова забележимо,а не да се нашариш,като клоун.