PDA

View Full Version : Базика ли се ?



keti1000
03-16-2011, 17:01
Проблема ми не е точно проблем но да се посаветвам с вас. Значи едно момче ми пише вече почти всеки ден в скайп и си има приятелка , ние се познаваме но мн не контактуваме, поздравяваме се като се видим в даскало само един път сме си говорили на живо той ми намекна нещо за кафе но нищо повече дали ме харсва или нарочно ми пише ,все пак си има гадже ? :( Как мислите ?

bybz
03-16-2011, 17:08
Ти пък какво толкова се прехласваш по него като си има гадже.. :shock: Аз ако забележа някаква да се лепне за приятелят ми ще
се разправям с нея.. :? :D

autumn666
03-16-2011, 17:11
Това, че ти пише, не означава, че те харесва. Може би просто му е приятно да си говори с теб. Е, зависи какво ти пише де...
Има вероятност да не харесва гаджето си вече. И такива неща се случват.
Само не разбрах - ти харесваш ли го? Ако да, продължавай да си пишеш с него, за да видиш дали има нещо. Но не намеквай нищо, все пак не е хубаво да го забиваш докато си има гадже (дори и да няма чувства към нея вече) помисли ти как би се почувствала на нейно място.

vagarious
03-16-2011, 17:13
Била съм в твоето положение,но момчето беше податливo към изневяра и реших,че няма да съм аз тази,която ще е причина за евентуална раздяла.Снижих отношенията ни до САМО писане в скайп, нищо повече.Добре, че така стана. :wink:

Това, че ти пише,докато е обвързан - може и нищо да не означава,може просто да поддържа контакт с приятелите си.Но няма как да разбереш,ако не говориш с него.Провеждала съм тези разговори за които ти говоря и се получи добре.Но ти внимавай за да не стане гаф.

nwjsw
03-16-2011, 17:21
По хубаво стой на страна така ще е най-добре! :-o

StrashnaAgencia
03-16-2011, 18:26
Много е просто: Ако ти е интересен и ти е приятно да го виждаш му даваш шанс да видиш накъде отива, ако не-му даваш да разбере, че искаш да спре с оптите. А при първия вариант все пак ти имаш и доверие на себе си все пак, така че няма значение дали има приятелка и какво иска да ти каже-просто ще видиш. Както казах, все пак и ти участваш в процеса, а на себе си можеш да имаш доверие...

ivcheto0o
03-16-2011, 19:38
Може да ти пише защото му е приятно да си говорите,само приятелски.Ако искаше нещо повече едва ли щяхте да си останете само със скайп.

tanch3t093
03-16-2011, 20:15
Ако иска нещо повече с теб,докато е обвързан не говори добре за него ;)

GD
03-17-2011, 12:22
Ако иска нещо повече с теб,докато е обвързан не говори добре за него ;)

Oblivion
03-17-2011, 13:19
sd

PyCoKoCkA93
03-17-2011, 14:41
Момчето си има приятелка,а се зарибява индиректно с теб(намекът за кафе го потвърждава).Следователно той е прекалено податлив и има прекалено слаби ангели.Дори да се получи нещо между вас след седмица-две и ти ще изпаднеш в същото положение,в което се намира сегашното му гадже.Сама си прави изводите що за човек е той и дали такива отношения биха те устройвали за в бъдеще :)