PDA

View Full Version : Е в крайна сметка харесва ли ме или не?



mimkolovedougie
03-17-2011, 12:10
Здравейте. Искам да споделя и моята история.
И така ... от 6 месеца съм влюбена в едно момче и то не ми излиза от главата. В началото беше само заради сестра ми (Силвия).Тя е нещо като художник и след като се запознаха, тя му нарисува картина с две влюбени птички, която той щеше да прави на графит, като подарък за момичето,което харесваше. Въпреки всичко между тях не се получи. После за започнах да го харесвам все повече и повече. Един ден отидох на училище и го видях! С нея! Беше ми толкова гадно, че целуваше нея а не мен! И така всеки ден ги виждах до миналата седмица. Не съм сигурна дали са скъсали, но поне така мисля. Един ден отидох зад училище и той беше там, аз слизах надолу към другия вход на сградата и той ме придружи и ми каза, че имам най-хубавото чувство за хумор! :---) :---) :---) От тогава винаги ме изчаква по стълбите да сме двамата, разпитва ме за живота ми и така. Вчера той беше зад училище с една моя приятелка и аз отидох да ги вида. Ядох принцеса, но тъй като имах да разказвам мноооого на приятелката си така и не си кусах нищо от нея. По едно време той ми каза"Малката Силвия(приличам мнооого на сестра си), ще я ядеш ли най-после тая принцеса" и както си седях с нея в едната ръка той ми я взе! И я изяде. А днес отидох отзад и той пушеше(той попринцип си пуши)и дойде при мен и ми придложи цигара и аз казах, че ми остава малко време и няма да мога да я изпуша цялата и той ми "навря" :D неговата в устата ми и аз си дръпнах :oops: , после той остана при мен, а аз тотално забих!!!! Говорих само някакви глупости и той така и не се засмя ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) . После през всяко малко междучастие се разминавахме без дори да ми каже здрасти :( !!! Не знам какво да правя. Обичам го толкова мноооооооого, че не си представям живота си без него и всеки път щом го погледна сърцето ми бие по-силно от когато и да е било. Моля, кажете ми какво да правя. Не мога да му кажа, че го харесвам, но съм пристрастена към него!!

babity
03-17-2011, 12:13
Прекалено драматизираш.

GD
03-17-2011, 12:19
Доста си хлътнала, че даже и обичала тцц детска му работа.

britzy
03-17-2011, 12:25
Ебаваш се нали? :-o :-o
Яко си във филма-а тоя е некъв льольо,все пак-питай го на къв се прави,въпреки че наистина преиграваш и става лигавко

PyCoKoCkA93
03-17-2011, 17:41
Ако го обичаш колкото Джъстин Бийбър значи работата е страшна :D :D :D

Нито го обичаш,нито си влюбена...По-скоро си хлътнала и то заради женска завист и злоба...Ако беше свободен надали щеше да му обърнеш толкова внимание,но все пак забранения плод е най-сладък ;)

smile4eto
03-17-2011, 17:50
БОРИ СЕ!!!Не се срамувай,а му намекни,но не ей така,ами в точния момент когато нещо ти крещи „НАПРАВИ ГО“...а този момент като не идваа ... хмм... тогава го направи и без вътрешния глас :D