PDA

View Full Version : Срамен проблем Помощ



mikityy96
03-21-2011, 14:11
Вече от 2 седмици ходя на фитнес редовно и днес ми се случи като бях в мъжката саблекалня да видя две момчета на около 17-20 години голи и ми стана пишката. Много се притесних но понеже бях с широки гащи не мисля че забелязаха. Проблема ми е - това не означава че съм гей нали :-o ?

teo0dor
03-21-2011, 14:15
ако ти харесват момчета начи си ако не начи не неможем да ти четем мислите на много хора им се е случвало но това не означава че са гейове :Д :lol: 8-)

Mario95
03-21-2011, 14:18
Eми нали знаеш вица :
Какво е момче или момиче
-А то като порасне само ще си избере...

Ем не смятам че има защо да се притесняваш 1-то което е защото ти така или иначе не ги познаваш (надявам се) за да ти стане неудобно.Иначе ако си харесваш момичета значи нямаш проблем пък и може и да си би-турбо 8-)

norain
03-21-2011, 14:21
Пробвай и с 2те и ще разбереш :D :D

straus
03-21-2011, 14:23
Защо ти стана пишката?! За какво си мислеше?!
В отговорите на тия въпроси се крие ключът!

Hallow
03-21-2011, 14:38
Тоя Марио95 на всяка манджа меродия.... тва на 16 толкова ги разбира нещата, че чак срам ме хваща... ма то сакън, с име като Марио сигурно е циганче... бедна ми е фантазията просто колко ги разбират. :grin:

Между другото пич.. щом ти става пишката.. something is seriously wrong... ама не се предавай.. разкажи го на близки и приятели... сигурен съм,че ще те подкрепят!

Mario95
03-21-2011, 14:46
Еее баце стига пък и ти аз не се казвам Марио това е съкратено на името ми 8-) Не бе 110 % аз съм българче съм.Защо трябва да съм цигананин?! Т.е аз не разбах нещо хубаво ли казваш или по някакъв странен начин се опитваш да ме обидиш 8-) Иначе мерси ако ме хвалиш :)

stigmata
03-21-2011, 15:05
Еее баце стига пък и ти аз не се казвам Марио това е съкратено на името ми 8-) Не бе 110 % аз съм българче съм.Защо трябва да съм цигананин?! Т.е аз не разбах нещо хубаво ли казваш или по някакъв странен начин се опитваш да ме обидиш 8-) Иначе мерси ако ме хвалиш :) Така те хвали баце,че направо ти сере в устенцата :razz:

nixan95
03-21-2011, 15:07
Може би не си гей... Но от случилото се излиза, че пишката ти си има собствено мнение. И рано или късно ще трябва да се съобразиш с него. Не се плаши на левият бряг сигурно е много хубаво... все пак, който е отишъл не се е върнал. Моят съвет е да бъдеш авантюрист :)

Mario95
03-21-2011, 15:09
Eм право на Вас... Незнам какво да кажа ама какво и да се занимавам да се нервя излищно.Айде по живо по здраво и бащи на 12 години защото в днешно време е модерно и е странно на 18 да си девствен...Аз не виждам файда да пиша в този форум честно само да ме хранят

stigmata
03-21-2011, 15:14
Eм право на Вас... Незнам какво да кажа ама какво и да се занимавам да се нервя излищно.Айде по живо по здраво и бащи на 12 години защото в днешно време е модерно и е странно на 18 да си девствен...Аз не виждам файда да пиша в този форум честно само да ме хранят Пиши си брат,кво ти пука!Имаш мнение,изразявай го!

Hallow
03-21-2011, 15:17
nixan95 не знам дали той е гей... ама ти с тая профилна снимка определено си!
Извинявам се, то тва момиче било..

Mario95
03-21-2011, 15:19
Hallow всеки си има правото да избира и не говоря че човека е гей (може и да е не знам) и не говоря че ти си едно лапе дето очевидно ще дразни околните а говоря че щом му харесва Justin Bobur няма нищо лошо в това и ти нямаш право да го съдиш.

Hallow
03-21-2011, 15:58
Hallow всеки си има правото да избира и не говоря че човека е гей (може и да е незнам) и не говоря че ти си едно лапе дето очевидно ще дразни околните а говоря че щом му харесва Justin Bobur няма нищо лошо в това и ти нямаш право да го съдиш.

Ти, 16 годишният, пиши грамотно пък тогава ми чети морал.

Mario95
03-21-2011, 16:17
Koга каза че ти дадоха лиценза за г-н перфектен и учител по български език?! Аз повече с теб няма да се занимавам да пиша!

stigmata
03-21-2011, 16:19
Koга каза че ти дадоха лиценза за г-н перфектен и учител по български език?! Аз повече с теб няма да се занимавам да пиша! Ти май си в тоя форум,за да се заяждаш!

Hallow
03-21-2011, 16:22
Koга каза че ти дадоха лиценза за г-н перфектен и учител по български език?! Аз повече с теб няма да се занимавам да пиша!

Чакай, чакай... с мен ли няма да се занимаваш или няма да се занимаваш да пишеш, че както го каза не стана много ясно.
Между другото ще те светна за един лаф, с който бързо се научава как се пише "не знам":
Не знам, не мога и не искам се пише разделно за разлика от неграмотен :)

Mario95
03-21-2011, 17:05
http://media.tumblr.com/tumblr_lhiis9CcwL1qagifg.png

Eми щом за една техническа грешка ме наричаш неграмотен много ти здраве.Ако не си забелязал после си я поправих.Поястнявам нито ще пиша в този форум, нито ще остана в тази държава в която очевидно останаха само идиоти. И да няма нужда да пишите че аз съм идиот, защото мога и сам да се сетя че ще го напишеш

П.П Аз ли момче stigmata ?! ....тцтцтцтц

Hallow
03-21-2011, 18:11
То е по-добре да напуснеш България.. близко е до акъла... т'ва ако не сте забелязали поколенията деградират все повече и повече... днес като се смях на една тема забелязах, че никой не се усеща за нещо много съществено, обаче всички дават компетентни мнения.. както и ти.

stigmata
03-21-2011, 18:25
И като заминеш какво бе Марио,мислиш си,че там ще те приемат като цар ли?

Mario95
03-21-2011, 18:26
Eми добре обоснови се коя е темата.Аз се опитвам да се държа добронамерено, защото вчера не знам дали си преглеждал хранех на ред идиоти.Не съм на ясно с твоето мнение за емиграцията ,но аз подкрепям ,защото виждам как всичко пропада и съм навит ако трябва от USA да си дойда да си завоювам държавата.Тук има големи подигравки вече.Простест за горивата а в крайна сметка политиците си добавят по 500 лв отгоре за бензин и проблема е решен.Трябва интелигентните хора тук да се поддържаме не да се караме за простотии.Не съм казал че аз съм най-интелигентния нито че някой е по-ниш от мен ,но мисълта ми е че няма никакъв смисъл да се псуваме дори и не буквално по този начин.

http://i702.photobucket.com/albums/ww26/adriana0296/Decorated%20images/peacesign.jpg

П.П stigmata не съм чувал някой да се оплаква че е заминал.Да година ще се бачка много яко ама нещата в крайна сметка ще си дойдат на мястото.

stigmata
03-21-2011, 18:34
Ти не си чул,ама има много,мнооого,мнооооооого хора,които не искат да чуват за чужбина.Заради поведението и начина на държане спрямо българите!

Mario95
03-21-2011, 18:36
Ем аз пък съм чувал че доста доста доста ама доста българи се държат като галоши с други българи.Така че няма да коментираме това.Разбира се че ако си Бай Ганьо ще се държат гадно с тебе

stigmata
03-21-2011, 20:07
Приключваме,няма смисъл просто!Мир?

Mario95
03-21-2011, 20:13
Мир разбира се :)

stigmata
03-21-2011, 20:17
Това да се чува.

findthetruth
03-21-2011, 21:05
Е, знаех, че във форума всякакви неща могат да се прочетат, ама ТАЯ ТЕМА НАПРАО МЕ ПОКРЪТИ!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Направо се надявам темата да е фейк...

Към автора: ако си набор 96 е нормално пищова ти все още да прави каквото си иска и да те изненадва от време на време. Дали си гей само ти си знаеш: ако харесваш момиченца-живей спокойно, ако пък те привличат момченцата(много се надявам да не е така), значи можеш да направиш само едно- да се гръмнеш, понеже на тая земя вече има предостатъчно ши**ни пе**ли.

Като предпазна мярка си хвани гадже(момиче), за да забравиш извратените си опасения!

mecho8888
03-21-2011, 21:19
Вече от 2 седмици ходя на фитнес редовно и днес ми се случи като бях в мъжката саблекалня да видя две момчета на около 17-20 години голи и ми стана пишката. Много се притесних но понеже бях с широки гащи не мисля че забелязаха. Проблема ми е - това не означава че съм гей нали :-o ?

Може и да не си гей, а би. Ако ти става и от момичета.

Кажи в кой фитнес ходиш да не ходя.

stigmata
03-21-2011, 21:52
Вече от 2 седмици ходя на фитнес редовно и днес ми се случи като бях в мъжката саблекалня да видя две момчета на около 17-20 години голи и ми стана пишката. Много се притесних но понеже бях с широки гащи не мисля че забелязаха. Проблема ми е - това не означава че съм гей нали :-o ?

Може и да не си гей, а би. Ако ти става и от момичета.

Кажи в кой фитнес ходиш да не ходя. хихиих :-D Плашиш се да ти не посегне :D

xinfamous
03-21-2011, 23:36
аааааааахахахахахахахаха НЕ ЗНАМ!

buzzzz
03-22-2011, 18:27
Justin BOBUR :D :D :D
По темата : Би трябвало сам да разбереш дали си би, хетеро или хомосексуален .. :-o Приятелки имал ли си? (гаджета) Привличат ли те момичета?..
Ако си обратен - в това няма нищо лошо, просто го приеми ;)

magita
03-22-2011, 20:27
ехаа момчето ви моли за съвет, вие тука само дето не сте си уредили бой!!

По темата: Може да си Би... а може да си си мислил за нещо съвсем различно :]

Naik1
03-22-2011, 20:44
Може би не си гей... Но от случилото се излиза, че пишката ти си има собствено мнение. И рано или късно ще трябва да се съобразиш с него. Не се плаши на левият бряг сигурно е много хубаво... все пак, който е отишъл не се е върнал. Моят съвет е да бъдеш авантюрист :)

Като ти видях аватара разбрах, че няма нужда да ти чета мнението