PDA

View Full Version : как да разберем,че момче харесва момиче?



qgodinka
03-21-2011, 17:31
Моля вии,искам признаци,най-често използваните,най-ясните,по които се разбира на ако не 100,поне 90%.. не съм намерила такава тема,но съм сигурна,че има,за което се извинявам :-o ... чакам :P :oops:

bebiinCee
03-21-2011, 18:06
за най-сигурно отиваш и го питаш :D :D .. мм кат цяло и тва е вариант.. еми то неможе точно да се обясни .. простоо самото му държаниее към теб(или към даден човек) се променя.. просто го усещаш..

Gerrynka
03-21-2011, 18:19
Когато едно момче харесва дадено момиче, не се държи по същия начин с нея както с останалите. Гледа я по различен начин, естествено нямам предвид да се е вторачил в нея и да я гледа като полезно изкопаемо, а когато си говорят, когато тя минава покрай него и т.н. НО, все пак, това не означава, че я харесва на 100% :)

tanch3t093
03-21-2011, 18:52
Погледа, държанието - всичко може да го издаде. Но си зависи и от самото момче. Не всички показват чувствата си и дори понякога странят от момичето, което харесват. Страни животни са момчетата - иди ги разбери!

TheNewReligion
03-21-2011, 21:42
^ Т'ва важи за всеки представител на хомо сапиенс. Ако виждаш, че се държи към теб по по-различен начин и си уверена, че не иска да преписва от теб домашните, то може би има зачатък на харесване от негова страна. Няма сигурен начин да разбереш, т'ва е истината. Ще си проличи, ако те харесва чак толкова много.

xinfamous
03-21-2011, 23:41
Редовно виждаш коментари на стената и like на снимките.

didka369
03-22-2011, 11:19
нз но според мен просто не се държи мн по различно но трябва да те гледа по различно .. кст те види никога да не те подминава без дори здр .. и аз се интерисувам от тази тема.. но според мен не бива мн да вярвате на момчетата мн трудно се среща свястен.. :?

RoSKo0o0
03-22-2011, 11:33
Редовно виждаш коментари на стената и like на снимките.

:lol: :lol: :lol: :lol:

kloely
03-22-2011, 14:05
Мила, още колко теми ще пуснеш, за да разбереш дали 16 годишният батко те харесва? Ние не четем мисли, няма как да ти кажем. Всеки си има самостоятелен подход и държание. Нали беше решила да му казваш какво изпитваш. Просто спри да ни питаш и земи направи нещо ;)

kari05
03-22-2011, 16:17
Всички се чудиме как да разберем момчетата..Те са прости същества. Ние си мислим, че са трудни за разбиране, но не е така...всеки път когато се чудиме нещо свързано с момчетата, ни започваме да мислиме неща.., а на края се оказва много лесно даги разбереш..Написах го много объркано, но дано да ме разберете ;))

А как да разбереш дали те харесва...
1) сържи се мило с теб
2) когато се срещнете по коридорите ти казва здр..или те прегръща
3) пише ти по скайп
4) а най- лесно..питай гоо..(така е нах- сигурно), но ако си срамежлива стани приятелка с него и все някога ще разбереш :))

Razor93
03-22-2011, 16:47
Очите. 8) Както много хора са казали, тялото може да прави едно, но очите никога не лъжат и разкриват всичко останало... :-D

Kricii
03-22-2011, 18:09
Еми отиваш и го питаш,ако каже ДА там се опознавате и така, ако каже НЕ тогава просто без да си съсипеш репотацията казваш,че само се шегуваш и така .... Дано да съм помогнала :smt055

DubstepRLZ
03-22-2011, 18:15
момчето се държи с теб по мило отколкото с другите момичета, отделя време за да ти обърне внимание.. използва мн целувки или прегрудки в скайп или ФБ, пише ти постоянно и пуска някви намеци!
това са най - често забалежимите действия :D :)

BlueFace
03-22-2011, 18:20
Всички се чудиме как да разберем момчетата..Те са прости същества. Ние си мислим, че са трудни за разбиране, но не е така...всеки път когато се чудиме нещо свързано с момчетата, ни започваме да мислиме неща.., а на края се оказва много лесно даги разбереш..Написах го много объркано, но дано да ме разберете ;))

А как да разбереш дали те харесва...
1) сържи се мило с теб
2) когато се срещнете по коридорите ти казва здр..или те прегръща
3) пише ти по скайп
4) а най- лесно..питай гоо..(така е нах- сигурно), но ако си срамежлива стани приятелка с него и все някога ще разбереш :))

Прост може да бъде само коментарът ти.
1), 2) и 3) не са сигурни белези за харесване. Човекът може да го прави само от учтивост, или пък да те възприема просто като приятел.
Колкото до 4) - хората лъжат!

buzzzz
03-22-2011, 18:41
Пфхахах.. Трябва да си незнам каква, за да не усетиш дали едно момче те харесва. Даже по погледите им личи :D

Gerrynka
03-22-2011, 19:11
4) а най- лесно..питай гоо..(така е нах- сигурно), но ако си срамежлива стани приятелка с него и все някога ще разбереш :))

Не знам защо, но почти всички си мислят, че за да разбереш дали някого те харесва, трябва да отидеш при него и да го питаш направо. За мен това е грешно, някак си не върви един ден да отидеш при него и да му кажеш "харесваш ли ме?" или нещо такова, най- малкото ако е по-притеснителен съвсем нищо няма да посмее да каже, пък и както каза BlueFace, хората лъжат .. Запознай се с него, сближете се и от там нататък чакаш, той ако те харесва няма да стои и да гледа :)

qgodinka
03-22-2011, 19:21
много ясно,че се усеща,но все пак мисля,че тази тема е полезна,преди да ме наричаш каквато и да е виж себе си :o

kinkygirl
03-23-2011, 12:33
Пуснато на: Вто Мар 22, 2011 10:09 pm Заглавие:
Еми отиваш и го питаш,ако каже ДА там се опознавате и така, ако каже НЕ тогава просто без да си съсипеш репотацията казваш,че само се шегуваш и така .... << A aко ти каже само добре защото всичко станало под натиск? кво ще рече това?! :D :shock: Тва стана отдавна ся са сетих да попитам.. :lol: \\ относно това начина по който гледа и се държи издава всичко :D

buzzzz
03-23-2011, 13:26
много ясно,че се усеща,но все пак мисля,че тази тема е полезна,преди да ме наричаш каквато и да е виж себе си :o

Не съм те нарекла никак :D . Въздържах се ;) Някой каза, че се чудиш дали 16-годишния батко те харесва :-D Ми отвори си очите, ако те харесва ще си проличи. Аз себе си се виждам мила и никога не бих пуснала такава тема, защото имам достатъчно акъл, за да преценя дали едно момче ме харесва или не.

qgodinka
03-23-2011, 15:46
този форум е за споделяне на проблеми,задаване на въпроси и т.н,щом не ти харесва темата и си много остра не я чети :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ставаш куриозна,миличка [-(

fenastz
03-23-2011, 19:27
Редовно виждаш коментари на стената и like на снимките.

да

buzzzz
03-24-2011, 17:23
Ми като си пуснала тема ще търпиш всякакви мнения бе.. Нали за това е форум - не може като видиш отрицателен коментар и да се правиш на коя съм аз.

П.П : Много си отворена, пък бас хващам че си някоя 13-годишна пикла със самочувствие без покритие.

Naik1
03-24-2011, 18:17
момчето се държи с теб по мило отколкото с другите момичета, отделя време за да ти обърне внимание.. използва мн целувки или прегрудки в скайп или ФБ, пише ти постоянно и пуска някви намеци!
това са най - често забалежимите действия :D :)


бейййй едно време как са разбирали хората кой кого харесва, като са нямали скайп и фейс ;хх
По темата: Когато харесвам дадено момиче се държа с нея по различен начин. Пред останалите плюжтя простотии наред и не ми пука какво ще кажат и какво ще си помислят, докато пред нея се съобразявам. Също така ѝ помагам, когато мога :)

buzzzz
03-26-2011, 11:14
Редовно виждаш коментари на стената и like на снимките.

И редовно те ръчка :D