PDA

View Full Version : Влюбена съм. :D:D



fen7asy
03-22-2011, 12:46
значии.. скоро разбрах, че съм влюбена в едно момче.. то е от съседния клас, преди една/две години се премести там :D, а аз още не бях толкова контактна, колкото сега и не се запознах с него, нито пък той с мен.. е бяхме си лапенца 5/6 клас някъде.. така де наскоро разбрах, че имам чувства към него.. не спираме да се ръчкаме във ФБ, а като се видим в училище само се гледаме :D:D:D даже скайпа му нямам.. срам ме е да му го взема по фейсбук, апък да не говорим за на живо :х таа исках да ви попитам според вас как да постъпя? мисля, че за запознанство е малко късничко 8-) апък изведнъж да му пиша без да имаме нищо общоо? не знам, не знам.. кажете к'во да прая, щото скоро вече няма да сме от 1 училище ;х ;дд

stigmata
03-22-2011, 12:55
По-лесно ще стане ако му пропишеш във фейсклефука.И после като го виидш някъде в коридорите няма да те е толкова срам да му кажеш поне здравей!Имай търпение,първи ден здравей!Втория ден,как сме днес?И така лекинка,полекинка в някой чудесен ден ще се развие разговор.

Pelops
03-22-2011, 13:24
:-D Преди 1 година сте били лапенца,а ВЕЧЕ НЕ СТЕ,А ? ! :D :D :D
Сега сериозно-Просто трябва да поемеш инициативата...Няма нищо страшно,защото днешните момчета са пълна скръб,ако чакаш принца на бял кон...просто няма да стане... И бъди себе си,усмихвай се,огледай се наоколо....ПисаХ и преди малко в едно подобно на твоето питане -"Огледай се,околко теб има толкова много момчета,някой от които със сигурност си заслужава да им обърнеш малко повече внимание!" :razz: Успех!

kloely
03-22-2011, 14:12
Как точно разбра, че си влюбена? Имам в предвид от поста ти изглежда се 1 някой е дошъл казал ти е: "Ти си влюбена в този", а ти си получила просветление "О, да! Мерси, че ми отвори очите!". Това, че те гледа в даскало нищо не значи, пък камо ли това, че те ръчка във фейсбук :razz: Просто събери кураж и говори с него. Щом е от съседния клас, значи можеш често да го виждаш, вероятно имате общи приятели и едва ли е толкова трудно да намериш обща тема за разговор. Просто трябва да се престрашиш.

nepowtorima
03-22-2011, 16:44
Как точно разбра, че си влюбена? Имам в предвид от поста ти изглежда се 1 някой е дошъл казал ти е: "Ти си влюбена в този", а ти си получила просветление "О, да! Мерси, че ми отвори очите!". Това, че те гледа в даскало нищо не значи, пък камо ли това, че те ръчка във фейсбук :razz: Просто събери кураж и говори с него. Щом е от съседния клас, значи можеш често да го виждаш, вероятно имате общи приятели и едва ли е толкова трудно да намериш обща тема за разговор. Просто трябва да се престрашиш.

Напълно съм съгласна

fen7asy
03-22-2011, 16:53
По-лесно ще стане ако му пропишеш във фейсклефука.И после като го виидш някъде в коридорите няма да те е толкова срам да му кажеш поне здравей!Имай търпение,първи ден здравей!Втория ден,как сме днес?И така лекинка,полекинка в някой чудесен ден ще се развие разговор.

мерси, човек.. ще се опитам ;д пък за останалите мнения.. няя кво да кажа.. то вие коментирате само за да ставате фен>мега фен ии кви бяха там другите..

nepowtorima
03-22-2011, 16:59
Това, че си решила, че само този отговор ти се струва пълноценен ... това не значи, че ние си пишем коментарите за да имаме повече мнения... не говори без да знаеш ... :)

Fiction7577
03-22-2011, 17:10
Е извинявай, ама тва с ръчкането във фейсбук ме уби! :razz: :razz:

Че и аз преди като имах ФБ се ръчках с един приятел постоянно, с когото сме си много близки, но нима това значи, че сме влюбени? :shock:

Аааа и да, така като чета не е ник'ва любов, а поредното пубертетско хлътване, което ще отмине след 2 месеца. :lol:

ПП: Хахахаха писали сме че да станем мега-фенове, ахахахаха :razz: :razz: :razz:

fen7asy
03-22-2011, 17:21
ох аз забравих, че в тоя сайт трябва да се правя на простичка, за да се разбираме.. значи: това, че се ръчкаме искам да копираш като цитат и да ми постнеш къде съм казала, че означава, че е ВЛЮБЕН в мен.. или пък затова, че ме ГЛЕДА??! айде ако обичаш, а и ако не. ;д а и не ми се правете, че пишете коментари, защото искате да помогнете на някого.. тва в тоя саит са няколко единици.. +тва не твърдя, че съм влюбена, до колкото знам? а че просто съм си го харесала? ясно? - еми и да не е няма как по олигофренски да се обясни. благодаря ви за уникалните мнения, наистина много ще ми послужат! лека нощ.

YouNeedLobotomy
03-22-2011, 17:38
Как точно разбра, че си влюбена?



С лакмус за влюбеност много ясно. Ебати тъпия въпрос. Продават във всяка аптека.

Ако просто си говориш с него шанса да го отегчиш с малоумието си е около 200% . Защото си малоумна и отегчителна. Имаш 2 успешни варианта.
1. Подкупване. Това може да стане ако си богата. Покажи, му че си богата. Ще се превърнеш в много по-интересен събеседник и сексуален обект.
2. Отвлечи майка му, отрежи и езика и му го прати по пощата с писмо, че ще продължиш ако не се гушкате.

YouNeedLobotomy
03-22-2011, 17:40
Как точно разбра, че си влюбена?



С лакмус за влюбеност много ясно. Ебати тъпия въпрос. Продават във всяка аптека.

Ако просто си говориш с него шанса да го отегчиш с малоумието си е около 200% . Защото си малоумна и отегчителна. Имаш 2 успешни варианта.
1. Подкупване. Това може да стане ако си богата. Покажи, му че си богата. Ще се превърнеш в много по-интересен събеседник и сексуален обект.
2. Отвлечи майка му, отрежи и езика и му го прати по пощата с писмо, че ще продължиш ако не се гушкате.




Исках да подкрепя съвета на някой друг, но всички освен мен в темата са идиоти. За това искам да споделя, че съвета ми звучи много разумно.

nepowtorima
03-22-2011, 17:43
Как точно разбра, че си влюбена?



С лакмус за влюбеност много ясно. Ебати тъпия въпрос. Продават във всяка аптека.

Ако просто си говориш с него шанса да го отегчиш с малоумието си е около 200% . Защото си малоумна и отегчителна. Имаш 2 успешни варианта.
1. Подкупване. Това може да стане ако си богата. Покажи, му че си богата. Ще се превърнеш в много по-интересен събеседник и сексуален обект.
2. Отвлечи майка му, отрежи и езика и му го прати по пощата с писмо, че ще продължиш ако не се гушкате.




Исках да подкрепя съвета на някой друг, но всички освен мен в темата са идиоти. За това искам да споделя, че съвета ми звучи много разумно.

Ако мислиш, че съвета ти звучи разумно - май си сбъркала много..

Сарказмът ти не е никак умен, че камоли разумен . :)

С простотии не се доказва, че си велик..

YouNeedLobotomy
03-22-2011, 17:46
Тва не е сарказъм бе домат.
Беше си абсолютно рационален съвет.
И работи. Тествано е.

BlueFace
03-22-2011, 17:49
Как точно разбра, че си влюбена? Имам в предвид от поста ти изглежда се 1 някой е дошъл казал ти е: "Ти си влюбена в този", а ти си получила просветление "О, да! Мерси, че ми отвори очите!". Това, че те гледа в даскало нищо не значи, пък камо ли това, че те ръчка във фейсбук :razz: Просто събери кураж и говори с него. Щом е от съседния клас, значи можеш често да го виждаш, вероятно имате общи приятели и едва ли е толкова трудно да намериш обща тема за разговор. Просто трябва да се престрашиш.

Щях да напиша абсолютно същото :lol:

nepowtorima
03-22-2011, 17:51
Ох боже .. вече нямам думи...
Как може да има такива мозъци да измислят такава помия, че и да ми се хвалят с нея.. не си интересен/на...
Та това ако не е сарказъм ти какво разбираш под тая дума.. та аз спирам, защото обърнахме темата на чат с простотии, които после авторката ще ми разправя, че нямало смисъл от отговорите на другите и т.н. айде...

YouNeedLobotomy
03-22-2011, 17:51
Еми то има 5 вида неща които се казват във форума обикновено.
За това няма нужда да се очудваш, че и двамата сте лишени от рационална мисъл по един и същи начин.

stigmata
03-22-2011, 17:56
По-лесно ще стане ако му пропишеш във фейсклефука.И после като го виидш някъде в коридорите няма да те е толкова срам да му кажеш поне здравей!Имай търпение,първи ден здравей!Втория ден,как сме днес?И така лекинка,полекинка в някой чудесен ден ще се развие разговор.

мерси, човек.. ще се опитам ;д пък за останалите мнения.. няя кво да кажа.. то вие коментирате само за да ставате фен>мега фен ии кви бяха там другите.. Успех ти пожелавам,че ще ти е нужен! :)

YouNeedLobotomy
03-22-2011, 18:00
Ох боже .. вече нямам думи...
Как може да има такива мозъци да измислят такава помия, че и да ми се хвалят с нея.. не си интересен/на...
Та това ако не е сарказъм ти какво разбираш под тая дума.. та аз спирам, защото обърнахме темата на чат с простотии, които после авторката ще ми разправя, че нямало смисъл от отговорите на другите и т.н. айде...


Сарказъм = Късам месо от древногръцки
На български се приема като дял на хумора, който използва груби или обидни фрази за да осмее нещо.

Аз бях напълно сериозен.

Тъпа си като краставица. - Това не е сарказъм, защото коментирам факти. НЕ го правя, за да те осмея.

Тъпа си като краставица с допълнителна хромозома. - Хромозомите нямат значение за интелекта на краставиците. => Това е било сарказъм.

krem4et0
03-22-2011, 19:28
YouNeedLobotomy, моля мери си думите, защото рискуваш да бъдеш наказан!

britzy
03-23-2011, 13:21
Тоя пък и той :razz: :razz: :razz: и се пише Учудвам :) :)


ПТ-заговори го на живо-като за начало му кажи здрасти и лека усмивка ,пф знам ли -просто се отпусни и действай ,'щото ние каквото и да ти кажем ти си решаваш и стига си планувала -трябва всичко да е спонтанно и така.А и моля те не изказвай мнение,че тук повечето пишат за да качват ранг -тъпичко е да го твърдиш :)

Kamelliq
03-23-2011, 13:41
Разбра, че си влюбена след няколко ръчкания във фейсбук?????? :-o