PDA

View Full Version : как да я попитам?



peturchoy
03-22-2011, 20:01
заедно сме от около месец и се чудя как да я питам коректно без да се засегне или да я обидя с нещо .. мисля че сме готови и двамата но незнам как да я попитам

TheBeliever
03-22-2011, 20:05
С уста и думи?

TheGirlNextDoor
03-22-2011, 20:06
просто я предразположи...тя ако е готова няма да има нужда от питане,а ако не е,недей я кара да бърза :)

jghgh
03-22-2011, 20:13
За чувства и секс не се пита.
Малеее, ако е някоя мнителна кучка като мен, няма да видиш секс докато не скъсате.
Изобщо.не.си.помисляй.да.пи аш.за.такива.работи.!!!

Чакай и си трай, по-добре ; )
Просто бъди до нея, целувай си я, предразполагай я, но така че да не личи, че искаш да я предразполагаш. Много е издайническо да си плъзгаш ръцете като некъв загорелник по нея и да й пъхтиш в ухото.
Просто целувай по шията, нежни целувки с език.. трябва да я разтопиш и сама да си го поиска 8-)

peturchoy
03-22-2011, 20:20
Чакай и си трай, по-добре ; )
Просто бъди до нея, целувай си я, предразполагай я, но така че да не личи, че искаш да я предразполагаш. Много е издайническо да си плъзгаш ръцете като некъв загорелник по нея и да й пъхтиш в ухото.
Просто целувай по шията, нежни целувки с език.. трябва да я разтопиш и сама да си го поиска Cool[/quote] .. аз точно така мислех да направя Smile

norain
03-23-2011, 12:41
За чувства и секс не се пита.
Малеее, ако е някоя мнителна кучка като мен, няма да видиш секс докато не скъсате.
Изобщо.не.си.помисляй.да.пи аш.за.такива.работи.!!!

Чакай и си трай, по-добре ; )
Просто бъди до нея, целувай си я, предразполагай я, но така че да не личи, че искаш да я предразполагаш. Много е издайническо да си плъзгаш ръцете като некъв загорелник по нея и да й пъхтиш в ухото.
Просто целувай по шията, нежни целувки с език.. трябва да я разтопиш и сама да си го поиска 8-)

6+

Защо повечето момчета сте такива ? Толкова ли ти се чука , бе мамаму стара?? Добре и аз съм момче ! Със приятелката ми сме вече 6 месеца и нито един път не съм и НЕ БИХ и казал нещо подобно!
Чакам тя да поиска, тя да разбере , че е готова и тогава !
Няма смисъл да се бърза !
Когато му дойде времето, а и търпението се възнаграждава :)

anonymous708973
03-23-2011, 12:45
С уста и думи?

Не, не, не.
С допир и милувки.

norain, доникъде няма да стигнеш с тая нагласа. Като пораснеш, ще разбереш. Бтв, девствен си, нали?

norain
03-23-2011, 12:49
С уста и думи?

Не, не, не.
С допир и милувки.

norain, доникъде няма да стигнеш с тая нагласа. Като пораснеш, ще разбереш. Бтв, девствен си, нали?

Да :D Защо няма да стигна до никъде ?
Това , че не съм ебнал първата която ми падне не би трябвало да е лошо ?

yamaha911
03-23-2011, 15:38
"НЕ БИХ и казал нещо подобно!
Чакам тя да "

Еми пич значи никога няма да стане ти да не мислиш че ще дойде при теб и ще ти каже айде да се наебем ???Ти трябва да си по инициативния :) :D :D :D

anonymous708973
03-23-2011, 16:03
Не е нормално за 6 месеца да не направиш и най-тънкия намек за секс.
Жените също го харесваме, знаеш ли? Едва ли ще се обиди, ако й пуснеш ръка... Едно момиче не се събужда една сутрин и си казва "Готова съм", тя го решава в прегръдките на човека до себе си. А едно девствено момиче едва ли ще си поиска само.
Мъжете трябва да сте водещи, харесва ни :) Когато решим ние да водим, ще го разберете, не се притеснявайте. :wink:

jghgh
03-23-2011, 16:16
Всяка монета си има две страни.
От личен опит трябва да ти кажа, че нагласата на момичето е най-важна. Ако тя от самото начало е решила да не пуска, ръце и мръце въобще няма да помогнат 8-)

Да вземем пример със себе си. Не знам кво искам и всякакви други там упреци, които ще получа - да, така е.
Като тръгнах с бившия си не съм си мислила да правя секс с него и това нямаше да се случи. Наречете ме лапе по акъл, но си беше така.
Като почна да ми прави намеци даже стана по-зле, защото съм мнителна и реших че ме притиска, че е с мен само заради това и т.н. ;)

Така че не се знае дали настояването изобщо ще помогне или само ще оплеска нещата. Ако е някоя по-филмираща се кучка, може да реши, че онзи не я цени и я притиска, само заради секса е с нея и т.н.
И пак, най-важна е нагласата на момичето, защото ако тя му е навита, секс ще има, но ако е на по-детски акъл и не иска секс, увещаванията няма да помогнат, дори и най-лекия подход (да търпи и да чака)

Това го гарантирам, а и чисто психологически човек като иска нещо, го прави, а като не го иска - не го прави и/или си намира оправдания.
Даже тези, които ще скочат и ще кажат, че те самите са си променяли решението като са карали партньора да чака, да не се самозалъгват. Още като сте се опознали мислено и дълбоко себе си вие сте преспали с човека, и сте решили че ще му "пуснете", независимо след колко време (това вече си е суетене). Но ако сте на детския акъл и не сте готови, няма да станете с натискания и т.н.
Обясних вече и за филмите.

Така че, norain, не се знае дали въобще ще се е???е 8-) Струва си да опиташ де, може и наистина да е от по-срамежливите. Просто мисля, че има над какво да се помисли над поста ми.

anonymous708973
03-23-2011, 17:15
Наистина има над какво да се замислиш.
Съгласна съм, че нагласата е важна, но си мисля (и се надявам), че мъж на място може лесно да промени тази нагласа, без да се държи като пълен простак и да поставя ултиматуми. Някой от мъжките беше казал някъде си: "Номерът е да я погледнеш и да й става влажно." (Почти съм сигурна, че беше умри - евала му правя, разбира ги много тия неща)

justwondering
03-23-2011, 18:25
Аз мисля, че трябва да й направиш намек- все пак сте заедно от много време, а ако и тя е девствена си мисля, че е добре да поговорите малко, за да се чувства тя сигурна, а не директно в леглото. Тя ако не го е правила, едва ли сама ще го поиска.
Иначе евалата, че не си с нея само заради това :)

Jesie
03-23-2011, 18:31
"НЕ БИХ и казал нещо подобно!
Чакам тя да "

Еми пич значи никога няма да стане ти да не мислиш че ще дойде при теб и ще ти каже айде да се наебем ???Ти трябва да си по инициативния :) :D :D :D

Ами виж, голямо значение има момичето.Аз напримевр си казвам направо и без заобикалки, че ако го чакам моя да прояви инициативата и...още да си чакам. 8-)
Давай направо, понякога трябва директност;)

TheBeliever
03-23-2011, 18:59
С уста и думи?

Не, не, не.
С допир и милувки.

norain, доникъде няма да стигнеш с тая нагласа. Като пораснеш, ще разбереш. Бтв, девствен си, нали?

Въпросът му е как да я попита, а не как да я предразположи. И замисли се, щом пита такива неща по форуми, дали има такта и подхода, за да "я накара да се подмокри с поглед".

JustAdream
03-23-2011, 19:08
Каро бях 6ти клас един съученик ми каза че ако не му стана гадже ще ме набие... пробвай с тоя подход