PDA

View Full Version : Кърпички за махане на грим преди солариума.



ledenakrasota
04-06-2011, 09:17
Препоръчайте ми хубава марка кърпички за махане на грим.Когато ходя на солариум, съм решила на място да си махна грима с такива.Нали няма да има проблем? А след солариума, дали мога да се гримирам? Само например един фдт да сложа или спирала? :)

kiki1991
04-06-2011, 11:02
Няма ли в самия сплариум тоалетно мляко и тампончета с който се маха гримът?Аз като ходех си имаше и си го махах преди да вляза в солавиума.Иначе може да си купиш от аптеката,има най-различни кърпички за грим,аз използвах тези и съм много доволна,мисля че бяха 20 в опаковка: http://www.kolko.bg/bg/cleanic-vlazhni-karpichki-za-premahvane-na-grim-s-olio-ot-grozde-20-br-bg/p/1439620
Иначе след солариум не е много хубаво да си слагаш грим,особенно фон дьо тен защото порите от горещината във солариума се разширяват и отварят и като си сложиш фон дьо тен или пудра и кожата става по склона към образуване на пъпки и черни точки,от собствен опит ти казвам,и на мен не ми беше хубаво да си тръгвам от соларума без грим,но се налага.

LovEsIckk
04-06-2011, 12:08
Aз всеки път си нося някакви мокри кърпички за сваляне на грим.Дори не гледам и марки.Едни и същи са всичките..
А след като изляза от солариума слагам на бързо малко грим и до сега не ми е излязла и една пъпка.До като имам позната,която не си маха грима преди солариум и в момента е цялата на пъпки..

ledenakrasota
04-06-2011, 16:45
Благодаря за инфото! :)