PDA

View Full Version : Дали?



TheWorstFuck
04-16-2011, 15:37
Здравейте.
Вчера с приятеля ми праивхме секс.Беше ми за първи път.Пробвахме с презерватив, не ставаше ,после пробвахме без, влезна до половината и така действахме няколко минути.След това той сложи нов презерватив и си продължихме акта докаот той не свърши.Тъй като сметнах че съм в овулация точно вчера, мисълта ми е може ли да е станало нещо поради тези минути които бяхме без презерватив ? Попринцип няма как, но ми е притеснено.ще съм благодарна на отговори :)

Cucko0
04-16-2011, 15:40
при положение ,че не е свъшвал докато е бил без презерватив не виждам причина да се притесняваш ;)

kalpazanka
04-16-2011, 15:49
Как все правите глупости, докато сте в овулация... Оф... Поне си смятайте каквото трябва предварително и избягвайте подобни изцепки във фертилните дни!
Има предеякулационна течност, има сперматозоиди в нея, има и отделена яйцеклетка. За капак има и риск, обаче, ако ти кажа, че на твое място бих се подсигурила с таблетка, ще ме изядат с парцалите.

gandalfepi4
04-16-2011, 16:03
не мисля но споделям мнението на калпазанка (don't kill me!)

Eclipsercho
04-16-2011, 16:08
+1 kalpazanka

Намерила си кога да го правиш за пръв път.. че и без презерватив.. ужас.

Ако искаш да има 50% шанс да гледаш дете, не взимай мерки.

xoxi
04-16-2011, 16:09
Винаги има възможност нещо да е станало.
А пък този раздел е пълен с такива теми.. Тези глави на раменете ви не са за украшение, използвайте ги от време на време!!

amk933
04-16-2011, 16:37
Ще ме утрепете с тия теми...

Гаджетата ви понякога стабилно затвърдяват теорията, че имат повече мозък в долната, от колкото в горната глава.

А главицата ти, моме, не се ли сети да ги направи тия сметки преди да те обременят едно хубаво? :o

В момента никой не може да ти каже дали си сама или ще се репликираш след 9 месеца...но, ако шансът да си бременна е директно пропорционален на общия ви интелект с гаджето, не бих се притеснявал особено. :)

TalkDubbyToMe
04-16-2011, 16:53
Винаги има възможност на твое място бих се подсигурила с таблетка :)