PDA

View Full Version : възможно ли е??



zooyork
04-23-2011, 10:06
Бях чела в интернет, че момичетата спортистки докато тренират и от разтеженията и т.н. могат да се отворят.....един път когато се върнах от тренировка имах на гащичките си червено петно, не беше голямо. Помислих че ми е дошло сложих си превръзка, но беше само това, превръзката не беше оцапана .... възможно ли е до някаква степен да съм скъсала малко химена или нещо друго ..... на мен ми се струва невъзможно. Сега тренирам 2 спорта и карам скейт, но това 'оцапване' така да се каже повече не се е повтаряло ...някакви мнения??

п.п. без нападки моля, сериозна съм, и се интересувам дали на някой му се случвало същото или просто мнения :)

AniBG
04-23-2011, 10:10
Честно казано и аз съм чувала, че е възможно, но има малък шанс, може да се случи, ако се притоварваш, но не става при всички спортове.. Зависи какво тренираш. :) Иначе можеш да провериш дали хименът не е прокъсан - вземи едно огледало и си разкрачи малко повече краката и като "надникниш" вътре, ако я няма тази въпросна ципа, значи си се отворила.. :?

Cucko0
04-23-2011, 10:15
възможно е да разкъсаш химена при спорт

smoker4e7o
04-23-2011, 10:24
Честито, вече не си девица. xD 8)

zooyork
04-23-2011, 10:28
Честно казано и аз съм чувала, че е възможно, но има малък шанс, може да се случи, ако се притоварваш, но не става при всички спортове.. Зависи какво тренираш. :) Иначе можеш да провериш дали хименът не е прокъсан - вземи едно огледало и си разкрачи малко повече краката и като "надникниш" вътре, ако я няма тази въпросна ципа, значи си се отворила.. :?

тренирам волейбол и хандбал, а това въпросно 'петънце' беше като се прибирах от тренка по волей

zooyork
04-23-2011, 10:33
Загрявате ли преди това,разтягате ли се?
При разтягане (шпагат или нещо подобно) може да скъсаш девствената си ципа.
smoker4e7o, девствена е докато не преспи с мъж.

да, винаги правя разтежения. И като се замисля на всяка тренировка се опитвам да направя шпагат след като съм загряла

AniBG
04-23-2011, 10:39
Загрявате ли преди това,разтягате ли се?
При разтягане (шпагат или нещо подобно) може да скъсаш девствената си ципа.
smoker4e7o, девствена е докато не преспи с мъж.

да, винаги правя разтежения. И като се замисля на всяка тренировка се опитвам да направя шпагат след като съм загряла
Сама си отговори..

smoker4e7o, изобщо знаеш ли значението на думата "девствен".. :?

zooyork
04-23-2011, 13:18
Загрявате ли преди това,разтягате ли се?
При разтягане (шпагат или нещо подобно) може да скъсаш девствената си ципа.
smoker4e7o, девствена е докато не преспи с мъж.

да, винаги правя разтежения. И като се замисля на всяка тренировка се опитвам да направя шпагат след като съм загряла
Сама си отговори..

smoker4e7o, изобщо знаеш ли значението на думата "девствен".. :?

просто исках да питам дали е измислица ииии не е ии... DAMN

gandalfepi4
04-23-2011, 15:27
възможно е, да.

сега може и да позарастне малко, зависи от възрастта ти.

Parallel
04-23-2011, 15:31
Може на пичето ти да му е потекло кръв от носа?

zooyork
04-23-2011, 19:52
Може на пичето ти да му е потекло кръв от носа?

о, колко си забавен и оригинален ..;]]


възможно е, да.

сега може и да позарастне малко, зависи от възрастта ти.

е как ще зарастне...когато съм говорила с майка ми на тема секс, ми е казвала че хименът не зараства .... не знам не знам

GregoryHouse
04-23-2011, 21:18
Гандалф има предвид, че ако е много малко разкъсан може да зарасне до начално положение... а не, че като те отворят и след една година ще зарастне, ако не правиш секс 8-)

gandalfepi4
04-23-2011, 21:42
е как ще зарастне...когато съм говорила с майка ми на тема секс, ми е казвала че хименът не зараства .... не знам не знам

ако си много дребно хлапе е възможно (въпреки че не на 100% наистина)

хименът се променя с възрастта доста. обикновенно ако си на възраст за eбaнe се приема че вече не може да се регенерира, но не знам колко е гоуема OP-ката

справка

Emans, S. Jean. "Physical Examination of the Child and Adolescent" (2000) in Evaluation of the Sexually Abused Child: A Medical Textbook and Photographic Atlas, Second edition, Oxford University Press. 61-65

BladeDancer
04-23-2011, 23:28
Само с отварачка за консерви мисля че може да се отвориш. Прави ли съм ?

stelit0
04-23-2011, 23:30
Само с отварачка за консерви мисля че може да се отвориш. Прави ли съм ?Както винаги си прав. :oops:


П.П Не ме жали,бейби. :-)

BladeDancer
04-23-2011, 23:32
Прав ми е да прав е.

GregoryHouse
04-23-2011, 23:45
Ей, казвам ви го за последен път. Пишете си на ЛС-та, скайп и т.н. Стига сте спамили из целия форум! Друго предупреждение няма да получите.

djipsito
04-24-2011, 01:28
Възможно е, на майка ми й се е случило. И не я е боляло първия път.

akrobatkata
04-24-2011, 14:22
аз съм акробатка и при мен ми стана, ходих на гинеколог и ми каза че е от разчекването. шпагатите и т.н......

dream1707
04-24-2011, 15:52
Вероятно така е станало и се е скъсал..
Но няма нищо страшно.. голяма работа.. даже първия ти път няма да те боли толкова.

Whathurtsthemost
04-28-2011, 11:05
Да може, да се скъса химена при упражнения. И при мене се скъса от упражненията и първия път не ме болеше много :)

marilyn
04-28-2011, 18:34
Може да ти се скъса, както най-вероятно е и станало, ама кво ти пука, по-малко ще те боли първия път. ;););)