PDA

View Full Version : какво се прави...



1234565
04-26-2011, 20:03
когато в една връзка секса вече не върви (никога няма време или ТОЙ винаги е изморен) Знам че и аз съм си виновна щото съм "ненаситна" но, вече (поне аз така мисля) предпочита да излизаме с приятели пред това да сме само двамата, почна постоянно да хлеби жените като цяло (уж на ебавка). Знам, че не може постоянно да сме "лепнати" един за друг и всъщност далеч не е така. (С момчето ходим вече от 2 год)
Моля вез глупости до колкото е възможно :D :D

SaRiTaTa
04-26-2011, 20:11
мисля че трябва малко да разнообразите връзката си– разнообразие в секса, излизания и т.н. айде успех ви желая :)

1234565
04-26-2011, 20:12
хах То какво остана за разнообразието, освен една 3-ка да направиме ама въпросният не иска

krem4et0
04-26-2011, 20:15
Поразреждате го...няма начин. И колко малко е сексът всъщност? С времето се свиква с другия и сексът е нормално да не бъде чак толкова вълнуващ. И честно пред секс с мъжо и излизане с приятели (да не говорим нещо с намек на купон), хич няма да се двоумя. Винаги можем да правим секс.

prasyte
04-26-2011, 20:19
много е просто или не те харесва или е импотентен няма мъж който да е постоянно изморен, особено ако ти си ненаситна не знам какъв му е проблема

krem4et0
04-26-2011, 20:26
Не е останало какво да го интригува? С моя правим над 5 години секс и много неща не сме правили още (двамата, без да намесваме други хора). На час по лъжичка дето се казва.

Emilen
04-26-2011, 21:53
Аз лично, не съм оптимист за развитието на връзката ви. Виждал съм как изключително смислени връзки, които не са чисто сексуални, достигат до този етап и постепенно се разпадат. Всяко "кърпене" с разнообразие е само отместване във времето на края. Поне от моя опит.

xinfamous
04-26-2011, 23:31
И честно пред секс с мъжо и излизане с приятели (да не говорим нещо с намек на купон), хич няма да се двоумя.

дам...ето ти отговор на човек който вече е отегчен от връзката си.

krem4et0
04-27-2011, 06:02
Защо пък отегчен? Живеем заедно. Всеки ден може да правим секс когато не сме на работа, колкото ни душа иска, но не всеки ден можем да се отпуснем и да стоим по нощите (все пак мъжо става в 6 и 30-7 за работа и работи 6 дни седмично), не всеки път когато ни е удобно, на приятелите ни им е...и така. Ако не сме излизали 1 седмица, нормално е да предпочета излизането пред секса. Него може да го оставим за другия ден. Това имах предвид - трябва и малко преживявания извън вас двамата. Особено като прекарвате всеки свободен час само двамата. То хубаво гушкане, секс, милувки (или скандалче за разнообразие), ама ние сме социални същества и ни е нужно да се виждаме и с други хора.
Впрочем и в началото на сексуалния ни живот мислех така. Събота вечер беше вечер а купон и правихме купон, а не секс. Сега пак събота вечер се очертава като такъв ден. През седмицата...време колкото искаш.

SmilezZz
04-27-2011, 15:33
Трябва да съчетаете и двете неща.. Т.е. да отделяте време ,за да излизате с приятели и за да останете сами..

Относно държанието му - трябва да говориш с него.. Кажи му всичко,което каза и на нас.. Той си знае какъв е проблема..

Иначе може вече и да сте си омръзнали.. Не знам..

TheBeliever
04-27-2011, 16:03
Аз до колкото разбрах от написаното от авторката, тя си иска, а той отказва секс под предтекст, че няма време и/или е изморен. Хайде измореното, случва се. Но не винаги.

Сподели колко често правите секс и колко често той ти отказва с някакво извинение. Може наистина да е изморен в някои от случаите. А може вече да не го привличаш сексуално. Аз друга причина мъж да отказва секс не се сещам.

Колкото до излизането - има разлика между това да иска да излиза повече с приятели и да не иска да сте насаме. И моя е вечно някъде с момчетата, но време за мен и за секс не му липсва.