PDA

View Full Version : Posavetvaite me kakvo da pravq



selenagomez45
04-27-2011, 15:18
Izvinqvam se che ne pisha na bulgarski no, kompa mi ne e dobre i moga da pisha samo na latinica.I tuka neznam tochno kak da obesnq problema si .. no haresvam edno momche i to ne che go haresvam a sum vlubena v nego (nqkoi ot vas shte kajat detska my rabota) da ytochnq na 15 sum , kakto i da e. Ta iskam da vi popitam momicheta i (momcheta) ,kak se naychavate da zabravqte daden chovek koito silno vi privlicha (otstrani izglejda tupo che vi pitam tova no) nqma kak da vi go obesnq kolko mnogo go haresvam ,daje i neznam dali i toi me haresva (ne sme bili gadjeta) ,prosto poznati ,a spored men toi si igrae s men a az se vlubih v nego ,postoqnno mi e v yma i nikoi dr neiskam samo nego .Nemoga da razbera edno toi me turseshe po skype postoqnno a si ima gadje v dskl idva da si govorim,zakacha me dokosva me (pod dokosvane shtipane i razni takiva)_ pitame razni raboti ot sorta za izlizane (nameci li i az nz).Tova ne e nishto az go tursih predi vreme a toi ne mi obrushtashe vnimanie i sega ot 1 2 meseca toi me tursi sega ne go pravi moje bi, zashtoto ne my obrushtam vnimanie li i az nz ,no mi e gadno zashtoo go haresvam mnogo a toi se bazika s men (moje bi zashtoo predi vreme my bqh kazala,che izpitvam neshto kum nego) :( i nai int. e, che se pravi na silen i tursi nachin da e blizo do men demek v dskl mn chesto go vijdam blizo do men otdelq se ot klasa si tam s edin i i dvat blizo do men.Izvinqvam se ako ima greski no mi daite savet li i az neznam vasheto mnenie po vuprosa ,i dali shte go zabravq .[/i]

TheBeliever
04-27-2011, 15:21
Не е добре, викаш, компа, а? Лошо ли му е?

obyrkaniq
04-27-2011, 15:26
Ами и аз съм с подобен случай.Виж сега - единствения начин да го забравиш е като идеш и легнеш на релсите,което е убийствено тъпо :D . Защо не поговорите с него,какво изпитва той към теб приятелска обич или нещо повече,а?Бтв,въпросното момче на колко е?

againstyou
04-27-2011, 15:27
Прекалено много преувеличаваш,ти въобще правиш ли разлика между харесване и влюбване ?! Това,че те закача и тем подобни мога да ти кажа,че 99% нищо не значи.А пък ако толкова го искаш,признай му всичко и го питай дали и той чувства същото.Ако отвърне-Честито.Колкото до това дали ще го забравиш - определено да.

Extremescream
04-27-2011, 15:30
Радактирай си темата ( да е на кирилица) или се заключва.

Sh@d0w
04-27-2011, 15:31
Ще те посъватвам да пишеш на кирилица,шльокавица не чета.

Използвай следния линк: http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

SmilezZz
04-27-2011, 16:25
Викаш: "Искам да го забравя,та дори и не знам дали ме харесва".. Без да опиташ няма как да разбереш. Нищо не се знае.. Може пък и той да те харесва.. Излизай с него.. Забавлявайте се.. След време ще излязат наяве неговите чувства.. Т.е. ще си проличи дали те харесва като нещо повече от приятел или не..

И само да подчертая,че това,че те търси в скайп/фейсбук не означава абсолютно НИЩО.. Така,че това нищо не значи.. Закачането също..

И за да не е спам:
Няма начин,за да забравиш даден човек.. Времето лекува.. След време ще избледнеят чувствата ти.. Друго нищо не можеш да направиш.. Бях чела някъде нещо от типа: "Не можеш да забравиш човек,когато умът и сърцето ти не го пускат"..

Greennight
04-27-2011, 16:30
Съветвам те да пишеш на кирилица.

w0sh
04-27-2011, 16:36
Съвет за модератора.

Никой няма да се хване и да си редактира мненията.

Направо ключ на темата, пък ако му е толкова належащо може и да се постарае.

Extremescream
04-27-2011, 16:49
Предупредих.

1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица.