PDA

View Full Version : Бива ли такова нещо !



hpanayotov
04-30-2011, 14:13
Здравейте,преди 3-4 седмици започнах да излизам с едно момиче,много го харесвам и започнах да се влюбвам в нея.Даже това е единственото момиче,което съм карал да излезе от тях в полунощ да гледаме звездите и да се навие,за което много се учудих,повечето се смеят на такова предложение или ги мързи,но тя е различна.Уш се целуваме,излизаме често,казвал съм и много пъти,че е харесвам и другите такива филми от тоя сорт,обаче като я попитам дали иска да сме заедно,тоест да сме гаджета ми казва "На мен ми трябва време,аз трудно се влюбвам,въпреки,че много ме кефиш ! ". Един ден захванах отново тази тема и тя ми рече,че ако не ми се чака по добре да се откажа от нея :X
Случвало се е да отида с нея,с едни мои приятели,и нейните приятелки на дискотека и когато искам да я целуна тя се дърпа,нз дали се дължи на това,че една от нейните аверки ме харесва и не иска да я нарани като ни види,че се целуваме или просто я е срам от мен. Направо нямам думи ! Много съм объркан и нз как да подходя към нея. Моля помогнете ми,дайте ми някой съвет,ще съм ви много благодарен ! :?

montana6
04-30-2011, 14:17
Еми как да подходиш... Тя ти е казала момичето, че се влюбва трудно и че и трябва време. Твоята работа е да чакаш, да не я притискаш и да не зачеваш тая тема повече.

NambyPamby
04-30-2011, 14:20
Представям си колко време ще чакаш, докато се реши да правите секс... :shock: Шок и потрес.

Навярно има нещо смотано в теб, а дори и да няма - приятелките й все пак са открили, шегуват се с приятелката ти, а тя като типичната мека Мария, им се връзва на глупостите и понеже не иска да се излага с теб, ама не иска и да спреш да й четкаш егото, затова се измъква деликатно.

supernature
04-30-2011, 14:24
Нали си прекарвате страхотно. Чакай, чакай и чакай! Когато види, че си търпелив и че ще чакаш колкото и да е необходимо, да сте заедно тя ще бъде готова. Търпение!!! ;)

hpanayotov
04-30-2011, 14:28
Представям си колко време ще чакаш, докато се реши да правите секс... :shock: Шок и потрес.

Навярно има нещо смотано в теб, а дори и да няма - приятелките й все пак са открили, шегуват се с приятелката ти, а тя като типичната мека Мария, им се връзва на глупостите и понеже не иска да се излага с теб, ама не иска и да спреш да й четкаш егото, затова се измъква деликатно.
Предполагам,че единственото смотано или по-точно грешката,която правя е,че съм прекалено мил с нея.Винаги гледам да се съобразявам,без да обръщам внимание на моите интереси. Не мисля,че приятелките и се подиграват,не ми изглеждат на такива момичета.А това чакане много ме изгаря и до някаква степен започвам яко да губя интерес и да ми писва.

NambyPamby
04-30-2011, 14:35
Позволиш ли й още отначалото да ти се качва на главата, тежко ти и горко после. Не е нужно постоянно да се съобразяваш с нея и да й угаждаш за всичко. Излизай си с твои приятели, имай си твои забавления, покажи й, че не е центърът на живота ти. И не я търси известно време, за да видиш каква ще е реакцията й.

djipsito
04-30-2011, 14:46
И аз съм била като нея, с тая разлика, че пред приятели не съм се дърпала като иска да ме целуне.
Ама той постоянно ми говореше за чувства и тем подобни, първия месец не спираше да ме пита дали го харесвам.. супер тъпо е тва.
И аз му казах същото което и тя на теб и честно казано нищо не се промени, а и той само ме притискаше, не оставяше нещата да се случат спонтанно.

По-добре й кажи, че почва да ти писва всичко тва и я остави известно време. Кажи й когато се реши кво иска тя да те потърси. А ако те потърси и почне същата песен на нов глас, просто не се занимавай с нея. По-добре ще е за теб ;р

hpanayotov
04-30-2011, 15:00
И аз съм била като нея, с тая разлика, че пред приятели не съм се дърпала като иска да ме целуне.
Ама той постоянно ми говореше за чувства и тем подобни, първия месец не спираше да ме пита дали го харесвам.. супер тъпо е тва.
И аз му казах същото което и тя на теб и честно казано нищо не се промени, а и той само ме притискаше, не оставяше нещата да се случат спонтанно.

По-добре й кажи, че почва да ти писва всичко тва и я остави известно време. Кажи й когато се реши кво иска тя да те потърси. А ако те потърси и почне същата песен на нов глас, просто не се занимавай с нея. По-добре ще е за теб ;р
Може би си права,по-добе да оставя нещата да се случват спонтанно и да не я притискъм,въпреки,че само това ми се върти в глава,какво тя чувства към мен и дали ме харесва и тем подобни.Мерси за помоща мисля да те послушам ;p

djipsito
04-30-2011, 15:18
Разбирам те, мен са ме притискали, аз съм притискала и разбрах, че не е тва начина. Предполагам, че и ти ще го осъзнаеш ако си на нейно място (сега го разбираш, ама е друго когато си го изпитал на свой гръб)

Не знам що са тези реакции, дали от страх или прекаленото желание да си с някой.. Имай едно наум де, защото няма ли нещо, което да те дърпа към някой от самото начало, после трудно може да се получи, еле пък ако наскоро си се разочаровал и са те наранили.
Все си мисля, че за да се получат както трябва нещата не е нужно САМО много да се кефиш на някого, щото можеш много да се кефиш и на най-добрия си приятел, ама да не чувстваш, че искаш да си нещо повече от приятел с него.

ivcheto0o
04-30-2011, 15:32
Според мен просто те разиграва

Grommash
04-30-2011, 15:48
Трай бабо за хубост.

antifashionshit
04-30-2011, 19:53
я не я притискай. някои моми не обичат да демонстрират прекалено. пък и замисли се, че другите да не знаят какво се случва между вас си има и плюсове.
не мога да разбера какви са тези тъпи филми с тва 'с мен ли си, ходим ли?' има ли значение, след като имате и физически контакт, и си прекарвате страхотно заедно? карай си така и не й говори глупости.
п.с. прочетох мнението на автора.

cetor
04-30-2011, 20:01
До като и показваш, че е повече от теб и се държиш така ще те мотае! Ако иска да чака намери си и друга и да не ти дреме за нищо. Не прави грешката да хлътваш, няма такова нещо, като объркана в първия момент, в който се появи някой и грабне интереса (някой който тя е избрала, а не той нея) ще те зареже и ще изпиташ огромна болка. Може да мине с номера приятели с облаги и т.н И да представи си колко време ще чака да правите секс :ДДДД. Това са типично женски да не кажа курвенски номера! Ако ми беше близък приятел щях да ти кажа да и теглиш една майна. А в крайна сметка, ако я интересуваш може и да те потърси. При всички положения гледай твоя интерес и да излезеш с достойнство от ситуацията.

abvd
05-01-2011, 07:47
С малко търпение сичко се постига! Ще почакаш още малко..

eXxXciTeD
05-01-2011, 17:19
Уплашил си я с ангажиране
Патила си е от предна връзка
Недорасла е и не знае къде се намира

Избери си :D

horacio
05-02-2011, 16:20
Почакай я още малко...
Ама нали знае, че няма да я чакаш вечно...

anonymous708973
05-02-2011, 18:02
По-добре й кажи, че почва да ти писва всичко тва и я остави известно време. Кажи й когато се реши кво иска тя да те потърси. А ако те потърси и почне същата песен на нов глас, просто не се занимавай с нея. По-добре ще е за теб ;р

Точно. Не я оставяй да ти се качи на главата!

magita
05-02-2011, 20:02
Еми как да подходиш... Тя ти е казала момичето, че се влюбва трудно и че и трябва време. Твоята работа е да чакаш, да не я притискаш и да не зачеваш тая тема повече.

човек не мисля, че трябва да се влюбя за да тръгна с някого, тъй като вашто "влюбена съм в него" "Не мога без него" и др филми са адската простотия... Ако ми кажеш как за 2 седмици ше го заобича ми ше съм влюбена....

Може да не иска сериозна връзка