PDA

View Full Version : Помощ !!



Futbolistche9
05-05-2011, 19:05
Значи,здравейте на всички :) От Доста време си падам по едно момиче добро,умно,красиво бях и казал за чувствата си и тя ми каза,че също има нещо къмм менн но мина време и си хвана приятелл скъсаха след известно време а аз се опитах да не мисля за нея и се беше получило но преди 1-2 седмици започна да ми се обажда да питам къде съм какво правя дали съм свободен за кафе и така излезнахме онзи ден и така общи теми и незнам какво да правя дали има нещо към мен или просто си търси компания за кафе.. как да постъпя .. аз съм на 17 тя на 15 .. дали да я целуна

infected9
05-06-2011, 16:30
Ако и беше за компанията да е извикала някоя приятелка за кафе,, Може и да има нещо към тебе ,но не и не и се натискай много шото като знам женската психика..поне аз не обичам многото внимание и тн. Така че засега не прибързвай да си изливаш душата.. 8-) Изчакай да ти даде някв "знак" ,че има некви чувства..

FuCKkK13
05-06-2011, 16:49
ами и аз съм на 15 .. имам гадже, но ако нямах и бях казала на някой, че имам нещо към него едва ли щях да го викам на кафе за ''компания'' .. явно търси точно твоята компания..не познавам момичето и много зависи какъв характер е как е свикнала да се държи с приятели и т.н. ..сравни държанието й към теб и към обикновените приятели..ако има нещо по-вече знаеш..също така изчакай .. излезте още няколко пъти и не прибързвай .. като излезете още 2/3 пъти сам ще разбереш дали има нещо към теб или не.. дано съм помогнала поне мъничко :) :) :)

elito435
05-07-2011, 06:59
Щом и тя е каза,че има чувства преди да се започне връзка, може връзката да се е оказала несполучлива и да те търси теб за връзка.

ADMIRALKA14
05-07-2011, 07:40
Съгласна съм с elito435, но пък може и просто да те разиграва.. е то си зависи мн. от момичето, но помни едно, когато едно момче е лесно става безинтересно така, че не бързай да си изливаш душата, както каза infected9. Бъди малко по недостъпен и самоуверен. 8-) :P

Futbolistche9
05-07-2011, 21:23
Благодаря ви много :p Ще изчакамм още малкоо ам по принципп не съм свикналл да се мотая дълго време или става или не става но този пътт съм си хлътнал стабилно и искам да се получии и даже от страх да не кажа нещо нередно едвам подържам разговора.. какво да направя .. :x

chronic
05-07-2011, 21:33
Недей лапа толкова бързо въдицата,бас хващам че ако тръгнеш с нея и на 2-ия месец няма да ти е толкова умна и красива в очите.

Futbolistche9
05-07-2011, 21:58
e то е така .. но искам да вида пък може и да се получии за това искамм помощ как да я сваляя ако може да споделите вашите трикове ..