PDA

View Full Version : 2 въпроса



fluffy2
05-11-2011, 17:50
1. Като с приятеля ми се разгорещим и така да го кажем остава само да влезе в мен (девствена съм) корема ми се обръща и ми се гади...Знам че е от притеснение , но как да го спра.Приятеля ми е много грижовен и нежен в рацете му забравям за всичко но изведнъж ми се обръща стомаха....

2. От любопитство има ли някаква възрастова граница за противозачатъчни?Смисъл под 16 не могат да се пият или нещо такова?

tatartui
05-11-2011, 18:15
Това с корема и доста интересно, не ми се е случвало. Сигурно то много притеснение и може би след време ще свикнеш, ще го овладееш. А той влиза в тебе само до ципата ти и после излиза без нищо повече? :-o

bebeemalko
05-11-2011, 19:18
абе tatartui ти не четеш ли бе тя казва :
''и така да го кажем остава само да влезе в мен (девствена съм) ''
не че влиза ама и ти :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bukmop
05-11-2011, 19:42
1. Като с приятеля ми се разгорещим и така да го кажем остава само да влезе в мен (девствена съм) корема ми се обръща и ми се гади...Знам че е от притеснение , но как да го спра.Приятеля ми е много грижовен и нежен в рацете му забравям за всичко но изведнъж ми се обръща стомаха....

2. От любопитство има ли някаква възрастова граница за противозачатъчни?Смисъл под 16 не могат да се пият или нещо такова?

Ми то под 16 и секс не е тряаа са прави ама .... вижте са ..

marilyn
05-11-2011, 20:00
Това за гаденето сигурно е от притеснение, просто трябва да се успокоиш. Иначе за противозачатъчни предполагам, че няма да ти изпишат. Но се консултирай с лекар, не си прави експерименти за да не съжаляваш после. ;)

SpOrTs_GiRl
05-12-2011, 06:41
Добре де, още си девствена, а за противозачатъчни мислиш.. Изчакай първо да видиш какво е изобщо секса, има презервативи за тази работа. Противозачатъчните са за хора, които водят редовен полов живот, имаш още време. :)

OnlyMeAndYou
05-12-2011, 07:40
Противозачатъчни изписват и за регулиране на хормони. Но щом нямаш 16 и ако си направиш изследвания, те са в норма, няма да ти изпишат. :? По-добре първо пробвайте с презервативи, а като пораснеш вече си взимай като искаш противозачатъчни.

П.П. Не ги изписват ако си под 15 и нямаш проблеми (обикновено с цикъла), защото може да ти се объркат хормоните. По-добре не прави глупости. :wink:

fluffy2
05-12-2011, 09:47
просто питам аз лично съм против противозачатъчните...