PDA

View Full Version : Как да постъпя?



bonbonche005
05-14-2011, 07:28
Здравейте. Снощи излизах с едно момче, доста симпатично.. абе с една дума страхотен. Аз го намерих във фейсбук и накрая се оказа,че живее в отсрещния блок :d голям смях си беше... та да си дойда на думата. Снощи излизах с него и то само за 1 час ( беше на серенада на една от учителките си-абитиурент е). Постоянно ме бъзикаше с "малката" " дечко" и всякакви такива.. отделно,че ми взе гривната и си я сложи на ръката.. после не ми я даваше... мина страхотно. Изпрати ме до блока ми и имаше голям интерес от негова страна, това в кой вход точно живея :D общо взето през цялото време си пускахме бъзици. Той е Рак, а аз съм Телец. Лично на мен тази комбинация не ми харесва особено.
Снощи той влезе в скайп, реших се първа да му пиша, но останах без отговор.... Според вас защо не ми е отговорил? Ако съдя по срещата, минала е доста добре...но.... и ако може да ми кажеше,малко повече за тази съвместимост рак-телец ...


И още един въпрос .. чудя се дали днес да му пиша, смисъл не съм ли малко досадна .. и аз не знам..
Ще бъда благодарна на сериозни мнения по темата.

Sh@d0w
05-14-2011, 07:37
рак-телец ...

Край,само заради това ще е направо са несъвместими! :shock:

Сериозно,остави ги тия глупости със зодиите и му пиши..може да е имал някаква работа снощи.А щом живеете блок до блок,още по добре ще е ако се засечете навън.

Dizziness
05-14-2011, 08:37
Именно, защото е абитуриент, според мен не иска да се задълбочава. :)

ThunderStyle
05-14-2011, 08:38
рак-телец ...

Край,само заради това ще е направо са несъвместими! :shock:

Сериозно,остави ги тия глупости със зодиите и му пиши..може да е имал някаква работа снощи.А щом живеете блок до блок,още по добре ще е ако се засечете навън.

+1 :)

Освен това, какъв е шанса да се запознаеш човек във фейсбук, който живее в съседния блок, т'ва си е съдба :D
Между другото, ние момчетата обичаме вниманието, не спирай просто така да му пишеш 'щото не ти е отговорил... може наистина да е имал някаква работа или други проблеми на главата!
Щом си усетила интереса му, обработвай :P

Hilary_
05-14-2011, 08:55
Може да не е бил на скайпа, сама каза, че трябвало да ходи някъде си ..

пиши му пак и днес .. ;)


п.п. зарежи т'ва със зодиите .. тъпа работа е .. 8-)

bonbonche005
05-14-2011, 09:25
Да.. още като ми каза,че е от моя квартал .. и o.O :D и особенно като ме пита от кой блок съм и се оказа,че той живее в отсрещния .. и сме от 1 село :D прекалено много съвпадения

bonbonche005
05-15-2011, 08:56
Някакви други мнения?

marin4itu
05-15-2011, 10:00
Щом е абитуриент има доста неща на главата.. разбирам го човека, все пак във вторник е матурата ни по БЕЛ. Пиши му, че примерно ти е скучно и дали има време за една цигара на пейката пред блока :D Ако пушите де.. Или пък измисли нещо да отидеш до магазина и дали иска да дойде с теб.. де да знам, покажи му, че ти е интересен като човек..

И ако се получи нещо да пишеш да се похвалиш!

П.п.: А мнението, че е абитуриент и не иска да се задълбочава са пълни глупости.. Все едно аз като имам връзка от година и месец, да я прекратя, щото съм абитуриентка.. Как разсъждавате понякога не е истина...

Ssummerjam
05-15-2011, 10:11
Сигурно е имал друга работа или пък не е видял, че си му писала и затова не е отговорил. Иначе тва със зодиите вярно е глупост, всичко е много индивидуално, въпреки че може би наистина има някакви общи закономерности. :)

NightGuardian
05-15-2011, 10:21
Именно, защото е абитуриент, според мен не иска да се задълбочава. :)

Много правилен отговор :)

Но момчето пък може да не е такова :)

dimitar_ak
05-15-2011, 10:38
Това, че не е отговорил нищо не значи. Опитай пак.

pyo
05-15-2011, 11:51
Казваш, че ти казва "малчо" и "дечко". Та въпроса ми е ти на колко си? Щом е рак и е абитуриент... моя милост! :D Ако имаш още проблеми с пичагата пиши на лично ;)

bonbonche005
05-15-2011, 13:34
ми аз не чакам да ме търси .. вчера му писах пак и той ми каза " moje li samo da ti pi6a dove4era za6toto sega re6avam maturi " .. но така и не ми писа... и днес не ми е писал все още ...

Още не ми е искал телефона .. и края на Юли ще заминава за Лондон, там ще учи.

и аз съм на 17, а той ще прави 19 юли месец.


П.П. Снощи влиза в скайп и сега е он-лайн ............. много се изнервям.. Май ще взема да изчакам да минат матурите и тогава... и аз не знам

aleks07
05-15-2011, 13:41
Според мен те харесва, може би просто не е могъл да ти пише тогава.

pyo
05-15-2011, 15:20
ми аз не чакам да ме търси .. вчера му писах пак и той ми каза " moje li samo da ti pi6a dove4era za6toto sega re6avam maturi " .. но така и не ми писа... и днес не ми е писал все още ...

Още не ми е искал телефона .. и края на Юли ще заминава за Лондон, там ще учи.

и аз съм на 17, а той ще прави 19 юли месец.


П.П. Снощи влиза в скайп и сега е он-лайн ............. много се изнервям.. Май ще взема да изчакам да минат матурите и тогава... и аз не знам

Мислиш ли, че си заслужава страдението по това момче? Той ще замине в Лондон. Ако нещо стане между вас, то ще е кратко, и накрая ще страдате и двамата, или пък само ти! По-добре не му пиши... Ако той ти пише, значи проявява интерес! БИНГО! Ако не ти пише, най-добре го забравяй, преди да е станало късно... А, и знай, че раците сме леко дръпнати на моменти! :D

Roxie
05-15-2011, 15:42
1-во и аз све се питам дали да пиша на някой или не. Абе пишеш и това е, докато не се опита нямам как да разбереш.
2-ро личи си, че е зает с матури все пак ако иска в Лондон му трябва висок успех. Остави го да учи.
3-то Това, че иска да учи в Лондон. Замисли се дали наистина искаш да имаш връзка с някого от толкова разстояние. Но и се замисли, че понякога разстоянието е нищо.. имам приятел, на който гаджето му живее и работи в Тайланд и само през лятото се виждат. (в момента и той е в Тайланд)

bonbonche005
05-18-2011, 16:24
Хеййй :). Илизах с него,но има един проблем.Имам чувството че е малко притеснителен ии едва ли не няма за какво да си говорим ( а аз съм страшно приказлива,един вид не ми млъква устата). Беше много хубаво като за втора среща, но без прегръдка и без целувка ..... Някакви идеи как да го разчупя малко повече?

pyo
05-18-2011, 16:29
Да. Прегърни го ти! Щом е притеснителен надали ще направи първата крачка ;) Затова действай ти! Първоначално трябва да му покажеш, че искаш да си с него, пък после той сам ще се досети каква да прави ;) Успех! :)

RageAgainstTheMachine
05-18-2011, 19:03
Излезте отново. Пиши му по-често. Изтегли си Spam Bot и го тормози докато не ти отговори.

bonbonche005
05-18-2011, 20:00
Колко по-често да му пиша... Вече стана 5 пъти му пиша,почвам да ставам досадна.Мисля да изчакам да му мине и втората матура.. и дано се сети да ми пише. :(

LoveMnmL
05-18-2011, 20:18
Според мен момчето има някакви симпатии към теб иначе нямаше да се занимава напразно,но може да си има някакви грижи на главата или пък най-верояно да се чуди дали да се захваща сериозно с теб след като ще заминава да учи в Лондон,а може да се привърже към теб и после да е гадно.Замисли се и ти наистина дали искаш да станат нещата по-сериозни,защото когато замине ще ти бъде доста кофти.

kucheto91
05-22-2011, 21:52
МУАХУААХАХАХАХХАХАХАааа

TheNewReligion
05-22-2011, 22:58
Може би е бил отвлечен от извънземни...знае ли човек.