PDA

View Full Version : Харесва ли ме или не?



JustForFun
05-19-2011, 18:10
Здравейте! Имам един приятел от класа, който от няколко дни показва интерес, както и аз към него. В даскало само ме гъделичка, прегръща..Попита ме според мен той дали е хубав и умен.Като го попитах аз според него кое момиче от класа умно и красиво той каза че съм аз..Даже ме попита имам ли си гадже! Всичко въобще беше наред, мислех си че ако нещата се развиват така, скоро ще сме гаджета.. Е да, но той ми каза, че си има гадже.. Но аз имам чувството , че ме лъже, за да ревнувам. Имам си предостатъчно доказателства за това.. Въпреки че момичето, за което той ми говори е истинско - познавам я, просто не искам да повярвам, че е истина.. Според вас харесва ли ме, и ако разкрия чувствата си дали ще избере мен?

britzy
05-19-2011, 18:14
Има те само за приятелка .Приеми го и не им се меси и пораснете

LoveYou95
05-19-2011, 18:42
Бааааааааа много скапан случай .. ;x Остави го и да не ти пука за нищо :shock:

ZooB
05-19-2011, 18:47
Бааааааааа много скапан случай .. ;x :shock:

ауе земи му кажи нали там че го харесваш и ко ще да стаа

SmilezZz
05-19-2011, 19:00
Той е обвързан,приеми го..
Държи се просто приятелски с тебе,в което няма нищо лошо.. Но до тогава,до когато и ти го смяташ за просто приятел.. В случая ще ти е гадно,но ще го преодолееш..
Продължи си напред с друго момче,а с въпросния си останете добри приятели и продължавайте да си споделяте / говорите..

JustForFun
05-19-2011, 19:28
Хора, мерси за отговорите, но преди няколко минути се досетих, че той ме лъже. Ето основанията
1. Още преди а ми каже че е гадже с това момиче (да го наречем А) , той ми каза, че ще излиза с негов приятел и две момичета (същата тази А и нейна приятелка Б) И аз като го попитах коя от двете му е гадже, ми каза че е бил гадже с Б, но са скъсали. НО не ми споменава, че в момента е гадже с А.
2. Спомена, че щял да ходи на рождения ден на уж неговото гадже А , но преди това ми беше казал че брат му е болен и трябва да си остане у тях да го гледа
3. Като го попитах какъв подаръка му, той каза че бил някакъв мечок на който пишело обичам те, и ми каза, че си нямал и на идея защо го е купил, като не яя обича - знак,че не са гаджета.
Така, значи официално доказах, че не са гаджета. Тогава защо си измисли всичко това - за да ревнувам ли ?????????? Това знак и е че ме хар?

LoveYou95
05-19-2011, 19:31
не, верно.. заеби го

Angeleyes
05-19-2011, 19:33
Няма какво да загубиш ако се пробваш. :)

LoveMnmL
05-19-2011, 19:44
3. Като го попитах какъв подаръка му, той каза че бил някакъв мечок на който пишело обичам те, и ми каза, че си нямал и на идея защо го е купил, като не яя обича - знак,че не са гаджета.

И как пък го реши,че като няма чувства към нея,означава,че не са гаджета ?

nichiiq
05-19-2011, 19:46
Пробвай ,ама т'ва са детинщини.Просто не знам дали има смисъл да си губиш времето с такива глупости ...

Ashenvale
05-19-2011, 21:11
1-во. Спри да мислиш.
2-ро. Просто опитай пък каквото ще да става .. Няма какво да губиш

autumn666
05-20-2011, 16:54
Има те само за приятелка .Приеми го и не им се меси и пораснете
+1

JustForFun
05-20-2011, 18:06
Защо да го оставя, мисля , че имам шанс с него. Днес в училище само ме прегръща и сигурно поне 5 човека ме попитаха дали сме гаджета. В часовете го хващам да ме гледа и по цял ден си говорим. Мисля да му кажа, но все пак трябва да съм сигурна, че ме харесва.

nepowtorima
05-20-2011, 18:53
Аз съм напълно в същото положение само, че аз не изпитвам чувства към него.
Просто това е един вид много добро приятелство. Повярвай ми..
Знам, че имаш надежда, но просто са ми много познати тези случаи, и всичките са завършили само с приятелство .. дори в по-лошия случай с омраза. По-добре недей да правиш нищо. По-хубаво си бъдете добри приятели.. и си намери момче, което не е от твоя клас, защото момче от същия клас 1во че много трудно се забравя и 2ро, че просто след раздялата /която е неизбежна/ не оставате приятели :)

JustForFun
05-20-2011, 19:01
Защо да останем приятели, при положение, че той се държи с мен като с гадже???
А и също така ставала съм гаджета с хора от класа и след това си оставаме много добри приятели. Просто зависи от човека.

skykiss
05-20-2011, 22:32
не е лошо попр да храниш надежди .. но в този случай мисля , че ако те харесваше нямаше да се занимава да те разиграва с такива простотии ... или го остави и си останете приятели .. или му кажи и се мъчи 2-но повече : )

Fiction7577
05-21-2011, 10:22
Последното ти "доказателство" е най-голямата пародия. Това че ходи с нея не значи, че я обича. Много са далеч двете понятия - любов и харесване.

Остави го. Ако те харесва, той ще я направи въпросната крачка към "нещо повече".

girl6
05-21-2011, 10:28
Направи всичко вазможно да ти предложи!!! Трябва човек да е нахален за да сбъдне мечтите си.

Brilliance
05-21-2011, 10:57
Човек, то се личи, че много искаш да му кажеш, че го харесваш. Едно не разбирам, защо питаш другите за съвет, като си вече решила?
НО, имам съвет, бъди интересна за момчето - разсмивай го, излизайте с него и е много възможно не след дълго да скъса със сегашната си приятелка (още повече, ако не я харесва и ти го казва!) Може просто да не е сигурен, че го харесваш, за да направи крачка напред.
С интерес ще следя развитието на събитията :)

Grommash
05-21-2011, 11:08
Хора, мерси за отговорите, но преди няколко минути се досетих, че той ме лъже. Ето основанията
1. Още преди а ми каже че е гадже с това момиче (да го наречем А) , той ми каза, че ще излиза с негов приятел и две момичета (същата тази А и нейна приятелка Б) И аз като го попитах коя от двете му е гадже, ми каза че е бил гадже с Б, но са скъсали. НО не ми споменава, че в момента е гадже с А.
2. Спомена, че щял да ходи на рождения ден на уж неговото гадже А , но преди това ми беше казал че брат му е болен и трябва да си остане у тях да го гледа
3. Като го попитах какъв подаръка му, той каза че бил някакъв мечок на който пишело обичам те, и ми каза, че си нямал и на идея защо го е купил, като не яя обича - знак,че не са гаджета.
Така, значи официално доказах, че не са гаджета. Тогава защо си измисли всичко това - за да ревнувам ли ?????????? Това знак и е че ме хар?

Щом от сега те лъже, представям си ако тръгнете. :X

Missmarch
05-21-2011, 17:02
Taylor Swift - Teardrops on my guitar ...мисля че знам песента за твоя случайй ! ~ (nod)
Ми мила, в затънена ситуация си.. просто събери смелост и му кажи.. ако не стане... знай че ще си намериш по-добър :)
В любовтта ключовата дума е приятелство :)

Alex3nd
05-21-2011, 20:45
Абе ти имаш ли 12?

JustForFun
05-22-2011, 11:57
Имам,да.. На 13 и половина съм.

horacio
05-22-2011, 12:51
http://media.tumblr.com/tumblr_llikiggtO11qesb0z.gif

Dying
05-22-2011, 15:11
Ами да вземеш да идеш при него ли?!.. Да го питаш.. а ако нямаш смелост, защо не го направиш по скайп :D :D:D:D