PDA

View Full Version : След колко време пускате секс?



mutuzubara
05-24-2011, 14:58
Въпроса ми е по-специално към момичетата,интересно ми е когато започнете връзка трябва ли да мине някакъв период от време за да си легнете с гаджето?

П.П. не намерих такава тема,ако има сори

NomNomNom
05-24-2011, 15:40
Не, когато ми се прииска - тогава.
Ако се заинатя - и месеци ще държа на сухо .
Ама в общият случай ми се прави секс.

Extremescream
05-24-2011, 15:49
Когато реша, като това не е много, цялата идея да се чака с месеци (дори над година) винаги ми е била тъпа, дори когато бях девствена.

BlackJ
05-24-2011, 17:40
Зависи от човека срещу мен... ако ме пере здраво хормона с него, може и на същия ден в който сме тръгнали.Иначе максимум 2 седмици.Първия ми го държах на сухо 2 месеца.

Drako89
05-24-2011, 17:42
Зависи от човека срещу мен... ако ме пере здраво хормона с него, може и на същия ден в който сме тръгнали.Иначе максимум 2 седмици.Първия ми го държах на сухо 2 месеца.

Е най-накрая едно нормално мнение! :grin:

GregoryHouse
05-24-2011, 17:42
Не мой да се чака то, първо се пробва, после се зима 8-)

marilyn
05-24-2011, 17:53
Всичко е много относително. Правила съм го и на втора среща и не съжалявам. Сексът е важна част от една връзка. Това с чакането с месеци винаги ми се е струвало безумно тъпа идея.

tanch3t093
05-24-2011, 18:37
Наистина всикчо е относително. Но аз като по-назад ще кажа, че първия ме чакаше 3 месеца и тогава го направихме. Не се чувствах достатъчно готова, но пък после не съжалявах 8-)

BlackJ
05-24-2011, 18:38
Всичко е много относително. Правила съм го и на втора среща и не съжалявам. Сексът е важна част от една връзка. Това с чакането с месеци винаги ми се е струвало безумно тъпа идея.

Сексът е важна част от една връзка, ама не трябва да му пускаш ,ако не си готова, понеже той ти е казал "Ако ме обичаш ще ми пуснеш."

marilyn
05-24-2011, 18:41
Всичко е много относително. Правила съм го и на втора среща и не съжалявам. Сексът е важна част от една връзка. Това с чакането с месеци винаги ми се е струвало безумно тъпа идея.

Сексът е важна част от една връзка, ама не трябва да му пускаш ,ако не си готова, понеже той ти е казал "Ако ме обичаш ще ми пуснеш." Той не ми е казвал нищо подобно, просто защото не сме се обичали,харесвахме се, имаше привличане, имаше страст => имаше и секс. Качествен секс. Какъв е смисъла да го мотая 1 месец при условие, че съм решила да спя с него?

Extremescream
05-24-2011, 18:41
Всичко е много относително. Правила съм го и на втора среща и не съжалявам. Сексът е важна част от една връзка. Това с чакането с месеци винаги ми се е струвало безумно тъпа идея.

Сексът е важна част от една връзка, ама не трябва да му пускаш ,ако не си готова, понеже той ти е казал "Ако ме обичаш ще ми пуснеш."

И тук идва въпросът : Щом знаеш, че в тая връзка ще се стигне до секс, а не си готова за това, защо се заемаш с нея?
Адски гадно е да тормозиш така човека до себе си. 'Ако ме обича ще ме изчака.'
А ти ако го обичаш, ще искаш да го направиш, а няма да си измисляш оправдания защо да не го правиш. Да изчакаш месец, два- поносимо е,ще трае. Но тук съм чела за момичета, които тормозят момчето с година, че дори и нагоре. Еми аз да бях мъж, колкото и да обичам това момиче, в един момент щеше да ми писне.

BlackJ
05-24-2011, 18:45
Всичко е много относително. Правила съм го и на втора среща и не съжалявам. Сексът е важна част от една връзка. Това с чакането с месеци винаги ми се е струвало безумно тъпа идея.

Сексът е важна част от една връзка, ама не трябва да му пускаш ,ако не си готова, понеже той ти е казал "Ако ме обичаш ще ми пуснеш."

И тук идва въпросът : Щом знаеш, че в тая връзка ще се стигне до секс, а не си готова за това, защо се заемаш с нея?
Адски гадно е да тормозиш така човека до себе си. 'Ако ме обича ще ме изчака.'
А ти ако го обичаш, ще искаш да го направиш, а няма да си измисляш оправдания защо да не го правиш. Да изчакаш месец, два- поносимо е,ще трае. Но тук съм чела за момичета, които тормозят момчето с година, че дори и нагоре. Еми аз да бях мъж, колкото и да обичам това момиче, в един момент щеше да ми писне.

Съгласна съм.. както казах при мен чакането е било най-много 2 месеца. Ама тия глупости за година и кусур. То едно момче хваща мазоли на ръцете като чака 2 месеца, представям си за година и повече..това вече си е каприз и правя се на интересна...

mmagdalenaa
05-24-2011, 18:52
по принцип нямам точен период но ако реша че трябва да го пробвам колко ще издържи може и месеци да си стои на сухо пък ако съм сигурна че не е с мен само заради секса [въпреки че никога не можеш да бъдеш сигурен за това] може още и на 1 2 седмица незнам различно всеки път

Moderatorius
05-24-2011, 19:12
Е, пазила съм се 18 години и е тъпо да легна с некъв, който познавам от 2 дена. Ако не ми е пукало, да съм го направила на 15. Дори и на 16, след връзка от 1 година. Изглежда не съм го искала особено. По принцип трябва да съм сигурна (до някаква степен) в човека, с който ще го правя, щото си е и от една страна отгвороност, пък и аз каквато съм Параноя...

annayordanova
05-24-2011, 21:32
Не мой да се чака то, първо се пробва, после се зима 8-)
+ \:D/

dimdim
05-25-2011, 06:05
Хах,случвало ми се е и още първата вечер да си легна :oops: ... не търпя много,няколко дни и нямам търпение да подкарам, каквото съм си взела. Това е когато вече съм тръгнала с някого.
Иначе обичам първо да пробвам, после да взимам. Drive test. :-D Ами ако се окаже че не струва??? :?
Сега примерно с пича още не сме заедно, ама се из*укахме вече и мога да кажа, че съм си подписала договора,чакам си стоката. :grin: :grin: :grin:

P.S. Вчера четох нещо много добро: "Мъжете са като новия имот. Първо гледате фасадата,бялата оградка,зелената моравка и си купувате къщата. Но след акто се нанесете, раглеждате мазето и тавана за термити, плъхове и хлебарки." :D :D :D :D

Violenza
05-25-2011, 07:02
"пускате секс" ?! Е не! 8-)

badsector
05-25-2011, 08:15
Последния път около 3 месеца. Сега ще е най-много седмица-две, защото ще изпитам евентуалния партньор преди да започнем каквато и да е връзка дали става.

the_man
05-25-2011, 08:47
Веднага пускам аз, кво е тва ше чакам няа чакам... баси имам авери, дето на времето чакаха момиче по 6-7 месеца... и за кво? сякаш ше се женят.. вече не са заедно.. аре моля ти се да ти чакам аз няква 1/2 година, че после да ми е куц секса шото и е сефте за кво? за да и се кефят после на 3-тия ден следващите и... чака се седмица макс 2

dimitar_ak
05-25-2011, 13:11
Аз предпочитам по-дълго да се насладя на опознаването и секса да остане черешката на тортата.

playboyche
05-25-2011, 13:17
Не мой да се чака то, първо се пробва, после се зима 8-)
съгласен съм :lol: в магазина като купуваш нещо не го носиш постоянно, но все пак го обличаш един път да видиш кво е :lol:

killerlooper
05-25-2011, 14:03
Има я и другата работа. Когато жените си мислят, че като разиграват мъжете и не им пускат по 7/8 месеца те са техни и могат да си играят със тях. Но се получава точно обратното мъжът изневерява. Това ти го казвам от личен опит. Една ме разиграва 9 месеца ама през цялата връзка аз успях да й изневеря с 4 различни по няколко пъти. 8-) 8-) За това скъпи жени не си мислете че като ви траем сме ви верни...

Drako89
05-25-2011, 14:21
Има я и другата работа. Когато жените си мислят, че като разиграват мъжете и не им пускат по 7/8 месеца те са техни и могат да си играят със тях. Но се получава точно обратното мъжът изневерява. Това ти го казвам от личен опит. Една ме разиграва 9 месеца ама през цялата връзка аз успях да й изневеря с 4 различни по няколко пъти. 8-) 8-) За това скъпи жени не си мислете че като ви траем сме ви верни...


Напълно вярно, или изобщо няма да чака, или ще изневерява!

BlackJ
05-25-2011, 15:43
Има я и другата работа. Когато жените си мислят, че като разиграват мъжете и не им пускат по 7/8 месеца те са техни и могат да си играят със тях. Но се получава точно обратното мъжът изневерява. Това ти го казвам от личен опит. Една ме разиграва 9 месеца ама през цялата връзка аз успях да й изневеря с 4 различни по няколко пъти. 8-) 8-) За това скъпи жени не си мислете че като ви траем сме ви верни...


Напълно вярно, или изобщо няма да чака, или ще изневерява!


Тук трябва да се съглася, освен ако момичето не е попаднало на някакъв мазохист... :?

Shia
05-25-2011, 20:00
Когато ми се прииска,когато усетя,че момчето ме привлича сексуално.

И любовта за мен почва вече като сме си дали всичко-доврение,емоции,СЕКС,страс ....

QueenOfDarkness
05-25-2011, 21:11
Ако се харесаме и пламне огънчето на страстта може и на първа среща да се награбим. Пък ако не . . . ако има намерения за сериозна връзка все пак преди това трябва да се пробва . . . :)

Navy
05-25-2011, 21:12
Според мен е нормално да се чака 2-3 седмици макс, по-нормално 2-3 среща. Какъв е смисълът да чакаш 4 месеца и да не ти хареса секса с момичето изобщо? Разбира се, изключения са ако много се харесате и спите веднага (тогава едва ли някой и мисли за връзка 8)), или ако наистина си си заплюл някое момиче, което по някаква причина намираш за невероятно...

tinkiwinkidipsi
05-25-2011, 21:13
Лично за мен е важно за да си легна с някой да го познавам супер добре и да знам,че е сериозен към мен ... сегашния ми приятел ме чака 4-5 месеца въпреки че преди това бяхме най-добри приятели 2години... просто в началото ми беше странно да мина от приятелски отношения към нещо друго... и въпреки че не бях девствена в началото бяхме само на олрална ... много по приятно е да почнете да правите секс когато вече си познавате телата и знаете какво харесва другия :)

BlackJ
05-26-2011, 07:58
Лично за мен е важно за да си легна с някой да го познавам супер добре и да знам,че е сериозен към мен ... сегашния ми приятел ме чака 4-5 месеца въпреки че преди това бяхме най-добри приятели 2години... просто в началото ми беше странно да мина от приятелски отношения към нещо друго... и въпреки че не бях девствена в началото бяхме само на олрална ... много по приятно е да почнете да правите секс когато вече си познавате телата и знаете какво харесва другия :)

Е пък нали за тва се прави секс, да разбереш какво и как му харесва на другия. Секса не е като по филмите, още от първия път да е страхотен.Страхотен секс се постига с практика, с много практика, докато научиш какво харесва на партньора ти и какво не .

tinkiwinkidipsi
05-26-2011, 21:25
Лично за мен е важно за да си легна с някой да го познавам супер добре и да знам,че е сериозен към мен ... сегашния ми приятел ме чака 4-5 месеца въпреки че преди това бяхме най-добри приятели 2години... просто в началото ми беше странно да мина от приятелски отношения към нещо друго... и въпреки че не бях девствена в началото бяхме само на олрална ... много по приятно е да почнете да правите секс когато вече си познавате телата и знаете какво харесва другия :)

Е пък нали за тва се прави секс, да разбереш какво и как му харесва на другия. Секса не е като по филмите, още от първия път да е страхотен.Страхотен секс се постига с практика, с много практика, докато научиш какво харесва на партньора ти и какво не .

Да ама при мен беше много важно това , защото ми беше трудно да премина от приятелка към гадже ... смисъл някакси странно ми беше :shock: ама вече си ми е много добре :D

badsector
05-27-2011, 10:51
...Страхотен секс се постига с практика, с много практика, докато научиш какво харесва на партньора ти и какво не .
То за т'ва е най-яко да правиш секс с постоянен партньор.

kriogenx
05-27-2011, 11:33
Е, пазила съм се 18 години и е тъпо да легна с некъв, който познавам от 2 дена. Ако не ми е пукало, да съм го направила на 15. Дори и на 16, след връзка от 1 година. Изглежда не съм го искала особено. По принцип трябва да съм сигурна (до някаква степен) в човека, с който ще го правя, щото си е и от една страна отгвороност, пък и аз каквато съм Параноя...

Еми е такива детственици като тебе най ме дразнат ако преди това си имала гадже кво ти е пречило да си легнеш с него ем ти си нправиш кефа ем той ама хора като тобо тва немогат да го разберат

BlackJ
05-27-2011, 11:43
...Страхотен секс се постига с практика, с много практика, докато научиш какво харесва на партньора ти и какво не .
То за т'ва е най-яко да правиш секс с постоянен партньор.

+1

BezDuh
05-27-2011, 11:59
Тия неща не се плануват, те просто стават..

tendenzy
07-16-2011, 22:51
Колкото по-рано разбереш дали е добър в леглото.. толкова по-добре !
Ако не струва за какво ще си губиш времето да си с него при положение че не те задоволява.. Преминаваш на следващия докъто не попаднеш на правилния..

07-17-2011, 01:11
Е, пазила съм се 18 години и е тъпо да легна с некъв, който познавам от 2 дена. Ако не ми е пукало, да съм го направила на 15. Дори и на 16, след връзка от 1 година. Изглежда не съм го искала особено. По принцип трябва да съм сигурна (до някаква степен) в човека, с който ще го правя, щото си е и от една страна отгвороност, пък и аз каквато съм Параноя...

Еми е такива детственици като тебе най ме дразнат ако преди това си имала гадже кво ти е пречило да си легнеш с него ем ти си нправиш кефа ем той ама хора като тобо тва немогат да го разберат
а защо да не се пази момичето? представи си стане някой гаф, забременне и се осакати за цял живот, щото искала да си прави кефа... секса не е само кеф, а и отговорност, така че аз евала и казвам за това, че е успяла да се опази.
а по темата- досега съм била само с 1 момче и му пуснах на 3тия или 4тия месец... не е от най-умните неща които съм правила, но... бях малка и глупава...

GreenFairy
07-17-2011, 05:23
Първият път чака 2 месеца и то защото се виждахме рядко, сигурно можеше и по-скоро да стане. Със сегашният ми приятел 2 седмици.

SisiStrange
07-17-2011, 06:45
Не си падам по чакането. Пък и в моя случай с чакане наказвам повече себе си. 8-)
Първия ми път бяхме сравнително малки и още секса не ни беше важен, та чакахме към 2 месеца, но дефакто не беше баш чакане, защото и двамата не бяхме луднали кой знае колко. Оттам нататък... към седмица максимум поради различни обстоятелства.

ubuntureload
07-17-2011, 07:20
Първо пускам след тва евентуално може и да се запознаем!

dami666
07-17-2011, 07:53
Зависи много..на приятеля ми му пуснах след една седмица :D А 1вия ми ме чака 6 месеца.

xoxi
07-17-2011, 08:34
Има хора, за които секса не е всичко.
Като прочетох отговорите в тая тема се отчаях напълно.

Sc0RcH
07-17-2011, 09:22
Има хора, за които секса не е всичко.
Като прочетох отговорите в тая тема се отчаях напълно.

+1

SisiStrange
07-17-2011, 09:29
Има хора, за които секса не е всичко.
Като прочетох отговорите в тая тема се отчаях напълно.
То никой не е казал, че е всичко. :-o Сексът просто си върви с останалото. Това, че не си чакал 6 месеца за секс няма нищо общо с това дали обичаш половинката си.

granger
07-19-2011, 18:35
Първия път ,когато се почувстваш готов и сигурен в чвоека до себе си , писна ми от глупостите трябва се чката няколко месеца , дрън дрън та пляс! Не бива да се влияете от чужди думи,когато се почувствате готови тогава! Аз лично първия път го направих месец и нещо след като бяхме заедно и не съжалявам! Просто бъдете сигурни в себе си и партньора!

muhtesemfan
07-19-2011, 21:59
Поне 4-5 години,за да се опознаем :) За сега мисля така :)

jonib
07-19-2011, 23:22
Toва с чакането е характерно за младежите,на по 14-16/17,при по-големите е сравнително рядко срещано явление :)

ShtrudeL
07-20-2011, 04:04
Излиза, че на всички ни е по-лесно първо да си легнем рано с човека до нас, от колкото да му кажем "Обичам те.". Защото всеки говори как трябва да мине време, като това време може да е и година и всеки го приема за нещо нормално, защото това са просто думи и можеш да си ги чакаш наистина с години, но какво? Стане ли въпрос за нещо физическо, не е същото нали?

p3tinc3t0
07-21-2011, 13:39
Със сегашният ми приятел сме заедно от почти 6 месеца.. Много пъти се е стигало до секс, но не мисля да го направя точно с него за първи път.Не че не съм готова, или чакам принца на бял кон. :D Определено не е той човека :)

LambOfGod
07-21-2011, 14:05
Със сегашният ми приятел сме заедно от почти 6 месеца.. Много пъти се е стигало до секс, но не мисля да го направя точно с него за първи път.Не че не съм готова, или чакам принца на бял кон. :D Определено не е той човека :)

Тогава защо си с него? На колко сте? 12? :lol:

А по темата:
Зависи от нагласата.
Ако дадено момче ме привлича сексуално, искам да спя с него и смятам, че това ще ми се отрази добре, няма да създаде проблеми на никой, той има нужната сексуална култура и здравословно състояние ще спя с него след, като се уверя в горепосочените неща, защото няма да имам намерение да водя връзка с него.

Но ако момчето отговаря на горните критерии и искам да водя връзка с него ще забавя нещата, защото иначе след това ще го чувствам, като момче от първата категория и автоматично ще охладнея към него.

Случвало ми се е и да наруша това, което написах, но съм забелязала, че тогава нещата в повечето случаи не се получават, както искам.