PDA

View Full Version : Какво мислите, възможно ли е?



natalia4444
05-30-2011, 10:54
Възможно ли е да обичате някой, но в даден момент да нямате желание да го виждате, без да има конкретна причина за това или това означава, че не го обичате? Аз винаги съм смятала, че когато обичаш някой изпитваш желание и дори нужда да го виждаш винаги, когато има възможност. Какво мислите? Или това просто зависи от човека и характера?

LoveMnmL
05-30-2011, 11:13
Ако няма конкретна причина за това да не искаш да виждаш човека повече,а преди това си твърдял че го обичаш,според мен по-скоро просто си се заблудил,че имаш някакви чувства към този човек.

natalia4444
05-30-2011, 11:24
Нямам предвид да не го виждаш повече, а просто примерно един ден да не искаш да го виждаш, а да предпочетеш да правиш нещо друго, да имаш нужда от време на време да правиш неща без него.

LoveMnmL
05-30-2011, 11:27
Нямам предвид да не го виждаш повече, а просто примерно един ден да не искаш да го виждаш, а да предпочетеш да правиш нещо друго, да имаш нужда от време на време да правиш неща без него.
Не е казано да не го виждаш повече,а имах предвид,че самото желание го няма.
В първият ти пост не ставаше ясно,че имаш впредвид,че искаш да кажеш дали е нормално според нас да отделяш понякога време и за себе си,защото в това няма нищо лошо.Това,че си обвързан/а,не значи,че трябва да си завързан и каквото и да правиш да бъде с човека до теб.

ivcheto0o
05-30-2011, 11:31
Да възможно е ,всеки има нужда от свобода и пространство.Аз доста често имам периоди в които не ми е до никого и искам просто да си стоя самичка,без да имам конкретна причина за това.

onestar
05-30-2011, 11:36
Възможно е. И това не означава, че не го обичаш. Всеки човек има моменти, в които иска да остане сам и в това няма нищо лошо.

Hilary_
05-30-2011, 11:50
Всеки си има своите моменти .. това не значи, че се губят чувствата!!

Nich
05-30-2011, 12:48
Аз лично мога. Мога и да не искам да се чуваме по телефона. Имам периоди, в които ми е хубаво да си седя в стаята и да не правя абсолютно нищо, нито да свърша някаква работа, нито да вися на компютъра, нито да слушам музика, нито да говоря или да се виждам с някого. И тия периоди не са 1-2 дни. Не мога да си ги обясня. Просто имам нужда да съм сама в една тиха стая понякога. И тва в никакъв случай не означава, че не обичам приятеля си. Въпреки че е от друг град и се виждаме само в почивните дни, пак си ги имам тия периоди.

UNITED2
05-30-2011, 14:55
Възможно е !
Цял ден нито съм й писал,нито съм й звънял не искам и да я виждам !
Просто не съм в настроение... искам да съм сам и не ми е до нея ! :-|

SisiStrange
05-30-2011, 17:55
Аз лично мога. Мога и да не искам да се чуваме по телефона. Имам периоди, в които ми е хубаво да си седя в стаята и да не правя абсолютно нищо, нито да свърша някаква работа, нито да вися на компютъра, нито да слушам музика, нито да говоря или да се виждам с някого.
Аз съм същата. Като цяло тия периоди траят кратко, но отделно имам нужда от лично време да си оправя растенията, да подраскам нещо, да си почета книжки... ей такива дреболии. За това си мисля, че е тъпо двойките да започват връзката, виждайки се всеки божи ден нон стоп заедно, а после изведнъж ги хваща чувството, че са задушени.. дразнят се и тн. Трябва да има баланс. 1-2 дена заедно, 1-2 дена - me time.