PDA

View Full Version : След 3 години разбрах 4е ми изневерява..... : )



tansiii
06-06-2011, 14:20
Здравейте...с моя приятел сме от 3год.заедно аз съм на 20 ,а той на 22г.Снощи за първи път разбрах ,4е той ми е изневерявал.Винаги съм подозирала....мислила съм ,4е съм била подготвена да го 4уя,но явно не съм.Сега ще ви кажа и как разбрах.Снощи ми се обади един мои сау4еник-приятел пихме в една кра4ми4ка до нас по пори4ка.и запо4нахме да си говорим.(а,той е бивш приятел на моя приятел...преди постоянно бяха заедно дупе и гащи...сега ве4е не са...и аз не знам защо ,но са само на здравей)И както си говорихме ме пита...ти да не си мислиш ,4е той не ти е изневерявал.Знаеш ли колко пати съм му казвал да не го прави...вика и знаеш ли какво ми казва той-Е е*ало съм му майката.С нас беше и едни друг наш приятел с който излизаха заедно.Той потвърди вси4ко което другото мом4е ми каза.А,аз се направих ,4е вси4ко това съм го знаела...Вярно подозирала съм винаги...но никога не вярвах ,4е ще дойте деня в който ще го разбера.Знам ,4е приятеля ми никога няма да ме излъжи ,знам ,4е е истина ,знам 4е ми е изневерил-изневерявал( не знам дали е било само 1 път или много...но това не е от голямо зна4ение за мен...щом едни път ме е предал)Прибрах се снощи обадих му се...казах му 4е знам вси4ко и ,4е той за мен е един нещастник който е по нисък от тревата...и му затворих.От тогава съм си изк.тела.И сега се 4увствам предадена,наранена,обидена .Имам 4увството ,4е света ми рухна изведнъж,вси4ко в което съм вярвала се изпари за един миг.Вярно е подозирала съм ,но винаги е имало една 4аст в мен която е имала надежда ,4е греша...Е за пореден път се убеждавам ,4е имам безпогрешна интуиция...А към него изпитвам само безразли4ие..не изпитвам агресия,съжаление...жал.Той за мен не е достоен 4овек.НЕ може да твърдиш ,4е оби4аш 4овек и през това време да ходиш да е*еш.Не искам да се ровя пове4е да разбирам с коя е спал и кога как и тн.Аз знам най-важното ,4е го е направил другото няма зна4ение за мен.Пак казвам 100% вярвам на мом4ето което ми го каза.Нямам съмнения ,4е ме лъже.Сега искам да ви попитам,от тук какво да правя в смисъл какво да му кажа?Какво да го попитам?Какво да направя?Дано на никой не го преживява...много е гадно нещото в което си вярвал ,разбереш ,4е е една голяма лъжа... :smt039 Кажете ми как да постъпя...Мисля ,4е не съм склона да простя изневяра...сега съм много афектирана...затова дайте ми съвет.Благодаря ви... : )

ghahg
06-06-2011, 14:31
Ами живота продължава, не се занимавай с него, а пък и щом ти е безразлично, просто се опитай да го забравиш. Времето лекува всички рани, естествено трябва да положиш и малко усилия, но няма как.
Просто забрави всичко и остави само хубавите спомени за себе си, доста е трудно, но не е невъзможно. Всичко зависи от теб. ;)

MissBianka
06-06-2011, 14:36
Ако бях на твое място не бих се и замисляла за такъв вариант като прошка...Това е ужасно долно и грозно предателство.Щом човек иска вече да е с някой друг просто да го каже на този до себе си, защо трябва да го мами по такъв начин.За мен това е непростимо.Мисля че не трябва да правиш каквото и да е било спрямо него, не му казвай нищо,не го разпитвай и не слушай какво ти казва.Продължи живота си без него и се радвай, че си се оттървала от този нещастник. И все пак това са моите убеждения и принципи, само ти можеш да си прецениш каква е за теб ситуацията. Успех :)

qkakukla2
06-06-2011, 14:37
Направи се че нищо ти няма и му се обади, кажи му да излелете на кафе. После му спретни един голям скандал, че всички да научат какъв е той, и го зарежи. След това го игнорирай отвсякъде и се опитай да си намериш друг. 8) 8) 8-)

badsector
06-06-2011, 14:40
Не се впрягай толкова. Щом ти е изневерявал, значи е боклук. Радвай се, че си разбрала и с чиста съвест можеш да му биеш шута. Ще си намериш някой, който си струва, но дотогава си оправи правописа, поне да му създадеш добро впечатление.

djipsito
06-06-2011, 15:17
Ъъъ бивши приятели с твоя викаш ? Ква е вероятноста да му правят мръсно като се опитат да ви провалят връзката ?

YoungHollywood
06-06-2011, 16:07
А не мислиш ли,че може би има хора,които опитват да провалят връзката ви ?

Ако една любов е истинска,не трябва да се влияе от чуждото мнение.

Според мен,поне трябваше да дадеш на момчето 5 секунди,за да видиш какво ще ти каже-ще се оправдае,ще каже,че е вярно,и така нататък.

ccdesigns
06-06-2011, 16:10
Ъъъ бивши приятели с твоя викаш ? Ква е вероятноста да му правят мръсно като се опитат да ви провалят връзката ?

И аз това си мислех. Може би трябваше първо да поговориш с "гаджето".

RoSKo0o0
06-06-2011, 16:10
................... наистина кофти... не прощавай, защото пак ще се повтори...

anonymous708973
06-06-2011, 16:33
Ъъъ бивши приятели с твоя викаш ? Ква е вероятноста да му правят мръсно като се опитат да ви провалят връзката ?

И аз това си мислех. Може би трябваше първо да поговориш с "гаджето".

Подозирала го е. Това е напълно достатъчно, за да повярва. Женската интуиция е ужащяващо точна - съдя по себе си.

Аз бих простила. Дай си сметка какво му е липсвало, за да изневери.

Violenza
06-06-2011, 16:59
Според мен без да имаш реални доказателства не бива така да захвърляш всичко. Не вярвай само на приказки.


Дай си сметка какво му е липсвало, за да изневери. [/i]
Хората не изневеряват само защото им липсва нещо.

Sc0RcH
06-06-2011, 17:22
Violenza е много права... Имаше един пикльо дето явно е искал да скъсаме с моята и да се възползва и говореше какви ли не работи...Казвал,че съм излизал с други момичета,че съм ебал даже други,мляскал,натискал,как о ли не...и я заплашваше,че ако разбера,той се познавал с цяла Варна и щели да ме пребият като куче...ПЪЛЕН СМЕШНИК... изяде си боя и повече не е стъпвал! Така,че може и да те лъжат,не е сигурно...поговори с него... има ги всякакви...!

PricelessG
06-06-2011, 17:26
Поговорете очи в очи.

Hilary_
06-06-2011, 17:35
Какво да правиш?
Продължи напред, без да се обръщаш назад камо ли да си помисляш за прошка .. както вече каза той е нещастник и НЕ те заслужава!!
Жалко е наистина, но по - добре късно, отколкото никога ..

tansiii
06-06-2011, 19:12
Благодаря на вси4ки...все още не знам какво да правя...но определено ще из4акам..няма да решавам нищо под въздействието на емоции.. : )Най-интересно ми е защо не ми е казал по-рано ,а 4ак сега ми казва...4е ми е изневерявал... : )

Hilary_
06-06-2011, 19:25
Най-интересно ми е защо не ми е казал по-рано ,а 4ак сега ми казва...4е ми е изневерявал... : )
.. защото е страхливец!! :-x

badsector
06-06-2011, 19:53
.. защото е страхливец!! :-x
И защото знае, че нормалните уважаващи себе си момичета, не биха простили нещо такова и биха му били шута, а явно на него все още му харесва да те клати.

xBadxApple
06-06-2011, 23:07
Доверието спада супер много в такива ситуации, особено като знаеш, че е било системно.

Насилвай се и почвай нова страница, щото тая вече е кофти разкъсана, казвам аз.

chronic
06-06-2011, 23:10
Изневярата винаги е била част от връзката,колко луд и сляп трябва да си за да не го знаеш..3 години,хахах айде честито,продължавай още 33 по същия начин.

Hilary_
06-07-2011, 03:33
Изневярата винаги е била част от връзката,колко луд и сляп трябва да си за да не го знаеш..
Дано не визираш всяка една връзка .. :?

ShtrudeL
06-07-2011, 05:27
Женската интуиция е ужащяващо точна

Айде сега...хаха...като го кажете тва значи...драматична може, ама чак пък точна...


По темата: Голяма работа.

П.П. Инвестирате прекалено много емоции.


както вече каза той е нещастник и НЕ те заслужава!!

А ей такива свободни теми на съчинения най ми харесватт <3
Нa някой идиот му щръкне, че е обиден от друг, влезе във форум като този, насоли го едно хубаво и другите казват на първия идиот колко ужасен и непоправим е втория, без дори да са изслушали неговата теза. Like iiit!

Ако тва, че си изневерил те прави нещастник, то повече от половината човечество са такива без да включваме тези, които просто желаят изневярата без да я осъзнават.

Rorschach
06-07-2011, 06:58
И сега сигурно ли е, че има изневяра или се вярва на всичко, което каже някой, чийто мотиви са неясни?

ПП. мъчително за четене, мъчително.

dimitar_ak
06-07-2011, 07:20
Говориш за това, че те вече не са приятели. Защо си сигурна, че ти казват истината? На кого вярваш, на този когото обичаш или на момче, което би имало интерес да ви направи мръсно?

tansiii
06-07-2011, 08:40
Ве4е по4нах да си мисля ,4е може и да не е истина....Не съм се 4увала с моя приятел от както разбрах...Но реших ,4е ще го потърся....и ще го изслушам...:) Не мога да взема решение без да съм 4ула и него.... : )

tansiii
06-07-2011, 08:43
Говориш за това, че те вече не са приятели. Защо си сигурна, че ти казват истината? На кого вярваш, на този когото обичаш или на момче, което би имало интерес да ви направи мръсно? Имам основателни при4ини и то не една да няма доверие на 4овека до мен да не му вярвам...затова съм склонна да повярвам на мом4ето което ми каза за изневярата...Само едно нещо мога да направя да поговоря с приятеля ми и да го изслушам разбира се ако той поиска.... Струва ми се глупаво сега аз да го потърся....От както му казах ,4е знам не сме се 4ували...одеве си вкл.тел-а не ме е търсил... :)

dimitar_ak
06-07-2011, 08:46
Загубила ли си доверието си връзката ви няма да я бъде. Ти ще почнеш във всичко да се съмняваш и да го ревнуваш. Помисли дали можеш да поговориш и да забаравиш ама наистина, а не да простиш сега и да слухтиш кога ще стъпи отново накриво.

Josefinne
06-07-2011, 08:50
Това е наистина супер неприятно, особено след толкова много време. Мисля обаче, че е редно да му дадеш шанс да обясни. Дори и да не се съберете пак , поне шанс да ти изложи и своята гледна точка. За да си наясно. Все пак всяка история има две страни.
Предлагам да изчакаш малко и да се поуспокоиш - ден, два или три, колкото е нужно. Тогава да му се обадиш и да помолиш да се срещнете, за да поговорите. Когато това стане просто му кажи да ти разкаже всичко от - до и че е само в негов интерес да ти каже истината. Когато я чуеш, не бързай да отговаряш. Пак изчакай няколко дни, премисли я и тогава реши какво да правиш. От бързане и под емоционален стрес не се взимат хубави решения и не се казват хубави неща.
Истината е, че е възможно дори този другия ти приятел, просто да те харесва и да се опитва да ви раздели така. представи си , че е така. Аз имах такъв случай, един приятел и бивше мое гадже просто искаше един последен ... секс и започна да ме убеждава, че гаджето ми изневерява, но аз не му повярвах въобще. :D

tansiii
06-07-2011, 09:22
Това е наистина супер неприятно, особено след толкова много време. Мисля обаче, че е редно да му дадеш шанс да обясни. Дори и да не се съберете пак , поне шанс да ти изложи и своята гледна точка. За да си наясно. Все пак всяка история има две страни.
Предлагам да изчакаш малко и да се поуспокоиш - ден, два или три, колкото е нужно. Тогава да му се обадиш и да помолиш да се срещнете, за да поговорите. Когато това стане просто му кажи да ти разкаже всичко от - до и че е само в негов интерес да ти каже истината. Когато я чуеш, не бързай да отговаряш. Пак изчакай няколко дни, премисли я и тогава реши какво да правиш. От бързане и под емоционален стрес не се взимат хубави решения и не се казват хубави неща.
Истината е, че е възможно дори този другия ти приятел, просто да те харесва и да се опитва да ви раздели така. представи си , че е така. Аз имах такъв случай, един приятел и бивше мое гадже просто искаше един последен ... секс и започна да ме убеждава, че гаджето ми изневерява, но аз не му повярвах въобще. :D Мисля да му кажа да ми разкаже вси4ко без да ми спестява нищо за да не се налага да 4увам от други хора какви ги е вършил....,а ако не пожелае просто да забрави ,4е ще имаме връзка....Или истината или отказвам пак да живея пак в лъжи и измами....

badsector
06-07-2011, 09:35
И той ще разкаже всичко, точно както е било.....

Josefinne
06-07-2011, 10:32
И той ще разкаже всичко, точно както е било.....

Аз така направих едно време. Поуката - това е наистина един достоен за уважение жест към човекът, който обаче си остава излъган.

DarkTemplar
06-07-2011, 14:12
Дай си сметка какво му е липсвало, за да изневери.
Хората не изневеряват само защото им липсва нещо.
А защо изневеряват?

Violenza
06-07-2011, 17:24
А защо изневеряват?
Полигамия, примерно.

Какво значи да ти липсва нещо? В един момент може да ми липсва разбирателство от негова страна, в друг може да куца нещо в секса и т.н. Всеки път по чужди ли да ги търся тези неща? А ако нещо ми липсва постоянно, то защо изобщо да бъда с този човек? Като има някакъв проблем, да седне и да говори с мен, ако нещата не се поправят - раздяла и толкова. Оправдание за изневяра за мен няма.
Като цяло това с липсата ми се струва абсурдно , говорейки за млади хора без брак - ми като не намираш това, което търсиш в партньора, просто намираш друг, защо са тия драми.

ShtrudeL
06-07-2011, 17:31
и като не намираш това, което търсиш в партньора, просто намираш друг

Ами нали за това става на въпрос бе душко.
Изневярата на един човек, който ОБИЧА е единствено породена от липса на нещо. + отегчението,скуката и всичко което пропада постепенно от тази липса.


Всеки път по чужди ли да ги търся тези неща?

Дори и да не ги търсиш, все ще се намери някой, който да ти ги предложи и ще си уязвима. Защо да откажеш ако са искрени?

Violenza
06-07-2011, 17:42
Под "просто намираш друг" имам предвид нова връзка, а и дори да не е връзка, поне да прекратиш старата.
А това животно "човек, който ОБИЧА и изневерява" за мен не съществува.

chronic
06-07-2011, 17:49
Ами нали за това става на въпрос бе душко.
Изневярата на един човек, който ОБИЧА е единствено породена от липса на нещо. + отегчението,скуката и всичко което пропада постепенно от Глупости на килограм приказваш,има моментни усещания които се базират единствено и цяло за мига,такива спонтанни които колкото и да обичаш даден човек взимат надмощие.Мометните усещания са много по-силни от цялостните.

chronic
06-07-2011, 17:52
А това животно "човек, който ОБИЧА и изневерява" за мен не съществува. :shock: :lol:

ShtrudeL
06-07-2011, 17:52
Има да. Това са най-истинските ни усещания. Ето тук идва момента на истината.
Ако обичаш и не чувстваш липса не би им се отдал.
Ако обаче липсва нещо съществено не виждам причина да не го направиш.

chronic
06-07-2011, 17:59
Прав/а си,но думите ти са характерни за женската природа с всичките отдавания и подсъзнателни граници и въобще умението да си ги поставиш,но не и при мъжката.Там граници и задръжки няма,а тези които твърдят че има просто лъжат,за да може да се харесат на жените.. 8-)

DevilWish
06-07-2011, 19:00
Според мен без да имаш реални доказателства не бива така да захвърляш всичко. Не вярвай само на приказки.


Дай си сметка какво му е липсвало, за да изневери. [/i]
Хората не изневеряват само защото им липсва нещо.
и аз така мисля ;)

badsector
06-07-2011, 20:11
...Аз така направих едно време. Поуката - това е наистина един достоен за уважение жест към човекът, който обаче си остава излъган.
Точно човек, който тръгва да изневерява с думите "еб@л съм му майката" ще постъпи доблестно. За да си признаеш, трябва да имаш поне малко себеуважение, което този индивид, според мен, няма. Щом го вади наляво и надясно е просто опаковка без съдържание.

...А защо изневеряват?
Преди няколко години една мед. сестра, пенсионерка на бая годинки, с доста солиден житейски опит и личностна интелигентност, ми каза "когато на един мъж му липсва нещо в дома, той тръгва да го търси извън него". Определено е права :)

tansiii
06-07-2011, 20:44
Така днес разбрах цялата истина...видях се с гаджето ми....питах го ...Той се досети кой може да ми е казал тези неща...и му се обадииии...Въпросното мом4е дойте....Моя приятел го пита какви са тези к*рвенски номера от негова страна.Той одре4и да ми е казвал такива нещааа...И от там ми стана ясно ,4е той просто ме е излъгал....А с моя гадже доста си поговорихме....Разбрах ,4е не са истина тези неща който бях 4ула...И все още не знам ,защо му е било да ме лъже уж приятел...но както и да е.....Явно е имал при4ина и цел коя не постигна...Поне разбрах едно никога да не вярвам на 100% на хората който ми казват неща без аз да съм проверила и имам доказателства....:)

reni7o0o
06-07-2011, 22:07
Разкарай го тоя лайнар (с извинение) от живота си. Простиш ли му ще продължава да си прави каквото иска. Имам позната която от първата година знае, че нейния и изневерява а го търпи вече 4 години. той я мачка и тъпче тя му прощава, той продължва да и изневерява тя пак му прощава и така вече 4 години. И все живее с надеждата че се е променил. "
Промяна няма... Продължавай си напред и да не ти пука за него. ;) Успех

Beer
06-07-2011, 22:18
Още докато четях първия ти пост ми направи впечатление, че си богинята на наивността. Сериозно ти казвам, дори самата ти да си беше прочела поста щеше да се осъмниш дали ти казват истината или не. Това което си направила с приятеля си е ужасно. Поне аз побеснявам когато ме обвиняват за нещо, което не съм направил, а камо ли да ми кажат, че са на 100% сиг в това И НА СИЧКОТО ОТГОРЕ ДОРИ ДА НЕ МИ ДАДАТ ШАНС ДА ОБЯСНЯ. Според мен му дължиш огромно извинение.

Grommash
06-08-2011, 09:33
Неможах да стигна до края, дори едва до средата.. Знаеш ли, че има една буква в кирилицата, нарича се "Ч". И изневярата не се ли счита за лъжа?

badsector
06-08-2011, 09:39
...Той одре4и да ми е казвал такива нещааа...И от там ми стана ясно ,4е той просто ме е излъгал...
Е ти ако си мислеше, че пред приятеля ти ще потвърди каквото ти е казал, трябва да си супер наивна.

tansiii
06-08-2011, 09:55
Неможах да стигна до края, дори едва до средата.. Знаеш ли, че има една буква в кирилицата, нарича се "Ч". И изневярата не се ли счита за лъжа? А ти знаеш ли ,44444еееее мен изобщо не ме интересува ти до къде си стигнал но е нужно да ми се правиш на интересен както другите са го про4ели така можеш и ти ...Много добре знам как се нари4444а може така да ми е кеф да е пиша..Проблем ли е ?

tansiii
06-08-2011, 10:01
...Той одре4и да ми е казвал такива нещааа...И от там ми стана ясно ,4е той просто ме е излъгал...
Е ти ако си мислеше, че пред приятеля ти ще потвърди каквото ти е казал, трябва да си супер наивна. Защо да съм наивна нали е мъж.Нали е скаран с моя приятел...защо ще отри4а.Нали моя прител бил използва4 бил с хората само когато има изгода,защо на мен ми ги казва тези неща ,а пред него мал4и като п*тка.Той е супер лицемер...Добре ,4е не си развалих връзката...както него ,защото той на скоро се раздели с неговата приятелка с която бяха заедно 4 год....И при4ината беше изневяра..от негова страна.... ;)Ако беше истина това вси4кото щях да го знам отдавна още когато уж е станало ;)

Rorschach
06-08-2011, 13:01
Неможах да стигна до края, дори едва до средата.. Знаеш ли, че има една буква в кирилицата, нарича се "Ч". И изневярата не се ли счита за лъжа? А ти знаеш ли ,44444еееее мен изобщо не ме интересува ти до къде си стигнал но е нужно да ми се правиш на интересен както другите са го про4ели така можеш и ти ...Много добре знам как се нари4444а може така да ми е кеф да е пиша..Проблем ли е ?

Глупава си, но за сметка на това си много отворена - адска комбинация и за жалост често срещана напоследък.

А темата ти го доказва на 100% - пълен и абсолютен fail си.

DarkTemplar
06-08-2011, 13:19
Как мразя глупави и нагли хора...

tansiii
06-08-2011, 13:38
Моляяя....не съм имала за цел да се заяждам с никой нито да съм нагла, .....какво зна4ение има с какво съм написала Ч аааааааа май май ти ми се правиш на интересен .Как може всиЧки други да са проЧели темата ми и да не е било проблем Ч -то ,а само ти да не си успял да е проЧетеш. И категори4но написах Че искам съвет а не празни приказки ....щом няма какво да ми кажеш или дадеш съвет не е НУЖНО ДА ПИШЕШ КАКВОТО И ДА БИЛО ДРУГО НЕ МИСЛИШ ЛИ ?

DarkTemplar
06-08-2011, 13:39
Ето ти един хубав съвет - самоубий се. ;)

Rorschach
06-08-2011, 13:41
Не, не мисля...

Мога да си пиша във форума и няма как някаква полуграмотна отворенячка да ми казва къде мога или не мога да пиша. А за самата тема и съвет - вече го бях писал и по-рано, но пак ще го напиша - много си зле и тепърва ще си патиш от кухата сфера между ушите ти. :)

tansiii
06-08-2011, 13:42
Ето ти един хубав съвет - самоубий се. ;) Ти пък и ти какво се месиш където нямаш работа...? ;)

tansiii
06-08-2011, 13:53
Не, не мисля...

Мога да си пиша във форума и няма как някаква полуграмотна отворенячка да ми казва къде мога или не мога да пиша. А за самата тема и съвет - вече го бях писал и по-рано, но пак ще го напиша - много си зле и тепърва ще си патиш от кухата сфера между ушите ти. :) хахахаха нито ме познаваш нито знаеш коя съм за да си правиш изводи аз каква съм....Както аз не давам мнение за никои така и твойто мнение за мен от Човек който не ме познава няма знаЧение ..... Излишните и не компитентни коментари си ги запази за себе си..... :-P Тук в тоя форум много сте се взели на сериозно Чак раздавате правосъдие мнения кои какъв е брех брех...:П Браво на вас мом4енца : :-)

ShtrudeL
06-08-2011, 13:55
Айде по-спокойно, а? Или си пишете по темата, или само ще я гледате с катинарче.

tansiii
06-08-2011, 14:01
За мен няма проблем зак.темата разбрах и полу4их достата4но съвети и мнения Благодаря ви :*

bubblef93
06-08-2011, 14:21
Ъъъ бивши приятели с твоя викаш ? Ква е вероятноста да му правят мръсно като се опитат да ви провалят връзката ?

И аз това си мислех. Може би трябваше първо да поговориш с "гаджето".

Подозирала го е. Това е напълно достатъчно, за да повярва. Женската интуиция е ужащяващо точна - съдя по себе си.

Аз бих простила. Дай си сметка какво му е липсвало, за да изневери.
3 години заедно си е доста дълго време може би е най добре да седнете и да поговорите за това и да му дадеш шанс ако наистина заслужава след всичко което той каже.Все пак сте си посветли 3 години от живота си защо ако някой ти е казал така и така всичко да свърши като може да сте заедно още дълги години.Да женската интуицие по подчти уникално точна,но най добре е да поговорите : )

Rorschach
06-08-2011, 14:38
ахххх, най-елементарното и тъпо оправдание - не съм я бил познавал. Ами като те гледам какви ги пишеш и си вадя достатъчно изводи, сещаш ли се... :lol:

tansiii
06-08-2011, 14:56
ахххх, най-елементарното и тъпо оправдание - не съм я бил познавал. Ами като те гледам какви ги пишеш и си вадя достатъчно изводи, сещаш ли се... :lol:Eй ти кой беше извинявай ,че да се ОПРАВДАВАМ ПРЕД ТЕБ ай спри да ме занимаваш с неадекватните си коментари мнения или както искаш ги наричай ... не ме интересуват нито те нито какви изводи си правиш запази си мнението за себе си и престани да се правиш на многознайко ,но не се учудвам предполагам като те слушам и гледам колко мнение имаш...,че живот извън фором4ето нямаш,но мен т`ва слабо ме барка както би трябвало и теб аз к`ва съм .. Айде жив и здрав....Сеш ли се ? ;)

ShtrudeL
06-08-2011, 17:27
Айде да не се правим, че не се виждаме, сеш ли се? :wink:
Мисля, че бях ясна.