PDA

View Full Version : Момиче... има си гадже...



piromanpld
06-07-2011, 18:21
Здравейте,
Преди 3 дни се запознах с едно момиче. Излизах заедно с една компания и се запознах с нея. След като се запознахме, тя започна да ме ръчка, щипe и т.н. През цялото време докато бяхме заедно се дърпахме и закачахме, даже едно друго момиче изтърси "Вие двамата почвате да ме съмнявате!" След това си разменихме телефоните, скайповете и т.н. и оттогава си пишем и говорим по телефона постоянно. Днес дори излязохме само двамата. Беше много забавно. Разхождахме се из центъра и видяхме едни нейни познати. Тя като ли, че малко се смути и след като поговори малко с тях пожела да отидем на "по-усамотено място". Прекарахме си наистина чудесно. През цялото време се смяхме, бяхме гушнати, тя дори седя в мен... абе накратко - бяхме си близки, даже по-близки отколкото трябва да са приятели, които се познават от скоро. След това обаче, приятеля й беше разбрал, че сме излизали и сега й е сърдит. Аз разбира се, чувствам виновен... Наистина с това момиче се разбираме и ми е много "на сърцето" ама хем не искам да мръсника, заради когото се е скарала с приятеля си, хем ми иде да я разцелувам...
Какво да правя?

Sh@d0w
06-07-2011, 18:27
Зашемети я с една бухалка,нацелувай я и като се събуди няма да помни нищо.

И проблема ти е решен.

Aninkata
06-07-2011, 18:31
Според мен трябва да седнете и да обсъдите как стоят нещата. :)

SisiStrange
06-07-2011, 18:34
Доста е шавливичка, ако докато има приятел, се отнася така с теб. Можеш да опиташ да я свалиш, надявайки се да скъсат, но си имай едно на ум, че може, докато сте обвързани, да стане толкова близка с някой друг.

badsector
06-07-2011, 20:14
Доста е шавливичка.... близка с някой друг.
И все пак нищо не пречи да я треснеш, но без да влагаш чувства, че после ще има ред сълзи, ред сополи :D

galet0
06-07-2011, 20:25
и само сега си представям как момичето прави нова тема
в която пише че има приятел,но много харесва едно момче и пита какво да прави

:?

а специално за тоя случай:
ок,тя може да се раздели с приятеля си
ква е гаранцията че след време няма да те зареже и теб по този начин?

ThatsMe
06-08-2011, 10:01
Всички са прави ... затова ако направиш така, че да бъде с теб, няма никаква гаранция, че след 1,2 месеца тя няма да го направи отново. Ех освен ако не се ожените де ама по-добре недей xD

Hilary_
06-08-2011, 10:10
говори с нея .. най - добре тя ще ти каже какво се случва .. :-o

peeinthesinkful
06-08-2011, 12:18
Остави я да реши какво иска. Стой и гледай дали би зарязала приятеля си заради теб. Ако го направи значи наистина те харесва и е достатъчно смела, а ти искаш такова момиче.
Ако не го направи и се сдобри с приятеля си и няма нищо с теб, значи държи на него, което говори добре за нея.
Ако ви зареже и двамата, значи има достатъчно достойнство, за да остане сама.
Ако се колебае, чуди се и трудно взима решения, вероятно иска някакъв компромисен вариант, който да й изнася каквото и да става. Може да го прави дори подсъзнателно. Тогава просто не се занимавай.

Rorschach
06-08-2011, 12:49
Интересни са ми хората, които казват, че сигурно и него ще зареже така...
Още не е започнала една връзка, а вие вече мислите как ще приключи - много е грешно това мислене.

SuperBadSuperFresh
06-08-2011, 17:35
Пада си по теб,какво имаш да се чудиш.Не знаем как стоят нещата с приятелят й,пък и много хора правят като нея.Искат да оставят някой,чак след като са сигурни в някой друг.Излезте още 1-2 пъти и поговори сериозно с нея.

Ducati
06-08-2011, 21:18
Зашемети я с една бухалка,нацелувай я и като се събуди няма да помни нищо.

И проблема ти е решен.

Бе ти прост ли си какво? Ти влизаш в тоя форум да пишиш пълни простотии и да даваш грешни съвети и на всичкото отгоре се мислиш за забавен. Предлагам ти един път да излезеш от вас, а не да стоиш у вас и да си биеш чекии. Забелязал съм 1 съвет не си дал на хората тук. Човекът има проблем, ти решаваш да се направиш на "гъзе" и да напишеш поредния твоя "смешен" коментар. Предлагам да излезеш от тука и да си намеш живот.

SisiStrange
06-08-2011, 21:34
Зашемети я с една бухалка,нацелувай я и като се събуди няма да помни нищо.

И проблема ти е решен.

Бе ти прост ли си какво? Ти влизаш в тоя форум да пишиш пълни простотии и да даваш грешни съвети и на всичкото отгоре се мислиш за забавен. Предлагам ти един път да излезеш от вас, а не да стоиш у вас и да си биеш чекии. Забелязал съм 1 съвет не си дал на хората тук. Човекът има проблем, ти решаваш да се направиш на "гъзе" и да напишеш поредния твоя "смешен" коментар. Предлагам да излезеш от тука и да си намеш живот.
Спокойно. :) Има си живот. :wink:
И едва ли си се хванал да му прочетеш всички мнения.

tanch3t093
06-08-2011, 22:01
но си имай едно на ум, че може, докато сте обвързани, да стане толкова близка с някой друг.
Направо ми взе думите от клавиатурата :D :)

pentxayc
06-09-2011, 08:07
купи си защитни средства

microice95
06-09-2011, 10:13
моето мнение е че жените са като маймуните... не пускат стария клон преди да хванат новия. сега си новия клон. мен даже ме учудва че не си действал до сега :D давай момче направи ме горд ;(