PDA

View Full Version : Защо са такива жените ?



mitkosoft
06-09-2011, 10:17
Здравейте, имам сериозна връзка от 9 месеца тоест незнам вече имам ли връзка. Става няколко пъти хващам че приятелката ме лъже и праи някои неща които са равносилни на изневяра и същевременно ми казва че ме обича. Но като я хвана в лъжа и явно и става неудовно и почва да ми крещи че съм се правил на инспектор...Та въпроса ми е само на мене ли ми се струва или жените са адски добри в двойните игри тип "с мене ходи с друг се зарибява" ? Какво не и дадох гледам да има разнообразие имам кола постоянно ходим насам натам. Не че е нещо колата но все пак разширява срещите ни с повече от едно кафе и чао....Защо сте такива скъпи дами защо след известно време ви омръзва и един да ви каже 5 мили думи и забравяте за приятеля си. Или може би аз не съм попаднал на свястно момиче въпреки че отначало впечатлението ми беше за възпитано , добро и свястно момиче но след 6-я месец нещата се обърнаха рязко

Priceless
06-09-2011, 10:20
Де да знам. Може да й трябва нещо различно от колА и кафе.

mitkosoft
06-09-2011, 10:21
ами за тея 9 месеца никога не съм позволявал да има само кафе...гледам да има всякакво разнообразие

Auriss
06-09-2011, 10:22
Ще ти кажат ,че жените са си такива....

Аз пък ще ти кажа ,че просто не си й интересен вече.
Другата причина е ,че е тъпа.


Но като я хвана в лъжа и явно и става неудовно и почва да ми крещи че съм се правил на инспектор...
Направо шута в задника и си търси друга. Не си заслужава тая ,да. Е - има го като вариант да я търпиш за да я пориш като ти скимне - ако те задоволява ,така ще е най-добре.

mitkosoft
06-09-2011, 10:23
работата не е само до секса на 24 съм до сега съм имал много връзки само за "порене" но сега се хвърлих уж в сериозна връзка...но винаги се намират хора които да слоупотребяват с добротата ти, винаги има недоволни каквото и да правиш

Auriss
06-09-2011, 10:28
Ми продължаваш да търсиш - ко да ти кажа. Хората са си такива ,ама тва не значи ,че няма изключения. Имаш още поне 5 годинки докато ти дойде времето за жена ,така че споко - няма какво да му се впрягаш толкова.
Пък на тая скумрия й разпори вагината ,че поне да не те е яд. Минава ,ще видиш. Пък после и тегли шута ,ако още искаш.

mitkosoft
06-09-2011, 10:31
незнам хем искам да и отмъстя хем не искам. не обичам да ме правят на глупак тва е по гадното не толкова раздялата а колкото че ме прави на бунак

Auriss
06-09-2011, 10:35
ми аз в тая връзка ти казах да е наеб*еш - тва не е отмъщение. Тя те праи на идиот - ти я чукаш. Ако не й е кеф - още по-добре 8-) 8-)
Ебавам се ,де - не ми се връзвай. Ама щом сам си осъзнаваш ,че те върти - помисли си защо я търпиш. Сигурно можеш да си хванеш друга ; да не я обичаш ? Тъй де ... да не си влюбен ?

Grommash
06-09-2011, 10:37
Руса ли е?

mitkosoft
06-09-2011, 10:38
ами обичам я да но бързо ми пада пердето и незнам просто

MissBianka
06-09-2011, 10:38
Не си попаднал на свястно момиче.Това че от начало е изглеждала по един начин не ти дава гаранция за по нататък

mitkosoft
06-09-2011, 10:39
хаха да руса е

Auriss
06-09-2011, 10:39
^ Не само ,а и с дълги крака и епични цици. Епични в смисъл ,че поеми се пишат за тях.
Тва било разковничето 8-)

mitkosoft
06-09-2011, 10:40
краката не са дълги но циците са перфект :)

bebeemalko
06-09-2011, 11:13
Въпреки че и аз съм момиче не разбирам защо след като изневеряват на гаджетата си момичетата просто не ги оставят нали след като им изневеряват вече не са им толкова интересни :? :? ако си сигурен че ти изневрява или си отмъсти и го направи и ти или я зарежи тая не струва

mitkosoft
06-09-2011, 11:15
аз под отмъщение нямам предвид изневяра...а разполагам с едни нейни компроментиращи снимки които се чудя какво да правя

Auriss
06-09-2011, 11:17
дай ги насам. по описанието си заслужава гледката. Давай ,не се свени. 8-)

dead_princess
06-09-2011, 11:19
Колко озлобени и вулгарни коментарчИта написани от бедни душици, които явно са били прецакани по подобен начин от момиче. :lol: 8-)

mitkosoft
06-09-2011, 11:19
всичко с времето си

DarkTemplar
06-09-2011, 11:22
Колко озлобени и вулгарни коментарчИта написани от бедни душици, които явно са били прецакани по подобен начин от момиче. :lol: 8-)
ах какви сме психолози..

dead_princess
06-09-2011, 11:25
Да не те засегнах индиректно? ахахаха

mitkosoft
06-09-2011, 11:26
dead princess като ти гледам коментарите можеш да получиш определението "ти си като повечето..."

DarkTemplar
06-09-2011, 11:26
Да не те засегнах индиректно? ахахаха
Прекалено си елементарна, за да ме засегнеш. Пък и от клишета не се впечатлявам. ;]

bebeemalko
06-09-2011, 11:29
оспокойте топката пичове и пички :D

mitkosoft
06-09-2011, 11:31
bebeemalko успокой ме ти :)

dead_princess
06-09-2011, 11:32
миткософт, аз пък дори няма да си правя труда да ти чета коментарите, става ми ясно какъв си след като ти прочетох подписа :lol:

Dark-a, айде да пропуснеш това, че съм елементарна, защото и аз мога да давам определения наляво-надясно какъв си ти, но ще се сдържа и няма да го направА :D

DarkTemplar
06-09-2011, 11:33
Моите и 2те са спокойни, даже не им е много жега. ;)

Авторе, кво да ти кажа. Прави ти въртели, а ти го играеш наивника, който си троши нервите. ВзЕми някво по-радикално решение, не си на 15. Пък и винаги може да се върнеш към лесните жени, с тях явно се оправяш.

dead_princess, това явно трябваше да е сериозно предупреждение. Ама не ти се получи. кАжи си мнението като те напъва, не съм от тънкообидните.

Roksolana
06-09-2011, 11:35
аз под отмъщение нямам предвид изневяра...а разполагам с едни нейни компроментиращи снимки които се чудя какво да правя

Това пък е толкова долно и глупаво, че няма накъде. Защо когато някой те е наранил трябва да търсиш отмъщение по такъв ГРОЗЕН начин? Застани като човек над нещата, бий й шута и си живей живота 8)

mitkosoft
06-09-2011, 11:35
ами вече съм се находил и искам да си седна на г*за с нещо по сериозно но явно не става работата. сериозните момичета са вече все едно да срещнеш хубаво девствено момиче на 16 години

AnzaRe
06-09-2011, 11:36
Брат не се занимавай само ядове : )

dead_princess
06-09-2011, 11:38
DarkTemplar, нищо сериозно няма, просто е смешно да говориш за клишета, а всъщност ти самият да ги пишеш.

bebeemalko
06-09-2011, 11:39
как искаш да те успокоя с една песничка :D

DarkTemplar
06-09-2011, 11:41
DarkTemplar, нищо сериозно няма, просто е смешно да говориш за клишета, а всъщност ти самият да ги пишеш.
Разконспирира ме. Вдигам бЕлото знаме.

mitkosoft може да не търсиш на правилното място. Или просто добрите момиченца да не искат да се хващат с теб (кофти впечатления а у).

dead_princess
06-09-2011, 11:42
k.

Rookie
06-09-2011, 11:45
Бий и шута. Толкова.

Rorschach
06-09-2011, 12:05
Откакто има интернет форуми, оттогава има и такива теми. Красиво е да обобщаваш - мъжете са тъпаци, а жените курви. А после се почват хиляди постове с обиди, споделяне на "истини" и "мъдрости" от препатили, а и винаги има разни възмутени хора, които се рекламират като различни и бла-бла.

По темата:

Ти си на 24 и имаш кола, тя е руса и с хубави цици. Ти имаш нейни компрометиращи снимки, а тя явно е почнала да се пори и на "частно", а ако повдигнеш въпроса ти се прави на важна.

Въпрос 1: Тя е под 20 години, нали?

Съвет 1: Намери си сериозно момиче, но тогава основното ти предимство - колата, няма да е толкова оценено.

Съвет 2: Ако приятелката ти е под 18 години (а от написаното в темата съм почти убеден, че е още ученичка), веднага изтрий тези компроментиращи снимки.

mitkosoft
06-09-2011, 12:10
защо да ги трия искам да си отмъстя

Auriss
06-09-2011, 12:11
ебаси пича ,пълни ми душата :lol:

Rorschach
06-09-2011, 12:20
защо да ги трия искам да си отмъстя


Потрес...

dimitar_ak
06-09-2011, 12:28
Аз пък нищо не разбрах. В какво точно обвиняваш приятелката си?

Torn
06-09-2011, 12:41
Като иска да и го върне , нека го направи кво толкова ...
Аз така търпях една 6 месеца , като през това време 3 пъти късахме , тоест тя ме режеше , нищо неказах и се съгласявах пак да се събираме , няма да споменавам какви мизерии правеше.
Сега скъсахме , този път заради мен и отново се опитва да ми стъжнява живота ... фък оф :)

ymca
06-09-2011, 12:42
защо да ги трия искам да си отмъстя
Не бъди елементарен. Трий ги тези снимки, независимо дали е под или над 18 години. Просто я зае*и и не се занимавай с нея, не трябва да ти пука за боклуците. И не, не всички жени са такива. Дано се увериш в това скоро..

DarkTemplar
06-09-2011, 13:47
Качи снимките в Замунда. :D

Josefinne
06-09-2011, 13:53
Айде пак ние сме виновни.
Много ми се ще и жените, и мъжете да разберат, че въртиопашки има и от двата пола. Че ти си се хванал с една такава е един проблем, моля не го приписвай на всички от този пол! Аз лично познавам и съм слушала за много мъже, които правят много по-гнусни неща от жените. Но всичко си е до човека и до индивидуални манталитет.
И тук е мястото да отбележа, че в една връзка винаги са двама - ако тя ти кръшка, ти си скучен. И дори и нейната вина да е по-голяма, това хич не изтрива твоята. Опитваш се да не си скучен - явно не се справяш добре.

jghgh
06-09-2011, 17:09
^Грам не съм сългасна с тая простотия "Винаги двамата са виновни".
Има си хора, които просто изневеряват за спорта, или дори без причина.
И м/у другото, за да не звучи като сочене с пръст и хвърляне на камъка 1ва, си признавам, че и аз съм изневерявала ей така, за спорта. Веднъж. А момчето ми не е било грозно, скучно или нещо такова.
Бтв не ми беше гузно и още не ми е, но ОСЪЗНАВАМ, че е нещо изключително гадно и не бих го повторила - като го казвам не само го мисля, но и съм убедена, че няма да повторя заради принципи. Но не за това е темата де, така че няма да се отплесвам в обяснения.




А по темата - отмъщението не връща загубеното :) От отмъщението най-много ни боли нас после.. а не тези, на които сме отмъстили.

NambyPamby
06-09-2011, 17:23
Самият факт, че въпросните компроментиращи снимки са единственият начин да се опиташ да си възстановиш егото, е жалък. Още по-жалко е, че си на 24, а се занимаваш с ученички. Хубавото в случая е, че си си намерил точно едно такова глупаво като теб и балансът във Вселената е възстановен. ^^

babity
06-09-2011, 17:44
Погледни го така. Ти имаш цели в живота. Стремиш се, постигаш я и после отиваш към следващата. Същото е. Искала те е. Имала те е. Сега на хоризонта има нов, който тя няма.

GabrielleShayk
06-09-2011, 20:22
Ако си мъж на място ще изтриеш снимките,ще си изясните отношенията и ще продължиш напред търсейки нещо по-добро :)

badsector
06-09-2011, 20:29
Щом на неудобните въпроси ти отвръща с агресивна атака, със сигурност има защо да я подозираш. Щом за теб 9 месеца са сериозна връзка, значи си мъжка курв@. Щом търсиш сериозна връзка, значи мислиш, че си треснал достатъчно голяма бройка. Затова търси някой като теб - женска курв@, която вече е вдигнала бройката достатъчно и иска сериозна връзка. Разбира се, в бъдеще и двамата ще си изневерявате, но така си си определил живота.
Колкото до снимките, не прави нищо с тях засега, ами ги запази някъде. Разбира се, може да ги пуснеш да метнем по едно око.

djipsito
06-09-2011, 20:48
Тва, че искаш да й разпространиш снимките е толкова детинско, незряло, тъпо, смешно и не знам още какво, че няма накъде.

Порасни и тогава търси сериозна приятелка. То само с искане не става ;р ;)

Inthedark
06-17-2011, 01:39
Ми, да ти кажа честно при мен е абсолютно същата история. Звезди свалях, галактики и носех, всичко правех. На 14.02 дори извървях 30тина км., за да оставя любовно писмо пред вратата и. В крайна сметка се заби 3 пъти, докато се занимаваше и с мен. Относно това, че като я хванеш в лъжа почва да се репчи.. същото, ама 1 към 1. Не знам какво да те посъветвам, но просто реших да ти отговоря, защотото имам същата дилема, просто не знам дали прави двойни игрички и това чувство доста ми влияе на психиката напоследък.

d3viL
06-17-2011, 15:37
Изглежда си попаднал на лигла, която не знае какво иска. Тя да си тегли последствията, за това, което е направила. Тегли й една майна и си намери някоя свястна мацка, която да оцени това, което й даваш.
И виж, няма смисъл да се принизяваш на нивото на момичето, като разпространиш нейните "снимчици". Бъди над това.
Не заради тази, която те е прецакала, а заради бъдещата. Как мислиш ще почувства едно момиче, разберейки че гаджето й е разпространил компрометиращи снимки на бившата си?! Може да не обърне внимание, да, но може и да загуби доверие в теб. Може да се породи страх и да се отдалечи от теб.

SpawnGuard
06-26-2011, 21:38
Изглежда си попаднал на лигла, която не знае какво иска. Тя да си тегли последствията, за това, което е направила. Тегли й една майна и си намери някоя свястна мацка, която да оцени това, което й даваш.
И виж, няма смисъл да се принизяваш на нивото на момичето, като разпространиш нейните "снимчици". Бъди над това.
Не заради тази, която те е прецакала, а заради бъдещата. Как мислиш ще почувства едно момиче, разберейки че гаджето й е разпространил компрометиращи снимки на бившата си?! Може да не обърне внимание, да, но може и да загуби доверие в теб. Може да се породи страх и да се отдалечи от теб.

+1....много правилно :smt038 :smt038

dontcare
06-30-2011, 07:59
Не всички са такива..
явно й е гузно от собствените й постъпки и е разбрала,че ти знаеш и си го излива на теб чрез крещене,гледа теб да изкара виновния..

PinkPan7her2
06-30-2011, 08:53
Погледни го така. Ти имаш цели в живота. Стремиш се, постигаш я и после отиваш към следващата. Същото е. Искала те е. Имала те е. Сега на хоризонта има нов, който тя няма.

Точно :) Преследването на целта е по-интересно от стигането й :)
И когато те е стигнала, ти си спрял да бъдеш интересен.

Не видях къде казваш, че си на 24, но ако наистина си на толкова и наистина мислиш да разпространяваш "компрометиращи" снимки на почти-бившата си... С всички сили бих избягала от подобен индивид. Мъж на 24, действащ като момченце на 14. :?

FuCKkK13
06-30-2011, 09:15
не прочетох цялата тема, но не всички момичета/жени са такива.. явно ти си попаднал на такава .. а и някой не са лоши просто това им е вродено :D и целите за по-сериозна връзка им идват по-късно..не се дръж прекалено мило и не й играй по свирката - да си малко недостъпен и пак да й запалиш интереса към теб.. не че не й даваш достатъчно, напротив.. и явно за това е загубила интерес.. все пак когато една връзка върви нормално без дори 1 сдърпване - мислиш ли че ще е интересно ? .. добрите взаимоотношения не са месеци или години без нито едно дърпане за нещо.. не и давай нещо за да може да не и се губи интереса към теб и да види че не си човека който може да си върти на пръстчето :)

everythingisrelative
06-30-2011, 09:26
ако ти изневерява искам да е пречукаш от бой от мен -тъпи курви!



:smt093

everythingisrelative
06-30-2011, 09:30
а за снимките може да ми ги пратиш :D :D :D :-D

SisiStrange
06-30-2011, 10:05
Няма по-жалко нещо от това да и разпространиш снимките. Като е к•рва, зарязваш я и толкоз. Иначе на теб кеф ли ще ти е тя да ти издаде на всички най-големите и срамни тайни?