PDA

View Full Version : излъга ме



novakaa
06-09-2011, 19:20
здравейте :) .... с приятелят ми сме от 3 месеца заедно :).Почти всеки ден се виждаме , но днес той ме излъга каза че ще ходи при баща му ... а всъщност е излезнал с приятелите му ...разбрах го от една моя приятелка тя го е видяла ..... Не мога да го разбера защо не ми каза , че просто ще излезне с тях....:((

Sh@d0w
06-09-2011, 19:25
А ние от къде да знаем защо?Може плановете му да са се променили в последствие,уста нямаш ли да го попиташ?

fluffy2
06-09-2011, 19:28
питай го по тактичен начин какво е правил вчера с баща си,колко време е бил с него и му гледай реакциите после смисъл като поотмине да забрави за тези въпроси го питай наистина ли си ми верен и не си ме лъгал...или и такъв вариант:дирекно го питаш...но имаи и предвит че приятелкатата може да се е припознала щот на моето момче почти секи месец му казват че сам била на кафе с някви момчета в еди си колко часа пък по това време аз съм била с него....така че...

novakaa
06-09-2011, 19:30
не не се е припознала :( ..... видях във фейсбук чееее си е писал с един от неговите фр да се видят............ още вчера:/

fluffy2
06-09-2011, 19:33
Питай го защо го е направил...

Priceless
06-09-2011, 19:37
Ми ако си му вдигала скандали преди това примерно, че обръща повече внимание на приятелите си или искаш да ти се отделя 99% от времето му ...

Hilary_
06-09-2011, 19:37
пффф де да можех да чета мисли лелеее .. :lol: :lol:



питай си го него .. ние няма как да ти отговорим ..

4o4ina
06-09-2011, 19:49
Много си интересна,какво очакваш от нас? #-o

badsector
06-09-2011, 19:54
...почти секи месец му казват че сам била на кафе с някви момчета в еди си колко часа пък по това време аз съм била с него....така че...
Смятай колко еднакви са станали кифлите от младото поколение...

ymca
06-10-2011, 04:30
Много си интересна,какво очакваш от нас? #-o
+1
С какъв акъл трябва да си, за да мисилиш, че може да ти кажем "защо го е направил". Ти нямаш отговор, въпреки че си с този човек от три месеца и усещаш как и дали си променя отношението къб теб...и все пак очакваш ние да знаем?!

VampireLover3
06-10-2011, 04:38
Още сте в началото на връзката не се виждайте всеки ден, защото бързо ще си омръзнете. Не го притискай и му остави малко свобода. Нормално е да те излъже .. момчетата не могат да бъдат по цял ден с един човек те трябва да се виждат и с приятелите си. В началото на връзката с моя приятел беше същото и бяхме на косъм от раздяла, но започнахме да се виждаме по-рядко и всичко се нареди. А и няма нищо лошо малко да му липсваш. :)

Rorschach
06-10-2011, 06:14
защото го задушаваш...

sexa_na_kompleksa
06-10-2011, 08:06
защото го задушаваш...

И според мен това е причината.
Бъди откровена с него - кажи му, че знаеш, че не е бил с бащата си и че няма проблем да излиза с приятелите си, просто друг път да ти казва, че е с тях, а не да те лъже. А и ако още от сега се лъжете, какво остава за после.

Josefinne
06-10-2011, 08:18
Вероятно не е искал да се почувстваш на второ място или нещо такова. Просто занапред трябва да му покажеш, че няма никакъв проблем, ако поиска, да излезе с приятелите си. Дори не е зле и ти да го правиш от време на време, за да му покажеш, че дори и да не сте заедно, ще си имаш занимавка и няма да ти пречи. Всеки има нужда от малко свободно време за себе си и с приятелите си.
Що се отнася до текущата ситуация- най-добре е да подходиш честно към него. И открито, без заобикалките, които предложиха по-горе. Кажи му, обаче без злоба или неприязън, повярвай ми той ще се почувства достатъчно виновен, че знаеш, че вчера не е бил с баща си, защото една твоя приятелка го е видяла навън. След това му обясни, че ти е станало неприятно, че не ти е казал, но не ти е неприятно, че се е видял с приятелите си; че това е нещо, от което не искаш да го лишаваш и е свободен, да се вижда с тях колкото иска, стига това да не пречи на вашите отношения, достатъчно е само да те предупреди за намерението си, за да си подготвиш някакво занимание в това време.

nepowtorima
06-10-2011, 10:54
Не е хубаво нито да му държиш сметка, нито да си нон-стоп с него. Имайте малко личен живот. Явно го е страх да ти каже, че ще излиза с приятели, за да не му дигнеш скандал. Все пак това е негово решение. Така е решил - да не ти каже. Няма как да промениш това. Излизай и ти. Не е нужно да се знаете къде, с кого, защо, какво ще правите.. По-добре да има малко свобода между вас, за да ви върви връзката. Може пък да ти сподели, че не е бил с баща си. По-добре изчакай той да направи първата стъпка, ако наистина ти му имаш доверие, ще го изчакаш той да ти каже.. а не да му държиш сметка, защо не ти е споменал и дали имаш проблем с това дали може да излиза с приятели.. макар, че ти няма как да му кажеш къде и с кого да излиза...

IseeDEADbodies
06-10-2011, 10:58
пффф де да можех да чета мисли лелеее .. :lol: :lol:



Можеш, можеееш... не се прави :lol:


По темата - х*й ли имаш в устата, питай него. Ебати тъпите въпроси задавете. :-x

NightGuardian
06-10-2011, 14:42
Абе вие не разбрахте ли ,че ние мъжете , може да се на много места в различен период от време?! Случвало ми се е отивам примерно , до баща си , срещат ме приятели и казват да отиваме примерно да изграем билярд! След това там идват дргуи познати , щели да играят свара... отиваме и там , след това от там идват други отиваме на кафе и то деня си е минал... Прибирам се ям (вечерям) и пак да ме няма!!!

Не сме като вас , щом сме казали на кафе , добре тази вечер , ще си изпием кафето и се прибираме ,пък ако някой предложи нещо , да го оставим за утре! Примерно ако ви кажат да идете на кино , ще кажите да утре може да идем , не може примерно същата вечер! Не говоря , че нямате финанси , а че просто сте такива...

Затова не се притеснявай , това не е лъжа , просто така се е случило!

magita
06-10-2011, 18:54
ми не може пък всеки ден да е с теб... и да е искам да се види малко с приятелите си!!! + тва може да е бил при баща си, а после да се е видял с фр...
Кво се виждате всеки ден и след още един месец и ще си омръзнете тотално!

autumn666
06-10-2011, 20:05
Боже, какво значение има дали е бил с баща си или с приятелите си? Казал ти е, че не може да излезе тогава, къде ще бъде вече си е негов избор... Може първо да е бил с баща си, после да е имал уговорка и с приятелите си... Да ти имам и проблема... Ако толкова много те засяга и искаш да го контролираш, просто го питай :?