PDA

View Full Version : Кога ще спрете да лъжете ?



Torn
06-10-2011, 17:08
Айде момичета дайте си мнението , защото ми писна всички момичета да се правят на невинни и само да лъжат ... сиг 1 на 1000 не е такава .
Момчетата поне като неискат да са с някоя го казват право в очите , а вие само извъртата и си оставяте резервен план ... толкова ли е трудно да сте с едно момче , без да се свалята и с други :Х

Alabalaportokala
06-10-2011, 17:11
Когато момчетата спрат да лъжат, тогава и момичетата ще спрат. Разликата е в това, че единия пол лъже за съвесем различни неща от срещуположния.

Поздрави!

Torn
06-10-2011, 17:16
Все пак и да излъжем спестяваме истината, а не я бутаме в очите на другия все едно е нещо голямо ...

SisiStrange
06-10-2011, 17:18
Момчетата поне като неискат да са с някоя го казват право в очите
Да бе, ти ще кажеш. Казват си го, ама друг път. За това форума е фраш с теми: "Той ми дава всички знаци, че ме харесва, но си има гадже и твърди, че я обича... ама правихме секс и каза, че и мене обича..."

Аз пък винаги съм си казвала като харесвам някой (респективно и като не харесвам). Само дето, когато ви се каже, че не сте желани по този начин автоматично ни изкарвате мръсни кучки, които ви били пре*бали.

jghgh
06-10-2011, 17:19
Все пак и да излъжем спестяваме истината, а не я бутаме в очите на другия все едно е нещо голямо ...
Жалки оправдания!?


Не мисля, жените лъжем повече. Но си прав, че увъртаме.
Това е поредната недоволна тема с обобщаване. На всичкото отгоре се изкарваш света вода ненапита, но после става ясно, че сам казваш, че и ти лъжеш и мажеш и "спестяваш истините".

Вземи се успокой малко. Все ще срещнеш някоя, която директно ще ти каже, че не те иска, без да те слага за резерва. Ще прозвучи като самореклама, ама аз така правя. Дори да съм отчаяна, не държа резерви, щото ми е жал за хората. И директно си казвам, че нещо няма да стане, без да се правя на идиотка. В смисъл, да.. Умряла съм за внимание, но не обичам и да разигравам хората. Сигурна съм, че има и други такива, при които комплексите и желанието да са принцеси НЕ надделяват...


пп. Да не говорим, че лично на мен са ми са се падали 2 момчета, които не можеха да срежат директно и като някакви п??ки се ослушваха - добре че и аз се усещам кога не съм желана и кога съм.

Torn
06-10-2011, 17:21
Е добре ще се успокоя стига да разбера, защо се държи така ...
Ок скарахме се, 3-4 дни само аз и звъна а през това време тя се свяла с друг, после се сдобряваме и казва че ще го разкара. Но него и само ме лъже , сори че не съм спокоен :)

jghgh
06-10-2011, 17:24
Еми тя толкова и държи на теб, щом при първия скандал отива да се мята на друг. Независимо дали го прави за да те ядоса или просто е тъпа пръчка, това поведение унижава достойнството ти и показва липса на всякакво уважение - к'во се чудиш.
+ че само ти й звъниш.. Съмнително си е ;)

PricelessG
06-10-2011, 17:29
Все еднакви теми - "Защо момичетата ходят с батковци" , "Защо момчетата искат просто секс" , "Защо всички момчета/момичета са еднакви". Не разбрахте ли, че си е до човек? Това, че някой ви е разочаровал и прецакал вече е друга тема.

SisiStrange
06-10-2011, 17:30
Е добре ще се успокоя стига да разбера, защо се държи така ...
Ок скарахме се, 3-4 дни само аз и звъна а през това време тя се свяла с друг, после се сдобряваме и казва че ще го разкара. Но него и само ме лъже , сори че не съм спокоен :)
Ок. Разбираемо. Но това, че твоята е от по-жалките кифли, не значи, че можеш да вадиш заключение за всички момичета. :wink:
А по проблема ти: след като си я виждал в тази светлина (на някаква глупачка, която ви разиграва и двамата) още ли я искаш толкова? Късаш и това е.

Torn
06-10-2011, 17:31
Проблема е че наистина я обичам и немога да я оставя, което пък ме срива и води до това , че в 1 момент съм и адски бесен , а в следващия адски тъжен.

Hilary_
06-10-2011, 17:34
офф писнахте ми с тия общи знаменатели .. ](*,)

SisiStrange
06-10-2011, 17:34
Проблема е че наистина я обичам и немога да я оставя, което пък ме срива и води до това , че в 1 момент съм и адски бесен , а в следващия адски тъжен.
На всичко се басирам, че можеш. И ще ти стане по-добре.

Torn
06-10-2011, 17:36
Опитах , забавлявах се с приятели и не мислех за нея , но само за няколко часа да остана сам и съм дотук :(

SisiStrange
06-10-2011, 17:40
Опитах , забавлявах се с приятели и не мислех за нея , но само за няколко часа да остана сам и съм дотук :(
Намери си хоби. Помага.

Torn
06-10-2011, 17:44
Опитах , забавлявах се с приятели и не мислех за нея , но само за няколко часа да остана сам и съм дотук :(
Намери си хоби. Помага.

имам си хоби , което ми отнема поне по 2 часа на ден , но все още ми остана време или поне вечер , а някак си немога да си легна в 8 ...

ShtrudeL
06-10-2011, 17:44
Когато спрете да обвинявате всички, само защото ви е разочаровала една. :wink:

danchobg
06-10-2011, 18:00
Мъжа обича с очите , жената с ушите , затова мъжете лъжат , а жените се гримират....


8-)

babity
06-10-2011, 18:09
Забавно е. Вероятно бих спряла само тогава, когато наистина имам какво да загубя.

Markuss
06-10-2011, 18:27
Когато момчетата спрат да лъжат, тогава и момичетата ще спрат. Разликата е в това, че единия пол лъже за съвесем различни неща от срещуположния.

Поздрави!
И какви са тези толкова "Различни" неща.. не сме от различни планети :-D . Човек принципно лъже, когато е уплашен, объркан или иска да избегне "неловка" според него ситуация. Хората са родени с пороци като кражба, лъжа и тн. , докато вашите не те превъзпитат. Много жалко и също така небезизвестно е, че родителите вече трудно се справят с това, да наложат (малко силна дума, но все пак така го възприемат поечето хлапетии) малко морални ценности в децата си. Всеки лъже, този който не лъже най-често е мразен от околните, понеже също така човек не е свикнал да чува истината (като реално погледнем, че в днешно време човек деградира все повече в собствената си помийна яма и когато някой му покаже, че бърка или, че не е прав, честичко откача :Р).
Но ето сега авторът (който съм УБЕДЕН, че послъгва доста честичко) търси "правдата" за това, че някаква мацка е овъртала думите в устата си... крайно време е, да спрете да се възмущавате на моментните неприемливи за вас ситуации и да погледнете картинката малко по-мащабно. Не можем да съдим другите за слабости, които всички притежаваме, но можем да започнем със себе си като за начало..

П.П. и моля ви, О, моля ви, спрете да използвате "момичета/момчета кога ще престанете.. етк..".. на земята не сме двама или трима, всички сме различно възпитани и с раличен мироглед. Със здраве.

Alabalaportokala
06-10-2011, 19:20
И какви са тези толкова "Различни" неща.. не сме от различни планети funfunfun . Човек принципно лъже, когато е уплашен, объркан или иска да избегне "неловка" според него ситуация

Или обикновено когато иска да постигне нещо. Аз обикновено прибягавам до лъжи когато искам да вкарам момиче в леглото и успявам. Лъжата за мене е необходимост и инструмент който улеснява така желаният секс.

Мотивите ти за лъжа са неправилни- когато човек е объркан обикновено казва истината за да спре да бъде объркан. Уплаха- също не се връзва. Каква е логиката, човек да лъже под стрес. В повечето случаи казва истината за да му олекне. Виж за избягване на неловка ситуация съм съгласен

Пример: жените лъжат колко ни е голям, мъжете лъжат колко хубави гърди имат което и в двата случая не винаги е така.

Жените симулират оргазъм, мъжете желание за "сериозна" връзка, което повече е желание за копулация :D.

Не, че лъжите не са 2 страни на 1 банкнота, но все пак различни страни. Надявам се ме разбираш

magita
06-10-2011, 22:14
Оф айде всички да създадем клуб "Аз мразя жената"

едно е да увърташ друго е да лъжеш! И кво искаш да дойде и да ти каже: "сори братле ама си ми адски гнусен и не те харесвам!!!"

Тва, че не разбираш от намеци (сигурно доста очевидни) не ни прави някви лъжливи кучки!!!

so chill

djipsito
06-10-2011, 22:56
Вместо да мрънкаш и да се възмущаваш... и да казваш как си опитвал с приятели за няколко часа да не мислиш за нея...се постарай повече. Нали не очакваш да ти мине с едно щракане на пръсти ?

Трябва да си по-постоянен. И трябва да мине повече време.

Markuss
06-10-2011, 23:08
И какви са тези толкова "Различни" неща.. не сме от различни планети funfunfun . Човек принципно лъже, когато е уплашен, объркан или иска да избегне "неловка" според него ситуация

Или обикновено когато иска да постигне нещо. Аз обикновено прибягавам до лъжи когато искам да вкарам момиче в леглото и успявам. Лъжата за мене е необходимост и инструмент който улеснява така желаният секс.

Мотивите ти за лъжа са неправилни- когато човек е объркан обикновено казва истината за да спре да бъде объркан. Уплаха- също не се връзва. Каква е логиката, човек да лъже под стрес. В повечето случаи казва истината за да му олекне. Виж за избягване на неловка ситуация съм съгласен

Пример: жените лъжат колко ни е голям, мъжете лъжат колко хубави гърди имат което и в двата случая не винаги е така.

Жените симулират оргазъм, мъжете желание за "сериозна" връзка, което повече е желание за копулация :D.

Не, че лъжите не са 2 страни на 1 банкнота, но все пак различни страни. Надявам се ме разбираш
Разбирам те прекрасно. Само, че мотивите ми за лъжа, съвсем не са мой лични :Д.. казвам ги като най-често използвани. Когато човек е объркан казва най-много лъжи, както се казва "в/у лъжата - лъжа" именно, защото е объркан (виж сега не казвам, че при 100% от хората е така, но не го казвам защото ми харесва, а просто защото е така). А когато е уплашен има най-голям мотив да излъже, за да избегне инак лошото за него последствие (което рядко се явява "лошо", но как да е)..
И пак повтарям това не е статистика 100% от хората.

tanch3t093
06-10-2011, 23:28
Айде момичета дайте си мнението , защото ми писна всички момичета да се правят на невинни и само да лъжат ... сиг 1 на 1000 не е такава .
Момчетата поне като неискат да са с някоя го казват право в очите , а вие само извъртата и си оставяте резервен план ... толкова ли е трудно да сте с едно момче , без да се свалята и с други :Х
Абсолютно не си прав! Момчетата даже сте по-зле ;) А и не всички момичета си мълчат и крият, има доста примери и не го мисля само аз (:

eminemfenka
06-11-2011, 06:19
Всичко зависи от човека,ситуацията и взаимнотношенията ни,също и какво очакваме един от друг. Строго индивидуално е , в крайна сметка всеки попада на ' боклуци ' и може да кривне от пътя. Но съм твърдо против ' постоянните ' курвенски истории . :)

cobalt8994
06-11-2011, 09:54
Пич много си прав и темата ти е СУПЕР... И аз мисля като теб... По неписан закон едно момиче си има резервен вариант...АМА ВИНАГИ. Те така ще го извартят че винаги другите ще са виновни, никога те. Те са с прекалено голямо самочувствие и достойнството им не може да го позволи. НЕ МОЖЕ. Просто нямат смелоста да преглътнат това самочувствие поне за миг и да кажат "да, не бях права или да, сгреших не трябваше да ти го причинявам"... Ама все някой друг им е виновен... Даже една на 10000 ще съм учуден... Повечето са интесчиики и гледат да те исцедят както си искат преди да ти теглят майната,малко да тези който се съобразяват с половинките си,много малко и им свалям шапка,защото за такива момичета си заслужава. Е тва е положението правете си сметка !!! Винаги щом нещо се прецака излизат с номера "обичам те" и си мислят че всичко вече е минало.Но дали ще те пакажат с действия че те обичат,без да ти вирят краката пред муцуната ти е друга тема на разговор. За повечето то тях тва е най-лесния вариант !!!!! За едно момиче да остане самааа "сакън" да не става щот ще настъпи нов ледников период !!! И им се подлагаме щот сме прости, все едно момичетата са в ограничен асортимент в България ! Не казвам че и ние сме цвете за мирисане, но има и свестни момчета които попадат на такива змии !

chronic
06-11-2011, 10:06
толкова ли е трудно да сте с едно момче , без да се свалята и с други :ХОт мен го запомни,момиче да ти каже че обича само с теб и да няма ПОНЕ още един с който да гради нещо НЯМА..
Имаше един лаф за маймунките и клоните ако се сещаш,докато са с теб винаги си правят сметката защо са с теб,и ако са с еди си кой дали ще са по-добре..
Плюс това да си хванеш момиче на 18-19-20,и да се заблуждаваш че ще е само с теб в тези времена,трябва да си много луд..

RoSKo0o0
06-11-2011, 10:27
В природата на жената е да интриганства и да лъже, защото са слабия пол. Добре... за лъжата наистина си е до човек, но интригите са в кръвата им и няма жена на този свят, която да не прави интриги. Точка по въпроса!

Zarity
06-11-2011, 11:00
Да бе,някоя те е преебала,дай да сложиш всички момичета под общ знаменител и да ги товариш... :-o Кво сте се саднали всичките,и мен са ме наранявали момчета,да не съм станала феминистка.Ми кво да правим,има курви,има и свестни момичета,преживейте го.

magita
06-11-2011, 11:14
В природата на жената е да интриганства и да лъже, защото са слабия пол. Добре... за лъжата наистина си е до човек, но интригите са в кръвата им и няма жена на този свят, която да не прави интриги. Точка по въпроса!

Бъркаш се нещо

danchobg
06-11-2011, 11:22
(glass shattering) после мъжете били свине...


Оф айде всички да създадем клуб "Аз мразя жената"

RoSKo0o0
06-11-2011, 11:45
В природата на жената е да интриганства и да лъже, защото са слабия пол. Добре... за лъжата наистина си е до човек, но интригите са в кръвата им и няма жена на този свят, която да не прави интриги. Точка по въпроса!

Бъркаш се нещо

За интригантството няма как да ме обориш. За лъжата мисля, че казах, че не слагам под общ знаменател.

DarkTemplar
06-11-2011, 11:48
Това за интригите е вярно. И все пак при жените израснали/движещи се в мъжка компания се забелязва доста по-рядко. Средата определено има формиращо влияние. ;)

RoSKo0o0
06-11-2011, 11:51
Това за интригите е вярно. И все пак при жените израснали/движещи се в мъжка компания се забелязва доста по-рядко. Средата определено има формиращо влияние. ;)

Съгласеенннн съм...

dontcare
06-11-2011, 20:32
Момчетата поне като неискат да са с някоя го казват право в очите
Да бе, ти ще кажеш. Казват си го, ама друг път. За това форума е фраш с теми: "Той ми дава всички знаци, че ме харесва, но си има гадже и твърди, че я обича... ама правихме секс и каза, че и мене обича..."

Аз пък винаги съм си казвала като харесвам някой (респективно и като не харесвам). Само дето, когато ви се каже, че не сте желани по този начин автоматично ни изкарвате мръсни кучки, които ви били пре*бали.

TheNewReligion
06-11-2011, 20:37
Когато спрат да ни вярват. :lol:

"Мъжете, които се изказват лошо за жените, обикновен имат предвид само една жена."
Реми дьо Гурмон
Не знам дали авторът осъзнава колко е тъпо да слага всички жени под знаменателя на момичето, което го е направило на маймуна.

Zarity
06-11-2011, 21:16
Когато спрат да ни вярват. :lol:

"Мъжете, които се изказват лошо за жените, обикновен имат предвид само една жена."
Реми дьо Гурмон
Не знам дали авторът осъзнава колко е тъпо да слага всички жени под знаменателя на момичето, което го е направило на маймуна.
;-)

chronic
06-11-2011, 21:24
Когато спрат да ни вярват. :lol:

"Мъжете, които се изказват лошо за жените, обикновен имат предвид само една жена."
Реми дьо Гурмон
Не знам дали авторът осъзнава колко е тъпо да слага всички жени под знаменателя на момичето, което го е направило на маймуна.А,ти сигурно не осъзнаваш колко още по-тъпо е да говориш от позицията на жена,в случай че си още малка пикла с бЕло около устата..
Кой ти вярва на теб?Май само майка ти,че си скрила бележника на полюлея.
Големите кучкЕ сте.

Alabalaportokala
06-11-2011, 21:38
Мъжката част от форума. Мъж съм и ви казвам да не се правите на божи кравички. Едно време може би жените са били по интригантския пол. Но в момента и мъжко и женско върти интриги на поразия. Вяра на никой да нямаш. Както има женски курви така има и мъжки курви които стават все повече и повече. Призовавам мъжете а бъдете малко по обективни, да преглътнете малко егото си и да го признаете. От личен опит казвам, че мъжете ще направят всичко само и само за да си спасят кожата. Малцина ще признаят, но това си е живата истина. 99,9% ще предадат приятел, за да се изчистят. Пичовете са малко и не си мислете, че точно вие сте в тея 0,1%. Като ви опляска живота ще разберете.

jghgh
06-11-2011, 21:39
^^Издишаш. Ако не можеш да защитиш позицията си с факти, защо скачаш да обиждаш?

Пиклата с бЕло около устата е преживяла много повече от теб, който за да защити жалката си хейтърска позиция си служи с обиди, вместо с факти, доказателства и аргументи.

Може ли опитът ти да е достатъчен факт и аргумент?

Сериозно издишаш, момчето ми. Правеше впечатление на г-д умен, а не на озлобено парче: )

chronic
06-11-2011, 21:53
^^Издишаш. Ако не можеш да защитиш позицията си с факти, защо скачаш да обиждаш?

Пиклата с бЕло около устата е преживяла много повече от теб, който за да защити жалката си хейтърска позиция си служи с обиди, вместо с факти, доказателства и аргументи.

Може ли опитът ти да е достатъчен факт и аргумент?

Сериозно издишаш, момчето ми. Правеше впечатление на г-д умен, а не на озлобено парче: )Чакай сега,ти как така си повярва че през нета може да си правиш база сравнения на лични житейски основи?
"Тя е преживяла повече от теб"-- Аз бридчед ли съм ти та си толкова много сигурна аз какво съм преживял,та чак ме сравняваш?
А ти след като пледираш някой за обвиняем спрямо друг,замисли се този другия с какви паразитни думички е провокирал въпросния обвиняем.
Интелигентно момиче си с достатъчно адекватни писаници,не ти пречи да помислиш за видовете провокации.

TheNewReligion
06-11-2011, 23:18
Когато спрат да ни вярват. :lol:

"Мъжете, които се изказват лошо за жените, обикновен имат предвид само една жена."
Реми дьо Гурмон
Не знам дали авторът осъзнава колко е тъпо да слага всички жени под знаменателя на момичето, което го е направило на маймуна.А,ти сигурно не осъзнаваш колко още по-тъпо е да говориш от позицията на жена,в случай че си още малка пикла с бЕло около устата..
Кой ти вярва на теб?Май само майка ти,че си скрила бележника на полюлея.
Големите кучкЕ сте.
Братле, последното ти изречение е достатъчно показателно. Имаш позволението ми да се скриеш.

П.П.: Авторът пуска темата в тийн форум. По твоята желязна логика очаква отговори от омъжени жени. Като си озлобен на куче, по-добре си трай. :wink:

SisiStrange
06-12-2011, 05:37
Когато спрат да ни вярват. :lol:

"Мъжете, които се изказват лошо за жените, обикновен имат предвид само една жена."
Реми дьо Гурмон
Не знам дали авторът осъзнава колко е тъпо да слага всички жени под знаменателя на момичето, което го е направило на маймуна.А,ти сигурно не осъзнаваш колко още по-тъпо е да говориш от позицията на жена,в случай че си още малка пикла с бЕло около устата..
Кой ти вярва на теб?Май само майка ти,че си скрила бележника на полюлея.
Големите кучкЕ сте.
Стани гей. :)

Sh@d0w
06-12-2011, 06:08
Когато спрат да ни вярват. :lol:

"Мъжете, които се изказват лошо за жените, обикновен имат предвид само една жена."
Реми дьо Гурмон
Не знам дали авторът осъзнава колко е тъпо да слага всички жени под знаменателя на момичето, което го е направило на маймуна.А,ти сигурно не осъзнаваш колко още по-тъпо е да говориш от позицията на жена,в случай че си още малка пикла с бЕло около устата..
Кой ти вярва на теб?Май само майка ти,че си скрила бележника на полюлея.
Големите кучкЕ сте.
Стани гей. :)

Той си е гей,отдавна вече го доказах в една минала тема :lol:

LambOfGod
06-12-2011, 06:21
Смешници сладки.. Ще ви папам изкривеното мислене.. :-)

BaffaLsc
06-12-2011, 07:52
Не знаеш какво съм преживяла заради лъжите на момче, така че мълчи ! Сега пък момичетата ви били виновни, бахти..

danchobg
06-12-2011, 08:10
http://www.demotivatori.bg/demot/36/3642/b066904733d43142bcea587d24ef40f6.jpg

ddeennyy
06-12-2011, 09:24
Все еднакви теми - "Защо момичетата ходят с батковци" , "Защо момчетата искат просто секс" , "Защо всички момчета/момичета са еднакви". Не разбрахте ли, че си е до човек? Това, че някой ви е разочаровал и прецакал вече е друга тема.


+ 1

againstyou
06-12-2011, 17:51
Когато спрат нас да лъжат,следователно никога. ;)

KniGhT
07-17-2011, 15:41
според мен това не зависи от пола, а от характера :P

magita
07-17-2011, 15:46
В природата на жената е да интриганства и да лъже, защото са слабия пол. Добре... за лъжата наистина си е до човек, но интригите са в кръвата им и няма жена на този свят, която да не прави интриги. Точка по въпроса!

Бъркаш се нещо

За интригантството няма как да ме обориш. За лъжата мисля, че казах, че не слагам под общ знаменател.


Мога да те оборя, защото някой беше споменал, че в мъжка компания не се наблюдава толкова. Веднага ти казвам, че съм в компания на момчета, а както разбирам, не ви харесва да ви вкарват в интриги. Ако е така и съм правила интриги, нямаше да съм с тях ;]

sladkabebova
07-17-2011, 16:07
Пич,ако мацката държи на теб,ще е само с теб повярвай ми..

shoael
07-17-2011, 19:14
Все пак и да излъжем спестяваме истината, а не я бутаме в очите на другия все едно е нещо голямо ...
Жалки оправдания!?


Не мисля, жените лъжем повече. Но си прав, че увъртаме.
Това е поредната недоволна тема с обобщаване. На всичкото отгоре се изкарваш света вода ненапита, но после става ясно, че сам казваш, че и ти лъжеш и мажеш и "спестяваш истините".

Вземи се успокой малко. Все ще срещнеш някоя, която директно ще ти каже, че не те иска, без да те слага за резерва. Ще прозвучи като самореклама, ама аз така правя. Дори да съм отчаяна, не държа резерви, щото ми е жал за хората. И директно си казвам, че нещо няма да стане, без да се правя на идиотка. В смисъл, да.. Умряла съм за внимание, но не обичам и да разигравам хората. Сигурна съм, че има и други такива, при които комплексите и желанието да са принцеси НЕ надделяват...


пп. Да не говорим, че лично на мен са ми са се падали 2 момчета, които не можеха да срежат директно и като някакви п??ки се ослушваха - добре че и аз се усещам кога не съм желана и кога съм.
Изумяваш ме. Няма нужда да пиша, ти вече написа, каквото мислех да кажа. Само да допълня, че и аз не държа резерви, нито увъртам. Не използвам извинението "не го отрязах, за да не му разбия сърцето". Ето че има и такива, тъй че стига сте се вайкали, че вече няма свестни момичета/момчета. Аман от такива теми.