PDA

View Full Version : Как да го забравя



sexytty
06-15-2011, 13:01
С гаджето ми скъсахме едва вчера , бяхме заедно 9/10 месеца , аз все още го обичам , попитах го и за 2'ри шанс , но така и не ми го даде .. :cry: .. и сега какво да направя за да се опитам да го забравя ?? :(

Rorschach
06-15-2011, 13:04
с времето ще го забравиш..

Markuss
06-15-2011, 13:11
Времето лекува, са казали. Никой не е казал, че е лесно.

onestar
06-15-2011, 16:11
Излизай с приятели, забавлявай се, занимавай се с нещо (хоби, учене) така че да запълваш максимално времето си и се старай ума ти да е постоянно зает с нещо, за да не се прокрадват разни мисли в главата ти.

Не слушай депресиращи песни, изтрий смс-те му, спри да влизаш по 100 пъти на ден в профила му във фейсбук, както и да гледаш снимките ви заедно... и нещата ще станат.

Освен това ако си се навила, че го обичаш, че не можеш без него и на всяка цена трябва отново да е твой - няма как да се получи. Поглеждаш реално на нещата, поставяш си цел и започваш да полагаш усилия, за да я постигнеш.

....

BTW, какво ви кара 90% от потребителите да питате за елементарни и логични неща, за които и сами можете да се сетите, стига да седнете на д-то си и да размислите малко над нещата?

MojoJojo88
06-15-2011, 16:22
И защо се разделихте?

Ssummerjam
06-15-2011, 16:38
Ако не се вживяваш в ролята на нещастна героиня, към която животът е бил несправедлив, ще ти е по-лесно. Ежедневно хиляди двойки се разделят и това е нещо напълно нормално. В момента може да не ти се вярва, но времето наистина помага в подобни случаи. За да ускориш процеса, си излей чувствата (( ако щеш дори напиши всичко, което те терзае на лист и след това го унищожи 8-) )), махни всичко, което ти напомня за него и гледай да си запълваш времето с приятни неща, така че да не ти остава кога да се връщаш към спомените.

IseeDEADbodies
06-15-2011, 17:26
shift + delete ? изтрива директно.. без дори да оставя в Recycle Bin :lol: ...

Иначе клин, клин избива ;) Времето също лекува ;)

sladur4etyYy
06-15-2011, 17:54
с друг. 8-)

4o4ina
06-15-2011, 18:17
да се опитам да го забравя

badsector
06-16-2011, 08:03
Не се опитвай да го забравиш, ами напротив - постоянно си мисли за него, какво сте правили заедно и т.н. В началото ще ти е кофти и ще ревеш, но като свикнеш и изведнъж ще спре да ти пука за него.

LoveMnmL
06-16-2011, 08:47
Не се опитвай да го забравиш, ами напротив - постоянно си мисли за него, какво сте правили заедно и т.н. В началото ще ти е кофти и ще ревеш, но като свикнеш и изведнъж ще спре да ти пука за него.
Да,много правилен съвет. :-D

RoSKo0o0
06-16-2011, 09:23
Казвал съм го и преди... и повярвай в това, което ще ти кажа. Оттук нататък, докато те боли, най-добрият ти приятел ще бъде времето и спорта. Ще се очудиш колко могъщо нещо всъщност е то и ще започнеш да си задаваш въпроси "Как съм могла да ходя с такъв човек?". И един ден ще срещнеш по-стойностен човек и този, който те е отрязал... ще е за нищо. Може би така ще стане, ако за твоя влак има пътници, защото за мен не всеки влак има своят пътник. Приеми живота си такъв, какъвто е.

qkakukla2
06-16-2011, 10:49
Не се опитвай да го забравиш, ами напротив - постоянно си мисли за него, какво сте правили заедно и т.н. В началото ще ти е кофти и ще ревеш, но като свикнеш и изведнъж ще спре да ти пука за него. това действа постоянно си мислих за моя любим и случайно го забравих истина е :lol: :lol: :lol: :lol:

peace95
06-16-2011, 12:47
изразходвай енергия в някой боен спорт - или ще избягаш от мисълта за НЕГО , или поне ще си представяш как го талашиш 8-) :o