PDA

View Full Version : притеснение...



alechita
06-25-2011, 09:18
Здравейте! Сигурна съм,че има безброй много теми като моята,но аз не можах да намеря, въпреки че търся от 30 мин. и затова реших да се посъветвам с вас! Водя полов живот от скоро, снощи с приятеля ми правихме секс,но беше без презерватив ( сега ще почнете да ми викате '' как може без'' и т.н, но така се получи). Та трябваше да ми дойде тези дни, снощи след секса имаше кръв и си беше кръв от цикал,но тази сутрин няма нищо и малко ме боли корема. Има ли някакъв риск да съм бременна или нещо такова ( не е свършвал в мен, изтрих се след секса всичко беше О.К, но все пак исках да чуя и вашите мнения.. и моля без ебавки и нареждания, достатъчни са ми няколко смислени отговора! Благодаря! :)

rammstein123
06-25-2011, 09:31
Няма особена логика да е била кръв от цикъл.. Нормално е първите 1-2-3 пъти да тече по малко кръв при някои..

AniBG
06-25-2011, 09:48
Щом си сигурна, че той не е свършил в теб няма вероятност да си бременна.. Взможно е корема да те боли поради това, че ще ти дойде. :? Ако пък се съмняваш един тест няма никога да ти е излишен, за собствено успокоение! :)

BlackJ
06-25-2011, 10:16
Ммм, кръв от цикъл и се притесняваш да не си бременна.... това е невъзможно мойто момиче.Дишай спокойно.

LoveSong
06-25-2011, 12:45
Според мен не си бременна , но пък 1 тест не е излишен (както казаха по-горе) :)

kalpazanka
06-26-2011, 13:26
Щом трябва да ти дойде тези дни, овулацията е минала и заминала.
Тест се прави на 14-тия ден след акта или на първия ден от закъснението. Спрете да го слагате където трябва и където- не.

Angelchety10
06-26-2011, 18:54
Щом не се е изпразнил няма вероятност да си бременна наистина ! Но сподели със майкаси или бащати .. :) защо пък не ?

Fur1ous
06-26-2011, 19:00
Бременна си.Купувай колички за близнаците

06-26-2011, 19:05
Щом не се е изпразнил няма вероятност да си бременна наистина ! Но сподели със майкаси или бащати .. :) защо пък не ?
напротив. има вероятност. ако е била в овулация има голяма възможност да е бременна, но аз до колкото разбрах тя не е била. може да ти закъснява просто от стресиране "бременна ли съм, не съм ли..." на мен доста често ми се случва точно поради тази причина. :D

STUFFF
06-27-2011, 05:27
Изтрих се след секса не означава, че нищо не е станало попринцип :)

SuNsEt
06-27-2011, 18:08
Щом не се е изпразнил няма вероятност да си бременна наистина ! Но сподели със майкаси или бащати .. :) защо пък не ?
напротив. има вероятност. ако е била в овулация има голяма възможност да е бременна, но аз до колкото разбрах тя не е била. може да ти закъснява просто от стресиране "бременна ли съм, не съм ли..." на мен доста често ми се случва точно поради тази причина. :D
Защо си мислиш,че се забременява толкова лесно?Този момент е много тънък ...Имах една приятелка,която го беше направила докато беше в овулация и са били без презерватив.Никви бебета,нищо.Всичко беше нормално.

Drako89
06-27-2011, 18:11
Добре отговориха на момичето кво спамите още...

Пак модераторите затварят темите дето не трябва а тия дето трябва си виреят в пространството...

06-27-2011, 18:35
Щом не се е изпразнил няма вероятност да си бременна наистина ! Но сподели със майкаси или бащати .. :) защо пък не ?
напротив. има вероятност. ако е била в овулация има голяма възможност да е бременна, но аз до колкото разбрах тя не е била. може да ти закъснява просто от стресиране "бременна ли съм, не съм ли..." на мен доста често ми се случва точно поради тази причина. :D
Защо си мислиш,че се забременява толкова лесно?Този момент е много тънък ...Имах една приятелка,която го беше направила докато беше в овулация и са били без презерватив.Никви бебета,нищо.Всичко беше нормално.
може да не са уцелили точния момент. ако си в овулация и нямаш разни здравословни проблеми, които да попречат на зачеването е нужен само 1 сперматозоид за да оплоди яйцеклетката особено в тая крехка възраст м/у 15-25год...

SuNsEt
06-27-2011, 18:44
Не е необходимо да си просто здрава -да не си болна от нещо,да нямаш хрема и нз си още какво.За истински здравият организъм се искат доста повече неща,тогава вече жената е плодовита и може да се каже,че е по-сигурно да зачене.

Canabis
06-27-2011, 18:52
Боли те корема щото бебето расте :D :D :D

Canabis
06-27-2011, 18:52
Боли те корема щото бебето расте :D и за вбъдеще изпозлвайте презервативи хора за да не се налага да взимате ескапел...

06-28-2011, 04:27
Не е необходимо да си просто здрава -да не си болна от нещо,да нямаш хрема и нз си още какво.За истински здравият организъм се искат доста повече неща,тогава вече жената е плодовита и може да се каже,че е по-сигурно да зачене.
казах "ако си в овулация и нямаш разни здравословни проблеми, които да попречат на зачеването" не знам как си го разбраха като "да нямаш хрема и нз си още какво"...