PDA

View Full Version : Въпрос към по опитните



hondacbr954
06-28-2011, 20:15
Въпросът е, приятелката когато ми прави свирка и го е глътнала целия (Deep blowjob) ако свърша дълбоко в гърлото ще се задави ли?

dimdim
06-28-2011, 20:23
не,може да и излезе през ушите под формата на дражета... ти ако си набуташ нещо в гърлото и потече дали ще се задавиш? :)

извинявай за фрубия тон,но исках да видиш колко е нелеп въпроса ти отстрани. първо и кажи,че ще направиш това,преди да свършиш също я предупреди. като е подготвена няма да се задави... но ако я "изненадаш" може да се превърнеш в некрофилче :)

ZooB
06-28-2011, 20:24
няа кво да си косиш , няа как особено да се задави от течност , нищо няа да и стане , ма по добре да не е баш в гърлото

dimdim
06-28-2011, 20:30
не си лапал,не знаеш как е :) просто като е deepthroating не знаеш кога точно ще вдиша и дали изобщо дихателните и пътища са отворени или гълтача е ON :) просто и кажи и точка. устите ви са не само за орална но и за да си казвате разни неща :)

DevilWish
06-28-2011, 21:20
не си лапал,не знаеш как е :) просто като е deepthroating не знаеш кога точно ще вдиша и дали изобщо дихателните и пътища са отворени или гълтача е ON :) просто и кажи и точка. устите ви са не само за орална но и за да си казвате разни неща :)
ЕВАЛАААААА

hondacbr954
06-29-2011, 06:03
Ние сме говорили относно тия неща и даже тя иска! Относно това какво е чувството да и свърша в устата- тя знае, въпросът ми е дали има някаква разлика, ако е в гърлото не в устата. За това реших да пиша тука, някой пробвал ли е?

kremen4eto
06-29-2011, 06:24
Тя може да се закашля и само като го поеме, без да свършваш. Но да, напълно възможно е да се задави. Друг в въпросът, че повечето мъже се кефят когато жената се задави при свирка.

PinkPan7her2
06-29-2011, 06:50
няа кво да си косиш , няа как особено да се задави от течност , нищо няа да и стане , ма по добре да не е баш в гърлото

Айде ти да си навреш п**ка в гърлото и да видим дали няма да се задавиш! Егати мозъците, егати чудото.

ДА, различно е, ДА, може да се задави. Карайте го полека, да не направите беля.

shokoladchety
06-29-2011, 06:55
Добре,аз да не правя нова тема исках да питам...
Значи,приятеля ми мн го иска това с гърлото,аз обаче просто не мога да го направя,просто не се получава.Някой може ли да ми каже как точно става???

kremen4eto
06-29-2011, 10:31
Добре,аз да не правя нова тема исках да питам...
Значи,приятеля ми мн го иска това с гърлото,аз обаче просто не мога да го направя,просто не се получава.Някой може ли да ми каже как точно става???

Избираш поза, в която гърлото ти да не е под ъгъл, за да може да влезе надълбоко. Например лягаш на леглото, като само главата ти е извън него - така ъгълът е 180градуса ... момчето е право. Има и други пози - на мен при 69 също ми се получава, даже още по-добре е той като е отгоре.

DarkTemplar
06-29-2011, 13:22
Въпросът е, приятелката когато ми прави свирка и го е глътнала целия (Deep blowjob) ако свърша дълбоко в гърлото ще се задави ли?
Зависи от нея. Worst case scenario е да повърне.

AnalenTerorist
06-29-2011, 14:14
Въпросът е, приятелката когато ми прави свирка и го е глътнала целия (Deep blowjob) ако свърша дълбоко в гърлото ще се задави ли?
Да и ще ти отхапе патката!

dontcare
06-29-2011, 15:21
Бе то не зависи само от нея,бре.

Мож да се задави,мож да не се.
Предупреди я преди да свършиш ,та да се подготви(психически ифизически) и да няма кашлюкания,задвяние и такива работи..

gandalfepi4
06-29-2011, 21:59
ми няма в нашите усти да свършваш все пак, с нея говори

InnoraX
06-30-2011, 10:11
Въпросът е, ... ще се задави ли?
Пробвай и ще разбереш ;)

hondacbr954
07-03-2011, 18:35
Въпросът е, ... ще се задави ли?
Пробвай и ще разбереш ;)

Понякога целта не оправдава средствата! Какъв е смисъла да пробваме нещо което не сме правили, при положение че ще се дави после...

ilovemyboyfriend
07-04-2011, 07:34
да

Grizzer
07-04-2011, 08:09
като свършваш и кажи да си задържи въздуха....