PDA

View Full Version : Не можем да спазваме диета сами и искаме другарче ;)



Страници : [1] 2 3 4 5 6

justasmile
06-29-2011, 13:43
Хелоууу :D :D Ми така... трябва да се слабеее, а понеже нито една от пълните (или дебели) мой приятелки не пази диета реших да направя темичка. Ми предлагам ви като за начало всеки да пише момиче или момче е... и след това колко кг иска да отслбне :) Няма да пишем кой колко тежи, защото на някой може да му стане гадно :( И така по-наттаък (или по-точно, когато се мерите) просто се включвате и ако сте отслабнали пишете, например:
-3кг
Ако сте напълняли:
+3кг
Може малко смешничка да е темата, ама мразя, когато правя нещо сама 8-) 8-) 8-)
Та.. нека аз съм първа:
Момиче съм и попринцип искам да сваля към 5/10 кг, колко точно - се ми е тая; стига да са поне 5-6
:D :D :D
Aко искате пуснете снимка как изглеждате. Това е моя милост:
http://www.prikachi.com/images.php?images/961/3509961L.jpg

CupcakeMonster
06-29-2011, 13:44
КОлко кг си и колко си висока?
И аз искам 5,10 кг.. сега съм 60..

cunt
06-29-2011, 13:45
момче съм и съм 67 кила ,по-слаб от тва надали е възможно да стана 8-)

justasmile
06-29-2011, 13:57
колко си висока?
И аз искам 5,10 кг.. сега съм 60..
Mи аз съм 1.75 високааа :D и съм 65кг :( :( ти колко си висока?

CupcakeMonster
06-29-2011, 14:08
170 съм,бях 67 кг април,но бях в болница,там свалих 4,после бях на диета и свалих още 4,бях 59,но тея дни не мога да се спра с яденето нещо и станах 60 8-)

mimsSss96
06-29-2011, 14:08
170 съм и тежа около 65кг
Искам да сваля 5-10кг


http://prikachi.com/images/74/3510074x.jpg - със синята блуза
http://prikachi.com/images/73/3510073E.jpg

lqlq89
06-29-2011, 14:29
И като свалите 5-10кг, ще се изгубите. :P Така сте си много добре!
Та аз съм нисичка 162, 50кг и искам да сваля 2-3.

justasmile
06-29-2011, 14:36
хайде дееее... аз само си искаххх другарче... не слабите момичета да казват, че така сме си добре. Между другото, всяко момиче иска да по-слабо от това, което е... а и се сещате колко ще ги свалим тези 10 кила :D :D :D нищо лично, никой да не се сърди

CupcakeMonster
06-29-2011, 14:49
Аз мога да съм ти другарче 8-) ЗАщото изобщо не съм добре така...Но мисля да почвам диетка от др седмица,защото тази насам натам ще ходя ии не става.. Ако искаш дай скайп :)

SladkaZagadka
06-29-2011, 14:51
Аз не искам да свалям кг, а само мазнинки, тъй като според мен на кг съм добре (160 височина, 47 кг), но не ми харесва това, което виждам в огледалото . Така че започнах всеки ден 30-минутното тае-бо + 5-10-15 минути скачане на въже :D + 40 минути зумба + колело/ходене пеша . Е, ако няма ефект до края на лятото, просто ... :D

xxKiFlAx
06-29-2011, 15:09
аз съм 167 и съм 54кг и не искам да съм по слаба. :P

infinitypeace97
06-29-2011, 15:27
аз също искам да смъкна 9-10 кг, сега съм 48, а съм висока 158 :o Сега започнах 90 дневната диета и ми е втори ден. Правя коремни преси и дълги разходки в парка.. и се надявам да има някакъв ефект :)

DiidolinaA
06-29-2011, 15:27
Айде мацки и аз се включвам :D Мойта цел са 5-10 кг зависи как дойде :D висока съм 180 и съм 60 кг искам да съм поне 55....не се понасям в момента..много е гадно чувството :( Та аз лично почвам от 1.07 с режима (не диета!!) и многото тренировки....утре ми е последният ден, през който ще мога да си похапвам всичко любимо...от първи ще трябва да изключа доста от любимите си манджи и тн.. :D

justasmile
06-29-2011, 15:30
хорааааа... това е за человеци, дето ИСКАТ да отслбнат. НЕ искам некви същества да ми пишат, че така си се харесват и не искат да слабеят.... :-x :-x :-x взех, че се ядосах. Така, че - МОЛЯЯЯЯ: нека тук пишат хората, дето са на някакъв режим или диета за сваляне на килца, или такива, дето мислят да почнат нещо. Ако искате да се хвалите колко сте слаби има тема: "КОЛКО СТЕ ВИСОКИ И КОЛКО ТЕЖИТЕ". Това не е мястото.

justasmile
06-29-2011, 15:32
Айде мацки и аз се включвам :D Мойта цел са 5-10 кг зависи как дойде :D висока съм 180 и съм 60 кг искам да съм поне 55....не се понасям в момента..много е гадно чувството :( Та аз лично почвам от 1.07 с режима (не диета!!) и многото тренировки....утре ми е последният ден, през който ще мога да си похапвам всичко любимо...от първи ще трябва да изключа доста от любимите си манджи и тн.. :D
Малееее ама ти (за височината си) си много слаба. Ако свалиш 10 кила, ще си като модел 8-) Айде успех :)

Да не забравите да пишете резултати и дали има такива :grin:

CupcakeMonster
06-29-2011, 15:34
аз съм 167 и съм 54кг и не искам да съм по слаба. :P

Ти тъпа ли си ? Темата е за хора,които ИСКАТ да отслабват,а не за такива,които да се хвалят колко са си добре.Айде чупката. :)

infinitypeace97
06-29-2011, 15:38
Аз искам да попитам кога е най-добре да се тегля? Сутрин или вечер? Мисля, че сутрин си с точните си кг, на гладно ама не съм сигурна.. А това, кога се мериш с метъра има ли значение?

DiidolinaA
06-29-2011, 15:39
аз съм 167 и съм 54кг и не искам да съм по слаба. :P

Ти тъпа ли си ? Темата е за хора,които ИСКАТ да отслабват,а не за такива,които да се хвалят колко са си добре.Айде чупката. :)
+1 на такива един приятел им вика "attention whores" :D

DiidolinaA
06-29-2011, 15:41
Аз искам да попитам кога е най-добре да се тегля? Сутрин или вечер? Мисля, че сутрин си с точните си кг, на гладно ама не съм сигурна.. А това, кога се мериш с метъра има ли значение?
Според мен сутрин е по-правилно, защото храната вече е слегнала и стойностите на кантара ще са по-сигурни :)

infinitypeace97
06-29-2011, 15:44
Аз искам да попитам кога е най-добре да се тегля? Сутрин или вечер? Мисля, че сутрин си с точните си кг, на гладно ама не съм сигурна.. А това, кога се мериш с метъра има ли значение?
Според мен сутрин е по-правилно, защото храната вече е слегнала и стойностите на кантара ще са по-сигурни :)
Значи до утре сутринта само ще мога да гадая дали съм свалила нещо 8-)

Josefinne
06-29-2011, 15:44
Аз съм 1.62 и искам да сваля минимум 5 кг, но по-добре да са 10 хихи :) Последно успях да сваля 3, ама нещо не успях да ги задържа. Пазихме диета, обаче другарчето ми се отказа и аз се демотивирах. Сега мисля да започне някакъв спорт - аеробика или плуване, може би дори и двете. Искам да изглеждам по-добре до края на юли, когато отивам на почивка :)

xxKiFlAx
06-29-2011, 15:54
аз съм 167 и съм 54кг и не искам да съм по слаба. :P

Ти тъпа ли си ? Темата е за хора,които ИСКАТ да отслабват,а не за такива,които да се хвалят колко са си добре.Айде чупката. :)

Абееееееее тъпо я не ми пиши така!!!!! Тва че ти си дебела и те е яд не ми е проблем :lol: чупка няма да ми пишеш защото ще Пиша в темата колкото искам :P

Sunshin3
06-29-2011, 15:57
аз искам да сваля 3-4кг, имам голямо коремче, другото ми е г/д ОК :)
не ме интересуват толкова килограмите, на всеки ме седят различно, просто искам, когато се погледна в огледалото, да се харесвам :)

Josefinne
06-29-2011, 15:57
^ Кифла ( xxKiFlAx), к'во да се прави?! CupcakeMonster, остави я тая, ние ще отслабнем, но тя няма да стане по-умна. Като стане дебела и ние ще й се присмиваме :D

xxKiFlAx
06-29-2011, 15:58
слабите момичета не са виновни като не отслабвате вижте се на какво приличате :razz: тогава ми пишете против..!!!!

SlowDownBaby
06-29-2011, 16:01
Боже...ще се правя,че не съм видяла "смисления" коментар над моя :D че искам да споделяяя,че от утре почвам 90 дневната диета,но пак ако някой се навие да почне с мен :D И аз като вас,просто не мога да спазвам диета сама.Надявам се да има някой желаещ да почне с мен,че да си споделяме кой какво е ял и колко. :-D

xxKiFlAx
06-29-2011, 16:01
само внимавайте как пишете да не ви съсипя темиичката всички знаят като се ядосам :D

titinkaa
06-29-2011, 16:05
аз също искам да смъкна 9-10 кг, сега съм 48, а съм висока 158 :o Сега започнах 90 дневната диета и ми е втори ден. Правя коремни преси и дълги разходки в парка.. и се надявам да има някакъв ефект :)

Ти нормална ли си,как ще искаш да свалиш 10кг,знаеш ли на какво ще заприличаш,дане говорим,че ще си съсипеш организма. :shock: :booooomb:

ВИЕ СТЕ БОЛНИ БЕ ХОРА,В ГРАНИЦИ СТЕ ЗА НОРМАЛНО ТЕГЛО И ИСКАЛИ ДА ОТСЛАБВАТ!!!ЗА ДИЕТА ЩЕ МИ ГОВОРИТЕ,КОГАТО СТЕ +5-10КГ НАД НОРМАТА,А НЕ КОГАТО СТЕ -10КГ!!!!! :booooomb:

SlowDownBaby
06-29-2011, 16:06
Чакаме да я съсипеш ..... :?

xxKiFlAx
06-29-2011, 16:06
^ Кифла ( xxKiFlAx), к'во да се прави?! CupcakeMonster, остави я тая, ние ще отслабнем, но тя няма да стане по-умна. Като стане дебела и ние ще й се присмиваме :D

отслабвай и трай :razz:

Josefinne
06-29-2011, 16:08
^ Кифла ( xxKiFlAx), к'во да се прави?! CupcakeMonster, остави я тая, ние ще отслабнем, но тя няма да стане по-умна. Като стане дебела и ние ще й се присмиваме :D

отслабвай и трай :razz:

Хлапе, трай ти, че мозък не се продава наливен. :x

iPurple
06-29-2011, 16:09
И аз имам доста да свалям нещо напоследък пак много ям..
дайте поне да правим заедно няква диета?

xxKiFlAx
06-29-2011, 16:12
^ Кифла ( xxKiFlAx), к'во да се прави?! CupcakeMonster, остави я тая, ние ще отслабнем, но тя няма да стане по-умна. Като стане дебела и ние ще й се присмиваме :D

отслабвай и трай :razz:

Хлапе, трай ти, че мозък не се продава наливен. :x

Момиченце грозно за мозък съм 1000 пъти повече от всичките ви тук :lol:
и не ме ядосвай да не показвам грозните ти снимки в форума :D става ли

Josefinne
06-29-2011, 16:13
Аз съм пробвала тази: http://www.tialoto.bg/a/1/2128.html
Не е трудна, но така и не свалих повече от 5кг. Хубавото й е обаче, че човек започва да се чувства супер жизнен и активен :)

krasiveli
06-29-2011, 16:16
И аз се включвам :) Висока съм 1.70, 53 килограма, целта ми е -3. Ще се ограничавам, няма да спазвам точна диета, че никак не ми се нравят :D И да, спорт - раничко сутринта, по 1 час бягане (може и нещо друго да вмъкна, но ще видим). Успех на всички ни!! :)

Josefinne
06-29-2011, 16:16
^ Кифла ( xxKiFlAx), к'во да се прави?! CupcakeMonster, остави я тая, ние ще отслабнем, но тя няма да стане по-умна. Като стане дебела и ние ще й се присмиваме :D

отслабвай и трай :razz:

Хлапе, трай ти, че мозък не се продава наливен. :x

Момиченце грозно за мозък съм 1000 пъти повече от всичките ви тук :lol:
и не ме ядосвай да не показвам грозните ти снимки в форума :D става ли

Ти на мен не ми говори на "момиченце", смотло, на мен внимание и ухажори не ми липсват. Аз съм си показала снимките, които съм сметнала, вече всички са ги виждали, така че ако си мислиш, че сега треперя на стола, страшно се лъжеш. :D Що се отнася до твоя интелект - вижда се колко ти е, злейка си от всякъде. Ходи бери лук. Аз приключвам "дискусията" с теб, с глупаци не искам да контактувам повече от 5 мин дневно.

xxKiFlAx
06-29-2011, 16:24
^ Кифла ( xxKiFlAx), к'во да се прави?! CupcakeMonster, остави я тая, ние ще отслабнем, но тя няма да стане по-умна. Като стане дебела и ние ще й се присмиваме :D

отслабвай и трай :razz:

Хлапе, трай ти, че мозък не се продава наливен. :x

Момиченце грозно за мозък съм 1000 пъти повече от всичките ви тук :lol:
и не ме ядосвай да не показвам грозните ти снимки в форума :D става ли

Ти на мен не ми говори на "момиченце", смотло, на мен внимание и ухажори не ми липсват. Аз съм си показала снимките, които съм сметнала, вече всички са ги виждали, така че ако си мислиш, че сега треперя на стола, страшно се лъжеш. :D Що се отнася до твоя интелект - вижда се колко ти е, злейка си от всякъде. Ходи бери лук. Аз приключвам "дискусията" с теб, с глупаци не искам да контактувам повече от 5 мин дневно.

Като казвам че си грозна значи съм видяла. Доста зле си .
Така че с такива аз не се занимавам и то под мен :lol: ...и 20кг да отслабнеш си оставаш същото :D Само че не можеш

с кифлата никой не се занимава защото после нe го оставям.. :D a ти вече си от тях :P

justasmile
06-29-2011, 16:25
ми аз права режимчето, което май съм описала, ама не помна вече :D

justasmile
06-29-2011, 16:26
^ Кифла ( xxKiFlAx), к'во да се прави?! CupcakeMonster, остави я тая, ние ще отслабнем, но тя няма да стане по-умна. Като стане дебела и ние ще й се присмиваме :D

отслабвай и трай :razz:

Хлапе, трай ти, че мозък не се продава наливен. :x

Момиченце грозно за мозък съм 1000 пъти повече от всичките ви тук :lol:
и не ме ядосвай да не показвам грозните ти снимки в форума :D става ли

Ти на мен не ми говори на "момиченце", смотло, на мен внимание и ухажори не ми липсват. Аз съм си показала снимките, които съм сметнала, вече всички са ги виждали, така че ако си мислиш, че сега треперя на стола, страшно се лъжеш. :D Що се отнася до твоя интелект - вижда се колко ти е, злейка си от всякъде. Ходи бери лук. Аз приключвам "дискусията" с теб, с глупаци не искам да контактувам повече от 5 мин дневно.

Като казвам че си грозна значи съм видяла. Доста зле си .
Така че с такива аз не се занимавам и то под мен :lol: ...и 20кг да отслабнеш си оставаш същото :D Само че не можеш

с кифлата никой не се занимава защото после нe го оставям.. :D a ти вече си от тях :P
аре ако обичаш се РАЗКАРАЙ!
едит: кифлата само

SlowDownBaby
06-29-2011, 16:30
Добре деее никой ли няма почва с мен 90 дневната :( Лично на мен ми се струва лесна,проблема и е само,че доста бъркам храните кое какво е... а ако ще почвате диети какви ще са ?

SorrowEyes
06-29-2011, 16:30
И аз се присъединявам към тази тема.

През последните 4-5 дни спрях да внимавам с какво се храня и резултата накрая беше много въглехидрати и мазнини :( .

За това искам пак да вляза във форма като спазвам някакъв режим.

Много хора са се насочили към 90 дневната, знам че е много добра и че е здравословна, но не мога да си съставям предварителни планове за храна 90 дни (което също е препоръчително за отслабващите).
За това съм се насочила към по-прост режим, като този, който Josefinne е постнала. Хареса ми доста и от утре започвам да спазвам него.

Искам на първо време да сваля 3 килограма.
В по-дългосрочен план 10 :)

iPurple
06-29-2011, 16:34
Аз нямам против да почна 90 дневната, просто 3 месеца
си е доста.. а иначе само първия месец колко г/д се сваля?
И може ли да се спре, като свалиш колкото искаш?

xxKiFlAx
06-29-2011, 16:36
Авторката заеми се с отслабването и ..тогава пиши :D
Същото е и за останалите дебели . Ядосам ли се не спирам
всичките ще ви обиждам под мен сте не ми е трудно :D

SlowDownBaby
06-29-2011, 16:37
Би трябвало да може.Все пак не може цял живот да си на диета :-o И дори не е трудна..само ми много интересно,как се отслабва от деня само със сладкото :-o Как ще ям торта и сладкиши и ще слабея....
Между другото,видях че има няколко момичета които са я правили диетата и са отслабнали,но можете ли да ми кажете дали се виждаше ефекта ? Защото както казаха по горе искам да свалям мазнинки,а не килограми.

justasmile
06-29-2011, 16:40
ЗА сведение на кифлата, никой от тук не е дебел!!!! Просто искаме да изглеждаме по-добре!!!!! Не сме като безмозъчните клечки за зъби и не се обаждаме, където не ни е мястото....





Колкото за 90 дневната - не е добра хора! Правете някакъв режим, където може да ви е за постоянно :)

paci
06-29-2011, 16:41
И аз се включвам :) Смятам от 4 Юли да мина на Японско чудо сега съм 60кг, а искам да сваля 5-10кг., + това смятам да карам колело. Успех на всички! :)

SlowDownBaby
06-29-2011, 16:42
Ами от две седмици си правя режим и няма никакъв ефект,за това искам да почна 90 дневната.
Карак колело,не ям хляб и сладко (само последните два дни изядох няколко филиики,защото ще ми идва,а няколко дни преди това умирам от глад :( ) и няма резултати.....Ако имаше,едва ли щях да се мъча с 90 дневната,но нищо не пречи да опитам.

justasmile
06-29-2011, 16:48
Абе не знам.... аз съм я правилааа... и първите 3 дни отслбвах и след това въглехидратнияя... майко мила :D :D :D Пробавй хранене по малко, 5 пъти на ден (МАЛКО) със плодове и зеленчуци.

–––––––––––––––– ––––––
Плодове и зеленчуци, който не яде
той голям не ще да порасте..
Не ще има розови страни,
всеки ще го победи ...

Ааааа... не ми обръщайте внимание. таз песничка нещо ми изникна в главата просто :D :D :D

infinitypeace97
06-29-2011, 17:20
аз също искам да смъкна 9-10 кг, сега съм 48, а съм висока 158 :o Сега започнах 90 дневната диета и ми е втори ден. Правя коремни преси и дълги разходки в парка.. и се надявам да има някакъв ефект :)

Ти нормална ли си,как ще искаш да свалиш 10кг,знаеш ли на какво ще заприличаш,дане говорим,че ще си съсипеш организма. :shock: :booooomb:

ВИЕ СТЕ БОЛНИ БЕ ХОРА,В ГРАНИЦИ СТЕ ЗА НОРМАЛНО ТЕГЛО И ИСКАЛИ ДА ОТСЛАБВАТ!!!ЗА ДИЕТА ЩЕ МИ ГОВОРИТЕ,КОГАТО СТЕ +5-10КГ НАД НОРМАТА,А НЕ КОГАТО СТЕ -10КГ!!!!! :booooomb:

Аз не се харесвам много и наистина мисля, че има какво да свалям.. пък диетата може да я спра, ако видя резултат по-рано и да мина на някакъв режим.

DarknessAngel
06-29-2011, 17:24
От утре започвам 90-дневната. Който изявява желание може да я кара с мен. :)

infinitypeace97
06-29-2011, 17:31
^на мен утре ми е трети ден :)
Пожелавам на всички, които почват някаква диета успех в свалянето и споделяйте резултатите :-)

WhiteSensation
06-29-2011, 17:40
Аз съм момиче, тежа 56 кг., при височина 158. Искам да сваля 7-8кг. и после ще ги поддържам. Мисля да започна диетата на Боряна, някой с мен?

ch0c0late44
06-29-2011, 17:46
Хелоууу :D :D Ми така... трябва да се слабеее, а понеже нито една от пълните (или дебели) мой приятелки не пази диета реших да направя темичка. Ми предлагам ви като за начало всеки да пише момиче или момче е... и след това колко кг иска да отслбне :) Няма да пишем кой колко тежи, защото на някой може да му стане гадно :( И така по-наттаък (или по-точно, когато се мерите) просто се включвате и ако сте отслабнали пишете, например:
-3кг
Ако сте напълняли:
+3кг
Може малко смешничка да е темата, ама мразя, когато правя нещо сама 8-) 8-) 8-)
Та.. нека аз съм първа:
Момиче съм и попринцип искам да сваля към 5/10 кг, колко точно - се ми е тая; стига да са поне 5-6
:D :D :D
Aко искате пуснете снимка как изглеждате. Това е моя милост:
http://www.prikachi.com/images.php?images/961/3509961L.jpg

Леле как приличаш на една моя приятелка :shock: ;д
Иначе да не е спам:Аз диети не мога да спазвам (не мога без храна) а и съм скелет..Като ви гледам и на вас не ви трябва кой знае колко,ако питате мен и така сте си супер 8-) Айде успех с диетите : )

DiidolinaA
06-29-2011, 17:49
Авторката заеми се с отслабването и ..тогава пиши :D
Същото е и за останалите дебели . Ядосам ли се не спирам
всичките ще ви обиждам под мен сте не ми е трудно :D
[/i] само не разбирам защо продължаваш със заяждането....ок разбрахме те колко си умна, слаба, празноглава и велика ..... така че сега вече може да ни освободиш с присъствието си :)
Момичета не й обръщайте внимание..очевидно тва момиче е като конските мухи...няма да се махне...просто я игнорирайте :)

4y4u_g
06-29-2011, 18:27
И аз се присъединявам.От няколко дена се ограничавам,ама сам не става.Вкъщи постоянно има нещо вкусно,което много много ми се яде :D
1.71 съм 61 кг искам да сваля до 55,но си мисля,че само с спирането на хляба и сладкото(което не е проблем без това не ям хляб,само със сладкото ще ми трябва повече воля) няма да стане.Някакви предложения какво друго да огранича?

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/252508_1563051256694_1847745379_937966_7332495_n.j pg /с бялата къса рокля/
Не можах да намеря друга нова снимка в цял ръст.

justasmile
06-29-2011, 18:27
Ми значи аз утре ще се премера :? и ще вида какво е положението и след това чаккккк на 4 юли, преди да замина на море (където сутрин ще тичам, защото плажът е мега близо <3 )

Extremescream
06-29-2011, 18:33
само внимавайте как пишете да не ви съсипя темиичката всички знаят като се ядосам :D

Моме, съсипвай на воля, просто ще ти трия всеки злобен и заядлив коментар :D

justasmile
06-29-2011, 18:48
[quote="4y4u_g"]И аз се присъединявам.От няколко дена се ограничавам,ама сам не става.Вкъщи постоянно има нещо вкусно,което много много ми се яде :D
1.71 съм 61 кг искам да сваля до 55,но си мисля,че само с спирането на хляба и сладкото(което не е проблем без това не ям хляб,само със сладкото ще ми трябва повече воля) няма да стане.Някакви предложения какво друго да огранича?

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/252508_1563051256694_1847745379_937966_7332495_n.j pg /с бялата къса рокля/
Не можах да намеря друга нова снимка в цял ръст.[/quote

Добре си, но все пак - Успех!
от Враца ли си?

4y4u_g
06-29-2011, 18:50
Не се харесвам така в никакъв случай,но благодаря все пак.Тая 90 дневна много ли е тежка.Ох аз хем искам да отслабна хем да ям хаах :D

От Плевен съм. :)

justasmile
06-29-2011, 18:53
От Плевен съм. :)
О.. извинявай, просто мястото на снимката пролича мн на един площат във Враца :)

infinitypeace97
06-29-2011, 18:55
На мен днес ми е бобов ден от 90 дневната и цял ден се чувствам много гладна :( Вчера пък на белтъчния ден насила ядох :-o

4y4u_g
06-29-2011, 19:06
На мен днес ми е бобов ден от 90 дневната и цял ден се чувствам много гладна :( Вчера пък на белтъчния ден насила ядох :-o

И има ли ефект?

infinitypeace97
06-29-2011, 19:08
^Незнам, утре ще се тегля 8-)

deHiTo0
06-29-2011, 19:20
аз искам да сваля 3-4кг, имам голямо коремче, другото ми е г/д ОК :)
не ме интересуват толкова килограмите, на всеки ме седят различно, просто искам, когато се погледна в огледалото, да се харесвам :)

СЪЩОТО Е И ПРИ МЕН! Искам поне 5кг да сваля, ама..... нещоо не става :? :? :-x :-x

infinitypeace97
06-29-2011, 19:35
СЪЩОТО Е И ПРИ МЕН! Искам поне 5кг да сваля, ама..... нещоо не става :? :? :-x :-x

Спортуваш ли нещо, мацкаа? :)

deHiTo0
06-29-2011, 19:45
СЪЩОТО Е И ПРИ МЕН! Искам поне 5кг да сваля, ама..... нещоо не става :? :? :-x :-x

Спортуваш ли нещо, мацкаа? :)

Ходя на фитнес 2 пъти в седмицата. Знам, че не е достатъчно, но... :(

vikiraa
06-29-2011, 19:47
Аз не занм защо 90дневната не мога да я пазя...по-лесно ми е да огранича вредните храни :)
За отчет: висока съм 170-1 и тежа 57,искам да съм 54 53
Ии да попитам,според вас много ли е лошо ако се ядът прекалено много плодове?И може ли това да спре процеса на слабеене?Аз ям аддскии много плодове :D

infinitypeace97
06-29-2011, 20:00
deHiTo0, а ограничаваш ли се? Ядеш ли тестено, сладко, мазно.. Пиеш ли газирано? А ти кг ли искаш да сваляш или см?


vikiraa, и аз ям много плодове и мисля, че даже е много полезно :)

Едит: бях чула от някъде, че плодовете и обикновените бисквити поддържат теглото, смисъл не сваляш кг, нито качваш. Ама не мисля, че това може да спре процеса на сваляне на кг

vikiraa
06-29-2011, 20:05
Дано си права,че аз половин диня,кило череши...за нищо ги имам :D
А какво мислите за десертите Корни?Мислите ли,че могат да участват в диетата/ограничението?Аз бях чела в един друг форум и никои нямаше много инфорация за тях,то и на опаковката няма колко калорий са...

infinitypeace97
06-29-2011, 20:09
Ооо, с тези корнита как качих 3-4 кг :x По едно време бях решила, че са много полезни и около 2 месеца си карах на 2-3 корнита на ден + зеленчуци.. Има едни като корнита, май само в Карфур ги има, ама май и те са си бая калорични. По-добре плодове, отколкото разни калорични изкушения :-D

vikiraa
06-29-2011, 20:17
Според мен не бива "изкушенията" да се спират напълно.Трябва да се приемат и такива храни,НО не в големи количества.
Иначе мерси infinitypeace97 за информацията,беше ми полезна!Ти с колко искаш да отслабнеш? (не видях да си написала,а ми стана интересно ) :D
Успех на всичкии! :-) Ако имам още въпроси ще питам :D

infinitypeace97
06-29-2011, 20:21
Ами най-малко 6 кг искам да сваля. Всъщност килограмите не са от толкова голямо значение-искам просто да се харесвам 8-) Аз сега както може би си прочела съм на 90 дневната диета. В нея има въглехидратни дни, в които можеш да похапнеш някакъв сладкиш или торта, а после задължително 1-2 парченца шоколад. А това като за диета си звучи доста подмамващо 8-)
Винаги щом имаш въпроси споделяй тук, миличка :-)

nadincety
06-29-2011, 20:39
Бройте ме и мен :) 159 съм висока и съм 46-7 килограма.
Искам да стана 42,както бях миналото лято.
Супер много се харесвах тогава.Но проблема ми е,че нямам
воля.. :? Все си казвам:"айде от утре вече спирам сладкото,
мазните работи"..Е,да,ама не :x
Ама вече сериозно от утре ( 8-) ) почвам ограничения,защото
това,което виждам в огледалото,не ми харесва..Никак даже..
Надявам се тук да получа подкрепа..Така определено ще
ми е много по-лесно..Ще следя темичката.Успех на всички! :)

punksss
06-29-2011, 20:42
Май не само аз съм си наумила да отслабвам :D . Висока съм 1,74 и тежа 59. Искам да съм 55/56кг, ама ще видим... И без това не бързам... От началото на октомври си свалям бавничко и за сега съм победила 8кг :grin: 8-)

infinitypeace97
06-29-2011, 20:49
nadincety, аз съм сищата и изобщо нямам воля :? Но вместо да си казвам, че започвам от утре /на другия ден естествено или съм забравила, или си казвам отново, че започвам от утре/ си казвам, че започвам още от днес. И започвам 8-)

punksss, някаква диета ли правиш? Спортуваш ли нещо? Поздравления за свалените кг! :)

Успех на всички! :-)

punksss
06-29-2011, 21:03
Мерси.
Още не съм прибягнала до диети. За сега съм само на ограничения откъм тестени и сладки храни, плуване и дълги разходки. :)

xxKiFlAx
06-29-2011, 21:44
Авторката заеми се с отслабването и ..тогава пиши :D
Същото е и за останалите дебели . Ядосам ли се не спирам
всичките ще ви обиждам под мен сте не ми е трудно :D
[/i] само не разбирам защо продължаваш със заяждането....ок разбрахме те колко си умна, слаба, празноглава и велика ..... така че сега вече може да ни освободиш с присъствието си :)
Момичета не й обръщайте внимание..очевидно тва момиче е като конските мухи...няма да се махне...просто я игнорирайте :)

Защото като се ядосам ще пиша колкото си искам!! Боклуци!
Не можете да ми кажете нищо. Не случайно тук никой не се занимава с мен .

Не се притеснявай, муци, аз следя за твоята простотия. Extremescream :-)

CupcakeMonster
06-29-2011, 22:36
слабите момичета не са виновни като не отслабвате вижте се на какво приличате :razz: тогава ми пишете против..!!!!

нисичкото кюфтенце да мълчи :-)

xxKiFlAx
06-30-2011, 00:19
Цензура. Extremescream

skinny06
06-30-2011, 06:29
xxKiFlAx видяхме колко мозък имаш в главата и какво ти е възпитанието (:

infinitypeace97
06-30-2011, 07:06
ХОРАААА, ХОРААА :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Трети ден от диетата ми е и съм -3,2 кг :grin: :grin: :grin: Леле, тая сутрин като се претеглих не можах да повярвам на очите си и помислих, че има някаква грешка, и се претеглих още веднъж 8-)

Момичета, игнорирайте я кифлата :-)

DarknessAngel
06-30-2011, 07:21
Инфинити, поздравления. :)
Аз днес съм за първи ден на 90-дневната, закуската обаче я проспах, надявам се да не е фатално.
Между другото не съм на принципа на килограмите, а на сантиметрите. Не ми е важно колко ще тежа, а как ще изглеждам.

infinitypeace97
06-30-2011, 07:26
^ Благодаря ти :) Ако си гладна можеш все още да хапнеш някакъв плод, мисля си. И аз проспах закуската ама сега ще ям малко ягоди :-D Успех с диетата!

DarknessAngel
06-30-2011, 07:30
Благодаря. :)
Последните две седмици, може и повече преи да почна с диетата пия големи количества вода и наистина има ефект и от това. :) Апетитът ми също намаля, мога да изкарам цял ден с купичка салата.

infinitypeace97
06-30-2011, 07:33
Значи започвам и аз вода да пия 8-) Ти г/д над 2 литра ли пиеш на ден?

DarknessAngel
06-30-2011, 07:35
Първият ден като започнах изпих 5 8-) Всмисъл седя си пред компа и си сипвам 8-)
Втория започнах да ги смъквам на 4, сега пия около 2 и половина 3, но и те са достатъчни :)

infinitypeace97
06-30-2011, 07:42
Аха, мерси за инфото :) Сега само чакам да мине половин час от ягодките и започвам да пия вода. Всъщност излизам да направя една сутрешна разходка 8-)

SlowDownBaby
06-30-2011, 07:42
Добре де,и аз почвам 90 дневната от утре,но никой не ми каза дали се свалят сантиметри ? :( Да не стане така,че да почна,да сваля 10 килограма,а в огледалото да няма и грам разлика...Хайде де,някой който е минал през това да каже... :)

DarknessAngel
06-30-2011, 07:44
И аз се интересувам от същото. Но все пак няма шанс да свалиш повече от 5 кг и огледалото да не го отрази. 8-)

SlowDownBaby
06-30-2011, 07:47
Нямам търпение да дойде утре,че да я почна.Не мога да повярвам,че на третия ден вече имате свалени 3 килограма :shock: Аз и преди я бях почнала,но бях разместила дните без да искам и се бях отказала.Като я почна и аз ще пиша с резултатите.
БТВ и аз почвам да пия вода :D

billytalent
06-30-2011, 07:53
Между другото не съм на принципа на килограмите, а на сантиметрите. Не ми е важно колко ще тежа, а как ще изглеждам.

И при мене е така, затова започнах за втори път 90-дневната и днес ми е втори ден.

justasmile
06-30-2011, 07:57
Миии при меннн резултатите от режима не са толкова големи, но нали се казва, че бавното сваляне е по-постоянно :) :) Сравнение с вчер съм свалила 200 грама - ама си ям ВСИЧКО :D :D :D

titinkaa
06-30-2011, 08:04
Добре де,и аз почвам 90 дневната от утре,но никой не ми каза дали се свалят сантиметри ? :( Да не стане така,че да почна,да сваля 10 килограма,а в огледалото да няма и грам разлика...Хайде де,някой който е минал през това да каже... :)

Свалят се сантиметри.

infinitypeace97
06-30-2011, 08:09
Да, все пак няма как да свалиш повече от 5 кг примерно и да не свалиш сантиметри :)

4y4u_g
06-30-2011, 09:10
О навихте ме :D Аз се мъча от цяла седмица да се ограничавам и кантара не помръдва а тука за 3 дена 3 кила. Пишете ме към 90дневните 8-)

amar4eto
06-30-2011, 10:49
Чудя се тая 90-дневна някакви проблеми дали ще ми прави на организма? : :( :? Аз освен да се ограничавам и да ям в определени часове правя и упражнение за отделните проблемни части аз съм 1.70 70 кила трябва да сваля понее 10 :? И сега правя 100 коремни и едни за крака колело както се казва :Д и от седмица ги правя и се вижда лек ефект. Кажете да я почвам ли тая 90 дневната ???

infinitypeace97
06-30-2011, 11:10
Ами щом ги правиш само от седмица по-добре не я почвай, ами продължи с упражненията и само се ограничавай. Пък после ако прецениш може да я почнеш, защото тя един вид те учи да се храниш разделно, което си е доста полезно :)

xxKiFlAx
06-30-2011, 11:22
xxKiFlAx видяхме колко мозък имаш в главата и какво ти е възпитанието (:

за мозък сте всичките под мен :lol: тъпи
за възпитанието...с повечето боклуци се държа като с такива :D обиди ли ме някой веднъж не го оставям!

Extremescream
06-30-2011, 11:24
Спри се, бе моме. Не си забавна вече.

xxKiFlAx
06-30-2011, 11:33
Спри се, бе моме. Не си забавна вече.

ТИ от кога ми стана модератор :razz: нищо. сега е времето да отмъстяваш и да ми триеш всеки коментар. така ставате модератори най простите . каквото да ми триеш си оставаш глупаво-

Extremescream
06-30-2011, 11:39
http://4.bp.blogspot.com/-5rsweXMUAoY/TcJJ5SD2MZI/AAAAAAAAAzA/akdbyE1TSlw/s1600/1.jpg

Ако кифлето продължава да се прави на интересна по селски (добре де, по по-селски начин) начин, моля да ми драснете едно лично да изчистя темата.

infinitypeace97
06-30-2011, 15:34
:oops: Чувствам се супер виновна. Този въглехидратен ден си мислех, че ще е супер, защото ще мога да ям торта и шоколад, но вече изобщо не съм на същото мнение. На вечеря [преди малко] изядох едно парче и половина торта :o А на всичкото отгоре, после 1 парченце шоколад. И сега ми е толкова лошо и едвам се сдържам да не повърна :( Сега чакам малко да слегне тортата и ще правя упражнения цяла вечер, да ги изгоря тия гадни калории :x

justasmile
06-30-2011, 15:43
:oops: Чувствам се супер виновна. Този въглехидратен ден си мислех, че ще е супер, защото ще мога да ям торта и шоколад, но вече изобщо не съм на същото мнение. На вечеря [преди малко] изядох едно парче и половина торта :o А на всичкото отгоре, после 1 парченце шоколад. И сега ми е толкова лошо и едвам се сдържам да не повърна :( Сега чакам малко да слегне тортата и ще правя упражнения цяла вечер, да ги изгоря тия гадни калории :x
Попринцип вечер не е добре да се правят упражнения, и то след вечеря. Нз защо, на мен поне не ми влияе добре ..

infinitypeace97
06-30-2011, 15:57
Аз някак си се разтоварвам като ги правя и ми става някак си по-добре. Оф, как можах да изям толкова много тортаааа :booooomb:

mim4encetyyyy
06-30-2011, 18:23
Хораа и аз от утре ще почвам 90 дневната защото и аз сама не мога а тука си намерих дружки :-D :-D Аз въднъж я бях правила ама само 1 месец но беше зимата и бях на училище и ми беше по трудно да я спазвам. Сега поне е лято, пълно е с плодове и съм ваканция така че тъкмо :grin: :grin: :grin:

infinitypeace97
06-30-2011, 18:57
^ Успех! Както и на всички зруги, които започват някоя диета :)

ChristmasTree
06-30-2011, 19:27
аз от утре съм решила да се стегна! сутрин ще тичам (а ако понякога не мога- вечер) , ще правя коремни преси,ще скачам на въже и ще ходя на зумба :lol: също така се ограничавам от junk foods. Някой с мен,всмисъл да си обсъждаме заедно и т.н.? Защото сама ще изперкам 8-)

xxKiFlAx
06-30-2011, 20:31
Ако кифлето продължава да се прави на интересна по селски (добре де, по по-селски начин) начин, моля да ми драснете едно лично да изчистя темата.
няма нужда! ядосах се не исках да обиждам никой . може да се изтрият мненията

infinitypeace97
07-01-2011, 08:33
Момичета, как върви диетата? :)

DarknessAngel
07-01-2011, 08:43
Аз днес сутринта се изложих с парче пица, но беше малко, г-д с размерите на филия хляб 8-)
Към 10 хапнах леща и целия ден ще го изкарам на бобови варива. Нямам търпение да идва въглехидратния ден. :D

iiordanova
07-01-2011, 08:55
Хайде и аз при вас.
Напоследък волята ми е станала нулева. Ама няма да се предам ПЪК. 8-)
Вече съм и ваканция,т.е. ще ми е по-лесно.

mim4encetyyyy
07-01-2011, 09:38
1 ден на 90 дневната към 10 изядох 3 праскови и сега умирам от глааад :( :( чакам да стане 1 и нещо и ще хапна най накрая :D :D как са другите 90 дневни :-P :-P

4y4u_g
07-01-2011, 10:04
Хохо аз чак в 11 ядох ,защото станах късно и сега как ще остискам до 3 незнам хаха

SlowDownBaby
07-01-2011, 10:12
И на мен ми е първи ден,не съм закусвала,защото станах късно,преди малко хапнах едно пилешко бутче и пих вода,а чак след като пих видях,че трябвало да се пие вода поне 30 мин след храненето :D Нищо...другия път :D
4y4u_g защо чакаш чак до 3 ? Аз ли не съм разбрала нещо,или в диетата пишеше,че се яде от 12 до 20 часа :-o аз нали сега ядох в 1,и мисля да вечерям в 7...до тогава сиг ще хапна някоя и друга черешка,че няма да издържа толкова време.

4y4u_g
07-01-2011, 10:21
О и аз пих вода хаха ама то щото съм гладна 8-)

Иначе пише ,че : При белтъчния ден между отделните хранения трябва да има 4 часа. В деня за бобови растения и варива, както и през въглехидратния ден - 2 часа.

Затова чак в три,но мисля към два да си направя нещо за ядене и да си го хапна към 2.30 8-)

SlowDownBaby
07-01-2011, 10:37
Иииии вярно бе,аз чак сега го видях това за времето :D Начи в 4 часа мога да си хапна някое плодче :D Между другото то било задължително да се започна с плод деня,пък аз го пропуснах,сега едва ли ще има някакъв ефект... май си развалих първия ден,и вода пих.. аман значи :D

4y4u_g
07-01-2011, 10:47
хах няма нищо важно е другото да е спазено пък от утре по-редовно.То и аз забравих за водата и пих малко след като ядох.Ядох банан ама само един ,понеже там пише по 2 ама никъде не пише банани и викам ще изям един 8-) Нямам търпение вече да хапна ох мирише ми на манджа хаха 8-)

justasmile
07-01-2011, 11:10
аз от утре съм решила да се стегна! сутрин ще тичам (а ако понякога не мога- вечер) , ще правя коремни преси,ще скачам на въже и ще ходя на зумба :lol: също така се ограничавам от junk foods. Някой с мен,всмисъл да си обсъждаме заедно и т.н.? Защото сама ще изперкам 8-)

Аз съм с теб. Всички правят 90-дневната и се оказах самичка :( З

За днес не съм прегрешила по режима си, но за всеки случай сега ще права едни упражнения на Синди Крауфорд. Ефикасни са, дори и от 1-вия път има ефект. Но както се казва "Една птичка пролет не прави" :)
Ако някой иска да ги почне, май в замунда ги има, но не съм сигурна. При мен са на диск (от в.'Всичко за жената). Дисковете за 3 - първият е 'оформи тялото си'. Оххх... има гадни упражнения :D :D

4y4u_g
07-01-2011, 11:29
Аз ги правих онзи ден.Ама не стигнах по далеко от краката 8-) И полсе имах б*си мускулната треска. Иначе правих и Slim and SLeek има ги в замунда и тях.И ми допаднаха повече.Пак има натоварване,но си потен след първите 10 мин :D

Иначе нали съм на белтъци си направих бъркани яйца.По тая рецепта : http://www.gotvetesmen.com/recipes/categories/EGG_DISH/SCRAMBLE_EGGS/recipe_1979.php
Понеже има и мляко ми се стори подходяща.Само ,че не ползвах кр.масло,а зехтин и изключих черния пипер,защото не го харесвам. И разбира се я направих с 3 яйца не с 5 :) След малко отивам да хапна мм чао :))

justasmile
07-01-2011, 12:08
яAз сега ги направих, но от упражненията за корем - само 1 серия :-D ако имаше и толкова.. Иначе преди да почна въобще да права упражнията - бях мн слаба в ръцете - едвам правих 2-3 лицеви :D :D :D сега мога да се похвала, че издържам до към 15 :P

А аз понеже станах към 12:30, мисля да обядвам/вечерям към 16 часа.. Охххх... това лято се очертава много тъпо :? :?

iiordanova
07-01-2011, 12:54
ОФ! Мамка му. Защо винаги се появяват гости,като съм на диета и то 1 ден. Мммм..
След малко отивам на фитнес,че само се ядосвам като ям. Утре ще го дам на 2 - 3 Активии. Защото явно днес няма да я бъде диетата.

DarknessAngel
07-01-2011, 12:55
Да. ДА . ДА ! Утре най-накрая е въглехидратния ден. Пици, спагети и сладко на кореммммммм. O:) 8-)

SlowDownBaby
07-01-2011, 13:02
Още е 4 часа и умирам от глад ! :( Но този път ще съм сериозна ! Няма да развалям диетата...
Оххх още колко време има до 7 часа :(((

justasmile
07-01-2011, 13:53
Oхххх... изложих се :( но за това сега ще карам велоергометър в нас - да изгора поне 400кал (може и повече - ако ми се занимава) и след това няма да вечерям.... дано да не съм нашишкавела :D :D :D

SlowDownBaby
07-01-2011, 14:16
Oхххх... изложих се :( но за това сега ще карам велоергометър в нас - да изгора поне 400кал (може и повече - ако ми се занимава) и след това няма да вечерям.... дано да не съм нашишкавела :D :D :D

Какво стана ? Да не си хапна нещо ? :D Аз изядох цяла купа череши,нали плодове можеха да се ядат ако огладнея :D И все едно нищо не съм яла,а майка ми прави сандвичи в кухнята :x Направо не издържам !

justasmile
07-01-2011, 14:17
обядвах... :(

SlowDownBaby
07-01-2011, 14:19
Е какво ? Нали така или иначе се обядва бе...или ти още един път :D

justasmile
07-01-2011, 14:53
Е какво ? Нали така или иначе се обядва бе...или ти още един път :D

не просто след обяда хапнах малко повече десерт, отколкото ми се полага. Ама нищо - туко що изхабих 500 кал 8-) 8-) 8-)

sh0c0ladch3ee
07-01-2011, 16:01
Окейй включвам се в "Другарче Груп" :D иска ми се да сваля сега 3 4 килца но сама немога... ммм УЖ ми е 6 ден от 90 дневната но...
абеее вече ще съм по-сериозна... щом не съм самичко УСПЕХ! Ще споделям резултатите :)

SlowDownBaby
07-01-2011, 16:04
Oфф как издържате по толкова много - чак 6ти ден...на мен ми е още първи,умирам от глад,и имам чувството,че цял живот съм била така :shock: . Най - после ще ям ! Още 10-20 мин... и такам.. :D че вече ми стърже коремчето :D
А вие какво ще вечеряте ? (зависи и кой ден сте де )

justasmile
07-01-2011, 16:21
Oфф как издържате по толкова много - чак 6ти ден...на мен ми е още първи,умирам от глад,и имам чувството,че цял живот съм била така :shock: . Най - после ще ям ! Още 10-20 мин... и такам.. :D че вече ми стърже коремчето :D
А вие какво ще вечеряте ? (зависи и кой ден сте де )
Глад се усеща само първите 3-4 дни. След това ще си ОК 8-)

yelkata
07-01-2011, 16:33
Вие тука на 90 дневната ли сте? :D Аз искам да я почна, но ще ходя на море през април а там ще има всякакви вкусотийки и просто няма да мога да се сдържа и за това ми е гадно .. :D

SlowDownBaby
07-01-2011, 16:58
justasmile на теб кой ден ти е бе ?
И между другото проблем ли е,че за вечеря ядох същото като на обяд,но не на половина,а цяло... (просто не издържах :D ) И много ми се ядът праскови....колко време трябва да чакам за да си изям една ? :(

alehole
07-01-2011, 16:59
И аз искам да се включа.Висока съм 169см. и тежа 65кг. , и аз както повечето искам да сваля 5-10кг. Опитвам се от много време да започна диета,режим,но немога...буквално немога.Дано сега като сме заедно да успея.Иначе за тези,които са на 90 дневната диета - поздравления. С тази диета преди 1-2 години свалих 9кг. , като не съм се ограничавала,не съм я спазвала напълно,не съм правила водни дни и не съм изкарала 90-те дни !!! :) Най-добрата "диета" , в кавички,защото не се ограничаваш,а отслабваш :)

sh0c0ladch3ee
07-01-2011, 17:02
Oфф как издържате по толкова много - чак 6ти ден...на мен ми е още първи,умирам от глад,и имам чувството,че цял живот съм била така :shock: . Най - после ще ям ! Още 10-20 мин... и такам.. :D че вече ми стърже коремчето :D
А вие какво ще вечеряте ? (зависи и кой ден сте де )
амиии 6 ден - БОБОВИ ХРАНИ И ВАРИВА ... еми смятам да ям варени картофки.. малко късно ама нищо :D
Закусих 1 праскова, за обяд малко варен и след това задушен грах

justasmile
07-01-2011, 17:23
SlowDownBaby аз не правя 90-дневната :)

4y4u_g
07-01-2011, 17:25
Тая вода ще ме умори. С зор дали съм изпила и литър.Немога и това е. Иначе почти съм си спазила режима и мисля,че като за първи ден се представих добре.
Закусих един банан в 11.
Обядвах в 2.30 бъркани яйца със сирене и домат
Към 4(знам че трябваше по-късно ноимах излзиане и нямаше как)пих едно кафе с мляко,но си го направих половин чаша мляко половин вода,защото пишеше ,че една чаша мляко си е едно ядене,а аз без мляко не го обичам 8-)
и вечерях в 19.30 с половин пилешка кълка и салата домати и сирене и по-малко краставици,че не ги пише в белтъчния ден ,но пък пише зеленчуци така че си позволих малко краставица

Единствено с водата ми е зор и с времето от закуската до обяда.С второто мисля,че ще свикна,но от тая вода колкото повече се наливам толкова повече ми се гади :lol:

За закуска утре си купих прасковки сега като се прибирах. :D

SlowDownBaby
07-01-2011, 17:51
Eeee пак се справяте като гледам.Аз уж внимавах и все имам чувството,че не съм направила нещо като хората...не закусвах,защото нямах време,обядвах пилешко бутче със салата и филия хляб,по късно хапнах череши (доста бяха :? ) и за вечеря в 7 и 30 пак пилешко бутче със салата и филия хляб...същото като на обяд...но сега ям праскова,защото не им устоях.Как мислите,дали първият ми ден е успешен ? :-o :)

yelkata
07-01-2011, 17:59
Аз също я държах 90 дневната и я спрях на 14 ден някъде :D Иначе SlowDownBaby - супер ти е за първия ден, само че може да си препичаш хляба или да ти е черен, понеже белия е много калоричен :D Та, утре и аз ще я почна нея пък каквото стане .. Искам да отслабна около 5, макс 8 кила

SlowDownBaby
07-01-2011, 18:01
Абе аз по принцип с месо не ям хляб,смисъл ако ще ям пилешко бутче,както днес няма да ям хляб,но понеже когато изям месцето и салатата,нали остава сос от доматите :D и него много го обичам и той ме изкушава :o Иначе благодаря за съвета,вече ще си го пека :)
А между другото колко килограма свали за тези 14 дена ? :)

billytalent
07-01-2011, 18:05
Аз отново започнах 90-дневната. Правих я преди 3 месеца и свалих 10 кг. В момента съм 55/1.77 , но искам да сваля още 5 кг. Днес ми беше въглехидратен ден и прекалих със сладките неща, както винаги, само дано успея да я издържа до края.

yelkata
07-01-2011, 18:09
Свалих около .. 3 килограма, но като я спрях качих 4 ;хх Та, мисля този път да не я спирам поне един месец, а и ще ми е по-лесно понеже не сме на училище и няма постоянно тъпчещи се с вкусотийки хора :D Мисля да я спра като отида на море този път и да се надяваме да не ги кача пак :D

billytalent - да се стопиш ли се опитваш? :D за тази височина знаеш ли колко слаба си те предсавям с тези килограми ..

sh0c0ladch3ee
07-01-2011, 18:11
Това с препечените филийки ми хареса :) а иначе за водата и мен ме мъчи не ми се пие хич.. но някак си по се трайва като сложа лимонче пробвай ако искаш. Имам и въпрос.. начи чувала съм, че е хубаво сутрин на гладно да се пие чаша топла вода, но също така съм чувала, че е хубаво точно обратното сутрин - студена водичка защото се горели калории докато тялото я затопля.. абе малко глупаво ми звучи второто. Кое ви си струва по-правилно? и водата колко топла тр. да е?
малко неразбираемо се изказах :D

billytalent
07-01-2011, 18:12
billytalent - да се стопиш ли се опитваш? :D за тази височина знаеш ли колко слаба си те предсавям с тези килограми ..

Не съм слаба, никак даже. Има още какво да се желае :)

SlowDownBaby
07-01-2011, 18:15
Каква вода бе момичета,аз пак не съм прочела като хората :D

yelkata
07-01-2011, 18:16
Ахам ..

Това за водата и мен ме мъчеше, но си напълних едно шише от литър и половина и си го сложих до бюрото, за да си пия като ми е скучно на компютъра и даже често от скука го изпивах за по-малко от ден :-D

Иначе сутрин преди ядене топла вода се пие, ама не гореща еми .. приятно топла :D

sunnnnnnnn
07-01-2011, 18:16
И на мен ми е 1 ден
ето как го карах (сори че има на латиница)
Zakuska – 2 praskovi
4. 2 яйца варени, салата ( 1 domat) , вода.
Sledobedna zakuska : banan
ВЕЧЕРЯ: За вечеря консумирайте това, което е било за обяд, но задължително само половината от количеството. Tova go napravih no izqdoh 3 praskovi :)) za6toto 1 qice I polovin domat ne me naqde hi4
Fzi4eska aktivnost: ti4ane 2 km :grin:

yelkata
07-01-2011, 18:17
Каква вода бе момичета,аз пак не съм прочела като хората :D

Пие се поне литър и половина-два на ден :D

sh0c0ladch3ee
07-01-2011, 18:18
Тая вода ще ме умори. С зор дали съм изпила и литър.Немога и това е. Иначе почти съм си спазила режима и мисля,че като за първи ден се представих добре.
Закусих един банан в 11.
Обядвах в 2.30 бъркани яйца със сирене и домат
Към 4(знам че трябваше по-късно ноимах излзиане и нямаше как)пих едно кафе с мляко,но си го направих половин чаша мляко половин вода,защото пишеше ,че една чаша мляко си е едно ядене,а аз без мляко не го обичам 8-)
и вечерях в 19.30 с половин пилешка кълка и салата домати и сирене и по-малко краставици,че не ги пише в белтъчния ден ,но пък пише зеленчуци така че си позволих малко краставица

Единствено с водата ми е зор и с времето от закуската до обяда.С второто мисля,че ще свикна,но от тая вода колкото повече се наливам толкова повече ми се гади :lol:


За закуска утре си купих прасковки сега като се прибирах. :D

За 4y4u_g ставаше въпрос, не се оточних :) до колкото разбрах и тя не е почитателка на водата

SlowDownBaby
07-01-2011, 18:22
Начи и аз сега почвам с водата,че неска съм пила съвсем малко...сега ще взема да наваксам :D

SlowDownBaby
07-01-2011, 18:27
Абе,съжелявам,че пак пиша коментар,но сега пия прясно мляко,а четох,че се брой за едно ядене :-o Не може ли прясното мляко да замества водата ?

LeDa
07-01-2011, 18:29
Здравейте, мацки! И аз ще си търся другарче, защото сама нямам никакъв стимул, искам конкуренция така да се каже, някой, с когото да се състезавам, но не в лошия смисъл на думата. Аз килограми не мога да се ориентирам колко да сваля, но си имам области, които са ми проблемни. Ще започна с упражнения, и понеже не съм наясно с диетите, ако може който се наеме да ми е другарче, да ми препоръча. 8-) :-)

Иначе това съм аз:

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/264770_204321152947434_100001086534256_556454_9224 24_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217335_184266918286191_100001086534256_437894_5171 774_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/167204_128686933844190_100001086534256_157552_6959 701_n.jpg с белия потник

8-) 8-) Айда, чакам си другарче :-) [/i]

sh0c0ladch3ee
07-01-2011, 18:34
Струва ми се, че млякото не е добър заместител на водата, по-добре пийвай повече водичка но едва ли ако пиеш и мляко ще е кой знае какъв проблем :) аз пия даже и сокове :D ама ще трябва да ги спра...

LeDa колко си висока?
Започни 90 дневната с нас
http://www.dieti-otslabvane.com/90-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B8% D0%B5%D1%82%D0%B0_%D0%B7%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%BA% D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE_%D0%BE%D 1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0% B5
незнам дали преди съм казвала но братовчедка ми отслабна неознаваемо и тази диета :)

sunnnnnnnn
07-01-2011, 18:35
LeDa , хайде да сме другарчета :P

yelkata
07-01-2011, 18:35
Абе,съжелявам,че пак пиша коментар,но сега пия прясно мляко,а четох,че се брой за едно ядене :-o Не може ли прясното мляко да замества водата ?
След като пише че се брои за едно хранене не мисля, че може :D Само вода и с нищо не може да се замиства :)

yelkata
07-01-2011, 18:37
Струва ми се, че млякото не е добър заместител на водата, по-добре пийвай повече водичка но едва ли ако пиеш и мляко ще е кой знае какъв проблем :) аз пия даже и сокове :D ама ще трябва да ги спра...
За соковете пишеше, че могат да се пият през плодовия и се броят за едно хранене.. Абе не знам защо съм толкова стриктна :D с тва ама аз докато я спазвах поне ги броях за едно ядене ..

LeDa
07-01-2011, 18:37
LeDa , хайде да сме другарчета :P
Супер.. :smt007 Пиши ми на лично за скайп или фейсбук. :---)

billytalent
07-01-2011, 18:40
Абе,съжелявам,че пак пиша коментар,но сега пия прясно мляко,а четох,че се брой за едно ядене :-o Не може ли прясното мляко да замества водата ?

От личен опит разбрах, че при тази диета водата е супер важна. Аз пиех по 3-4 литра и на следващия ден винаги имах "-" на кантара, а когато пиех по-малко почти нищо не свалях хахах нз така беше при мене поне.

sunnnnnnnn
07-01-2011, 18:40
как се праща лично , че до ся само са ми пращали и съм отговаряла
иначе скайп ще ти дамм :-)

sh0c0ladch3ee
07-01-2011, 18:42
Вечерта преди да започна диетата си повтарях, че ще бъда много стриктна, че ще спазвам всичко както трябва да е... така беше първите 2 дни и послее.. се си викам е от 1 чаша нищо няма да ми стане, от това нищо няма да ми стане от онова няма :D ее нали за това се включих тук ще си помагаме :D Сега се надъхвам повече

sunnnnnnnn
07-01-2011, 18:50
А оправих се :-D
Иначе аз не си позволявам нищо друго , защото изям ли 1 после не мога да спра
Иначе за сега съм точно по диетата :)

foreverr
07-01-2011, 18:51
Абе,съжелявам,че пак пиша коментар,но сега пия прясно мляко,а четох,че се брой за едно ядене :-o Не може ли прясното мляко да замества водата ?
По принцип и аз съм чела, че една чаша прясно мляко било едно хранене, но не мисля, че е много вярно, тъй като съм изпивала по около 1 литър мляко дневно...което е равно на 4-5 чаши мляко и + това съм хапвала малко и не съм напълнявала....Даже млякото подпомага храносмилането и спомага отслабването!Така, че според мен можеш спокойно да си пиеш мляко(ако е без захар де..) и също и вода пий поне малко...
Иначе аз дори пия домашно мляко и пак не напялнявам от него...

4y4u_g
07-01-2011, 19:01
Това с лимона не съм се сещала.Така ще е по-приятно права си шоколадче.Мерси!

Иначе аз също съм за ,че не е хубаво да се замества млякото с вода.Колкото и да не е това в магазина не е толкова мляко,блъскано е с какви ли не буклуци.Даже като го пия няма вкус на мляко,а по-скоро на сметана за кафе 8-) Ако е домашно вече може би е по-добре. :) Утре незнам как ще си пия кафето просто без мляко 8-) А за соковете също прочетох ,че прз плодовия ,но си позволих 2 глътки иначе как да ги докарам 2 литра течности :? Ще ида да се налея с още малко вода преди да легна,ако не повърна вече хха :)

yelkata
07-01-2011, 19:03
Абе,съжелявам,че пак пиша коментар,но сега пия прясно мляко,а четох,че се брой за едно ядене :-o Не може ли прясното мляко да замества водата ?
По принцип и аз съм чела, че една чаша прясно мляко било едно хранене, но не мисля, че е много вярно, тъй като съм изпивала по около 1 литър мляко дневно...което е равно на 4-5 чаши мляко и + това съм хапвала малко и не съм напълнявала....Даже млякото подпомага храносмилането и спомага отслабването!Така, че според мен можеш спокойно да си пиеш мляко(ако е без захар де..) и също и вода пий поне малко...
Иначе аз дори пия домашно мляко и пак не напялнявам от него...
.. мисля, че има причина да е написано, че се брои за едно хранене, все пак .. но както си решиш :)
Имам и аз един въпрос, че нещо се двоумя - мога ли по време на деня за варива да ям картофи със сирене или трябва да са само картофи? :D

LeDa
07-01-2011, 19:03
Струва ми се, че млякото не е добър заместител на водата, по-добре пийвай повече водичка но едва ли ако пиеш и мляко ще е кой знае какъв проблем :) аз пия даже и сокове :D ама ще трябва да ги спра...

LeDa колко си висока?
Започни 90 дневната с нас
http://www.dieti-otslabvane.com/90-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B8% D0%B5%D1%82%D0%B0_%D0%B7%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%BA% D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE_%D0%BE%D 1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0% B5
незнам дали преди съм казвала но братовчедка ми отслабна неознаваемо и тази диета :)
165 съм. Да, мисля да почна 90 дневната с вас. :) :-)

sh0c0ladch3ee
07-01-2011, 19:06
Преди време също правих опити да спазвам 90 дневната но устисках само до 34 ден.. ама свалих тва онова ОБАЧЕ имам да свалям поне още толкова
Преди - http://www.prikachi.com/images.php?images/995/3519995z.jpg
и след - http://www.prikachi.com/images.php?images/33/3520033F.jpg
2012 имам бал и съм се заела да поотслабна :grin: иначе всички около мен са супер клечки, не съм дебела ама покрай тях се комплексирам

vampire_girl_
07-01-2011, 19:12
Ъм,темата само за спазващи 90 дневната ли е?
На мен ми е много дълга... /знам,че е е по-здравословно така,но все пак не мога/
И ще почвам японското чудо,пак.
Искам да сваля 4-5 до 10 килца ;д

sh0c0ladch3ee
07-01-2011, 19:15
Чувала съм доста хубави коментари за тази диета пожелавам ти успеех и да споделяш резултатите си с нас :) може ли да кажеш нещо по-специално за диетата така и не съм се задълбочавала когато съм я гледала но едни ффр много я хвалят

yelkata
07-01-2011, 19:16
Ъм,темата само за спазващи 90 дневната ли е?
На мен ми е много дълга... /знам,че е е по-здравословно така,но все пак не мога/
И ще почвам японското чудо,пак.
Искам да сваля 4-5 до 10 килца ;д
упонското чудоо .. от него колко се отслабва горе-долу? понеже не ми се струва много ефективна а искам да сваля и аз 5-10 килца :D

vampire_girl_
07-01-2011, 19:19
Миналото лято я правихме с една приятелка - тя свали около 5 кг за десет дни,аз 8.
После си върнах 2,ама...то ако след диетата се тъпчеш,много ясно.

Казват,че всеки ден се сваля по един килограм.

justasmile
07-01-2011, 19:23
Ъм,темата само за спазващи 90 дневната ли е?
На мен ми е много дълга... /знам,че е е по-здравословно така,но все пак не мога/
И ще почвам японското чудо,пак.
Искам да сваля 4-5 до 10 килца ;д
Ми не.. темата е за другарче.. но нз защо всички правят 90-дневната. Аз преди съм я правила и после си върнах килограмите, та даже и малко отгоре :-D

ra4ence
07-01-2011, 19:23
Какви ли не диети съм пробвала - 90 дневна, на Дюкян, Лунна и тн тн :) Всички ги спазвах до някой момент... Резултат имаше ( - 3/4кг) дотолкова, доколкото след 2-3 седмици пак се възвръщаха кг.

От около месец и нещо съм си на мой режим. Ям всичко по малко. НО кардинално ограничих тестените неща, хляб никакъв-свиква се. Ям си картофи пържени, свинско, пилешко, макарони, ориз, боб, всякакви салати. Почти спрях да пия газирано, да ям чипсове, мак доналдс, ядки, майонеза, тесто. Единствените сладки неща са ми Нестле фитнес с шоколад, и шоколади с над 70% какао. :)
И още нещо - всяка сутрин ходя на плуване, а Неделя карам колело по няколко часа. И много, много, мнооого ТОПЛА вода и чайове!!!

- 8кг засега без да се ограничавам кой знае колко, нито да мисля за калории :)

Успех момичета :)

justasmile
07-01-2011, 19:30
Какви ли не диети съм пробвала - 90 дневна, на Дюкян, Лунна и тн тн :) Всички ги спазвах до някой момент... Резултат имаше ( - 3/4кг) дотолкова, доколкото след 2-3 седмици пак се възвръщаха кг.

От около месец и нещо съм си на мой режим. Ям всичко по малко. НО кардинално ограничих тестените неща, хляб никакъв-свиква се. Ям си картофи пържени, свинско, пилешко, макарони, ориз, боб, всякакви салати. Почти спрях да пия газирано, да ям чипсове, мак доналдс, ядки, майонеза, тесто. Единствените сладки неща са ми Нестле фитнес с шоколад, и шоколади с над 70% какао. :)
И още нещо - всяка сутрин ходя на плуване, а Неделя карам колело по няколко часа. И много, много, мнооого ТОПЛА вода и чайове!!!

- 8кг засега без да се ограничавам кой знае колко, нито да мисля за калории :)

Успех момичета :)

8кг за колко време - защото и аз правя мой си режимм, но трябва да се стегна още малко. Ще ми бъдеш ли другарче, защото всички правят някаква диета :) :) :)

sh0c0ladch3ee
07-01-2011, 19:32
ra4ence Успех и на теб !
Много е хубаво, че си открила режима който най-много ти приляга
а спортуваш ли ?
Колко кг. си?

SlowDownBaby
07-01-2011, 19:36
Имам и аз един въпрос, че нещо се двоумя - мога ли по време на деня за варива да ям картофи със сирене или трябва да са само картофи? :D

Първо да ви кажа за въпроса за млякото,нямам предвит да пия по цял ден мляко,а просто една чашка тази вечер,защото беше останало и ми се пииваше,нищо повече :D .
За картофките,мисля,че не може сирене,защото сиренето спада към млечните продукти,а те към белтъчините,демек за първия ден,втория само варива,a сиренето не е вариво :D .

alehole
07-01-2011, 19:43
Аз също си търся другарче. А някой от София навит за танци,плуване,степ,каквото и да е,защото имам нужда от движение :) Кристал в Обеля е много добър център , доволна съм :)

sh0c0ladch3ee
07-01-2011, 20:02
Момичета някоя от вас може ли да ми обесни действието на топлата вода сутрин? а ако пия и вечер?
Друго, което искам да споделя е, че от около месец ползвам крема на Дева - Слем Ефект иии в комбинация с упражнения и диета като, че ли има добро влияние самата кожа ми е по-стегната и опъната :) незнам дали е от него точно де :D

ra4ence
07-01-2011, 20:08
justasmile - За около месец и малко. Имах предвид, че първите 2-3 кг се свалят мн бързо /при мен за седмица/, защото това е предимно и само вода. След тях е значително по-бавно :-s

sh0c0ladch3ee - Аз съм висока - 180/80. Сега съм 72. За моя ръст пише, че 70 е ок, но искам около 65-6. Ето от тук си ги гледам - http://www.medicine.bg/instrumenti/indeks-na-telesnata-masa . И спортувам, писах, че плувам всеки ден и карам колело уикенда, ходя и много пеша :)

P.S. : Топлата вода разгражда мазнините :) Можеш нон стоп да си я пиеш

sh0c0ladch3ee
07-01-2011, 20:12
ех как ти завиждам за тази височинаа !! аз съм ниска и даже да достигна желаните кг. никого няма да имам чак толкова хубаво тяло.. е надявам се, че има надежда да порасна с поне 5 6 см.
иначе браво доста си свалила успех и за напред !

ra4ence
07-01-2011, 20:28
Мерси :) Успех и на теб, и не забравяй за спортуването

SlowDownBaby
07-02-2011, 08:04
Mомичетааа втори дееен :grin: Закусих 2 прасковки,след час ще изляза да покарам колело и се връщам за обадя :D
Вие как започнахте деня ? 8-)

DarknessAngel
07-02-2011, 08:28
Днес ми е въглехидратен ден, а закусих с леща, беше останала от снощи и нямаше кой да я яде. Май прецаках всичко. Друг път ще пробвам.

LeDa
07-02-2011, 09:35
Добро утро, момичета! Имам въпрос - чух, че зеленият чай намалява апетита и един приятел ми каза какви огромни резултати е имало при него. Та взех си зелен чай, но нямам никаква идея кога и колко пъти на ден да го пия. Някакви идеи? :-)

paci
07-02-2011, 11:05
Миналото лято я правихме с една приятелка - тя свали около 5 кг за десет дни,аз 8.
После си върнах 2,ама...то ако след диетата се тъпчеш,много ясно.

Казват,че всеки ден се сваля по един килограм.

А би ли ми казала дали я спазва стриктно. Смисъл за закуска пишат, че трябва по чаша горчиво кафе, а аз първо че не пия кафе и второ ще проспивам закуската.Прави ли някакви упражнения? :-o

infinitypeace97
07-02-2011, 12:17
Ех, човек за един ден го няма и вие тука 6 страници :-D Иначе на мен днес ми е 5 ден от 90 дневната, пада се белтъчен и днес леко оплесках нещата с 6 парченца шоколад и 4-5 бисквити :booooomb: Ама ще правя упражнения и ще потичам и ще се надявам да няма лош ефект :oops: Аз бях свалила 3кг на третия ден, а сега гледам, че съм си ги върнала :shock:

yelkata
07-02-2011, 12:37
Хей, на мен ми е първи ден днес от 90 дневната. Сутринта ядох ябълка и преди малко домат, сирене и препечена филийка. Имам въпрос - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ли е да ям на вечеря това, което съм яла на обяд, но половината?

infinitypeace97
07-02-2011, 13:01
^Ами в диетата така пише, аз не го спазвам, само ям половината от количеството, което съм обядвала, без да е същото :)

SlowDownBaby
07-02-2011, 13:19
Aз пък ям същото,ама не на половина :shock: Кво да се прави глад....
Абе yelkata нали щеше да ме чакаш или не издържа :D

yelkata
07-02-2011, 13:26
Щях да те чакам, ама майка ми ми вика - маменци, нали днес я очваш и не можах да и издържа на мама .. :D :D е нищо пак ще сме си другарчета, само с разминаване на дните :D

Вие по колко пъти на ден ядете? То пише през 4 часа и то нали се нарижда - закуска, обяд и вечеря, ама при въглехидратите тр да се яде през 2 часа .. Аз мисля пак да си ям само закуска обяд и вечеря тогава :D

infinitypeace97
07-02-2011, 14:06
Аз нещо лекo променям диетата, такива строги неща не са за мен. Ям си когато ми падне почти :lol:

sh0c0ladch3ee
07-02-2011, 14:44
Здравейте :grin:
днес ми е 7 ден-ВЪГЛЕХИДРАТЕН... ама нещо не стана работата..
сутринта като станах изпих чаша топла вода и 2 праскови за закуска и ДО ТАМ. В 10 поизлезнах на разходка (у приятеля ми) от която се връщам чак сега :lol: не съм яла нищо освен закуската :o абе надявам се да не е чак толкова голям проблем.. сега ще хапна нещичко :D ужас

asp1r1n94
07-02-2011, 15:13
цък (http://health.actualno.com/news_304688.html)

vampire_girl_
07-02-2011, 15:21
Миналото лято я правихме с една приятелка - тя свали около 5 кг за десет дни,аз 8.
После си върнах 2,ама...то ако след диетата се тъпчеш,много ясно.

Казват,че всеки ден се сваля по един килограм.

А би ли ми казала дали я спазва стриктно. Смисъл за закуска пишат, че трябва по чаша горчиво кафе, а аз първо че не пия кафе и второ ще проспивам закуската.Прави ли някакви упражнения? :-o

Ами,аз спазвах другия вариант.Видях,че още някой пита за подробности:
1-и ден - 1 кг варени картофи.
2-и ден - 1/2 кг извара.
3-и ден - 1/2 кг варено месо.
4-и ден - 6 твърдо сварени яйца.
5-и ден - 1/2 кг варена риба.
6-и ден - 1,5 л прясно или кисело мляко.
7-и ден - 1/2 кг кашкавал.
8-и ден - 1/2 кг шунка.
9-и ден - 1 кг плодове и зеленчуци.
10-и ден - 1,5 л отвара от шипки, но без захар.

Харесвам по-лесни и бързи диети /знам,знам...не ми казвайте,че са вредни./

Пробвала съм и другото "Японско чудо",ама я правех само два дни и бях на -1.800 кг ,но никак не ми допада,а и сякаш се чувствах по-гладна ;д

Правила съм и "Диетата на Боряна" :D

1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)
ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

И действително имаше ефект,но правех и малко упражнения + джогинг по 5-10 мин. :D

Ако се намери някой желаещ да почваме заедно,да казва кога,че имам мерак 8-)

paci
07-02-2011, 16:17
vampire_girl_ мерси за отговора :) Аз смятам да почвам Японското чудо, но по-тормозещият вариант :) От 4-ти. Ако има желаещи да пишат :P

alehole
07-02-2011, 16:43
Аз от понеделник започвам 90-дневната диета :) Защото утре съм на рожден ден :) А и все още не съм си намерила другарче :smt022

sunnnnnnnn
07-02-2011, 16:54
втори ден от 90 дневната :)

Закуска : 2 праскови
обяд : 2 сварени картофа и 2 домата
следобедна закуска : праскови
вечеря : 1 сварен картоф и 1 домат

физическа активност : тичане

SlowDownBaby
07-02-2011, 18:19
sunnnnnnnn спазила си я перфектно,нямам думи !
И на мен ми е 2ри ден:
Закуска: 2 праскови
Обяд: Купа с картофена салата ( не знам колко бяха точно картофите ;д )
Вечеря: Пак купа картофи,но печени със салата от домати и филия хляб.
И след нея няколко праскови,че не се сдържах :(
Дали съм я развалила много ? :(

justasmile
07-02-2011, 18:24
Аз нещо не съм много доволна от режима си. Утре ще се премеря и ще видя дали има резултати :o стискайте палци :( Ако няма поне половин килограм по-малко ще почна нещо от този род:
закуска:
препечена филия с масло/маргарин и резън домат
междухранене: плод
обяд: салата
междухранене: плод
вечеря: салата (преди 17:30 часа)

И преди съм правила това и отслбвах. Ако ми се дояде сладко, ще ям над 70% с какао (най-вероятно на Линд)... и такамм.
Аз други ден заминавам на море за 7 дни с баба :D И понеже и тя иска да отслбва :lol: :lol: ще сме на моя режим - тоест тя няма да готви баници и тем подобни 8-)

4y4u_g
07-02-2011, 19:18
Аз днес си позволих един изоспорт и една чаша портокалов сок.Не мога повече с тая вода.Докато изпия 1 чаша и съм отишла 3 пъти до тоалетна :lol:

Иначе закусих към 10 с 2 праскови и чаша кафе (пиеше ми се 8-) )
към 1 и нещо обядвах леща (сама си я приготвих много съм горда 8-) ) с салата домати и краставици
към 4 и нещо пак същото само,че по-малко леща и само малко краставица без домати
към 6 една праскова,че сестра ми извади едни бисквити и така ми се дояде,ама си викам по-добре прасковката :D
и от тогава съм само на вода и не съм гладна още

Днес мисля,че увеличих течностите към литър съм изпила само на кафе докато бях :lol:

Нямам търпения за въглехидратите утре,че така ми се хапва шоколадче 8-)

vampire_girl_
07-02-2011, 20:08
vampire_girl_ мерси за отговора :) Аз смятам да почвам Японското чудо, но по-тормозещият вариант :) От 4-ти. Ако има желаещи да пишат :P
ами,хубаво ^^ може и аз да я почна с теб за стимул :D само че тази с картофи и яйцата

sh0c0ladch3ee
07-02-2011, 20:57
Здравейте :) ммм мисля, че забелязвам първите резултати :grin: не съм се мерила но коремчето ми като че ли го няма :D доволна съм за сега и ще продължавам напред докато не постигна желаната фигура :D смятам на 15 септември да изумя всички от класа :D :D
Успех и на вас :-) :-) !

nadincety
07-02-2011, 22:38
Не съм чела всички мнения,само последната страничка.Като гледам напредвате,браво!Продължав айте в същия дух! :)
И аз от днес започнах ограниченията.Малко по малко намалям количеството на храната,че последните 2 месеца ям като за световно.Никога преди не бях яла така.. :( Та днес съм изяла едно парче пица(баба ме изкуши :oops: ),2 ябълки(малки),половин краставица със сирене и малко мусака.Ааа и една бисквитка "Траяна",че не успах да й устоя 8-) Но за сметка на това правих доста упражнения :) Преси,мреси,за бедра,за дупе.Доволна съм. :)

sh0c0ladch3ee
07-03-2011, 06:39
Добро утро! :-)
аз тъкмо закусвам. В момента пия чаша топла вода с мед, защото нямам лимон :( не е много приятно на вкус но пък е по-добре от само затоплена вода :( ...След 20-30 минутки ще изям 1 праскова ииии излизам :) днес ми е 8 ден - плодов, дано се справя. Запасила съм се с ябалки, праскови, пъпеш...Стискайте ми палци :D
Само искам да кажа ... абее господина ми по физическо беше казал, че някаква негова бивша ученичка решила да пази 90 дневната след което реално много отслабнала но... целия и организъм се объркал, МЦ и спрял лежала в болница... абе лоша работа :shock:
На вас пожелавам хубаво безпроблемно отслабване, което да ви радва и никога да не ви се случват подобни неща :-) Успех на всички!

pitfall
07-03-2011, 07:11
vampire_girl_ мерси за отговора :) Аз смятам да почвам Японското чудо, но по-тормозещият вариант :) От 4-ти. Ако има желаещи да пишат :P
ами,хубаво ^^ може и аз да я почна с теб за стимул :D само че тази с картофи и яйцата
какъв е този по-тежък вариант, и аз започвам с вас 8-)

ValLoveYa
07-03-2011, 07:15
Аз от утре започвам 90 дневната. Тя ми се вижда по-лесна от останалите, а и по - здравословна.

sunnnnnnnn
07-03-2011, 07:50
SlowDownBaby ,да опитвам се да съм възможно най-стриктна :D
Не си я развалила много , но гледай вечерята да е половината на обяда
, ако трябва си хапни повечко на обяд. :)

Днес ми е въглехидратен ден .. за сега съм закусила 1 банан
ще обядвам спагети с доматен сос и ще вечерям 3 топки сладолед с 2 парченца шоколад :grin:

aLLa
07-03-2011, 07:51
Аз от утре започвам 90 дневната. Тя ми се вижда по-лесна от останалите, а и по - здравословна.

По - лека е, а и човек се храни разнообразно, което е много важно :)
На мен ми е 5ти ден, за сега се чувствам много добре, още не съм се теглила.

ra4ence
07-03-2011, 08:09
2 чаши топла вода, 1 чай и Нестле фитнес с шоколад :) За обяд ще е 1 чиния зелен фасул по моя поръчка сготвен :D Следобеда пак ще ям Нестле фитнес и довечера пак фасул+сирене.

paci
07-03-2011, 08:22
vampire_girl_ мерси за отговора :) Аз смятам да почвам Японското чудо, но по-тормозещият вариант :) От 4-ти. Ако има желаещи да пишат :P
ами,хубаво ^^ може и аз да я почна с теб за стимул :D само че тази с картофи и яйцата
какъв е този по-тежък вариант, и аз започвам с вас 8-)

Това е по-строгият вариант:

Първи ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 2 твърдо сварени яйца
Вечеря – парче месо, салата с лимон


Втори ден
Закуска – чаша горчиво кафе, сухар
Обяд – 2 твърдо сварени яйца
Вечеря – парче шунка, салата, една чаша кисело мляко


Трети ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – зеленчуци, плод
Вечеря – 2 твърдо сварени яйца, шунка, салата


Четвърти ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 2 твърдо сварени яйца, сок от морков
Вечеря - месо, салата с лимон


Пети ден
Закуска – настърган морков с лимон
Обяд – риба, печена с домати
Вечеря – се пропуска


Шести ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 200г пилешко месо и салата
Вечеря – 2 твърдо сварени яйца и настърган морков


Седми ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – парче месо, плод
Вечеря – може всичко


По време на диетата не се консумира никакъв алкохол, сол и захар.
Месото се приготвя по желание – печено, пържено или варено.
Плодовете и зеленчуците не се ограничават.

SlowDownBaby
07-03-2011, 08:49
sunnnnnnnn днес ти ще си ми за пример :-D и аз ще се опитам да съм стриктна.Между другото и на мен обяда ми ще е спагети с лютеница...бая се чудих,но понеже нямаме доматен сос,дали лютеницата става ? Все пак е от домати нали :-o .
Иначе за закуска изядох две праскови,след малко сигурно ще отида да покарам колело и за вечеря ще се опитам половината на това,което съм яла за обяд :D
Бтв тва японско чудо ми се вижда отвратително....аз не бих се опитала да го правя ;х

justasmile
07-03-2011, 09:14
Юпииии :grin: за 4 дни съм свалила 700 грама. Може да изглежда малко, но на мен ми е достатъчно. Представете си 4 дни - 700 грама 40дни (малко повече от месец) - 7кг :grin: :grin: :grin: Обаче и спорта си казва думата, както и водата :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

SlowDownBaby
07-03-2011, 09:28
Еее браво ! Продължавай в същия дух !
А какво спортуваш ? :D
А пък аз,като не се тегля на кантар,ами със метър,дали ще видя скоро резултат :shock:

yelkata
07-03-2011, 09:39
Не съм сигурна .. :D Аз обаше няма да се тегля поне 1 седмица и ще видим после дано да има приятни изненади :D
Днес съм изяла 1 банан в 10 часа и сега ще ям в 2 часа, но не знам точно какво да ям, за да мога да спазя онова правилона вечеря да е същотто на половина .. май ще ям картофи със салата и на вечеря по-малко картофи със същото количество салата :D

vampire_girl_
07-03-2011, 10:13
vampire_girl_ мерси за отговора :) Аз смятам да почвам Японското чудо, но по-тормозещият вариант :) От 4-ти. Ако има желаещи да пишат :P
ами,хубаво ^^ може и аз да я почна с теб за стимул :D само че тази с картофи и яйцата
какъв е този по-тежък вариант, и аз започвам с вас 8-)
paci го е дала.
Не се лъжете,че храната е по-малко => повеве стопени килограми.
Зависи коя е по-подходяща за вас.1 кг. картофи може да ви изглеждат много,но не са - 1-2 картофа до обед,после още 1-2 и за вечеря пак така и сте ги свършили.
Овкусявам си единствено с оцет/лимонов сок,черен/червен пипер и така...

pitfall
07-03-2011, 10:17
на японско чудо и аз знам този вариант, но не знаеш, че има и друг, който предполагам не е толкова строг. Нищо, аз от утре я започвам, мисля, че ще издържа като начало една седмица, може и да я продължа евентуално. Храната изобщо не е малко, може и да изглежда, но предполагам стомаха на човек като се свие и не усещаш толкова глад. + това като се пие вода няма да усещаш глад, и готово. :-D

sLaDkagRe6ka
07-03-2011, 10:20
какво мислите за тази диета иска ли някой да я спазваме заедно :)

Закуска
1 - 14-ти ден
1/2 грейпфрут, 1 препечена ръжена филийка хляб без нищо, чай, кафе без захар.

Обяд
1-ви ден. Студено месо тънко нарязано без мазнини (телешко или пилешко) и два домата нарязани и обелени.
2-ри ден. Добре изпечен хамбургер с 3 домата обелени и нарязани, зелена салата и 4 маслини.
3-ти ден. Сварена риба с лимонов сок и

justasmile
07-03-2011, 11:11
Еее браво ! Продължавай в същия дух !
А какво спортуваш ? :D
А пък аз,като не се тегля на кантар,ами със метър,дали ще видя скоро резултат :shock:

Mи попринцип карам велоергометър към 40мин (горят се 400 до 500 кал; зависи колко бързо караш). :) Когато прекаля с храна правя упражненията на Синди Крауфорд. Обаче за колелото се увивам в едно фолио (на проблемните зони, де) и след това едни такива панталонки- за отслбване; нз как да ги кажа - най-обшо стимулират потенето а и с фолито - сещаш се :). За упр. съм само във фолио, за да мога да се движа.
Иначе тренирам тенис, но сега не мога. Трябва да ходя на физиотерапия за коляното и не трябва да го натоварвам много.

Ако се мериш с метър няма да видиш бързо резултат, защото по принцип, кожата се прибира бавно ;)

Bukmopu
07-03-2011, 14:24
vampire_girl_ мерси за отговора :) Аз смятам да почвам Японското чудо, но по-тормозещият вариант :) От 4-ти. Ако има желаещи да пишат :P

Точно и аз него ще започна от утре.
Айде,може да си бъдеме другарчета .. :)

sh0c0ladch3ee
07-03-2011, 15:12
Днес спазвам всичко много стриктно въпреки, че ми е много трудно само на плодове.. Нямам търпение да свършва този ден и да си хапна сиренце, мляко.. доматки :D УФф още малко иии :grin: :grin:

SlowDownBaby
07-03-2011, 15:44
Оффф ще повърна,изядах две парчета торта както пишеше,и ми е супер тежко ! Не знам как ще изям и две парченца шоколад...
Между другото има ли значение шоколада какъв е,защото моя е някакъв с ягода вътре :-o
А и още нещо.Нали вода трябва да се пие 30 минути след хранене,само че аз пих вода веднага след тортата,просто не можах да се сдържа,беше супер сладко...надявам се да не е голям проблем..

sh0c0ladch3ee
07-03-2011, 15:48
Водата се пие 30 минути след хапване защото разрежда стомашните сокове, спомагащи разгражсането на храната :) е и аз пия вода даже докато ям :D само неска дет не съм и като се замисля днес съм само на 2 чаши вода.. не ми се пие вече ама трябва :(

aLLa
07-03-2011, 16:24
Оффф ще повърна,изядах две парчета торта както пишеше,и ми е супер тежко ! Не знам как ще изям и две парченца шоколад...
Между другото има ли значение шоколада какъв е,защото моя е някакъв с ягода вътре :-o
А и още нещо.Нали вода трябва да се пие 30 минути след хранене,само че аз пих вода веднага след тортата,просто не можах да се сдържа,беше супер сладко...надявам се да не е голям проблем..

Шоколадът след вечеря трябва да е натурален, поне аз така разбрах и такъв хапвам :oops: :)

SlowDownBaby
07-03-2011, 16:47
9. По време на хранене не пийте вода или чай, защото раздразвате храносмилателнате сокове и по този начин пречите на правилното разграждане на храната.Вода или чай пийте половин час след хранене.

Ето бе,то го пише :-o
Пък това за натуралния шоколад...лошо,защото не обичам :D
Добре де,а какво ще стане ако сега си изям целия шоколад,толкова ли много вреди... не мога само да го гледам 4 дена :(

justasmile
07-03-2011, 17:11
SlowDonwBaby казвай си, че и след като свърши диетата шоколадът ще съществува. Няма изведнъж да спрат производството му ;) И се пак недей да ядеш целия -изяш 1 или 2 реда най-много :)

Аз днес се натъпках като СВИНЯ. Пред цикъл съм и винаги ми се яде много :( Добре че утре заминаваме на море с баба :-D , че тя няма да готви и ще си свала това от днес :o

ra4ence
07-03-2011, 17:18
Днес съм изяла 1 банан в 10 часа и сега ще ям в 2 часа,
Не яж банани, всички диети ги отричат. Прекалено калорични са ;) Яж други плодове. Пробвай с диня - хем вода, хем се засищаш

aLLa
07-03-2011, 17:28
Днес съм изяла 1 банан в 10 часа и сега ще ям в 2 часа,
Не яж банани, всички диети ги отричат. Прекалено калорични са ;) Яж други плодове. Пробвай с диня - хем вода, хем се засищаш

Може да са калорични, но са много полезни.. без значение, че са калорични. Добре е човек да си хапва, без да прекалява.. :wink:

sh0c0ladch3ee
07-03-2011, 17:29
Оф докато бях в банята ми прелоша, зави ми си свят.. трудно се изкарва този плодов ден.. живея с надеждата, че утре ще хапнаа :grin: :D :D
А и до попитам кашкавал може ли да се яде, през белтъчния ден де? То пише, че може ама не е ли мазен? Много ми се яде затоплен кашкавал или паниран..

pizzagirl
07-03-2011, 17:30
Здравейте! Аз от утре почвам 90 дневната1,75 съм и тежа 60 килограма. Искам да сваля поне 10

sh0c0ladch3ee
07-03-2011, 17:33
Здравейте! Аз от утре почвам 90 дневната1,75 съм и тежа 60 килограма. Искам да сваля поне 10
Здравей!
на мен утре ми е 9 ден тоест ми се явява като първи :) може да сме другарчета дните ни съвпадат :)

aLLa
07-03-2011, 17:35
sh0c0ladch3ee, можеш да си хапнеш кашкавалче, да :wink:
и аз много го обичамм.. :smt007

sh0c0ladch3ee
07-03-2011, 17:41
Благодаря за бързия отговор aLLa, и също така реших да измеря коремната си обиколка.. преди 2 месеца беше 72 след което ходех да бягам, правих упражнения и малко мой измислен режим при храненето, реално паласките се поприбраха :) и след днешното си измерване с радост видях че съм 69 :grin: но има какво да се желае още поне 2 см. и МНОООГО в крака..

Bonbbonche
07-03-2011, 17:46
Здравейте, момичетаа!! Искам и аз да се включа при вас 165 съм висока, 56 кг :? . Бях станала преди 52, ама влязох в болница и 5 дена ме държаха на солети, та после взех та реших да си похапвам десетина дена 8-) Сега ми се ще да стана 52 пак, тоест 3-4 кг :-D

Почвам и аз 90 дневната, гледам тука с sh0c0ladch3ee и pizzagirl ще ни съвпаднат дните, таа мацки ако видите вземете ме и мене за другарче :-)

Пък и идва лято, ще ходим по морета :grin: , надявам се да ме мотивирате, че съм с малко слаба воля :(

П.С оставете скайп, ако искате : ))
Ако сте от София можем да си ходим на разходки заедно. :-D

pizzagirl
07-03-2011, 17:48
ще се радвам да не съм сама

aLLa
07-03-2011, 17:50
На мен днес ми е пети ден, белтъчен :)
Искам да сваля в краката и дупето, нямам коремче. Тренирам почти всеки ден, тичам, правя йога и ходя на фитнес :) Надявам се диетата да окаже влияние върху теглото ми :oops:

Bonbbonche
07-03-2011, 17:53
Мацки, виждам, че има следящи. Ако искате намерете ме - pussy.1@mail.bg :) Там ще си разменим и някой друг скайп, че тука съм нова, но съм си патила от други форуми. Аз съм на 90 дневната, но ако има и на други диетки нямам нищо против :)

billytalent
07-03-2011, 17:59
Днес ми е 5-ти ден от 90-дневната и съм свалила 3 см от талията, бeше ми 66 и 2 от бедрата, супер доволна съм :grin:

pizzagirl
07-03-2011, 18:01
Някой може ли да ми препоръча ефекитвни упражнения?(Приятелките ми правят йога, други казват пилатес, трети пък тае бо)
Bonbbonche на колко години си ти?Аз съм на 14

aLLa
07-03-2011, 18:18
А наистина ли водата оказва толкова голямо значение при диетите.. и специално при 90 дневната диета ?? :-|

ra4ence
07-03-2011, 18:19
Днес съм изяла 1 банан в 10 часа и сега ще ям в 2 часа,
Не яж банани, всички диети ги отричат. Прекалено калорични са ;) Яж други плодове. Пробвай с диня - хем вода, хем се засищаш

Може да са калорични, но са много полезни.. без значение, че са калорични. Добре е човек да си хапва, без да прекалява.. :wink:
При спазване на диета, в която се ядат плодове /за закуска примерно, или плодов ден/ не се препоръчват банани, защото не е никаква диета. Иначе са полезни - спор няма ; )

PS: Има си диета, която е само банани - по цял ден, но това е друг въпрос

sh0c0ladch3ee
07-03-2011, 18:20
Супер колкото повече сме толкова по-добре :) Ще се мотивираме една друга и ще си помагаме :grin: Иначе не съм от София... от Разград съм.. ако има други разградчанки да пишат :DМоже да споделите утре какво ще хапвате да си направя и аз някакви планове :D

pizzagirl
07-03-2011, 18:27
Супер колкото повече сме толкова по-добре :) Ще се мотивираме една друга и ще си помагаме :grin: Иначе не съм от София... от Разград съм.. ако има други разградчанки да пишат :DМоже да споделите утре какво ще хапвате да си направя и аз някакви планове :D
Смятам да си хапна риба :)

SlowDownBaby
07-03-2011, 18:32
billytalent ти сериозно ли :shock: Аз съм на 3ти ден,но при мен още няма резултат.Боже как ти завиждам ! Дано и при мен да се махнат поне 3 см..

ra4ence тази диета,не е за калории,а за разделно хранене.Пък и колко може да се напълнее от един банан ? Ако беше за калориите,едва ли във въглехидратния ден щяха да се ядат пица и торта ^^ Според мен,банани могат да се ядат.И все пак не 2 килограма,нали :-D

aLLa
07-03-2011, 18:37
И аз така мисля, аз си хапвам 1-2 в плодов ден :)

billytalent
07-03-2011, 18:40
billytalent ти сериозно ли :shock: Аз съм на 3ти ден,но при мен още няма резултат.Боже как ти завиждам ! Дано и при мен да се махнат поне 3 см..



Да, изненадах се и аз. Всеки ден се меря, за мене кг. не са толкова важни, защото въпреки имам широк ханш и все съм недоволна.
Успех и на тебе и на всички други момичета. :)

aLLa
07-03-2011, 18:44
Момичета, при 90 дневната в плодовите дни задължително ли е да се яде 1 и същ вид плод ?

sh0c0ladch3ee
07-03-2011, 18:47
Момичета, при 90 дневната в плодовите дни задължително ли е да се яде 1 и същ вид плод ?
Не, аз днес ядох праскови, ябълка .. ама съм много гладна мислех да ям пъпеш.. мислите ли, че е много късно вече?

aLLa
07-03-2011, 18:48
Момичета, при 90 дневната в плодовите дни задължително ли е да се яде 1 и същ вид плод ?
Не, аз днес ядох праскови, ябълка .. ама съм много гладна мислех да ям пъпеш.. мислите ли, че е много късно вече?

Май е късничко, но аз преди малко огладнях и хапнах няколко черешки :-D :oops:
Не вярвам да е голям проблем, пък и няма да си лягам скоро..

sh0c0ladch3ee
07-03-2011, 18:52
еее жалко, на мен много ми се спи и може най-много едно резенче да хапна ... ся в момента наще вечерят.. мирише УЖАСНО ВКУСНО направо не издържам :D :D а най-лошото е, че майка ми утре почива а когато си е в къщи само готви... :-x мале мале... :D

pizzagirl
07-03-2011, 18:57
еее жалко, на мен много ми се спи и може най-много едно резенче да хапна ... ся в момента наще вечерят.. мирише УЖАСНО ВКУСНО направо не издържам :D :D а най-лошото е, че майка ми утре почива а когато си е в къщи само готви... :-x мале мале... :D
позволено е ако си адски гладна да си вземеш плод чаша вода или чай в този цикъл

alehole
07-03-2011, 19:01
Момичета аз от утре също я започвам :) Ох , много се радвам . Най-накрая :grin: :-)