PDA

View Full Version : Дайте ми съвет , моля !



NicoleTsang
07-06-2011, 04:08
Здравейте всички ! :)
Та значи моята ситуация е такава :
Запонах се с едно момче ( 1 година по-голямо от мен ) . Станахме доста близки приятели и често излизахме заедно . Една моя приятелка , която е много близка с него , ми каза , че той много ме харесва , но проблема му е ,че съм много ниска ?! :D И така постепенно започнах и аз да се влюбвам в него . Започнах да му давам разни сигнали , намеци и т.н. , но той започна да се държи много грубо с мен и да ме отбягва . Писахме си по скайп и му казах,че много го харесвам . А той взе,че ме блокира . :shock: Не знам защо се държи така , моля ви , дайте ми съвети какво да направя ! :(

RageAgainstTheMachine
07-06-2011, 04:11
Явно не те харесва.

Моя съвет към теб...

...намери си по-свестен човек , в който да се влюбиш....

LambOfGod
07-06-2011, 04:16
Имаше едно момче, бях мила към него, а той се влюби в мен, обясних му как стоят нещата, но то говедото си знае свойто.. Всеки ден, веднъж сутрин и веднъж вечер ми пишеше, след месец-два видя, че няма да му пиша, но продължи, накрая не ми остана друго освен да го блокирам, защото взе да става страшничко... Познато?

NicoleTsang
07-06-2011, 04:51
Имаше едно момче, бях мила към него, а той се влюби в мен, обясних му как стоят нещата, но то говедото си знае свойто.. Всеки ден, веднъж сутрин и веднъж вечер ми пишеше, след месец-два видя, че няма да му пиша, но продължи, накрая не ми остана друго освен да го блокирам, защото взе да става страшничко... Познато?

Хаха , аз толкова досадна не съм била :D А пък и той нищо не ми е обяснавал . :?

RageAgainstTheMachine
07-06-2011, 04:54
Имаше едно момче, бях мила към него, а той се влюби в мен, обясних му как стоят нещата, но то говедото си знае свойто.. Всеки ден, веднъж сутрин и веднъж вечер ми пишеше, след месец-два видя, че няма да му пиша, но продължи, накрая не ми остана друго освен да го блокирам, защото взе да става страшничко... Познато?

Хаха , аз толкова досадна не съм била :D А пък и той нищо не ми е обяснавал . :?

Казах ти го - просто не те харесва , но няма смелоста да ти го каже в очите.

NicoleTsang
07-06-2011, 05:14
Имаше едно момче, бях мила към него, а той се влюби в мен, обясних му как стоят нещата, но то говедото си знае свойто.. Всеки ден, веднъж сутрин и веднъж вечер ми пишеше, след месец-два видя, че няма да му пиша, но продължи, накрая не ми остана друго освен да го блокирам, защото взе да става страшничко... Познато?

Хаха , аз толкова досадна не съм била :D А пък и той нищо не ми е обяснавал . :?

Казах ти го - просто не те харесва , но няма смелоста да ти го каже в очите.

Аз да ти кажа не ми е толкова до харесването. Тревожи ме,че дори не иска да говори с мен . Не ми казва здрасти,когато се срещнем . Не съм чак толкова влюбена , просто искам да сме приятели .

RageAgainstTheMachine
07-06-2011, 05:38
Имаше едно момче, бях мила към него, а той се влюби в мен, обясних му как стоят нещата, но то говедото си знае свойто.. Всеки ден, веднъж сутрин и веднъж вечер ми пишеше, след месец-два видя, че няма да му пиша, но продължи, накрая не ми остана друго освен да го блокирам, защото взе да става страшничко... Познато?

Хаха , аз толкова досадна не съм била :D А пък и той нищо не ми е обяснавал . :?

Казах ти го - просто не те харесва , но няма смелоста да ти го каже в очите.

Аз да ти кажа не ми е толкова до харесването. Тревожи ме,че дори не иска да говори с мен . Не ми казва здрасти,когато се срещнем . Не съм чак толкова влюбена , просто искам да сме приятели .

Е явно има някаква причина. Като го срещнеш го попитай :)

4o4ina
07-06-2011, 05:50
Явно не те харесва вече!

BlindedAngel
07-06-2011, 07:35
Каквото и да е имало, явно вече го няма или се прави на интересен.Остави го известно време, ако има нещо той сам ще си го покаже по един или друг начин.
П.П.Rage...Оправи си подписа и без това се излагаш из целия форум с тъпи коментари, поне си оправи явната правописна грешка 8)

scandalousLady
07-06-2011, 07:43
Пффф мн.важен бе чак те блоква :? като се видите го попитай ако не ти каже му бий шута не ти трябва човек, който да те наранява!!!!

Josefinne
07-06-2011, 08:31
Зарежи тая работа...

nepowtorima
07-06-2011, 08:35
Няма смисъл от такива смотани приятели!!

Sunshin3
07-06-2011, 08:36
изобщо не му обръщай внимание, могъл е да ти каже как стоят нещата, ако не те харесва, да ти го каже, той взел, че те блокнал :?

badsector
07-06-2011, 12:48
Може да пробва тактиката "колкото по-грубо се държа с нея, толкова повече хлътва по мен и със сигурност ще ми пусне". При всички случаи няма смисъл да се занимаваш с него.

Ssummerjam
07-06-2011, 12:56
Зарежи го тоя неосъзнат глупак.

delly
07-06-2011, 14:42
Зае*би го ! Не си заслужава ! Кат се прави на велик и на гъз ,няма смисъл да се занимаваш с него.Момчета бол,приятели сигурно също имаш бол,един по-вече или по малко ..да не ти пука ;)

ScarlettS
07-06-2011, 15:28
Няма смисъл да се занимаваш.. обаче това, дето казал, че си му много ниска много ме учуди.. в смисъл ясно е, че има и някъв друг проблем, ама щом те е блокирал и се държи грубо, просто няма смисъл да продължаваш така..

tsveti199
07-06-2011, 17:23
МОЖЕ БИ НЕ ТЕ ХАРЕСВА